Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12581 Hozzászólás Szerző: Gaba »

#Pletyka | A L'Equipe szerint érdeklődünk az Olympique Lyon támadó középpályásáért, Nabil Fekirért. A francia játékos a topcsapatok egyik legnagyobb célpontja mostanában. Nyáron a Liverpool szerette volna szerződtetni 60 millió euróért, de végül nem jött létre a transzfer.

A francia vezető sportnapilap a Chelsea mellett a Bayern Münchent is kérői között említi.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#12582 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:
Dízel írta:Na. Malcolm csak vagott egy gol egy perc utan cserekent.
Szépen belendül majd ő is a gól gyártásba és megszeretik. Martial ugyanez, már szerződés hosszabbítást akarnak vele. Ezekről a srácokrol lecsúsztunk, nyáron jobb volt a helyzet az ügyükbeben. Újakat kell keresni.
Azért Malcom helyzete jelenleg még így is eléggé kilátástalan. Tegnap komoly 10 percet kapott úgy, hogy Messi ott sem volt a keretben.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12583 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dízel írta:Na. Malcolm csak vagott egy gol egy perc utan cserekent.
Szépen belendül majd ő is a gól gyártásba és megszeretik. Martial ugyanez, már szerződés hosszabbítást akarnak vele. Ezekről a srácokrol lecsúsztunk, nyáron jobb volt a helyzet az ügyükbeben. Újakat kell keresni.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#12584 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Na. Malcolm csak vagott egy gol egy perc utan cserekent.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12585 Hozzászólás Szerző: kazomester »

kecske01 írta:
emsanya írta:Chelsea are eyeing a move for Roberto Pereyra as they look to find a potential replacement for Eden Hazard. (Forrás: Watford Observer)

Őt nagyon adnám, de nem szélre, inkább középre Kova/Barkley posztjára. Idei szezonja is nagyon jó, gólerős és rombolni is tud.
Középszer. Hazardal egy mondatba emliteni is bűn.
Meg amúgy miért is vennénk arra a posztra egy 4. embert? :roll: Értelmetlen.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#12586 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta:Chelsea are eyeing a move for Roberto Pereyra as they look to find a potential replacement for Eden Hazard. (Forrás: Watford Observer)

Őt nagyon adnám, de nem szélre, inkább középre Kova/Barkley posztjára. Idei szezonja is nagyon jó, gólerős és rombolni is tud.
Középszer. Hazardal egy mondatba emliteni is bűn.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12587 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea are eyeing a move for Roberto Pereyra as they look to find a potential replacement for Eden Hazard. (Forrás: Watford Observer)

Őt nagyon adnám, de nem szélre, inkább középre Kova/Barkley posztjára. Idei szezonja is nagyon jó, gólerős és rombolni is tud.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12588 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Norbertoo írta:
Bubi írta:
Gaba írta:Pontos okát nem lehet tudni,de valamelyik nap olvastam az edzőjük nyilatkozatát,ahol azt mondta hogy az egyik legfontosabb játékosának tartja,és nem akarja elengedni.
Az tutira kamu, ha tartaná valamire játszatná is.
Az egész Leverkusen vacak idén. A védelem elég lyukas, a labdát nem nagyon tudják megtartani, innentől kezdve pedig támadásokat sem nagyon vezetnek. Igazoltak a nyáron tehetséges játékosokat, de nem igazán akaródzik összeállni a dolog. Nincs "játékuk".

Hogy ebben mekkora szerepet játszik Bailey és az ő esetleges visszaesése? Nem tudom.
Viszont azt nem is tudtam hogy visszautasította a Jamaicai felnőtt válogatott megkeresését,az amatőr hozzáállásuk miatt :) A felmenői miatt így akár Angol vagy Belga válogatott is lehet.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolási pletykák

#12589 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Bubi írta:
Gaba írta:Pontos okát nem lehet tudni,de valamelyik nap olvastam az edzőjük nyilatkozatát,ahol azt mondta hogy az egyik legfontosabb játékosának tartja,és nem akarja elengedni.
Az tutira kamu, ha tartaná valamire játszatná is.
Az egész Leverkusen vacak idén. A védelem elég lyukas, a labdát nem nagyon tudják megtartani, innentől kezdve pedig támadásokat sem nagyon vezetnek. Igazoltak a nyáron tehetséges játékosokat, de nem igazán akaródzik összeállni a dolog. Nincs "játékuk".

