Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14201 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Szabi írta:Massimiliano Allegri wants Chelsea to sign three players if he replaces Antonio Conte. (Tuttosport)

The report also claims that should Allegri decide to make the move to Stamford Bridge, he could attempt to sign Juventus trio Rodrigo Bentancur, Federico Bernardeschi and Miralem Pjanic.

Allegri would also have plans for Chelsea’s current squad, one of which includes giving back a first-team place to David Luiz and handing a prominent role to Cesc Fabregas.
Nem hiszem, hogy nyaron nem lesz komolyabb erosites, ha marad Conte, ha valaki mas jon. Ezzel a kerettel iden is lefottunk, jo lenne, ha megint csak 1 ev lenne BL nelkul..
Amugy Luiz meg mindig serult, ha nem hackelik az instajat, de kotve hiszem.
Az viszont jo kerdes, hogy ez a 3 emlitett nev milyen szintu erositest jelentene, valahogy megint nem a szupersztar kategoria amire szuksegunk lenne. Bar ezek utan nem lesz konnyu.
Kivancsi leszek, most aztan vegkepp eldol, hogy milyen celjaink lehetnek a kozeljovoben, vannak ugye tavozokkal kapcsolatos hirek is, oket mindenkepp legalabb hasonlo minoseggel kellene potolni, ha mennek.
Allegrit amugy en szemely szerint elneznem itt, mivel ugye tavozik elvileg a szezon vegen, ha Conte ugyanezt teszi, feltehetoen ujra olasz edzonk lesz.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14202 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Massimiliano Allegri wants Chelsea to sign three players if he replaces Antonio Conte. (Tuttosport)

The report also claims that should Allegri decide to make the move to Stamford Bridge, he could attempt to sign Juventus trio Rodrigo Bentancur, Federico Bernardeschi and Miralem Pjanic.

Allegri would also have plans for Chelsea’s current squad, one of which includes giving back a first-team place to David Luiz and handing a prominent role to Cesc Fabregas.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14203 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gallion írta:
chaoskid18 írta:Chelsea have stepped up their bid to land Turkish goalkeeping prodigy Berke Ozer, but the Altinordu player also interests Manchester City and Barcelona. (The Sun)
Undorító a csapat.
A city?

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#14204 Hozzászólás Szerző: Gallion »

chaoskid18 írta:Chelsea have stepped up their bid to land Turkish goalkeeping prodigy Berke Ozer, but the Altinordu player also interests Manchester City and Barcelona. (The Sun)
Undorító a csapat.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#14205 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Chelsea have stepped up their bid to land Turkish goalkeeping prodigy Berke Ozer, but the Altinordu player also interests Manchester City and Barcelona. (The Sun)
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#14206 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Eden Hazard’s Chelsea form causing Real Madrid to reconsider summer transfer plans [EveningStandard]

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14207 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Николаевич írta:Chelsea are ready to gain an advantage on Manchester United and Barcelona in their pursuit of Toby Alderweireld, The Mirror reports.

The Belgium international has been dropped by Tottenham boss Mauricio Pochettino in recent weeks and is expected to be benched for their trip to Chelsea on Sunday.

The Blues are hoping to talk Sp*rs down from their £55 million asking price and are willing to pay closer to £40m.

Hát mondanom sem kell nagyon patent lenne. Sokat dobna a védelmünkön, a Spursé meg gyengülne.
Toby Alderweireld is being chased by Manchester United with Tottenham refusing to meet his demands for a new £180,000-a-week contract. (Forrás: Daily Mirror)

A MU meg is adná neki amit kér, ha a tottenham nem adja meg.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#14208 Hozzászólás Szerző: focimark »

Amazing24 írta:Nyaron amugy jul. 31.-en zarul az atigazolasi ablak Angliaban vagy csak a kovetkezo szezontol?
Augusztus 9.-en zarul elvileg, de mar a PL utolso fordulojat kovetoen par nappal nyit, ha minden igaz.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#14209 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Nyaron amugy jul. 31.-en zarul az atigazolasi ablak Angliaban vagy csak a kovetkezo szezontol?

