Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#8621 Hozzászólás Szerző: kazomester »

cech19960320 írta:Már így is olyan érzésem van, hogy Jorginho és RLC alig fog játszani, és ezek mellé még lehet, hogy Barkley is csatlakozik. De nem baj, kell egy védekezőbb stílusú játékos. RLC egyébként sztem utolsó szezonját fogja nálunk tölteni. Ügyes gyerek, ezer szállal kötődik a csapathoz, de a játékstílusa nagyon specifikus, nem sok játékrendszerben látom egyáltalán a helyét.
Sajnos nekem is az érzésem, ami Ruben-t illeti. Utolsó év, hogy robbantson, hogy végre kezdőként lehessen rá számítani. Ehhez ugye az kell, hogy lehozza a szezont komolyabb sérülés nélkül és megtalálja azt a formát amit előtte mutatott. Egyéb esetben vagy eladjuk, vagy megy kölcsönbe, aztán már nem nagyon lesz visszaút. Ezért is választottam őt profilképnek, küldöm a pozitív energiát :D

zs198
Hozzászólások: 568
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Átigazolási pletykák

#8622 Hozzászólás Szerző: zs198 »

emsanya írta:Today negotiations on between #Chelsea and #Rennes for #Mendy. They are very close. Agreement to be reached around €20M.
The deal is almost done.
Edouard #Mendy is the first choice for Petr Cech and will be the new goalkeeper for #CFC. @SkySport


Elég jó ár, jo valasztas lehet. Caballeroval lehozni még egy full szezont ha Kepa balfaszkodik (már pedig sanszos) nagyon meleg.

És 197 centis brutalis allat vegre. Johet ki rombolni a tomegbe.

És ahhoz képest, hogy majd 2m jól véd lábbal nagyon! A csatárok ilyen kapusnál inkább laposan tüzelnek...mert mire ő leér stb. De Mendy ehhez képest szerintem igenis gyorsan le tud érni...persze ez majd kiderül ha egyáltalán hozzánk kerül! :)
GO BLUES

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#8623 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Már így is olyan érzésem van, hogy Jorginho és RLC alig fog játszani, és ezek mellé még lehet, hogy Barkley is csatlakozik. De nem baj, kell egy védekezőbb stílusú játékos. RLC egyébként sztem utolsó szezonját fogja nálunk tölteni. Ügyes gyerek, ezer szállal kötődik a csapathoz, de a játékstílusa nagyon specifikus, nem sok játékrendszerben látom egyáltalán a helyét.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#8624 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ha ne adj isten még Rice is idekeveredne még októberig, taktikai lehetőségek tárháza nyílna meg. Klasszikus 4231, 343, 352 is akár (tudom, hogy már használtuk őket tavaly is, de vele lenne igazán ütős a kp-s védekezés). De már nélküle is azt gondolom, hogy tök felesleges Jorginho játszatása, szóval maximálisan Lampard-on múlik mennyit látjuk idén registapistát.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8625 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:
Szabi írta:Azt ugye tudod, hogy most egy mondaton belül két klasszis játékost sértettél meg, de nagyon csúnyán? :D
Egy jobb igazolással érne fel, ha meg tudnánk szabadulni tőle, kár, hogy nem jött össze a Juve-s átverés.
Tegnap egyébként megint jól játszott a hollandok ellen. Konkrétan lekapta a pályáról a tehenek új igazolását, van de Beeket. Kár, hogy tetü lassú és nem tud állandósítani egy jobb formát. Bár idén a Kovacic/Kanté/RLC trió mellett valszeg nem sokat fog szerepelni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#8626 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Today negotiations on between #Chelsea and #Rennes for #Mendy. They are very close. Agreement to be reached around €20M.
The deal is almost done.
Edouard #Mendy is the first choice for Petr Cech and will be the new goalkeeper for #CFC. @SkySport


Elég jó ár, jo valasztas lehet. Caballeroval lehozni még egy full szezont ha Kepa balfaszkodik (már pedig sanszos) nagyon meleg.

És 197 centis brutalis allat vegre. Johet ki rombolni a tomegbe.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#8627 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta:Azt ugye tudod, hogy most egy mondaton belül két klasszis játékost sértettél meg, de nagyon csúnyán? :D
Egy jobb igazolással érne fel, ha meg tudnánk szabadulni tőle, kár, hogy nem jött össze a Juve-s átverés.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#8628 Hozzászólás Szerző: Szabi »

James Lee írta:Pontosan. Legközelebb talán Jorginho lehet a poszthoz, de ő is inkább Fabregast akar játszani.
Azt ugye tudod, hogy most egy mondaton belül két klasszis játékost sértettél meg, de nagyon csúnyán? :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#8629 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pontosan. Legközelebb talán Jorginho lehet a poszthoz, de ő is inkább Fabregast akar játszani.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#8630 Hozzászólás Szerző: Dízel »

edeskeves írta:
Dízel írta:
edeskeves írta:Fabrizio Romano is megerositette a Mendy ugyet valamint, hogy a kovetkezo celpont Rice. Oszinten nem tudom ki ez a Mendy es nem is lattam meg egyszer se szerintem, igy nem tudok rola velemenyt mondani.
Rice gondolom a vedelem erositese celjabol erkezne, korabban mar mondtam, hogy olyan kellene inkabb, aki nem hogy ott IS tud jatszani, hanem konkretan az a posztja, mert kulcsposzt es erositesre szorul.
Durva lenne, ha meg ezt a ket embert is behuznank mar lassan egy komplett csapat erkezonel tartunk :D
Az nem lehet hogy Rice Kanté cseréje lenne, vagy mellé érkezne? Tavaly sokat kihagyott a kis francia, lehet idén sem lesz ott minden meccsen. Talán azért jön Rice hogy tehermentesítse Kantét.
Az is lehet, de en a vedelem erositese celjabol gondolnam, mert kozepen ott van Kante/Kovacic/Jorginho/RLC/Barkley es egyikrol sincs komolyabb hir, hogy tavoznanak.
Na igen, de kantenak nincs csereje, marmint CDM posztra. Belehet rakni barkit oda, de vedekezesben senki nem tudja azt mint kante, nyilvan Rice sem, de sokkal kozelebb all hozza mint nalunk barki.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#8631 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dízel írta:
edeskeves írta:Fabrizio Romano is megerositette a Mendy ugyet valamint, hogy a kovetkezo celpont Rice. Oszinten nem tudom ki ez a Mendy es nem is lattam meg egyszer se szerintem, igy nem tudok rola velemenyt mondani.
Rice gondolom a vedelem erositese celjabol erkezne, korabban mar mondtam, hogy olyan kellene inkabb, aki nem hogy ott IS tud jatszani, hanem konkretan az a posztja, mert kulcsposzt es erositesre szorul.
Durva lenne, ha meg ezt a ket embert is behuznank mar lassan egy komplett csapat erkezonel tartunk :D
Az nem lehet hogy Rice Kanté cseréje lenne, vagy mellé érkezne? Tavaly sokat kihagyott a kis francia, lehet idén sem lesz ott minden meccsen. Talán azért jön Rice hogy tehermentesítse Kantét.
Az is lehet, de en a vedelem erositese celjabol gondolnam, mert kozepen ott van Kante/Kovacic/Jorginho/RLC/Barkley es egyikrol sincs komolyabb hir, hogy tavoznanak.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#8632 Hozzászólás Szerző: Dízel »

edeskeves írta:Fabrizio Romano is megerositette a Mendy ugyet valamint, hogy a kovetkezo celpont Rice. Oszinten nem tudom ki ez a Mendy es nem is lattam meg egyszer se szerintem, igy nem tudok rola velemenyt mondani.
Rice gondolom a vedelem erositese celjabol erkezne, korabban mar mondtam, hogy olyan kellene inkabb, aki nem hogy ott IS tud jatszani, hanem konkretan az a posztja, mert kulcsposzt es erositesre szorul.
Durva lenne, ha meg ezt a ket embert is behuznank mar lassan egy komplett csapat erkezonel tartunk :D
Az nem lehet hogy Rice Kanté cseréje lenne, vagy mellé érkezne? Tavaly sokat kihagyott a kis francia, lehet idén sem lesz ott minden meccsen. Talán azért jön Rice hogy tehermentesítse Kantét.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#8633 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Fabrizio Romano is megerositette a Mendy ugyet valamint, hogy a kovetkezo celpont Rice. Oszinten nem tudom ki ez a Mendy es nem is lattam meg egyszer se szerintem, igy nem tudok rola velemenyt mondani.
Rice gondolom a vedelem erositese celjabol erkezne, korabban mar mondtam, hogy olyan kellene inkabb, aki nem hogy ott IS tud jatszani, hanem konkretan az a posztja, mert kulcsposzt es erositesre szorul.
Durva lenne, ha meg ezt a ket embert is behuznank mar lassan egy komplett csapat erkezonel tartunk :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#8634 Hozzászólás Szerző: Dante »

kecske01 írta:
Gaba írta:Chelsea are expecting Edouard Mendy to be their next signing of the summer from Rennes.

The deal could be completed within the next couple of days.

- @SJohnsonSport

Mendy napokon belül érkezhet!
Jo fogas?
Én eddig 25-30 millió eurót olvastam vele kapcsolatban. Gyakorlatilag Onana ára. Ha valóban annyi lesz, akkor szerintem nagyon nem. Ő egy olyan választás, aki be tud ugrani Kepa helyett, akár ki is szoríthatja, de ha mégsem, akkor nincs baj. Tehát ilyen "is-is és se-se", nem rossz, de nem is stresszfaktor Kepa-nak.

Annak örülök, hogy nem Caballero-t kell nézni idén, annak viszont nem, hogy félmegoldást választunk. Persze egyértelmű mi a cél vele, a 16-os dominálása, majdnem két méter magas Mendy és abban kifejezetten jó, amivel tavaly sok problémánk volt.

Jobban tetszene, ha olyan kapus érkezne, aki teljes bizalmat élvez és nem késrletezés a koncepció.

(Nem tudom, hogy mennyi igazságalapja van, de pletykálják, hogy Cech ajánlása a szenegáli-francia. Egyszer bevált már a Rennes.)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#8635 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Gaba írta:Chelsea are expecting Edouard Mendy to be their next signing of the summer from Rennes.

The deal could be completed within the next couple of days.

- @SJohnsonSport

Mendy napokon belül érkezhet!
Jo fogas?

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#8636 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Chelsea are expecting Edouard Mendy to be their next signing of the summer from Rennes.

The deal could be completed within the next couple of days.

- @SJohnsonSport

Mendy napokon belül érkezhet!

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#8637 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Alan Nixon @reluctantnicko
Chelsea are willing to let Ethan Ampadu out on loan to Sheff U. One of those that works for all parties. More online shortly.

Ez nem lenne rossz, nem nagyon jöttek össze neki eddig a kölcsönök, ha egy PL klubban bizonyítani tudna, akkor lehetne jövője nálunk.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#8638 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta:
emsanya írta:
emsanya írta:Bubi ajánlom még figyelmedbe scoutingolni Havertz-et a leverkusenből, ha eddig nem ismerted. Egy zseni a srác és piszok gyors. Oriási karriert futhat be. Nem tudom mi az istenért Pulisicet hoztuk el ha már bundesliga...
2019 február 18.

Hello akkori Emsanya! Hát sikerült, meglátjuk azt az oriási karriert NÁLUNK! És a kurv@ anyád 2019-es Emsanya, Pulisic is bevált!
Annyira nem gyors amugy.
Tavalyi szezonban a 4. leggyorsabb sprintje neki volt a bundesligában. De mikor berobbant akkor volt hogy neki volt a leggyorsabb sprintje a mérések szerint. Magas de ha megindul jo a top speed.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#8639 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta:
emsanya írta:Bubi ajánlom még figyelmedbe scoutingolni Havertz-et a leverkusenből, ha eddig nem ismerted. Egy zseni a srác és piszok gyors. Oriási karriert futhat be. Nem tudom mi az istenért Pulisicet hoztuk el ha már bundesliga...
2019 február 18.

Hello akkori Emsanya! Hát sikerült, meglátjuk azt az oriási karriert NÁLUNK! És a kurv@ anyád 2019-es Emsanya, Pulisic is bevált!
Annyira nem gyors amugy.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#8640 Hozzászólás Szerző: emsanya »

emsanya írta:Bubi ajánlom még figyelmedbe scoutingolni Havertz-et a leverkusenből, ha eddig nem ismerted. Egy zseni a srác és piszok gyors. Oriási karriert futhat be. Nem tudom mi az istenért Pulisicet hoztuk el ha már bundesliga...
2019 február 18.

Hello akkori Emsanya! Hát sikerült, meglátjuk azt az oriási karriert NÁLUNK! És a kurv@ anyád 2019-es Emsanya, Pulisic is bevált!

Válasz küldése