Hogy ebben mekkora szerepet játszik Bailey és az ő esetleges visszaesése? Nem tudom.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#12590 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Gaba írta:
Augusztusban hosszabbítottak vele...Itt valami másról lehet szó.
Ja én azt hittem Malcomról beszélünk. Tehát Bailey.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12591 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Bubi írta:
Gaba írta:Pontos okát nem lehet tudni,de valamelyik nap olvastam az edzőjük nyilatkozatát,ahol azt mondta hogy az egyik legfontosabb játékosának tartja,és nem akarja elengedni.
Az tutira kamu, ha tartaná valamire játszatná is.
Augusztusban hosszabbítottak vele...Itt valami másról lehet szó.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#12592 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Gaba írta:Pontos okát nem lehet tudni,de valamelyik nap olvastam az edzőjük nyilatkozatát,ahol azt mondta hogy az egyik legfontosabb játékosának tartja,és nem akarja elengedni.
Az tutira kamu, ha tartaná valamire játszatná is.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12593 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Bubi írta:
Pityee írta:
Bubi írta:A gyilkos ballába amivel beveri 30-40 méterről rendszerint az nem extrás? A pontrúgásai, sebessége, 1v1 megoldásai... És mindössze 21 éves.

Szerintem nem kell nála nagyobb tehetség. Willian helyére bármikor, hatalmas üzlet lenne, ebben biztos vagyok, viszont Lozano nagyobb tehetség, őt lenne a legnagyobb húzás elhozni. Idén ott folytatja ahol tavaly abbahagyta, 11 g 4 assist.
Ha annyira nagy tehetség lenne, akkor szerintem játszana a barszában is, független attól hogy nem az edző kérésére érkezett. De őt még csak be sem cserélik, sőt a legutolsó meccseken már a keretbe sem fért be. Másik részről meg ki tudja, mennyire hátráltatja őt a karrierjében és a fejlődésében ez a barszelónai kaland. Nem hinném, hogy nagyon jót tesz neki az állandó padozás és a meccsek lelátóról való megtekintése.
Ez teszi őt Chelsea kaliberű igazolássá. Azért nem játszik, mert előtte van Dembélé aki egyrészt 100+ milliós igazolás volt, másrészt tehetségesebb mint Malcom és ennek ellenére sem kezdő. Harmadrészt igen, nem akarta az edző, egyébként sokkal többet játszana. Elhiheted hogy van valami gubanc a háttérben, hisz lehetőséget sem kap a bizonyításra, ennél ő sokkal jobb játékos.

Coutinho, Suarez és Messi fix, melléjük be-be ugrál Dembélé így Malcomnak nem maradt hely.

Nem ő az első egyébként akit nem tart semmire a barca valami érthetetlen oknál fogva. Pl Ibrahimovic, Fabregas, Alexis Sanchez...

Kezd ott is fontosabb lenni a név mint a potenciál vagy a tudás, ezért kezdett el hanyattlani a Barcelona.

Szerk.: Nem tudjátok mi van Baileyvel? 1 gólja van idén és a meccseit se játszotta végig ha jól láttam. Egy szezonos volt a csoda?
Pontos okát nem lehet tudni,de valamelyik nap olvastam az edzőjük nyilatkozatát,ahol azt mondta hogy az egyik legfontosabb játékosának tartja,és nem akarja elengedni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#12594 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta:
Bubi írta:A gyilkos ballába amivel beveri 30-40 méterről rendszerint az nem extrás? A pontrúgásai, sebessége, 1v1 megoldásai... És mindössze 21 éves.

Szerintem nem kell nála nagyobb tehetség. Willian helyére bármikor, hatalmas üzlet lenne, ebben biztos vagyok, viszont Lozano nagyobb tehetség, őt lenne a legnagyobb húzás elhozni. Idén ott folytatja ahol tavaly abbahagyta, 11 g 4 assist.
Ha annyira nagy tehetség lenne, akkor szerintem játszana a barszában is, független attól hogy nem az edző kérésére érkezett. De őt még csak be sem cserélik, sőt a legutolsó meccseken már a keretbe sem fért be. Másik részről meg ki tudja, mennyire hátráltatja őt a karrierjében és a fejlődésében ez a barszelónai kaland. Nem hinném, hogy nagyon jót tesz neki az állandó padozás és a meccsek lelátóról való megtekintése.
Ez teszi őt Chelsea kaliberű igazolássá. Azért nem játszik, mert előtte van Dembélé aki egyrészt 100+ milliós igazolás volt, másrészt tehetségesebb mint Malcom és ennek ellenére sem kezdő. Harmadrészt igen, nem akarta az edző, egyébként sokkal többet játszana. Elhiheted hogy van valami gubanc a háttérben, hisz lehetőséget sem kap a bizonyításra, ennél ő sokkal jobb játékos.

Coutinho, Suarez és Messi fix, melléjük be-be ugrál Dembélé így Malcomnak nem maradt hely.

