Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#11221 Hozzászólás Szerző: kazomester »

focimark írta:Sarri on what he would ask in the transfer market if the ban was delayed: "I think we are a very good team, so we need only one or two players."
Na jó, ezt egész biztosan ő sem gondolta komolyan :)

Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#11222 Hozzászólás Szerző: Crap »

A Barca - Realnál 3 hónapig tartott. Az Atleticonal meg majdnem 7 hónapig mire elbírálták a CAS-nál. Ha csak kivételesen a mi esetünkben nem döntenek pár héten belül, akkor biztos hogy tudunk igazolni még augusztusig. Nyugi van, ez még nincs lefutva. Szerintem még a 2 igazolási időt is lerövidítik 1-re. :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11223 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hát akkor ha ez a végleges döntés, Sarrival nem tudom mit akarunk, az ő stilusához a keret jo része alkalmatlan.

Egyébként a döntés alapján se Kovacicot, se Higuaint nem igazolhatjuk le. Én személy szerint ez kevésbbé bánom, ezt a teljesitményt a kölcsönben lévő játékosaink is lehozzák vagy a fiatalok.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#11224 Hozzászólás Szerző: focimark »

Sarri on what he would ask in the transfer market if the ban was delayed: "I think we are a very good team, so we need only one or two players."

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#11225 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Megyó írta:Szerintem semmi baj ezzel a bannal. Megérdemljük, hisz elhoztunk egy rakás kiskorút, aki most kezdő sztár nálunk.
Ráadásul a kelet európai fényűzés vagy a dél amerikai riviérán yachtozás helyett a szürke Londonban kell élniük, szűkös anyagi lehetőségekkel.

Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#11226 Hozzászólás Szerző: Crap »

Én azt olvasgattam külföldi oldalakon, illetve Jake Cohen sport ügyvéd is azt írta a twitteren, hogy amíg a CAS-nál tart a fellebbezés addig igazolhatunk és regisztrálhatunk játékosokat. Átlagosan 3 hónap szokott lenni mire ők a döntést meghozzák, így valszeg augusztusig még igazolhatunk. (Nem nagyon értek hozzá, de ahogy olvasgattam erre ment ki a játék, hogy minél jobban ellegyen ez húzva. A fifa eddig az összes ilyen ügyet visszadobta és a CAS-ig ment az ügy. Aztán, ha volt enyhítés vagy törlés, akkor az már ott történt.)

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#11227 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Megyó írta:Szerintem semmi baj ezzel a bannal. Megérdemljük, hisz elhoztunk egy rakás kiskorút, aki most kezdő sztár nálunk.
igen nincs ezzel baj, csak a Real meg a Barca is elkövették ők mégis igazolhattak még a következő átigazolási ablakban?
akkor a miénket miért nem lehetett eltolni 1-el?
mindegy jól beszoptuk az az igazság mert ezzel a kerettel semmire nem megyünk jövőre a BL-ben meg a PL-ben arról meg hiába álmodozunk, hogy majd be lesz építve T.Abraham, Batshuayi, Mount, Zouma vagy R.James, mert nem lesznek majd megy tovább a szokásos, ebből csak annyi az előnyünk, hogy Higuain és Kovacic nem maradnak ami annyira nem tölt el szomorúsággal, viszont mire újra igazolhatunk lehet már EL csapat sem leszünk.
így Sarri 2 éves szerződése is szopás főleg neki mert az 1 év lepergett lehet megvan az elképzelése, hogy kit milyen posztra kéne igazolni de nem igazolhat, és mire mi igazolhatunk neki már lejár a szerződése és nem hiszem, hogy meghosszabbítják neki.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9327
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#11228 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Megyó írta:Szerintem semmi baj ezzel a bannal. Megérdemljük, hisz elhoztunk egy rakás kiskorút, aki most kezdő sztár nálunk.
AZ:D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#11229 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Szerintem semmi baj ezzel a bannal. Megérdemljük, hisz elhoztunk egy rakás kiskorút, aki most kezdő sztár nálunk.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#11230 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Gallion írta:
kazomester írta:BREAKING!

FIFA have upheld Chelsea's two-window transfer ban.

