Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#11221 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Szerintem semmi baj ezzel a bannal. Megérdemljük, hisz elhoztunk egy rakás kiskorút, aki most kezdő sztár nálunk.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#11222 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Gallion írta:
kazomester írta:BREAKING!

FIFA have upheld Chelsea's two-window transfer ban.

Chelsea will now go to CAS to try to get the ban frozen and overturned.

via Matt Law

Ok, hát ez várható volt, eltolni talán még lehet.

Chelsea still banned from registering senior players for the next two windows, but can sign U16 players as long as they don’t breach Article 19 again. Ez azért mókás :lol:
Szóval 2 transzfer időszakos tiltást kaptunk kiskorúak helytelen igazolása miatt, de továbbra is igazolhatunk 16 év alattiakat? Nincs több kérdésem a FIFA-tól.
Érdekes, de érthető. szabályosan igazolhatunk 16 év alattit, mi ugye ezt szegtük meg. A büntetés pedig példaértékű sajnos, mert azzal tesznek nekünk a legrosszabbat, hogy felnőtt játékost nem igazolhatunk.
Egyébként szerintem nem lehet eltolni. Ez most nyártól érvényes, mivel a felfüggesztés fellebbezését a mostani időszakra vonatkozóan hozták meg.

Nincs mecs, be kell építeni Odoit hazard helyére és Zouma és a többieket visszahozni. Ez így ennyi. Ebből még jól is kijöhetünk, kivéve, ha jövőre is Pedro bal és williannel pedig jobboldalt számolunk. Előre okádok ettől.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#11223 Hozzászólás Szerző: Gallion »

kazomester írta:BREAKING!

FIFA have upheld Chelsea's two-window transfer ban.

Chelsea will now go to CAS to try to get the ban frozen and overturned.

via Matt Law

Ok, hát ez várható volt, eltolni talán még lehet.

Chelsea still banned from registering senior players for the next two windows, but can sign U16 players as long as they don’t breach Article 19 again. Ez azért mókás :lol:
Szóval 2 transzfer időszakos tiltást kaptunk kiskorúak helytelen igazolása miatt, de továbbra is igazolhatunk 16 év alattiakat? Nincs több kérdésem a FIFA-tól.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#11224 Hozzászólás Szerző: kazomester »

BREAKING!

FIFA have upheld Chelsea's two-window transfer ban.

Chelsea will now go to CAS to try to get the ban frozen and overturned.

via Matt Law

Ok, hát ez várható volt, eltolni talán még lehet.

Chelsea still banned from registering senior players for the next two windows, but can sign U16 players as long as they don’t breach Article 19 again. Ez azért mókás :lol:

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#11225 Hozzászólás Szerző: Gallion »

According to Josep Pedrerol (El Chinguirito TV) Real Madrid will buy Chelsea's Eden Hazard for €130m. And according to Kristof Terreur they might present him after the Champions League final to distract attention from a potential UCL trophy win of Barca. :lol:

Egyébként a 130 misi korrekt pénz lenne érte azt hiszem, de a átigazolási politikánkat figyelembe véve, így is a Real fog jobban járni.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#11226 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Morata, Higuain, Lukaku... Egyik sem lehet a csatárunk jövőre.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11227 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta: Azért ne essünk át a ló túloldalára, Moratától jobb Higany. Míg az argentinról inkább pattognak le a védők, addig a spanyol selyemfiú még az angol szellőtől is eldőlt. Arról nem is beszélve, hogy a helyzetfelismerése és a befejezései is jobbak Higanynak. De még egyszer hozzá teszem Moratához képest!!!, aki sajnos nem tette magasra a lécet.
A befejezései látványosabbak, mert nagyobb/szebb gólokat lő, de olyan nagy különbséget én se tennék. Az argentin fizikuma is minimum kérdőjeles, a helyzetfelismeréséről pedig csak annyit, hogy sajnos annyira dög lassú fejben, hogy mire elhatározza mit szeretne (kapura lőni, tovább cipelni) vagy elveszik a labdát tőle vagy simán leblokkolják a lövését. Egyikük sem jó, azon meg szerintem felesleges vitázni, hogy ki a kisebb szar.

Lukaku-t én is hanyagolnám, bár jobb napjain megállíthatatlan tud lenni (vagy enyhébben fogalmazva, inkább mutat valamit a régi önmagából), de eléggé leépült az MU-s évek alatt. Sokáig azt hittem, csak Mourinho zsigerelte ki, de Solskjaer alatt sem váltja meg a világot, nem véletlenül nem kezdett a szezon nagyobbik részét még ebben a szedett-vedett társaságban sem. Egymást húzták vissza a nagy pajtijával, valószínűleg mindkettejüknek jót tenne a környezetváltozás (Pogba-nak egész biztosan), de szerintem nem nekünk kéne kísérletezni Lukaku-val. A klub iránti szerelme már rég a múlté, nem kizárólag Raiola-n múlt anno, hogy nem minket választott. Már első nap mentek a chillezős videók Pogba-val, nem nagyon bánkódott, hogy nem hozzánk került.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11228 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Manchester City are interested in signing Benfica’s 19-year-old attacking midfielder Joao Felix, Sky Sports News understands.