Nem ő az első egyébként akit nem tart semmire a barca valami érthetetlen oknál fogva. Pl Ibrahimovic, Fabregas, Alexis Sanchez...

Kezd ott is fontosabb lenni a név mint a potenciál vagy a tudás, ezért kezdett el hanyattlani a Barcelona.

Szerk.: Nem tudjátok mi van Baileyvel? 1 gólja van idén és a meccseit se játszotta végig ha jól láttam. Egy szezonos volt a csoda?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#12595 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:A gyilkos ballába amivel beveri 30-40 méterről rendszerint az nem extrás? A pontrúgásai, sebessége, 1v1 megoldásai... És mindössze 21 éves.

Szerintem nem kell nála nagyobb tehetség. Willian helyére bármikor, hatalmas üzlet lenne, ebben biztos vagyok, viszont Lozano nagyobb tehetség, őt lenne a legnagyobb húzás elhozni. Idén ott folytatja ahol tavaly abbahagyta, 11 g 4 assist.
Ha annyira nagy tehetség lenne, akkor szerintem játszana a barszában is, független attól hogy nem az edző kérésére érkezett. De őt még csak be sem cserélik, sőt a legutolsó meccseken már a keretbe sem fért be. Másik részről meg ki tudja, mennyire hátráltatja őt a karrierjében és a fejlődésében ez a barszelónai kaland. Nem hinném, hogy nagyon jót tesz neki az állandó padozás és a meccsek lelátóról való megtekintése.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#12596 Hozzászólás Szerző: Bubi »

A gyilkos ballába amivel beveri 30-40 méterről rendszerint az nem extrás? A pontrúgásai, sebessége, 1v1 megoldásai... És mindössze 21 éves.

Szerintem nem kell nála nagyobb tehetség. Willian helyére bármikor, hatalmas üzlet lenne, ebben biztos vagyok, viszont Lozano nagyobb tehetség, őt lenne a legnagyobb húzás elhozni. Idén ott folytatja ahol tavaly abbahagyta, 11 g 4 assist.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#12597 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Én ebbe a Malcom gyerekbe nem látok semmi extrát. Ha már megszabadulunk Williantól, akkor tőle egy sokkal jobb szélsőt várok, nem egy újabb műbrazilt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#12598 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Willian+20milla <->Malcom is jó üzlet lenne

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12599 Hozzászólás Szerző: emsanya »

According to Spanish TV station La Sexta, Barcelona are willing to offer Malcom + €20m for Willian in January.

Malcomot+20 millio eurot adna a télen Willianért a barca.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#12600 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bubi írta:Malcom most nyilatkozta le hogy jól érzi magát annak ellenére is, hogy nem játszik.
Biztos utcalány jól érzi magát, 41 milliós játékos akit az edző nem akart és ha nincsenek sérültek a keretbe sem fér be :) Nyilván nem nagyon tud mást nyilatkozni egy fiatal feltörekvő játékos ilyen szituban..

Willian egész jól játszik idén, a PL-ben a dobogón van a chances created ranglistán, a gólok és gólpasszok is jönnek a saját ütemében, de ha sikerülne őt Dembelére elcserélni januárban(még akkor is ha ez jó pár tízmilliós ráfizetéssel menne) az elképesztően jó húzás lenne. Malcom ügyesnek tűnt a Bordeaux-ban, de nem tudom hogy ő mekkora erősítés lenne nekünk jelenleg vagy hogy milyen potenciál van benne.

Suso meg kiegészítőembernek jó lenne, jurop ligába, bajnokikra meg kupameccsekre, de azért ő nem az a név akivel vissza fogunk jutni Európa elitjébe. Láttam sokszor a Milanban, jó játékos, sokat fejlődött, de nem azt a szintet képviseli mint az esetlegesen körülötte játszó Jorginho, Kanté vagy Hazard a saját posztján.

Szerintem a januári/nyári igazolásoknál a következő szempontokat kéne figyelembe venni:

- legyen meg Sarri akarata, olyan játékosok jöjjenek akik neki kellenek. Ez több edzőnél is konfliktus volt, Jorginho-val pedig bizonyította Sarri hogy tudja használni azt akit ő kér.

- legyen vagy toptehetség(Havertz, Bailey, Pulisic, Sancho) vagy olyan felnőtt játékos aki jelenleg komoly előrelépést jelentene. Pl. Pedro helyett Suso-t vagy Giroud helyére valami más 30 körüli fostaliga csatárt hozni nincs sok értelme. Tele vagyunk olyan játékosokkal akik nagyon magas szintet képviselnek de nem világklasszis szint. Jó lenne ha olyan embereket vennénk akiket van értelme leigazolni mert rövid- vagy hosszú távon profitálunk belőle.

Válasz küldése