Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#18081 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Azpi esetére visszatérve. Szerintem az lenne a legjobb, ha egy jó wingbacket lehetne belőle csinálni. Csak nem tudom, hogy ez mennyire lehetséges... Én nem tagadom, számomra ő az egyik legnagyobb kedvenc és nagyon sajnálnám ha pont ő szívná meg ezt a 3 védős formációt. Írták előttem, hogy Cahill örökölte meg a karszalagot.. na nálam Azpi kapná a karszalagot.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#18082 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:Nekem úgy tűnt, hogy maradt, ugyanúgy mint a szarzi ellen. Hisz mindkétszer a szélen szerelt és ott voltak neki a megindulásai is.
A 4rsenal ellen biztos RCB volt és Azpi ment Moses helyére. Azpi is meg szokott indulni :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#18083 Hozzászólás Szerző: Pityee »

GereZsolt írta:
Pityee írta:
kazomester írta:Tételezzük fel, hogy visszanyeri. Kerek 6 hónapja van még, hogy újra önbizalmat szerezzen és megértse a játékunkat. Habár a legutóbbi meccsünk utolsó 10 percéről lemaradtam, azt tudom, hogy Moses helyére jöt be Zouma, így feltételezem Azpi került 1 sorral feljebb. Ez 1x már megtörtént, így sztem Conte most elkezdte tesztelni, hogy milyen lenne Azpi wb-ként (ezzel egyúttal reagálva az Azpi-val kapcsolatos aggodalmadra). Luiz az idei telejsítményével sztem emgérdemli a klasszis jelzőt (ami persze nem hordozza magával, hogy jövőre is jó lesz), Zouma ha visszatér oda, ahol abbahagyta, a legjobb védőnk lehet, Christensen évek óta bizonyít (a BL-ben is), nem látom miért ne tudna kiteljesedni, és Aké is bíztató jeleket mutat. Muszáj a lyukakat betömni, ne basszunk el 40 milliókat idős játékosokra, amikor más posztokon égetőbb szükség van a fejlődésre.
Nem tolta feljebb Azpit, Zouma maradt RWB poszton.
Dehogy maradt, nézd vissza, Azpi ment szélre. Bonucci egyébkén Luiz posztján tolta.
Nekem úgy tűnt, hogy maradt, ugyanúgy mint a szarzi ellen. Hisz mindkétszer a szélen szerelt és ott voltak neki a megindulásai is. Egyébként én Bonucci és Nainggolant megvételt mindenképp támogatnám a nyáron.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2017. február 28., kedd 15:47-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#18084 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem olyan biztos az, hogy Conte elégedett azzal amit produkálunk. Nyilván nem elégedetlen, hiszen úgy fest bajnokságot nyerünk, de tudja ő hogy játszik egy csapat amikor csúcsformában van, ha nemzetközi szinten is a legerősebbek közé sorolják.

Nem tudom mi igaz abból, hogy Conte azért távozott a juvéból mert nem kapta meg azokat a játékosokat akiket akart, én ezt olvastam/hallottam már többször is, minden esetre (nem követtem a juvét, eredményei alapján) a Juve szerintem jobb csapat volt akkor, 2014ben mint most mi, de legalább ilyen jó volt, még is dobbantott onnan.

Nem hiszem, hogy picit is félnie kellene a kezdő bontásától. Mi baj lehet abból ha Matic helyére veszünk egy Nainggolant vagy Fabinhot? Vagy Marco helyére egy jobb embert, esetleg egy klasszis jobbszélsőt...? Nem tudom elképzelni, hogy rontana a csapaton. Marco, Matic és Pedro egyértelműen töltelék figurák. Idén kezdők mert nincs jobb alternatíva, de kétlem hogy Conte elégedett lenne velük. Amúgy is kell igazolnia, csak a rotáció és a versenyhelyzet végett legalább egy Középpályást és egy Jobb szárnyat minimum, már ha nem távozik se Costa, se Willian.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolási pletykák

