Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#14261 Hozzászólás Szerző: Bubi »

chaoskid18 írta:
Bubi írta:Maddison egy pazar igazolás. Ritka technikás angol irányító, remek pontrúgó.
ja és kb annyira sztárjátékos mint Barkley
Nyilván nem sztárjátékos gyanánt jön 21 évesen a champoból. Ő is befektetés, viszont annak remek.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#14262 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Bubi írta:Maddison egy pazar igazolás. Ritka technikás angol irányító, remek pontrúgó.
ja és kb annyira sztárjátékos mint Barkley
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#14263 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Maddison egy pazar igazolás. Ritka technikás angol irányító, remek pontrúgó. 14 gólja és 7 assistja van idén középpályás poszton.

Már szezon közben megemlítettem a nevét, nagyon örülnék ha jönne.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2018. március 27., kedd 21:23-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#14264 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kazomester írta:Chelsea will have to pay £25m if they want to bring Norwich City playmaker James Maddison to Stamford Bridge this summer. Tottenham also interested. (Mirror) Méééég :wink:
kényeztet a board. :oops:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#14265 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Chelsea will have to pay £25m if they want to bring Norwich City playmaker James Maddison to Stamford Bridge this summer. Tottenham also interested. (Mirror) Méééég :wink:

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14266 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Gaba írta:A legfrissebb szigetországi sajtóhírek szerint a Real Madrid spanyol sztárja, Marco Asensio nyáron klubot válthat, a fiatal középpályás ugyanis a Chelsea elsőszámú célpontja.
A spanyol Don Balon már azt is tudja, hogy
a „londoni kékek” 131 millió fontot szánnak Asensióért, az összeg pedig még a Real Madrid számára is igencsak vonzó ajánlat – ezért nyitottak a transzferre.
A Chelsea mellett korábban a két manchesteri alakulat, a United és a City is figyelte a spanyol klasszist, de a nemzetközi sajtó egyelőre azt prognosztizálja: nyáron a londoniak lesznek a győztes befutók.
nem tudom, ennek az Assensionak vannak nagyon jó meccsei de van amikor észre sem lehet venni a pályán, szerintem elég nagy hülyeség lenne kiadni ennyi pénzt egy ilyen játékosért, főleg úgy hogy neki az eredeti posztja az támadó középpályás.
anno már én is olvastam, hogy ha megfelelő ajánlatot kapna érte a Madrid akkor elgondolkodnának az eladásán.
mert ugye ha igaz a hír és akarnak egy Neymar-t, Hazard-t és egy csatárt akkor pár játékostól meg kell válniuk.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#14267 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kamu, nem akarok hülyeséget mondani, de valami 300 misis kivásárlási árat szabtak meg neki az új szerződésében. Asensio a real nagy jövője, a Cr-7 utáni időszak húzóembere/sztárja lesz. Morata utan őt már tuti nem engedik el.
Aki távozni fog az Bale, senkivel sem beszel madridban, zidaneal is megromlott a viszonya.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14268 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A legfrissebb szigetországi sajtóhírek szerint a Real Madrid spanyol sztárja, Marco Asensio nyáron klubot válthat, a fiatal középpályás ugyanis a Chelsea elsőszámú célpontja.
A spanyol Don Balon már azt is tudja, hogy
a „londoni kékek” 131 millió fontot szánnak Asensióért, az összeg pedig még a Real Madrid számára is igencsak vonzó ajánlat – ezért nyitottak a transzferre.
A Chelsea mellett korábban a két manchesteri alakulat, a United és a City is figyelte a spanyol klasszist, de a nemzetközi sajtó egyelőre azt prognosztizálja: nyáron a londoniak lesznek a győztes befutók.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14269 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Koulibaly-Zouma-Rüdiger!!!! Lélekromboló trió! Van remény!!!

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14270 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kecske01 írta:#Chelsea are still interested in Napoli defender Kalidou Koulibaly, who is having a great season under Maurizio Sabri. [Il Mattino]
ez komoly, hogy minden évben ezt a gyenge Koulibalyt kell pletykálni?
minek ő, mikor ott van Rüdiger Zouma egyikőjük sem rosszabb mint Koulibaly.
ahogy írta Dante ott van De Vrij akinek lejár a szerződése, de ő nem kell mert fújj ingyen lenne.
amúgy meg Koulibalyt 60m euróért nem engedte el a Napoli gondolom mivel idén kicsit jobban összejönnek neki a dolgok még többet akarnának érte és szerintem 40-nél többet nem ér még a jelenlegi játékosárakhoz képest sem.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#14271 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dante írta:Annyira kézenfekvő lenne de Vrij, jobb ball playing CB és nem 70 millió. Nem értem, hogy miért nem merül fel a neve pletyka szinten sem.
Pont ezért :)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14272 Hozzászólás Szerző: Dante »

Annyira kézenfekvő lenne de Vrij, jobb ball playing CB és nem 70 millió. Nem értem, hogy miért nem merül fel a neve pletyka szinten sem.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#14273 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