Chelsea will now go to CAS to try to get the ban frozen and overturned.

via Matt Law

Ok, hát ez várható volt, eltolni talán még lehet.

Chelsea still banned from registering senior players for the next two windows, but can sign U16 players as long as they don’t breach Article 19 again. Ez azért mókás :lol:
Szóval 2 transzfer időszakos tiltást kaptunk kiskorúak helytelen igazolása miatt, de továbbra is igazolhatunk 16 év alattiakat? Nincs több kérdésem a FIFA-tól.
Érdekes, de érthető. szabályosan igazolhatunk 16 év alattit, mi ugye ezt szegtük meg. A büntetés pedig példaértékű sajnos, mert azzal tesznek nekünk a legrosszabbat, hogy felnőtt játékost nem igazolhatunk.
Egyébként szerintem nem lehet eltolni. Ez most nyártól érvényes, mivel a felfüggesztés fellebbezését a mostani időszakra vonatkozóan hozták meg.

Nincs mecs, be kell építeni Odoit hazard helyére és Zouma és a többieket visszahozni. Ez így ennyi. Ebből még jól is kijöhetünk, kivéve, ha jövőre is Pedro bal és williannel pedig jobboldalt számolunk. Előre okádok ettől.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#11231 Hozzászólás Szerző: Gallion »

kazomester írta:BREAKING!

FIFA have upheld Chelsea's two-window transfer ban.

Chelsea will now go to CAS to try to get the ban frozen and overturned.

via Matt Law

Ok, hát ez várható volt, eltolni talán még lehet.

Chelsea still banned from registering senior players for the next two windows, but can sign U16 players as long as they don’t breach Article 19 again. Ez azért mókás :lol:
Szóval 2 transzfer időszakos tiltást kaptunk kiskorúak helytelen igazolása miatt, de továbbra is igazolhatunk 16 év alattiakat? Nincs több kérdésem a FIFA-tól.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#11232 Hozzászólás Szerző: kazomester »

BREAKING!

FIFA have upheld Chelsea's two-window transfer ban.

Chelsea will now go to CAS to try to get the ban frozen and overturned.

via Matt Law

Ok, hát ez várható volt, eltolni talán még lehet.

Chelsea still banned from registering senior players for the next two windows, but can sign U16 players as long as they don’t breach Article 19 again. Ez azért mókás :lol:

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#11233 Hozzászólás Szerző: Gallion »

According to Josep Pedrerol (El Chinguirito TV) Real Madrid will buy Chelsea's Eden Hazard for €130m. And according to Kristof Terreur they might present him after the Champions League final to distract attention from a potential UCL trophy win of Barca. :lol:

Egyébként a 130 misi korrekt pénz lenne érte azt hiszem, de a átigazolási politikánkat figyelembe véve, így is a Real fog jobban járni.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#11234 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Morata, Higuain, Lukaku... Egyik sem lehet a csatárunk jövőre.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11235 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta: Azért ne essünk át a ló túloldalára, Moratától jobb Higany. Míg az argentinról inkább pattognak le a védők, addig a spanyol selyemfiú még az angol szellőtől is eldőlt. Arról nem is beszélve, hogy a helyzetfelismerése és a befejezései is jobbak Higanynak. De még egyszer hozzá teszem Moratához képest!!!, aki sajnos nem tette magasra a lécet.
A befejezései látványosabbak, mert nagyobb/szebb gólokat lő, de olyan nagy különbséget én se tennék. Az argentin fizikuma is minimum kérdőjeles, a helyzetfelismeréséről pedig csak annyit, hogy sajnos annyira dög lassú fejben, hogy mire elhatározza mit szeretne (kapura lőni, tovább cipelni) vagy elveszik a labdát tőle vagy simán leblokkolják a lövését. Egyikük sem jó, azon meg szerintem felesleges vitázni, hogy ki a kisebb szar.

