Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#18001 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Lacazette-röl lehozták h szóban megegyezett az atletico-val. Jó döntés lehet, onthatja ott is a gólokat, szeretni fogják. Pláne ha Griezmann elmegy az MU-ba.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#18002 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:
emsanya írta:Chelsea are preparing a £40m double swoop for Benjamin Mendy and Bernardo Silva, two of the Monaco stars who helped knock Manchester City out of the Champions League last week.

Forrás: Sunday Mirror
Kezdésnek tökéletes lenne (mondjuk Június 1.jével bejelentve 8) ), aztán jöhet Bakayoko is. Az ár mondjuk vicc, ennyiért még Silva-t sem fogják ideadni sajnos :roll: De remélem sok ilyen pletyka lesz még velünk kapcsolatban.
Mai:
Chelsea believe they are in pole position to land Monaco midfielder Tiemoue Bakayoko.

Forrás: Daily Mirror

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4618
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#18003 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:Chelsea are preparing a £40m double swoop for Benjamin Mendy and Bernardo Silva, two of the Monaco stars who helped knock Manchester City out of the Champions League last week.

Forrás: Sunday Mirror
Kezdésnek tökéletes lenne (mondjuk Június 1.jével bejelentve 8) ), aztán jöhet Bakayoko is. Az ár mondjuk vicc, ennyiért még Silva-t sem fogják ideadni sajnos :roll: De remélem sok ilyen pletyka lesz még velünk kapcsolatban.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9401
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#18004 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Silva jöhet, bár szerintem nem ilyen típusra van szükség a jobboldalon, ellenben középen is tud játszani, baromi jó kis játékos, lehet még rajta reformálni, hogy megfelelő legyen. Viszont Mendytől én nem vagyok hanyattesve. Szerintem 3-4-3ba lassú lenne, 3-5-2be méginkább, vannak nála sokkal jobb és valszeg olcsóbb opciók.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#18005 Hozzászólás Szerző: Dízel »

emsanya írta:Chelsea are preparing a £40m double swoop for Benjamin Mendy and Bernardo Silva, two of the Monaco stars who helped knock Manchester City out of the Champions League last week.

Forrás: Sunday Mirror
Bernardo silva 70 misi alatt nem mozdítható, ez alatt már évszázad igazolása lenne. Ez a 40misi a 2 játékosért valami elírás lehet, vagy csak hápog. :)

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#18006 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:Chelsea are preparing a £40m double swoop for Benjamin Mendy and Bernardo Silva, two of the Monaco stars who helped knock Manchester City out of the Champions League last week.

Forrás: Sunday Mirror
Mendy helyett inkább Bakayoko jöhetne.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4832
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#18007 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta:Chelsea are preparing a £40m double swoop for Benjamin Mendy and Bernardo Silva, two of the Monaco stars who helped knock Manchester City out of the Champions League last week.

Forrás: Sunday Mirror
Ha ezt összehozzák, ráadásul ennyiért, akkor Emenalo lekerül a feketelistámról.

Állítólag Lukaku visszamondta a szerződéshosszabbítást és a MU meg mi gyúródunk érte. Az érdekesség, hogy lenyilatkozta, hogy szeretne szintet lépni, és a BL-ben játszani. Ez remélem felénk billenti a mérleg nyelvét. Ha ezt is megoldják, évekig egy rossz szavunk sem lehet.

Kb. ez az a 3 poszt, ahova elférnek az igazolások, mert házon belül neccesebb megoldani. A védelem feltöltése szerintem könnyen megoldható házon belül. Sajnálnám Chalo-t meg Baker-t, de jelenleg az elsődleges cél, hogy újra tűzközelben legyünk a BL mezőnyében is, ehhez meg kelleni fog a minőségi pad.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#18008 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea are preparing a £40m double swoop for Benjamin Mendy and Bernardo Silva, two of the Monaco stars who helped knock Manchester City out of the Champions League last week.

Forrás: Sunday Mirror

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6288
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#18009 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta:En annak orulnek a legjobban ha a Courtis pletykak elcsendesulnenek egy uj szerzodestol, de ha esetleg mas nevekben kellene gondolkodni akkor Butland es Areola ugrana be. Azert remélem nem kerül sor a kapuskeresesre.
Én Rico-t hoznám (Butland és Aréola nálam is ott van közvetlenül a spanyol mögött), elképesztő bravúrokat képes bemutatni. Remélhetőleg marad Courtois és nem kell ezzel a témával foglalkozni. :) Bár nem bánnám ebben az estben, ha a City vagy a 'Pool elkerülné őket. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#18010 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Korábban megemlített Donnarumma állítolag holnap lesz bejelentve, hogy a nyártól a juventusba igazol.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolási pletykák

#18011 Hozzászólás Szerző: béla »

kazomester írta:
cech19960320 írta:jól működik ott is :) A játékban sem kapná meg.
Dehogynem kapja meg. Veszel egy 18 évét már betöltött játékost, és simán megkapja a HG státuszt. Ha gonodlod tudok képet is mutatni, de ne offoljuk szét a topicot :)
A szabály a bevezetésekor úgy szólt(azért mondom így,mert nem tudom,hogy azóta változott-e), hogy 21 éves koráig kell 3 évet eltölteni az FA-be tartozó csapatnál, és ha szezon közben tölti a 21-et, akkor az a szezon még teljes évnek számít. Azt nem tudom,hogy vannak-e valami megkötések ezzel kapcsolatban.
Így kaphatott pl. Clichy HG státuszt, Júliusban betöltötte a 18-at, majd augusztusban igazolta le Wenger.

"2) home-grown means: 3 entire seasons at FA before he is 21 (or the end of the season during which he turns 21), continuous or not"

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4618
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#18012 Hozzászólás Szerző: kazomester »

cech19960320 írta:jól működik ott is :) A játékban sem kapná meg.
Dehogynem kapja meg. Veszel egy 18 évét már betöltött játékost, és simán megkapja a HG státuszt. Ha gonodlod tudok képet is mutatni, de ne offoljuk szét a topicot :)

cech19960320
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#18013 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

jól működik ott is :) A játékban sem kapná meg.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4618
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#18014 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Николаевич írta:
kazomester írta:
laczze írta:Donnarumma tényleg hatalmas tehetség, talán a legnagyobb a világon. Eszméletlen védéseket csinál és nemrég töltötte be még csak a 18!!!! at. :)
Courtois top5 kapus és kicsit megtörnék ha lelépne, de ha helyette jötte Donnarumma örülnék mert nevéhez méltón Gianluigi módon véd :)
A baj csak az hogy ő tényleg elkötelezett a Milán felé címert csókolgató és nem tűnik divat majomnak.
Vele kapcsolatban az sem lenne elhanyagolható, hogy sztem a HG státuszt is megkapná (idővel persze), ha most nyáron elhoznánk. De maradjon csak Curti :)

A 21. születésnapig kell 3 évig Angliában játszani a HG státuszhoz, Donnarumma ezt nem tudná teljesíteni. De szerintem nem is reális hogy egy 18 éves gyereket hozzunk a kapuba ha távozik Courtois.
Akkor az FM-ben szarul van megcsinálva :(

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#18015 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

tudom, hogy ez csak egy magyar oldal de azért érdekes.
http://www.goal.com/hu/news/20722/angol ... tj%C3%A9re" onclick="window.open(this.href);return false;
lehet hülyét kapnék ha Lukaku a Mu-ban kötne ki.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#18016 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kazomester írta:
laczze írta:Donnarumma tényleg hatalmas tehetség, talán a legnagyobb a világon. Eszméletlen védéseket csinál és nemrég töltötte be még csak a 18!!!! at. :)
Courtois top5 kapus és kicsit megtörnék ha lelépne, de ha helyette jötte Donnarumma örülnék mert nevéhez méltón Gianluigi módon véd :)
A baj csak az hogy ő tényleg elkötelezett a Milán felé címert csókolgató és nem tűnik divat majomnak.
Vele kapcsolatban az sem lenne elhanyagolható, hogy sztem a HG státuszt is megkapná (idővel persze), ha most nyáron elhoznánk. De maradjon csak Curti :)

A 21. születésnapig kell 3 évig Angliában játszani a HG státuszhoz, Donnarumma ezt nem tudná teljesíteni. De szerintem nem is reális hogy egy 18 éves gyereket hozzunk a kapuba ha távozik Courtois.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4618
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#18017 Hozzászólás Szerző: kazomester »

laczze írta:Donnarumma tényleg hatalmas tehetség, talán a legnagyobb a világon. Eszméletlen védéseket csinál és nemrég töltötte be még csak a 18!!!! at. :)
Courtois top5 kapus és kicsit megtörnék ha lelépne, de ha helyette jötte Donnarumma örülnék mert nevéhez méltón Gianluigi módon véd :)
A baj csak az hogy ő tényleg elkötelezett a Milán felé címert csókolgató és nem tűnik divat majomnak.
Vele kapcsolatban az sem lenne elhanyagolható, hogy sztem a HG státuszt is megkapná (idővel persze), ha most nyáron elhoznánk. De maradjon csak Curti :)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#18018 Hozzászólás Szerző: Dante »

En annak orulnek a legjobban ha a Courtis pletykak elcsendesulnenek egy uj szerzodestol, de ha esetleg mas nevekben kellene gondolkodni akkor Butland es Areola ugrana be. Azert remélem nem kerül sor a kapuskeresesre.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#18019 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

laczze írta:Donnarumma tényleg hatalmas tehetség, talán a legnagyobb a világon. Eszméletlen védéseket csinál és nemrég töltötte be még csak a 18!!!! at. :)
Courtois top5 kapus és kicsit megtörnék ha lelépne, de ha helyette jötte Donnarumma örülnék mert nevéhez méltón Gianluigi módon véd :)
A baj csak az hogy ő tényleg elkötelezett a Milán felé címert csókolgató és nem tűnik divat majomnak.
még tavaly olvastam, hogy ő azt nyilatkozta, hogy az egész családja Milan szurkoló és, hogy ő is maradni akar a Milanba, de ha a csapat nem tud állandó európai kupaszereplést kiharcolni akkor bármennyire is szereti a klubbot váltani fog.
amúgy őt a létező összes nagy csapattal szóba hozták már.

most olvastam de csak facebook bejegyzésbe, hogy Courtois-nak új szerződést kínálnak, a fizetése heti 200k lenne, ha ez igaz akkor szerintem nem kell első számú kapus után nézni, de ha Begovic lelép akkor őt pótolni kellene.
Sok helyen olvasom Muslera-t, de szerintem ő sem szívesen padozna.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#18020 Hozzászólás Szerző: laczze »

Donnarumma tényleg hatalmas tehetség, talán a legnagyobb a világon. Eszméletlen védéseket csinál és nemrég töltötte be még csak a 18!!!! at. :)
Courtois top5 kapus és kicsit megtörnék ha lelépne, de ha helyette jötte Donnarumma örülnék mert nevéhez méltón Gianluigi módon véd :)
A baj csak az hogy ő tényleg elkötelezett a Milán felé címert csókolgató és nem tűnik divat majomnak.
Drogba,Lampard,Terry <3

Válasz küldése