#18085 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Pityee írta:
kazomester írta:Tételezzük fel, hogy visszanyeri. Kerek 6 hónapja van még, hogy újra önbizalmat szerezzen és megértse a játékunkat. Habár a legutóbbi meccsünk utolsó 10 percéről lemaradtam, azt tudom, hogy Moses helyére jöt be Zouma, így feltételezem Azpi került 1 sorral feljebb. Ez 1x már megtörtént, így sztem Conte most elkezdte tesztelni, hogy milyen lenne Azpi wb-ként (ezzel egyúttal reagálva az Azpi-val kapcsolatos aggodalmadra). Luiz az idei telejsítményével sztem emgérdemli a klasszis jelzőt (ami persze nem hordozza magával, hogy jövőre is jó lesz), Zouma ha visszatér oda, ahol abbahagyta, a legjobb védőnk lehet, Christensen évek óta bizonyít (a BL-ben is), nem látom miért ne tudna kiteljesedni, és Aké is bíztató jeleket mutat. Muszáj a lyukakat betömni, ne basszunk el 40 milliókat idős játékosokra, amikor más posztokon égetőbb szükség van a fejlődésre.
Nem tolta feljebb Azpit, Zouma maradt RWB poszton.
Dehogy maradt, nézd vissza, Azpi ment szélre. Bonucci egyébkén Luiz posztján tolta.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#18086 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Tételezzük fel, hogy visszanyeri. Kerek 6 hónapja van még, hogy újra önbizalmat szerezzen és megértse a játékunkat. Habár a legutóbbi meccsünk utolsó 10 percéről lemaradtam, azt tudom, hogy Moses helyére jöt be Zouma, így feltételezem Azpi került 1 sorral feljebb. Ez 1x már megtörtént, így sztem Conte most elkezdte tesztelni, hogy milyen lenne Azpi wb-ként (ezzel egyúttal reagálva az Azpi-val kapcsolatos aggodalmadra). Luiz az idei telejsítményével sztem emgérdemli a klasszis jelzőt (ami persze nem hordozza magával, hogy jövőre is jó lesz), Zouma ha visszatér oda, ahol abbahagyta, a legjobb védőnk lehet, Christensen évek óta bizonyít (a BL-ben is), nem látom miért ne tudna kiteljesedni, és Aké is bíztató jeleket mutat. Muszáj a lyukakat betömni, ne basszunk el 40 milliókat idős játékosokra, amikor más posztokon égetőbb szükség van a fejlődésre.
Nem tolta feljebb Azpit, Zouma maradt RWB poszton.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#18087 Hozzászólás Szerző: Megyó »

:) Szerintem továbbra sem fogja Conte megbontani a csapatot. Nálam Kurtoá, Luiz, Kanté, Hazard, Costa éri el azt a szintet, hogy én is a kezdőbe raknám őket. Azpi az egyetlen kivétel, ő eléri, de nem jó neki a 3 védős rendszer...

Nézzétek, szerintem Matic helyett lesz másik játékos és legjobb esetben még valóban egy védő jön, de az is ki helyett? Kötve hiszem, hogy kitenné a bevált (?) védő 3-as egyikét is. A közösen leadott jó teljesítmény és eredmény hátulütője, hogy menedzseri szinten nem éri meg belenyúlni a csapatba... Szurkolóként nekem nem azaz érdekem, hogy Pedro legyen a a pályán, de menedzserként nem érdekel, hogy fogatlan vagy púpos a játékosom, csak hozza az eredményeket.

Szerintem sem tudunk így Blt nyerni. De ki mondta volna meg, hogy bajnokságot nyerünk ezzel a kerettel?

Elég gáz, hogy Cahill örökölte meg a kapitányi szalagot. Egy ilyen 6/10 játékos Terry utódja -.-"

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#18088 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

A Bonucci-Chiellini-Barzagli védőhármas Conténél hogy nézett ki? Mármint ki hol játszott? Középről én nem venném ki Luiz-t, neki nagyon fekszik ez a swiper szerepkör, de jobb vagy bal oldalon egyértelműen erősítést jelentene Bonucci.

dankodavid írta: a posztján egyértelműen top3, ilyen játékosunk pedig jelenleg szerintem egy van, ha jóindulatú vagyok, akkor kettő.

Van Pedro, de ki a másik?

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#18089 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

kazomester írta:
dankodavid írta:Bonucci bármelyik jelenlegi védőnket a játék majdnem minden elemében kenterbe veri, ezt természetesen lehet vitatni, de nagyjából annyira értelmes, mint mondjuk az egyházak társadalmi fontossága mellett érvelni. Kerül, amibe kerül, ha mozdítható -és a faszfejezés után erre van esély-, meg kell próbálni megszerezni, ugyanis pont az a BL-contender és a BL-győztes csapatok közötti különbség, hogy Cahill vagy Bonucci játszik belső védőt, a posztján egyértelműen top3, ilyen játékosunk pedig jelenleg szerintem egy van, ha jóindulatú vagyok, akkor kettő.
Senki nem vitatta és nem is állította az ellenkezőjét. Felőlem megvehetjük, de a lényeg, hogy ne menjen a többi poszt rovására.
Ezért nem is idéztem senkit.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#18090 Hozzászólás Szerző: kazomester »