Lukaku-t én is hanyagolnám, bár jobb napjain megállíthatatlan tud lenni (vagy enyhébben fogalmazva, inkább mutat valamit a régi önmagából), de eléggé leépült az MU-s évek alatt. Sokáig azt hittem, csak Mourinho zsigerelte ki, de Solskjaer alatt sem váltja meg a világot, nem véletlenül nem kezdett a szezon nagyobbik részét még ebben a szedett-vedett társaságban sem. Egymást húzták vissza a nagy pajtijával, valószínűleg mindkettejüknek jót tenne a környezetváltozás (Pogba-nak egész biztosan), de szerintem nem nekünk kéne kísérletezni Lukaku-val. A klub iránti szerelme már rég a múlté, nem kizárólag Raiola-n múlt anno, hogy nem minket választott. Már első nap mentek a chillezős videók Pogba-val, nem nagyon bánkódott, hogy nem hozzánk került.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11236 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Manchester City are interested in signing Benfica’s 19-year-old attacking midfielder Joao Felix, Sky Sports News understands.

Már komolyabb helyeken is lehozták, kiváncsi leszek a végsö árra. Annak örülök legalább hogy a PL-be igazol, kiváncsi vagyok a srácra.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#11237 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kecske01 írta:Lukaku-t elhozhatnank, vegre hazaterhetne. 8)
hát szerintem ez már nem az otthona, nagy álma vált valóra mikor egy akkora klubba igazolhatott mint a mu, az utóbbi időben meg a seria-a-t szopkodja.
én azt mondom ha lehet igazolni akkor jöjjön Jovic,mert nincs ott még semmi a Real-lal ha lenne már be lenne jelentve mint az a Militao gyerek is.
a Frankfurtot meg simán meglehetne győzni 1 kis pénzzel meg mondjuk 1 játékossal.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#11238 Hozzászólás Szerző: Pityee »

edeskeves írta:
Pityee írta:
kecske01 írta:Lukaku-t elhozhatnank, vegre hazaterhetne. 8)
Gondolod, hogy visszajönne ide? :D Bár biztos van az a pénz...
Nem tudom, hogy kellene e o ide. Most azt hagyjuk, hogy “Higuainna meg Giroudnall biztos jobb lenne” a MU-ban azert nem nyujtott olyan kiemelkedot eddig, ha jol emlekszek sokszor csere volt csak. Ha tudnank meg nyaron igazolni es vegre kinyitnak a penztarcat jobb lenne egy Icardi vagy Jovic. Szerintem Lukaku reszerol mar a szerelem is elmult a Chelsea irant, ami regen volt. En nem benne latnam a megoldast, de remelem Higuain se marad tovabb. Morata boven jobb volt nala, de ot is el kell felejteni, az angol bajnoksag egyiknek sem fekszik.
Azért ne essünk át a ló túloldalára, Moratától jobb Higany. Míg az argentinról inkább pattognak le a védők, addig a spanyol selyemfiú még az angol szellőtől is eldőlt. Arról nem is beszélve, hogy a helyzetfelismerése és a befejezései is jobbak Higanynak. De még egyszer hozzá teszem Moratához képest!!!, aki sajnos nem tette magasra a lécet.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11239 Hozzászólás Szerző: Dante »

Én imádtam a csávót, de az utolsó Evertonos szezonja óta teljesen eltévedt, borzasztó személyiség és visszafelé fejlődött. Bármikor Tammy-t választanám két lutri közül.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11240 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta:
kecske01 írta:Lukaku-t elhozhatnank, vegre hazaterhetne. 8)
Gondolod, hogy visszajönne ide? :D Bár biztos van az a pénz...
Nem tudom, hogy kellene e o ide. Most azt hagyjuk, hogy “Higuainna meg Giroudnall biztos jobb lenne” a MU-ban azert nem nyujtott olyan kiemelkedot eddig, ha jol emlekszek sokszor csere volt csak. Ha tudnank meg nyaron igazolni es vegre kinyitnak a penztarcat jobb lenne egy Icardi vagy Jovic. Szerintem Lukaku reszerol mar a szerelem is elmult a Chelsea irant, ami regen volt. En nem benne latnam a megoldast, de remelem Higuain se marad tovabb. Morata boven jobb volt nala, de ot is el kell felejteni, az angol bajnoksag egyiknek sem fekszik.

Válasz küldése