Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11241 Hozzászólás Szerző: emsanya »

adrian1989 írta:http://www.fociclub.hu/2019/05/05/ujabb ... -sajtohir/

na jól van ez nem a tesco, abba hagyhatná a real a faszságait vegyék meg Pogbat ő pont odaillik.
Pedig ő is nagyon illene a madridba, ujra a posztján játszhatna és Pogbáék alá dolgozna rendesen. Nagyon szeretné a közönség abban biztos vagyok.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#11242 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

http://www.fociclub.hu/2019/05/05/ujabb ... -sajtohir/" onclick="window.open(this.href);return false;

na jól van ez nem a tesco, abba hagyhatná a real a faszságait vegyék meg Pogbat ő pont odaillik.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolási pletykák

#11243 Hozzászólás Szerző: béla »

Szabi írta:
emsanya írta:A spanyol As beszámolója szerint a Real Madrid megegyezett az Eintracht Frankfurttal Luka Jovics klubváltásáról: a királyi gárda 60 millió eurót fizet a szerb támadóért, aki hat évre ír alá új klubjához.

Hazard meg ő a realban jo kis duo lesz. Kiszolgálja Jovicsot, meg ha Pogba is érkezik, már nem hangzik rosszul. 60 millio euro...ah de bántó ár, annak tudatában mi mennyit adtunk emberekért.
Hát igen, mi egy középszer haverért fizetünk ennyit, más meg az egyik legmagasabban jegyzett csatár talentet húzza be 60-ért...
Pulisic is ennyi volt :roll:

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11244 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:A spanyol As beszámolója szerint a Real Madrid megegyezett az Eintracht Frankfurttal Luka Jovics klubváltásáról: a királyi gárda 60 millió eurót fizet a szerb támadóért, aki hat évre ír alá új klubjához.

Hazard meg ő a realban jo kis duo lesz. Kiszolgálja Jovicsot, meg ha Pogba is érkezik, már nem hangzik rosszul. 60 millio euro...ah de bántó ár, annak tudatában mi mennyit adtunk emberekért.
Hát igen, mi egy középszer haverért fizetünk ennyit, más meg az egyik legmagasabban jegyzett csatár talentet húzza be 60-ért...
6+8+5+4+1+1+2+1

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolási pletykák

#11245 Hozzászólás Szerző: becus3 »

emsanya írta:Barcelona are preparing a £30m bid for Chelsea and Brazil forward Willian. (Forrás: Sun Sport)
Mindenkinek jobb lenne

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11246 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Barcelona are preparing a £30m bid for Chelsea and Brazil forward Willian. (Forrás: Sun Sport)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11247 Hozzászólás Szerző: emsanya »

becus3 írta:
emsanya írta:
adrian1989 írta:
Lozano : :( :x :x :x
http://www.fociclub.hu/2019/05/04/a-nap ... -sajtohir/" onclick="window.open(this.href);return false;

Hazard árából meglehett volna egy Jovic Lozano páros ami nem hangzik rosszul, mert 1 dolog biztos Hazard utolsó meccseit játssza a Chelsea-ben.
Ahh Lozano Napoliba, oriási császár lehet ott, kár érte.

Igen, Hazard utolso hazai meccse lehet a holnapi, reméljük szépen bucsuzik.
A pi... ba. Lozano nekem is tetszett
És Lozano 40 millio euroért megy a Napoliba...

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolási pletykák

#11248 Hozzászólás Szerző: becus3 »

emsanya írta:
adrian1989 írta:
Lozano : :( :x :x :x
http://www.fociclub.hu/2019/05/04/a-nap ... -sajtohir/" onclick="window.open(this.href);return false;

Hazard árából meglehett volna egy Jovic Lozano páros ami nem hangzik rosszul, mert 1 dolog biztos Hazard utolsó meccseit játssza a Chelsea-ben.
Ahh Lozano Napoliba, oriási császár lehet ott, kár érte.

Igen, Hazard utolso hazai meccse lehet a holnapi, reméljük szépen bucsuzik.
A pi... ba. Lozano nekem is tetszett