#Chelsea are still interested in Napoli defender Kalidou Koulibaly, who is having a great season under Maurizio Sabri. [Il Mattino]

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#14274 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Megyó írta:
adrian1989 írta:de ha komoly edzőt akar Abra akkor
Csak egy megérzés... de szerintem Abra már nem foglalkozik ezzel annyira.
Ellenérvek, vagy tények ennek megcáfolására jöhetnek bárkitől.
Ugorjunk vissza az idoben 5-6 evet. A vezetoseg eldontotte, hogy befejezi az addigi politikajat es az egyik legnagyobb zaszlovivoje lett az FFP-nek. Persze ez valamilyen szinten ertheto, hiszen abban az idoben 8 ev leforgasa alatt Abramovics beleolt kozel 2 milliard fontot a klubba ami irdatlan penzmennyiseg. Joggal gondolhatta, hogy eleg, probaljon meg a Chelsea a sajat laban megallni, de persze o marad a hatterben tuzet oltani amire lathattunk peldat. Ez volt a kezdet a lejton, es ha megnezzuk az eredmenyek huen tokrozik is, hiszen 2012 ota a teljesitmeny kiszamithatatlan. Velemenyem szerint ez a nyar lesz perdonto abban a kerdesben, hogy Abramovicsot lazba hozza e meg a Chelsea olyannyira, mint regen. Ha megtudjuk tartani a legjobbjainkat es minosegi jatekosokat tudunk igazolni, akkor egyertelmu a valasz.
Osszesegeben viszont nem panaszkodhatunk, hiszen az elmult 5 evben is szep eredmenyeket ertunk el, temetni a klubbot felesleges.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14275 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

nem hiszem, hogy megtudja majd tölteni az új stadiont ha ilyen játékosokat igazolnak, mert egy középcsapatra nem hiszem, hogy 60 ezren lesznek kíváncsiak.
amúgy ez a stadion dolog nekem kicsit olyan feleslegesnek tűnik előbb kellett volna gondolkodni és fiatal játékosokat venni akik hosszú távú megoldást jelentettek volna és ha van egy jó csapat tele fiatalokkal akkor jöhetett volna a stadion, de nem ez történt hanem jöttek a 27,28 meg 29 éves játékosok akik most már 30 körül vannak és kéne helyettük új de persze arra nincs pénz a stadion miatt ami szerintem egy hülye kifogás, mert tény drága az új stadion de ha jól tudom akkor még nem is biztos, hogy lesz, mert megy körülötte a huzavona és valami család meg rohadt sok pénzt akar, mert a stadion árnyékolja majd a házukat.
érdekes nyár lesz főleg ha Courtois és Hazard mennek mert ha őket elengedi a vezetőség akkor remélem legalább jó pénzért mondjuk Courtois 70-80m font Hazard meg minimum 160 m font ha egy Coutinho is annyi.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14276 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Érdekelheti még, csak már más üzletet lát benne, veszi ki belőle inkább pénzt. Sokat elmond, hogy a 100 millio euros játékosok korában, a mi multimilliárdosunk egyet se vesz.

Meg a loan army felépítése és az egész kialakítása is inkább a profitról szól. No meg ott a stadion, az is befektetés.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#14277 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

adrian1989 írta:
Megyó írta:
adrian1989 írta:de ha komoly edzőt akar Abra akkor
Csak egy megérzés... de szerintem Abra már nem foglalkozik ezzel annyira.
szerintem sem érdekli már annyira, de ha ez így van akkor nem kellene erőltetnie, mert ennek így nem lesz jó vége és ő is csak bukik az üzleten,mert ha a Chelsea középcsapat lesz akkor kevesebbet fog érni ha esetleg el akarja majd adni.
omfg..... persze, ha nem érdekelné, akkor új stadionon ügyködne... igen.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14278 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Megyó írta:
adrian1989 írta:de ha komoly edzőt akar Abra akkor
Csak egy megérzés... de szerintem Abra már nem foglalkozik ezzel annyira.
szerintem sem érdekli már annyira, de ha ez így van akkor nem kellene erőltetnie, mert ennek így nem lesz jó vége és ő is csak bukik az üzleten,mert ha a Chelsea középcsapat lesz akkor kevesebbet fog érni ha esetleg el akarja majd adni.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#14279 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Megyó írta:
adrian1989 írta:de ha komoly edzőt akar Abra akkor
Csak egy megérzés... de szerintem Abra már nem foglalkozik ezzel annyira.
Ellenérvek, vagy tények ennek megcáfolására jöhetnek bárkitől.
Én csak annyit kérdeznék, hogy egyáltalán jár még a meccseinkre? Régen emlékszem minden meccsen mutatták, gólok után ahogy mosolygott és állva tapsolt.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#14280 Hozzászólás Szerző: Megyó »

adrian1989 írta:de ha komoly edzőt akar Abra akkor
Csak egy megérzés... de szerintem Abra már nem foglalkozik ezzel annyira.
Ellenérvek, vagy tények ennek megcáfolására jöhetnek bárkitől.

Válasz küldése