dankodavid írta:Bonucci bármelyik jelenlegi védőnket a játék majdnem minden elemében kenterbe veri, ezt természetesen lehet vitatni, de nagyjából annyira értelmes, mint mondjuk az egyházak társadalmi fontossága mellett érvelni. Kerül, amibe kerül, ha mozdítható -és a faszfejezés után erre van esély-, meg kell próbálni megszerezni, ugyanis pont az a BL-contender és a BL-győztes csapatok közötti különbség, hogy Cahill vagy Bonucci játszik belső védőt, a posztján egyértelműen top3, ilyen játékosunk pedig jelenleg szerintem egy van, ha jóindulatú vagyok, akkor kettő.
Senki nem vitatta és nem is állította az ellenkezőjét. Felőlem megvehetjük, de a lényeg, hogy ne menjen a többi poszt rovására.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#18091 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Bonucci bármelyik jelenlegi védőnket a játék majdnem minden elemében kenterbe veri, ezt természetesen lehet vitatni, de nagyjából annyira értelmes, mint mondjuk az egyházak társadalmi fontossága mellett érvelni. Kerül, amibe kerül, ha mozdítható -és a faszfejezés után erre van esély-, meg kell próbálni megszerezni, ugyanis pont az a BL-contender és a BL-győztes csapatok közötti különbség, hogy Cahill vagy Bonucci játszik belső védőt, a posztján egyértelműen top3, ilyen játékosunk pedig jelenleg szerintem egy van, ha jóindulatú vagyok, akkor kettő.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#18092 Hozzászólás Szerző: kazomester »

laczze írta:Ha Zouma egyáltalán visszanyeri a régi formáját, mert akkor nem kérdés a helye. Azpi viszont engem aggaszt, rendszeresen kapjuk róla a főleg fejes gólokat. És azért az sem utolsó szempont, hogy jövőre a BL ben is helyt kell állnunk ( a címvédés mellett) és ott viszont már kell a klasszis ember.
Persze Aké,Christensen is majd a bajnokságban és a kupában kapja meg a lehetőséget de egy Bonucci féle klasszis hátvéd ahhoz, hogy a cél a kupák megnyerése legyen szerintem elengedhetetlen.
Tételezzük fel, hogy visszanyeri. Kerek 6 hónapja van még, hogy újra önbizalmat szerezzen és megértse a játékunkat. Habár a legutóbbi meccsünk utolsó 10 percéről lemaradtam, azt tudom, hogy Moses helyére jöt be Zouma, így feltételezem Azpi került 1 sorral feljebb. Ez 1x már megtörtént, így sztem Conte most elkezdte tesztelni, hogy milyen lenne Azpi wb-ként (ezzel egyúttal reagálva az Azpi-val kapcsolatos aggodalmadra). Luiz az idei telejsítményével sztem emgérdemli a klasszis jelzőt (ami persze nem hordozza magával, hogy jövőre is jó lesz), Zouma ha visszatér oda, ahol abbahagyta, a legjobb védőnk lehet, Christensen évek óta bizonyít (a BL-ben is), nem látom miért ne tudna kiteljesedni, és Aké is bíztató jeleket mutat. Muszáj a lyukakat betömni, ne basszunk el 40 milliókat idős játékosokra, amikor más posztokon égetőbb szükség van a fejlődésre.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#18093 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Én is azon a véleményen vagyok, hogy adjuk meg a lehetőséget a Christensen, Zouma, Aké hármasnak, és akkor még ott van Kalas aki egyelőre nekem nagy csalódás, nagyon sokra tartom. Kalas jó gyors, agilis, jól passzolna a taktikánkba. Bonucci baromi jó, nem fakadok sírva ha mégis jön.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#18094 Hozzászólás Szerző: laczze »

kazomester írta:
laczze írta:Mind1 én már ide írom.
Olvasta valaki hogy nyáron Bonuccit elengedné a Juve 42 milkóért? 30 éves lesz de simán benne van 3 jó év. Atom védelmünk lehetne megint mint régen egy Cahill-Bonucci-Luiz védelemmel.
A 3 vedős rendszer teljesen ismert terep lenne neki ahogy az egész rendszerünk lényegében.
Egyébként is hatalmas kedvencem ha ide igazolna akkor egy Bonucci mez azonnal beszerzésre kerülne. Maga a hír is feldobott :D bár még jöhetne egy Chiellini is :D :mrgreen:
Én azt mondom a védelembe nem kell ember, ha Terry visszavonlu, akkor is ott lesz Cahill/Aké - Luiz/Christensen - Azpi/Zouma. A hiányposztokat kell megerősíteni, mint a 2 wb, középpálya és jobb szél.
Ha Zouma egyáltalán visszanyeri a régi formáját, mert akkor nem kérdés a helye. Azpi viszont engem aggaszt, rendszeresen kapjuk róla a főleg fejes gólokat. És azért az sem utolsó szempont, hogy jövőre a BL ben is helyt kell állnunk ( a címvédés mellett) és ott viszont már kell a klasszis ember.
Persze Aké,Christensen is majd a bajnokságban és a kupában kapja meg a lehetőséget de egy Bonucci féle klasszis hátvéd ahhoz, hogy a cél a kupák megnyerése legyen szerintem elengedhetetlen.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#18095 Hozzászólás Szerző: kazomester »