Már komolyabb helyeken is lehozták, kiváncsi leszek a végsö árra. Annak örülök legalább hogy a PL-be igazol, kiváncsi vagyok a srácra.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#11229 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kecske01 írta:Lukaku-t elhozhatnank, vegre hazaterhetne. 8)
hát szerintem ez már nem az otthona, nagy álma vált valóra mikor egy akkora klubba igazolhatott mint a mu, az utóbbi időben meg a seria-a-t szopkodja.
én azt mondom ha lehet igazolni akkor jöjjön Jovic,mert nincs ott még semmi a Real-lal ha lenne már be lenne jelentve mint az a Militao gyerek is.
a Frankfurtot meg simán meglehetne győzni 1 kis pénzzel meg mondjuk 1 játékossal.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#11230 Hozzászólás Szerző: Pityee »

edeskeves írta:
Pityee írta:
kecske01 írta:Lukaku-t elhozhatnank, vegre hazaterhetne. 8)
Gondolod, hogy visszajönne ide? :D Bár biztos van az a pénz...
Nem tudom, hogy kellene e o ide. Most azt hagyjuk, hogy “Higuainna meg Giroudnall biztos jobb lenne” a MU-ban azert nem nyujtott olyan kiemelkedot eddig, ha jol emlekszek sokszor csere volt csak. Ha tudnank meg nyaron igazolni es vegre kinyitnak a penztarcat jobb lenne egy Icardi vagy Jovic. Szerintem Lukaku reszerol mar a szerelem is elmult a Chelsea irant, ami regen volt. En nem benne latnam a megoldast, de remelem Higuain se marad tovabb. Morata boven jobb volt nala, de ot is el kell felejteni, az angol bajnoksag egyiknek sem fekszik.
Azért ne essünk át a ló túloldalára, Moratától jobb Higany. Míg az argentinról inkább pattognak le a védők, addig a spanyol selyemfiú még az angol szellőtől is eldőlt. Arról nem is beszélve, hogy a helyzetfelismerése és a befejezései is jobbak Higanynak. De még egyszer hozzá teszem Moratához képest!!!, aki sajnos nem tette magasra a lécet.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11231 Hozzászólás Szerző: Dante »

Én imádtam a csávót, de az utolsó Evertonos szezonja óta teljesen eltévedt, borzasztó személyiség és visszafelé fejlődött. Bármikor Tammy-t választanám két lutri közül.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11232 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta:
kecske01 írta:Lukaku-t elhozhatnank, vegre hazaterhetne. 8)
Gondolod, hogy visszajönne ide? :D Bár biztos van az a pénz...
Nem tudom, hogy kellene e o ide. Most azt hagyjuk, hogy “Higuainna meg Giroudnall biztos jobb lenne” a MU-ban azert nem nyujtott olyan kiemelkedot eddig, ha jol emlekszek sokszor csere volt csak. Ha tudnank meg nyaron igazolni es vegre kinyitnak a penztarcat jobb lenne egy Icardi vagy Jovic. Szerintem Lukaku reszerol mar a szerelem is elmult a Chelsea irant, ami regen volt. En nem benne latnam a megoldast, de remelem Higuain se marad tovabb. Morata boven jobb volt nala, de ot is el kell felejteni, az angol bajnoksag egyiknek sem fekszik.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#11233 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta:Lukaku-t elhozhatnank, vegre hazaterhetne. 8)
Gondolod, hogy visszajönne ide? :D Bár biztos van az a pénz...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#11234 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Lukaku-t elhozhatnank, vegre hazaterhetne. 8)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11235 Hozzászólás Szerző: Dante »

Úgy néz ki, hogy jó ügyvédeket tudunk igazolni. :lol:
A legjobb az egészben, hogy fellebbeztünk a valós vádak ellen, bár tuti, hogy a FIFA is rászámol rendesen jogos bírságra, aztán valahol középen találkoznak az érdekek.

Hazard előtt ezzel szabad az út, tiszta lelkiismerettel állhat tovább.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolási pletykák

#11236 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Amazing24 írta:Chelsea have had their ban on signing players reduced to one transfer window following an appeal.

The England side had originally been barred from signing players for two windows by world governing body Fifa.

They remain banned from registering new players this January but will now be able to make signings this summer.

The club have also had their fine reduced from 360,000 Swiss francs (£282,000) to Sfr 240,000 (£188,000). - Paul Hirst /Times/
De ezt mire alapozzák? Halasztó hatályú a fellebbezés?

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#11237 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Chelsea have had their ban on signing players reduced to one transfer window following an appeal.

The England side had originally been barred from signing players for two windows by world governing body Fifa.

They remain banned from registering new players this January but will now be able to make signings this summer.

The club have also had their fine reduced from 360,000 Swiss francs (£282,000) to Sfr 240,000 (£188,000). - Paul Hirst /Times/

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11238 Hozzászólás Szerző: Gaba »

The well-known Spanish reporter Eduardo Inda has just confirmed on TV that #Chelsea will have the transfer ban paralyzed for this summer...

He has also said that the blues are interested in Isco and he could be part of the Hazard operation... Thoughts?? #CFC

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11239 Hozzászólás Szerző: Dante »

Crap írta:Most, hogy a United ennyire szétesett, biztos össze vissza fognak megint játékosokat venni meg elküldeni a nyáron. HA igazolhatunk, szerintem olcsón tudnánk valami stealt csinálni. Bailyn kívül szerintem bárki mozdítható lesz.
Martial még mindig jó deal lenne, egyszer - hosszú idő után - mi is kifoghatnánk egy motivált, nem lefelé tartó játékost az egyik riválistól, aki pont emiatt extramotivált. (mint mindenki ellenünk, KdB, Salah, Lukaku rendre szívatnak)

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#11240 Hozzászólás Szerző: Crap »

Most, hogy a United ennyire szétesett, biztos össze vissza fognak megint játékosokat venni meg elküldeni a nyáron. HA igazolhatunk, szerintem olcsón tudnánk valami stealt csinálni. Bailyn kívül szerintem bárki mozdítható lesz.

Válasz küldése