Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15881 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Szabi írta:
mikel12 írta:Corriere dello sport | #Chelsea have made a bid for Southampton defender Cedric Soares. #CFC
Cedric is jó lenne, bár gyaníthatóan ő se nagyon mozdítható 40m alatt.
Cedric nagyon jó lenne, de Canceo olcsóbb megoldás lenne én inkább a baloldalra hoznék drágábban játékost vagy Rose-t vagy Bertrand-ot.

http://www.fociclub.hu/2017/08/15/ennyi ... helseatol/" onclick="window.open(this.href);return false;
elvileg Ox heti 150 ezret akar keresni nálunk, én őszintén megmondom leszarom adjuk meg neki, mert nincs idő az alkudozásra és jó lenne nem elbaszni egy olyan igazolást ami gond nélkül lemehetne.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15882 Hozzászólás Szerző: Szabi »

mikel12 írta:Corriere dello sport | #Chelsea have made a bid for Southampton defender Cedric Soares. #CFC
Cedric is jó lenne, bár gyaníthatóan ő se nagyon mozdítható 40m alatt.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Átigazolási pletykák

#15883 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Amazing24 írta:Nagyon kivancsi vagyok, hogy huzunk e varatlant a hatralevo napokban, bar sajnos az elmult evek alapjan egyertelmuen kijelentheto, hogy nem. Minosegi jatekosokra lenne egeo szuksegunk. Furcsa ezt leirni, de sajnos evrol evre a vezetoseg akadalyozta meg, hogy Europa topcsapatai kozott legyunk. Mindig hianyzott egy kicsi, hogy a Bayernnel vagy eppen a Reallal emlegessenek minket egy lapon.
Azért a Luiz-Alonso páros érkezése tavaly eléggé váratlan volt (meg egy évvel korábban a Hector-Djilobodji párosé is, csak másképpen :D ). Szerintem lesz még itt meglepetés, csak a board túlságosan garasoskodik a vásárlásoknál.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15884 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Corriere dello sport | #Chelsea have made a bid for Southampton defender Cedric Soares. #CFC
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15885 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Megyó írta:
Amazing24 írta:Nagyon kivancsi vagyok, hogy huzunk e varatlant a hatralevo napokban, bar sajnos az elmult evek alapjan egyertelmuen kijelentheto, hogy nem. Minosegi jatekosokra lenne egeo szuksegunk. Furcsa ezt leirni, de sajnos evrol evre a vezetoseg akadalyozta meg, hogy Europa topcsapatai kozott legyunk. Mindig hianyzott egy kicsi, hogy a Bayernnel vagy eppen a Reallal emlegessenek minket egy lapon.
Még 2 hét van, ne add fel a reményt. Az Ox, Van Dijk, Drinkwater 3-as mindenképp összejöhet. Jobb védőnek ott van Azpi. Így ezzel csak Widro posztja maradna olyan, hogy "meh..". Ha bármelyikük jó napot fog ki, akkor komplett, erős 11-ünk van, ha nem, akkor az az oldal impotens lesz támadásban.
Ox érkezésével semmivel sem lennénk jobbak wb poszton, csak többen. Egyedül akkor lenne upgrade wingback poszton, ha Sandro érkezne. De ha őt semmiképp nem engedi a juve, akkor is inkább a bal oldalt kéne erősíteni és visszahozni Bertrandot.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15886 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Amazing24 írta:Nagyon kivancsi vagyok, hogy huzunk e varatlant a hatralevo napokban, bar sajnos az elmult evek alapjan egyertelmuen kijelentheto, hogy nem. Minosegi jatekosokra lenne egeo szuksegunk. Furcsa ezt leirni, de sajnos evrol evre a vezetoseg akadalyozta meg, hogy Europa topcsapatai kozott legyunk. Mindig hianyzott egy kicsi, hogy a Bayernnel vagy eppen a Reallal emlegessenek minket egy lapon.
Még 2 hét van, ne add fel a reményt. Az Ox, Van Dijk, Drinkwater 3-as mindenképp összejöhet. Jobb védőnek ott van Azpi. Így ezzel csak Widro posztja maradna olyan, hogy "meh..". Ha bármelyikük jó napot fog ki, akkor komplett, erős 11-ünk van, ha nem, akkor az az oldal impotens lesz támadásban.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#15887 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Nagyon kivancsi vagyok, hogy huzunk e varatlant a hatralevo napokban, bar sajnos az elmult evek alapjan egyertelmuen kijelentheto, hogy nem. Minosegi jatekosokra lenne egeo szuksegunk. Furcsa ezt leirni, de sajnos evrol evre a vezetoseg akadalyozta meg, hogy Europa topcsapatai kozott legyunk. Mindig hianyzott egy kicsi, hogy a Bayernnel vagy eppen a Reallal emlegessenek minket egy lapon.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15888 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Aug 31-en eldol mennyi ertelme lesz ennek a szezonnak. Biztos vagyok benne, hogy a vezetoseg is latja mennyire gyenge ez a keret. De akkor sem ertem miert nem sikerult eddig lebonyolitani az uzleteket.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15889 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea are ready to splash £120m on three PL stars; Virgil van Dijk, Alex Oxlade-Chamberlain and Danny Drinkwater. (Source: Daily Mirror)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15890 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ha Grizi megy akkor sem hozzánk, az tuti. A manuba fog menni, hogy Pogba kis barátnője lehessen. Inkább Martialra kell lecsapni ebben az esetben, ő a mi kategóriánk, ráadásul ha nálunk, a mi "szabados " támadószekciónkban ha játszhatna klasszis lehetne belőle. Sok van abban a gyerekben ami nem fog kijönni belőle ha ottmarad.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15891 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Megyó írta: Szerk: bárcsak megtörténne, megszabadulnánk Costatól és Hazardnak lenne egy pajtija Morata mögött. (ha esetleg bárki is írna erről egy sort is, légyszi linkeljétek)
Nem, ez kizárólag az én agyszüleményem, vagyis hogy az alkalom adná magát. Realitás talaján maradva, tudom én is, hogy ilyen üzletet mi jó ideig nem fogunk lebonyolítani. Az újságírók a jobban eladható "a MU újra esélyes a megszerzésére" és ehhez hasonló szalagcímekkel hozzák le és eddig csak spanyol déjlifél szintű lapokban jelent meg.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15892 Hozzászólás Szerző: Megyó »

AwayRoller írta:Van egy boldogtalan játékosunk, aki nem kell a halál f*szának sem a kialakult helyzet miatt. Nekik kialakulóban van egy hasonló szitu. Az atleti úgysem fog egy vasat sem adni Costáért, ha ugyanezt eljátsszák, akkor Griezmannért sem adna senki. Kialakulhat egy win-win szitu egy egyenes csereüzlet lebonyolításával.
Griezmann érkezését én is támogatnám, de azért ez nem ugyanaz, szerintem. I mean, aligha alakulna ki ugyanaz a helyzet. Costa egy neveletlen vadember, Griezmann nem. Egyáltalán biztos ez? Mármint, hogy ők "ennyire" rosszban lennének? Grizmannért szerintem bárki lerakna 60 milliót azonnal, Costaért nem, mert senki nem akar szenvedni vele és szerintem akkora hírneve már van Contenak, ha neki nem ment, akkor mégis kinek? Ha eladnák őt, akkor erre a cserére mi vagyunk rászorulva, nem az Atleti.

Szerk: bárcsak megtörténne, megszabadulnánk Costatól és Hazardnak lenne egy pajtija Morata mögött. (ha esetleg bárki is írna erről egy sort is, légyszi linkeljétek)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15893 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Николаевич írta: És mihez kezdünk vele? De komolyan.. Azért mem fog idejönni Gríz hogy a jobb szélen rohangáljon. Hazard itt van alfahímnek, Moratara ráköltöttünk 65 milliót, satöbbi. Nem ő kell ide.
Van egy boldogtalan játékosunk, aki nem kell a halál f*szának sem a kialakult helyzet miatt. Nekik kialakulóban van egy hasonló szitu. Az atleti úgysem fog egy vasat sem adni Costáért, ha ugyanezt eljátsszák, akkor Griezmannért sem adna senki. Kialakulhat egy win-win szitu egy egyenes csereüzlet lebonyolításával.

Hazard mint alfahím elég érdekes elképzelés... Szerintem nem kérdéses, hogy mihez kezdünk vele, a padunk rövid, a kezdőnk sem egy minőségi fellegvár, Eden felépüléséig nincs kreatív emberünk, és hasonlók. Griezmann évek óta azt az árnyékék szerepkört viszi a matracosoknál, csak fényévekkel jobb kivitelezésben, amit itt a Pedro-Willian duó próbál megoldani.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15894 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Max ha Sandro kéri h engedjék el, akkor van némi esély. De minden meccsen kezdő, a klub nem akarja eladni, ő se nagyon töri magát, ez már halott vonalnak tűnik.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#15895 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Szabi írta:
mikel12 írta:Kaveh Solhekol @SkyKaveh
·
Sky Italy: Chelsea back in for Alex Sandro. Juventus still don't want to sell. Chelsea may now be relying on the left back asking to leave
Lazio elleni SC-meccsen vasárnap elég szörnyen játszott, rendre az asszisztensnek mentek a beadásai. Egy véleményes tizenegyest kiharcolt azért a hajrában a Juve-nak, de nem tűnt túl összeszedettnek.
remélhetőleg minden erővel rá összpontosítunk innentől mint stonesra

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15896 Hozzászólás Szerző: Szabi »

mikel12 írta:Kaveh Solhekol @SkyKaveh
·
Sky Italy: Chelsea back in for Alex Sandro. Juventus still don't want to sell. Chelsea may now be relying on the left back asking to leave
Lazio elleni SC-meccsen vasárnap elég szörnyen játszott, rendre az asszisztensnek mentek a beadásai. Egy véleményes tizenegyest kiharcolt azért a hajrában a Juve-nak, de nem tűnt túl összeszedettnek.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15897 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Kaveh Solhekol @SkyKaveh
·
Sky Italy: Chelsea back in for Alex Sandro. Juventus still don't want to sell. Chelsea may now be relying on the left back asking to leave
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15898 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Előbb vegyünk egy bal lábas embert, talán egy jobb wb-t, meg egy épkézláb belső középpályást(ez épp elég probléma). Griezmann jelenleg fölösleges.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15899 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

AwayRoller írta:A hírek szerint Grizi összekapott Simeone-val. Granovskaya remélem már úton van Madridba, mert ennél jobb alkalom nincs bedobni egy Costa-Griezmann csereüzletet.
És mihez kezdünk vele? De komolyan.. Azért mem fog idejönni Gríz hogy a jobb szélen rohangáljon. Hazard itt van alfahímnek, Moratara ráköltöttünk 65 milliót, satöbbi. Nem ő kell ide.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15900 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AwayRoller írta:A hírek szerint Grizi összekapott Simeone-val. Granovskaya remélem már úton van Madridba, mert ennél jobb alkalom nincs bedobni egy Costa-Griezmann csereüzletet.
Túl sokat feltételezel róla. De legyen így :)

Válasz küldése