laczze írta:Mind1 én már ide írom.
Olvasta valaki hogy nyáron Bonuccit elengedné a Juve 42 milkóért? 30 éves lesz de simán benne van 3 jó év. Atom védelmünk lehetne megint mint régen egy Cahill-Bonucci-Luiz védelemmel.
A 3 vedős rendszer teljesen ismert terep lenne neki ahogy az egész rendszerünk lényegében.
Egyébként is hatalmas kedvencem ha ide igazolna akkor egy Bonucci mez azonnal beszerzésre kerülne. Maga a hír is feldobott :D bár még jöhetne egy Chiellini is :D :mrgreen:
Én azt mondom a védelembe nem kell ember, ha Terry visszavonlu, akkor is ott lesz Cahill/Aké - Luiz/Christensen - Azpi/Zouma. A hiányposztokat kell megerősíteni, mint a 2 wb, középpálya és jobb szél.

becus07
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016. december 18., vasárnap 12:25
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolási pletykák

#18096 Hozzászólás Szerző: becus07 »

laczze írta:Mind1 én már ide írom.
Olvasta valaki hogy nyáron Bonuccit elengedné a Juve 42 milkóért? 30 éves lesz de simán benne van 3 jó év. Atom védelmünk lehetne megint mint régen egy Cahill-Bonucci-Luiz védelemmel.
A 3 vedős rendszer teljesen ismert terep lenne neki ahogy az egész rendszerünk lényegében.
Egyébként is hatalmas kedvencem ha ide igazolna akkor egy Bonucci mez azonnal beszerzésre kerülne. Maga a hír is feldobott :D bár még jöhetne egy Chiellini is :D :mrgreen:
Jó volna. Chiellinivel együtt, Cahill tőlem mehetne.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#18097 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

laczze írta:Mind1 én már ide írom.
Olvasta valaki hogy nyáron Bonuccit elengedné a Juve 42 milkóért? 30 éves lesz de simán benne van 3 jó év. Atom védelmünk lehetne megint mint régen egy Cahill-Bonucci-Luiz védelemmel.
A 3 vedős rendszer teljesen ismert terep lenne neki ahogy az egész rendszerünk lényegében.
Egyébként is hatalmas kedvencem ha ide igazolna akkor egy Bonucci mez azonnal beszerzésre kerülne. Maga a hír is feldobott :D bár még jöhetne egy Chiellini is :D :mrgreen:
hát annyiért nekem nem kéne... Főleg úgy, hogy itt van Luiz, Aké, Cahill, Azpi, Zouma, és ott lesz még Christensen is.. velük sztem bőven ellenne Conte.. de majd meglátjuk.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#18098 Hozzászólás Szerző: laczze »

Mind1 én már ide írom.
Olvasta valaki hogy nyáron Bonuccit elengedné a Juve 42 milkóért? 30 éves lesz de simán benne van 3 jó év. Atom védelmünk lehetne megint mint régen egy Cahill-Bonucci-Luiz védelemmel.
A 3 vedős rendszer teljesen ismert terep lenne neki ahogy az egész rendszerünk lényegében.
Egyébként is hatalmas kedvencem ha ide igazolna akkor egy Bonucci mez azonnal beszerzésre kerülne. Maga a hír is feldobott :D bár még jöhetne egy Chiellini is :D :mrgreen:
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#18099 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Igen, a címmel van a gond, mert ez egy "általános beszélgetés" topic lenne, azzal meg az lenne a gond idővel, hogy sok fontos információ ami jobb lenne kategórizálva az szintén ide kerülne.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#18100 Hozzászólás Szerző: Szabi »

laczze írta:Mondjuk akkor ebben a topicban elférnek a személyes vélemények, ki kit látni legszívesebben.
Legalább a sima topic áttekinthetőbb lesz ha ezek nem lesznek benne szerintem.
Nekem mindegy, csak akkor a topic címe nem stimmel... :wink:
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése