Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#4721 Hozzászólás Szerző: Traxver »

esetleg valamelyik atletico-s hátvédet nem lehetne elhozni?

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#4722 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2022. július 31., vasárnap 7:36 Chelsea have agreed a $15M deal with Chicago Fire to sign goalkeeper Gabriel Slonina. He will fly to London on Sunday for medical to sign. Slonina will finish the season with Chicago Fire before joining on January 1.

@FabrizioRomano


Udv a fedelzeten!
Akkor mehet kepa

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#4723 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea have agreed a $15M deal with Chicago Fire to sign goalkeeper Gabriel Slonina. He will fly to London on Sunday for medical to sign. Slonina will finish the season with Chicago Fire before joining on January 1.

@FabrizioRomano


Udv a fedelzeten!

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#4724 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Amazing24 írta: 2022. július 30., szombat 18:38
edeskeves írta: 2022. július 30., szombat 16:46 Latva az Arsenalt meg Gabriel Jesus formajat el nem tudom kepzelni, hogy miert nem mentunk erte komolyabban, szerintem tokeletesen illett volna ide, golerzekeny, letamad es dolgozik mint az allat..
Kitomtek minket is meg a Sevillat is, szerintem ok lesznek a komoly ellenfelek a TOP4-be kerulesert es akkor meg ott lesz a MU meg a Sp*rs is… erositesekrol meg semmi hir, csak hogy hanyan tavoznanak :D
Szerintem a top4 a jelenlegi allas szerint semmikepp sem elvarhato. A spuri es az szarzi elorebb jar, sokkal jobban sikerult nekik az atigazolasi piac, eloszezon...stb. Ott vannak a tehenek, akik szamomra nagy kerdojel, de komolyabban kell veluk szamolni, mint az elozo szezonban.

Ugy erzem, es meg egyszer mondom, a jelenlegi allas szerint, a mi ellenfeleink a kovi szezonra a West Ham, Leicester lesz. Egyebkent egyetlen egy komolyabb szakerto sem var elorebb minket mint a 6/7.-ik hely.
Ugyanez a velemenyem, ha nem lesznek erositesek jovore megint bohockodas az europa vagy konferencia ligaba es nehez lesz igazolni ertelmes jatekosokat..

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#4725 Hozzászólás Szerző: fst200 »

egyebként én most már nem adnám kölcsön azokat a játékosokat akiket megakarok tartani/itt játszani a jövőben spanyol/olaszországba - könnyű bajnokság, jó idő, jó bulik - egyik se akar majd utána visszajönni a hideg ,esős angliába a kva nehéz bajnokságba :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#4726 Hozzászólás Szerző: Szabi »

focimark írta: 2022. július 30., szombat 13:57 Kepa to Napoli on loan is getting closer, Chelsea will pay three quarters of his salary. (@DiMarzio)

Ennek nem sok ertelme lenne igy, foleg, hogy Mendy egy ideje eleg hullamzo teljesitmenyt hoz.
Ezt már a kétségbeesés szüli, mivel ennek az üzletnek, ebben a formában nincs értelme. Kepa fizetésének az egynegyedén semmi nem múlik, Chelsea-szinten ez nem tétel, cserébe kéne hozni egy cserekapust (akkor már minimum ugyanott vagyunk, de az új kapus esetleges transzer díjával és fizujával anyagilag és minőségben is inkább deficites lenne a történet, mert Kepa-szintű backup-ot nem fogunk találni szinte bizonyosan), Mendy nem fog 60 meccset végigvédeni, az pedig kiderült már, hogy Bettinelli nem elég jó ide második opciónak.

Tegyük félre Mendy formahanyatlását, de komolyabb sérülés esetén mi lenne? Ha Kepa nem akar mindenáron távozni, és mi sem tudjjuk pénzzé tenni, nincs értelme variálni az egyetlen olyan posztot, ahol minőségben és mennyiségben is megvagyunk.
6+8+5+4+1+1+2+1

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#4727 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

edeskeves írta: 2022. július 30., szombat 16:46 Latva az Arsenalt meg Gabriel Jesus formajat el nem tudom kepzelni, hogy miert nem mentunk erte komolyabban, szerintem tokeletesen illett volna ide, golerzekeny, letamad es dolgozik mint az allat..
Kitomtek minket is meg a Sevillat is, szerintem ok lesznek a komoly ellenfelek a TOP4-be kerulesert es akkor meg ott lesz a MU meg a Sp*rs is… erositesekrol meg semmi hir, csak hogy hanyan tavoznanak :D
Szerintem a top4 a jelenlegi allas szerint semmikepp sem elvarhato. A spuri es az szarzi elorebb jar, sokkal jobban sikerult nekik az atigazolasi piac, eloszezon...stb. Ott vannak a tehenek, akik szamomra nagy kerdojel, de komolyabban kell veluk szamolni, mint az elozo szezonban.

Ugy erzem, es meg egyszer mondom, a jelenlegi allas szerint, a mi ellenfeleink a kovi szezonra a West Ham, Leicester lesz. Egyebkent egyetlen egy komolyabb szakerto sem var elorebb minket mint a 6/7.-ik hely.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#4728 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Latva az Arsenalt meg Gabriel Jesus formajat el nem tudom kepzelni, hogy miert nem mentunk erte komolyabban, szerintem tokeletesen illett volna ide, golerzekeny, letamad es dolgozik mint az allat..
Kitomtek minket is meg a Sevillat is, szerintem ok lesznek a komoly ellenfelek a TOP4-be kerulesert es akkor meg ott lesz a MU meg a Sp*rs is… erositesekrol meg semmi hir, csak hogy hanyan tavoznanak :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#4729 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dízel írta: 2022. július 30., szombat 15:47 Ezeknek a dragan vett játékosoknak a loanozásában mi a logika? Azon kivül, hogy nem akarja őket senki sem megvenni.
Én eladnám őket barmennyiért, csak hogy felszabaduljon a fizetésük.
Nem hiszem el, hogy akkora egojuk van a játékosoknak, hogy nulla hozzáadott teljesitménnyel korrektnek tartják, azt a pénzt amit kapnak.
Ezzel kb. ugyanígy tisztában van az összes csapat. Szóval miért fizessenek egy átigazolási összeget, vagy ha ingyen is menne, aláírási pénzt, ha annak a fizunak a töredékéért elvihetik kölcsönbe.

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#4730 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Kepa, Werner, esetleg Ziyech loan/eladáson kívül erkezorol van valami hír? Előre nézünk e valakit? Igazabol még időnk van, de így atfutva a híreket csak tavozokat lattam

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#4731 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ezeknek a dragan vett játékosoknak a loanozásában mi a logika? Azon kivül, hogy nem akarja őket senki sem megvenni.
Én eladnám őket barmennyiért, csak hogy felszabaduljon a fizetésük.
Nem hiszem el, hogy akkora egojuk van a játékosoknak, hogy nulla hozzáadott teljesitménnyel korrektnek tartják, azt a pénzt amit kapnak.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#4732 Hozzászólás Szerző: Bandi »

emsanya írta: 2022. július 30., szombat 14:23
kecske01 írta: 2022. július 30., szombat 14:16 Not only Timo Werner, in talks with Leipzig and other clubs. Kepa could be the next player to leave Chelsea on loan this summer. 🚨🔵 #CFC

Talks are progressing well between Napoli and Chelsea for Kepa, he’s the main target to replace Ospina as per @DiMarzio. Work in progress.
Két nagy fizetéstől megszabadulnánk. Igaz Kepánál csak az 1/3-ot fizetné a Napoli, de az is valami. De hátha hoz egy értelmes szezont és meg is vennék.
A negyedét fizetné csak a Napoli, úgy viszont szerintem sincs értelme, akkor inkább tartsuk meg hátha szükség lesz rá.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#4733 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ha Ziyech is megy akkor viszont előre is kell több játékos.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#4734 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

emsanya írta: 2022. július 30., szombat 14:23
kecske01 írta: 2022. július 30., szombat 14:16 Not only Timo Werner, in talks with Leipzig and other clubs. Kepa could be the next player to leave Chelsea on loan this summer. 🚨🔵 #CFC

Talks are progressing well between Napoli and Chelsea for Kepa, he’s the main target to replace Ospina as per @DiMarzio. Work in progress.
Két nagy fizetéstől megszabadulnánk. Igaz Kepánál csak az 1/3-ot fizetné a Napoli, de az is valami. De hátha hoz egy értelmes szezont és meg is vennék.
csak ha őt elengedjük, Bettinelli lesz a 2. számú kapus... Nagyon sajnálom hogy Baxtert újból kölcsönadtuk, ezúttal vásárlási opcióval..

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#4735 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2022. július 30., szombat 14:16 Not only Timo Werner, in talks with Leipzig and other clubs. Kepa could be the next player to leave Chelsea on loan this summer. 🚨🔵 #CFC

Talks are progressing well between Napoli and Chelsea for Kepa, he’s the main target to replace Ospina as per @DiMarzio. Work in progress.
Két nagy fizetéstől megszabadulnánk. Igaz Kepánál csak az 1/3-ot fizetné a Napoli, de az is valami. De hátha hoz egy értelmes szezont és meg is vennék.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#4736 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Not only Timo Werner, in talks with Leipzig and other clubs. Kepa could be the next player to leave Chelsea on loan this summer. 🚨🔵 #CFC

Talks are progressing well between Napoli and Chelsea for Kepa, he’s the main target to replace Ospina as per @DiMarzio. Work in progress.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#4737 Hozzászólás Szerző: focimark »

Kepa to Napoli on loan is getting closer, Chelsea will pay three quarters of his salary. (@DiMarzio)

Ennek nem sok ertelme lenne igy, foleg, hogy Mendy egy ideje eleg hullamzo teljesitmenyt hoz.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#4738 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Amíg Tuchel az edző, nem hiszem, hogy lenne erre esély. Kifejezetten mostoha módon bánt vele. Bár én se tartottam egy nagy eresztésnek Abrahamet, de kb. a lehetőséget se kapta meg a némettől, ha emlékeztek.
6+8+5+4+1+1+2+1

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#4739 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta: 2022. július 30., szombat 12:47 Tammy Abraham to return to Chelsea? 🔵🔵

The striker has been asked about the £67m buyback clause 🚨🚨

Játszunk el a gondolattal, hogy visszahozzuk Tammyt :mrgreen: Visszavásárlási opciónk van rá, ki mit szólna hozzá? :D
2023-tól érvényes az opció.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#4740 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Tammy Abraham to return to Chelsea? 🔵🔵

The striker has been asked about the £67m buyback clause 🚨🚨

Játszunk el a gondolattal, hogy visszahozzuk Tammyt :mrgreen: Visszavásárlási opciónk van rá, ki mit szólna hozzá? :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése