Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6273
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#8601 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Kiváló reflexei vannak, de nagy lepkefogó ő is. Egyáltalán nem lett volna előrelépés Kepa-hoz képest. A Fulham szintjéhez talán túl jó, de topcsapat kapujába kevés ő, sehol se tudta megvetni a lábát, mint kezdőkapus.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4813
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#8602 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta:A Fulham!! leigazolta Areolat. Nekünk ő nem lett volna jó Kepa mellé? :roll:
Kölcsönről van szó, nem átigazolásról. Szvsz még Kepa bénázásait is felülmúlja Areola... ráadásul ez a név instant röhögőgörcs

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8603 Hozzászólás Szerző: Pityee »

A Fulham!! leigazolta Areolat. Nekünk ő nem lett volna jó Kepa mellé? :roll:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#8604 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

mikel12 írta:Everton closing in on Tomori on Loan. [@JamesOlley, ESPN] #CFC

Persze! Christensennek vajon meg milyen szar szezont kell hoznia, hogy vegre eladjuk? Nem ertem mit lat benne a vezetoseg evek ota.

Tomorit sajnalom, szerintem nagy tanar volt amikor jatszott, foleg oktober-november kornyeken. Felepult Rudiger, es ot preferalta inkabb Lamps a multja miatt, de szvsz a nemet nem tudta meg Tomori szintjet se hozni. En nagyon sajnalom, szerintem ez vele most nagy kibaszss, egyaltalan nem szolgalt ra.

Ettol fuggetlenul nagy pirospont a boardnak ezert a “nyarert”, almomban nem gondoltam volna, hogy ilyen jatekosokat fogunk igazolni.
Én továbbra se nagyon emlékszem az előző szezonban komolyabb hibára Christensentől. A csapatszintű védekezést kár egy emberen elverni, mert szinte nem is kaptunk olyan gólt, amelyikben ne lett volna benne a fél csapat. Ez a bravúr talán csak Rüdigernek sikerült néhányszor... Nem akarom védeni a dánt, de méltatlannak érzem ezt az ellenszenvet vele szemben.
Tomoriról meg annyit, hogy nincs rutinja, ezért nem favorizálja túlzottan Frank, és jót fog tenni neki egy PL csapatnál eltöltött teljes szezon.
Egyébként kíváncsi leszek, ki lesz majd Thiago Silva párja a védelemben. Egyik védőnk sem volt kifejezetten meggyőző az előző szezonban.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1696
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#8605 Hozzászólás Szerző: broduer »

Bubi írta:
Dízel írta:Ez szerintem is hiba, de nem is ez, hanem, hogy egész mult szezonba nem játszatta lamps.
Az, hogy most mivel meccshiányos és lehet nem volt olyan jó az edzéseken az mind a mult év miatt van.
Oké menjen kölcsönbe, de olyan PL csapathoz ahol egész évben szinte kezdő lehet.
Everton-ba van rá esély, hogy kezdő legyen? Kik a konkurensei? Semmi értelme nem lesz ha a padon ül egész évbe egy másik csapatnál.
Ott Zouma is kezdő volt, sőt, a védelem legjobbja. Tomorival egy szinten vannak kb. Viszont ez már több mint egy éve volt, azóta nem tudom hogy igazoltak arra a posztra.
Holgate, Mina és Michael Keane van csak továbbra is. Egyik sem kiszoríthatatlan, szerintem van esély rá, hogy kezdő legyen.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9342
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#8606 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dízel írta:Ez szerintem is hiba, de nem is ez, hanem, hogy egész mult szezonba nem játszatta lamps.
Az, hogy most mivel meccshiányos és lehet nem volt olyan jó az edzéseken az mind a mult év miatt van.
Oké menjen kölcsönbe, de olyan PL csapathoz ahol egész évben szinte kezdő lehet.
Everton-ba van rá esély, hogy kezdő legyen? Kik a konkurensei? Semmi értelme nem lesz ha a padon ül egész évbe egy másik csapatnál.
Ott Zouma is kezdő volt, sőt, a védelem legjobbja. Tomorival egy szinten vannak kb. Viszont ez már több mint egy éve volt, azóta nem tudom hogy igazoltak arra a posztra.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#8607 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ez szerintem is hiba, de nem is ez, hanem, hogy egész mult szezonba nem játszatta lamps.
Az, hogy most mivel meccshiányos és lehet nem volt olyan jó az edzéseken az mind a mult év miatt van.
Oké menjen kölcsönbe, de olyan PL csapathoz ahol egész évben szinte kezdő lehet.
Everton-ba van rá esély, hogy kezdő legyen? Kik a konkurensei? Semmi értelme nem lesz ha a padon ül egész évbe egy másik csapatnál.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1562
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#8608 Hozzászólás Szerző: James Lee »

mikel12 írta:Everton closing in on Tomori on Loan. [@JamesOlley, ESPN] #CFC
Ezt a lépést most én sem feltétlen értem. Chrissel és Zoumával türelmes voltam legtöbbször, de az kifejezetten idegesített, hogy Tomori kárára kapnak lehetőséget folyamatosan. Most pedig ez a hír...
Mindegyik védőnek voltak gyökérségei bőven, így ez a kölcsönadás méltatlan. Abszolút nem gondolom úgy, hogy jót tenne neki és a tapasztalatszerzést sem tudom belemagyarázni, mivel hozta azt a szintet, mint bármely másik belső védőnk, sőt.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#8609 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Everton closing in on Tomori on Loan. [@JamesOlley, ESPN] #CFC

Persze! Christensennek vajon meg milyen szar szezont kell hoznia, hogy vegre eladjuk? Nem ertem mit lat benne a vezetoseg evek ota.

Tomorit sajnalom, szerintem nagy tanar volt amikor jatszott, foleg oktober-november kornyeken. Felepult Rudiger, es ot preferalta inkabb Lamps a multja miatt, de szvsz a nemet nem tudta meg Tomori szintjet se hozni. En nagyon sajnalom, szerintem ez vele most nagy kibaszss, egyaltalan nem szolgalt ra.

Ettol fuggetlenul nagy pirospont a boardnak ezert a “nyarert”, almomban nem gondoltam volna, hogy ilyen jatekosokat fogunk igazolni.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4813
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#8610 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Amíg nem csillagászati a fizuja és el lehet passzolni, addig lehet a kapusok Djiloja is. Gondolom a vezetőség tanult Drinkwater esetéből.

A csóka amúgy a legjobb választás, ha azt nézzük, hogy Kepanak egy olyan verseny szitu, aminél van esélye, mert valljuk be, ha Oblak jönne, a kis baszknak lehúzták volna a rolót.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8611 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:Today negotiations on between #Chelsea and #Rennes for #Mendy. They are very close. Agreement to be reached around €20M.
The deal is almost done.
Edouard #Mendy is the first choice for Petr Cech and will be the new goalkeeper for #CFC. @SkySport


Elég jó ár, jo valasztas lehet. Caballeroval lehozni még egy full szezont ha Kepa balfaszkodik (már pedig sanszos) nagyon meleg.

És 197 centis brutalis allat vegre. Johet ki rombolni a tomegbe.
Állítólag az új kapus kiszemeltünk 2015-ben még munkanélküliként tevékenykedett és beakarta fejezni a futballt. Reméljük nem az új Djilobodji érkezik meg a személyében :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#8612 Hozzászólás Szerző: kazomester »

cech19960320 írta:Már így is olyan érzésem van, hogy Jorginho és RLC alig fog játszani, és ezek mellé még lehet, hogy Barkley is csatlakozik. De nem baj, kell egy védekezőbb stílusú játékos. RLC egyébként sztem utolsó szezonját fogja nálunk tölteni. Ügyes gyerek, ezer szállal kötődik a csapathoz, de a játékstílusa nagyon specifikus, nem sok játékrendszerben látom egyáltalán a helyét.
Sajnos nekem is az érzésem, ami Ruben-t illeti. Utolsó év, hogy robbantson, hogy végre kezdőként lehessen rá számítani. Ehhez ugye az kell, hogy lehozza a szezont komolyabb sérülés nélkül és megtalálja azt a formát amit előtte mutatott. Egyéb esetben vagy eladjuk, vagy megy kölcsönbe, aztán már nem nagyon lesz visszaút. Ezért is választottam őt profilképnek, küldöm a pozitív energiát :D

zs198
Hozzászólások: 567
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Átigazolási pletykák