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#11249 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Botond9797 írta:Ismét rohadtul nem értem a vezetőség gondolkodását. Valószínű, hogy elmegy Hazard, és abban az esetben, ha nyáron igazolhatunk, el lesz tolva a ban és utána egy évig nem szerződtethetünk embert, úghogy illene ezt a nyarat, ha megkapjuk, cseszettül kihasználni. Ha igazak a pletykák, James, Coutinho, Draxler féle emberben gondolkodunk, akik valóban nem rossz játékosok, de szvsz túl vannak életük csúcsformáján, és rájöhettünk mindannyian, hogy a várakozások ellenére nem tudták a világklasszissá válás lépcsőfokát megugrani. Kevesebb pénzből szerződtethetnénk potenciális jövőbeli világsztárokat, akik nálunk válhatnának naggyá, nem pedig más kihordott gönceiként újabb állomást látnának csak a klubunkban. Lozano, Pepe, Saint-Maximin, Neres, hogy néhány nevet mondjak, én mindenképpen ilyesmi emberekben gondolkoznék Hazard távozása esetén...
Én is inkább a te irányvonaladat támogatom, de szerintem a klub meg úgy gondolkodik, részben igazuk is lehetne, hogy ezek a feltörekvő fiatalok hatalmas lufik is lehetnek. Semmit se bizonyítottak csak tehetséges játékosok, akiknek volt 1-2 jó idénye. Egy premier league teljesen más.
Mondjuk Draxler és Coutinho még jó korban vannak, de kicsit rossz érzésem van velük kapcsolatban. Olyan torreses.
Semmi esélyt nem látok rá, hogy Pepe kaliberű embereket hozzunk, a klub mentalitása nem ez, hanem az, hogy nevesebb játékosokból rakjanak ki egy kezdőt, akik lehet idősebbek, lehet motiválatlanok, de nem igazán lehet velük csapatot építeni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11250 Hozzászólás Szerző: emsanya »

adrian1989 írta:
Lozano : :( :x :x :x
http://www.fociclub.hu/2019/05/04/a-nap ... -sajtohir/" onclick="window.open(this.href);return false;

Hazard árából meglehett volna egy Jovic Lozano páros ami nem hangzik rosszul, mert 1 dolog biztos Hazard utolsó meccseit játssza a Chelsea-ben.
Ahh Lozano Napoliba, oriási császár lehet ott, kár érte.

Igen, Hazard utolso hazai meccse lehet a holnapi, reméljük szépen bucsuzik.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#11251 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:A spanyol As beszámolója szerint a Real Madrid megegyezett az Eintracht Frankfurttal Luka Jovics klubváltásáról: a királyi gárda 60 millió eurót fizet a szerb támadóért, aki hat évre ír alá új klubjához.

Hazard meg ő a realban jo kis duo lesz. Kiszolgálja Jovicsot, meg ha Pogba is érkezik, már nem hangzik rosszul. 60 millio euro...ah de bántó ár, annak tudatában mi mennyit adtunk emberekért.
hát ennek nem örülök, nekem nagy kedvencem lett Jovic és nagyon örültem mikor szóba került nálunk is azt éreztem, hogy ha sikerül behúzni akkor újra lehet egy top csatárunk.
így úgy néz ki marad Giroud meg Higuain vagy megint jön valami selejt ha lehet igazolni, mert nagyon kevés olyan csatár van aki jó lehetne nálunk.
Botond9797 írta:Ismét rohadtul nem értem a vezetőség gondolkodását. Valószínű, hogy elmegy Hazard, és abban az esetben, ha nyáron igazolhatunk, el lesz tolva a ban és utána egy évig nem szerződtethetünk embert, úghogy illene ezt a nyarat, ha megkapjuk, cseszettül kihasználni. Ha igazak a pletykák, James, Coutinho, Draxler féle emberben gondolkodunk, akik valóban nem rossz játékosok, de szvsz túl vannak életük csúcsformáján, és rájöhettünk mindannyian, hogy a várakozások ellenére nem tudták a világklasszissá válás lépcsőfokát megugrani. Kevesebb pénzből szerződtethetnénk potenciális jövőbeli világsztárokat, akik nálunk válhatnának naggyá, nem pedig más kihordott gönceiként újabb állomást látnának csak a klubunkban. Lozano, Pepe, Saint-Maximin, Neres, hogy néhány nevet mondjak, én mindenképpen ilyesmi emberekben gondolkoznék Hazard távozása esetén...
Lozano, Pepe-t én is adnám, de sajnos nem is írnak róluk, pedig igen ez lenne a helyes út fiatal tehetséges játékosok akik top játékosokká válhatnak, de úgy fest a klub másban gondolkodik, James-nak én azért örülnék, mert jelenleg a középpályán nincs olyan játékosunk aki kulcspasszokat tudna adni és eltudja találni a kaput 20 méterről úgy hogy gól legyen.