#8613 Hozzászólás Szerző: zs198 »

emsanya írta:Today negotiations on between #Chelsea and #Rennes for #Mendy. They are very close. Agreement to be reached around €20M.
The deal is almost done.
Edouard #Mendy is the first choice for Petr Cech and will be the new goalkeeper for #CFC. @SkySport


Elég jó ár, jo valasztas lehet. Caballeroval lehozni még egy full szezont ha Kepa balfaszkodik (már pedig sanszos) nagyon meleg.

És 197 centis brutalis allat vegre. Johet ki rombolni a tomegbe.

És ahhoz képest, hogy majd 2m jól véd lábbal nagyon! A csatárok ilyen kapusnál inkább laposan tüzelnek...mert mire ő leér stb. De Mendy ehhez képest szerintem igenis gyorsan le tud érni...persze ez majd kiderül ha egyáltalán hozzánk kerül! :)
GO BLUES

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#8614 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Már így is olyan érzésem van, hogy Jorginho és RLC alig fog játszani, és ezek mellé még lehet, hogy Barkley is csatlakozik. De nem baj, kell egy védekezőbb stílusú játékos. RLC egyébként sztem utolsó szezonját fogja nálunk tölteni. Ügyes gyerek, ezer szállal kötődik a csapathoz, de a játékstílusa nagyon specifikus, nem sok játékrendszerben látom egyáltalán a helyét.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#8615 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ha ne adj isten még Rice is idekeveredne még októberig, taktikai lehetőségek tárháza nyílna meg. Klasszikus 4231, 343, 352 is akár (tudom, hogy már használtuk őket tavaly is, de vele lenne igazán ütős a kp-s védekezés). De már nélküle is azt gondolom, hogy tök felesleges Jorginho játszatása, szóval maximálisan Lampard-on múlik mennyit látjuk idén registapistát.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8616 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:
Szabi írta:Azt ugye tudod, hogy most egy mondaton belül két klasszis játékost sértettél meg, de nagyon csúnyán? :D
Egy jobb igazolással érne fel, ha meg tudnánk szabadulni tőle, kár, hogy nem jött össze a Juve-s átverés.
Tegnap egyébként megint jól játszott a hollandok ellen. Konkrétan lekapta a pályáról a tehenek új igazolását, van de Beeket. Kár, hogy tetü lassú és nem tud állandósítani egy jobb formát. Bár idén a Kovacic/Kanté/RLC trió mellett valszeg nem sokat fog szerepelni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#8617 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Today negotiations on between #Chelsea and #Rennes for #Mendy. They are very close. Agreement to be reached around €20M.
The deal is almost done.
Edouard #Mendy is the first choice for Petr Cech and will be the new goalkeeper for #CFC. @SkySport


Elég jó ár, jo valasztas lehet. Caballeroval lehozni még egy full szezont ha Kepa balfaszkodik (már pedig sanszos) nagyon meleg.

És 197 centis brutalis allat vegre. Johet ki rombolni a tomegbe.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#8618 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta:Azt ugye tudod, hogy most egy mondaton belül két klasszis játékost sértettél meg, de nagyon csúnyán? :D
Egy jobb igazolással érne fel, ha meg tudnánk szabadulni tőle, kár, hogy nem jött össze a Juve-s átverés.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6273
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#8619 Hozzászólás Szerző: Szabi »

James Lee írta:Pontosan. Legközelebb talán Jorginho lehet a poszthoz, de ő is inkább Fabregast akar játszani.
Azt ugye tudod, hogy most egy mondaton belül két klasszis játékost sértettél meg, de nagyon csúnyán? :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1562
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#8620 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pontosan. Legközelebb talán Jorginho lehet a poszthoz, de ő is inkább Fabregast akar játszani.

Válasz küldése