Lozano : :( :x :x :x
http://www.fociclub.hu/2019/05/04/a-nap ... -sajtohir/" onclick="window.open(this.href);return false;

Hazard árából meglehett volna egy Jovic Lozano páros ami nem hangzik rosszul, mert 1 dolog biztos Hazard utolsó meccseit játssza a Chelsea-ben.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11252 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A spanyol As beszámolója szerint a Real Madrid megegyezett az Eintracht Frankfurttal Luka Jovics klubváltásáról: a királyi gárda 60 millió eurót fizet a szerb támadóért, aki hat évre ír alá új klubjához.

Hazard meg ő a realban jo kis duo lesz. Kiszolgálja Jovicsot, meg ha Pogba is érkezik, már nem hangzik rosszul. 60 millio euro...ah de bántó ár, annak tudatában mi mennyit adtunk emberekért.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#11253 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Ismét rohadtul nem értem a vezetőség gondolkodását. Valószínű, hogy elmegy Hazard, és abban az esetben, ha nyáron igazolhatunk, el lesz tolva a ban és utána egy évig nem szerződtethetünk embert, úghogy illene ezt a nyarat, ha megkapjuk, cseszettül kihasználni. Ha igazak a pletykák, James, Coutinho, Draxler féle emberben gondolkodunk, akik valóban nem rossz játékosok, de szvsz túl vannak életük csúcsformáján, és rájöhettünk mindannyian, hogy a várakozások ellenére nem tudták a világklasszissá válás lépcsőfokát megugrani. Kevesebb pénzből szerződtethetnénk potenciális jövőbeli világsztárokat, akik nálunk válhatnának naggyá, nem pedig más kihordott gönceiként újabb állomást látnának csak a klubunkban. Lozano, Pepe, Saint-Maximin, Neres, hogy néhány nevet mondjak, én mindenképpen ilyesmi emberekben gondolkoznék Hazard távozása esetén...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#11254 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

A nyáron visszatér a Bayern Münchennél kölcsönben szereplő James Rodriguez, ám a kolumbiai játékos nem marad sokáig. A spanyol lapok szerint Zinédine Zidane vezetőedző nem számít a szolgálataira, a Manchester United és a Chelsea azonban szívesen látná a támadó középpályást a soraiban. (Marca)
őt eltudnám képzelni nálunk nagyon hiányzik a középpályáról egy kreatív távolról is jól lövő játékos.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11255 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sajnos szélre lassú, ha oda jön. És megint egy játékos, akit padrol vennénk, nem élete csucsformájában jönne. Pulisic 2.0, más levetett zoknija.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolási pletykák

#11256 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Szabi írta:
Gaba írta:Francia források szerint nyáron létrejöhet egy Willian-Draxler csere a Chelsea és PSG között.
A Barca pénzét kellett volna elfogadni, nem a PSG padjáról cserélgetni...

Ebbe a Sarri-féle rendszerbe amúgy se nagyon passzolna szerintem, CM-ként engem nem győzött meg a PSG-ben, szélsőnek pedig eleve nem elég jó, pedig gondolom annak érkezne azzal, hogy Willian-t passzoljuk át. Univerzális játékos (vagy inkább poszt nélküli, bárhova beteszik eljátszik, de sehol se extra), meg Willian végre eltakarodna, de ettől a cserétől egyik rivális se izzadna le hirtelen.
Annyi pozitívum mindenképp lenne benne, hogy végre lenne megint legalább egy játékosunk, aki stílusának aktív része a távolról kapura lövés.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11257 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Gaba írta:Francia források szerint nyáron létrejöhet egy Willian-Draxler csere a Chelsea és PSG között.
A Barca pénzét kellett volna elfogadni, nem a PSG padjáról cserélgetni...

Ebbe a Sarri-féle rendszerbe amúgy se nagyon passzolna szerintem, CM-ként engem nem győzött meg a PSG-ben, szélsőnek pedig eleve nem elég jó, pedig gondolom annak érkezne azzal, hogy Willian-t passzoljuk át. Univerzális játékos (vagy inkább poszt nélküli, bárhova beteszik eljátszik, de sehol se extra), meg Willian végre eltakarodna, de ettől a cserétől egyik rivális se izzadna le hirtelen.
6+8+5+4+1+1+2+1

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolási pletykák

#11258 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Gaba írta:Francia források szerint nyáron létrejöhet egy Willian-Draxler csere a Chelsea és PSG között.
Hát nem róla almodtam

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11259 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Francia források szerint nyáron létrejöhet egy Willian-Draxler csere a Chelsea és PSG között.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#11260 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Barcelona has been able to confirm that a Premier League club wants to buy Coutinho, confirmed by his agent Kia Joorabchian, although it is less than the €100m that they would like for the Brazilian (MD) :cry: Ez a Kia Willian ügynöke is.

Válasz küldése