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14210 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:https://www.telegraph.co.uk/football/20 ... bramovich/ Mintha tavaly is vmi hasonló cikket olvastam volna :oops:
igen tavaly Terry és Gullit is ezt mondta, hogy akkor pénzköltés lesz mint még soha, tudjuk mi lett abból.
majd kezdődik a nyár megint jönnek a top nevek mint tavaly A.Sandro Lukaku Griezmann stb. azt tudjuk mi lett belőle semmi.
én már nem hiszek az ilyenbe.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#14211 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Gaba írta:
kazomester írta:https://www.telegraph.co.uk/football/20 ... bramovich/ Mintha tavaly is vmi hasonló cikket olvastam volna :oops:
Egy rövid összefoglalót tudnál írni? :)
Megint arról írnak, hogy válaszút elé érkeztünk és majd most jól kiderül, hogy mit is akarunk kezdeni magunkkal. Jó pár játékos szerződése utolsó évébe lép és Emenalo helyére kell vki. És persze annyit fogunk költeni, mint 2003 óta soha.
Gaba írta:Mint most nyáron :D Lehet hogy kinyitja a pénz csapot,és leigazoljuk Carrollt,és társait :)
Bizony, manapság nem olcsók a Brexit játékosok, kelleni is fog a sok pénz :)

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14212 Hozzászólás Szerző: Gaba »

kecske01 írta:
Gaba írta:
kazomester írta:https://www.telegraph.co.uk/football/20 ... bramovich/ Mintha tavaly is vmi hasonló cikket olvastam volna :oops:
Egy rövid összefoglalót tudnál írni? :)
Abra ki nyitja a pénz csapot, úgy ahogyan azt még sose tette. $$$$$$$$$$$

Kíváncsian várom.
Mint most nyáron :D Lehet hogy kinyitja a pénz csapot,és leigazoljuk Carrollt,és társait :) Rohadtul kellene egy PROFI sportigazgató,aki érti a dolgát.Úgy gondolom hogy két irány van.Az egyik hogy viszonylag olcsón,fiatal,tehetséges játékosokat igazolunk,mint Malcom és Fekir.A másik hogy bankot robbantunk és jönnek Dybala és társai.A harmadik opció,amit most művelünk,nem járható út ha nagy csapat akarunk maradni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gaba 2018. április 2., hétfő 20:22-kor.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#14213 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Gaba írta:
kazomester írta:https://www.telegraph.co.uk/football/20 ... bramovich/ Mintha tavaly is vmi hasonló cikket olvastam volna :oops:
Egy rövid összefoglalót tudnál írni? :)
Abra ki nyitja a pénz csapot, úgy ahogyan azt még sose tette. $$$$$$$$$$$

Kíváncsian várom.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14214 Hozzászólás Szerző: Gaba »

kazomester írta:https://www.telegraph.co.uk/football/20 ... bramovich/ Mintha tavaly is vmi hasonló cikket olvastam volna :oops:
Egy rövid összefoglalót tudnál írni? :)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#14215 Hozzászólás Szerző: kazomester »

https://www.telegraph.co.uk/football/20 ... bramovich/ Mintha tavaly is vmi hasonló cikket olvastam volna :oops:

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14216 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

koni0725 írta:
Николаевич írta:
Hát mondanom sem kell nagyon patent lenne. Sokat dobna a védelmünkön, a Spursé meg gyengülne.
A Modric-saga ota en mar nem hiszek abban, hogy a Sp*rs-tol fogunk valaha ertelmesen igazolni.
ha nem hosszabbít akkor van valami záradék a szerződésében ami arról szól, hogy 35m fontért vihető valami ilyesmit olvastam.
ez az összeg nem is sok, és hihető, hogy ki is fizeti a vezetőség, de az, hogy ő minket választ az már nem valószínű főleg ha nem lesz meg a BL-t érő hely a szezon végén, mert anyagilag a MU-val nem tudjuk felvenni a versenyt mert ők valami elképesztően magas fizetéssel csábítják a játékosokat.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolási pletykák

#14217 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Николаевич írta:
Hát mondanom sem kell nagyon patent lenne. Sokat dobna a védelmünkön, a Spursé meg gyengülne.
A Modric-saga ota en mar nem hiszek abban, hogy a Sp*rs-tol fogunk valaha ertelmesen igazolni.
211! NEW RECORD!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#14218 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Chelsea are ready to gain an advantage on Manchester United and Barcelona in their pursuit of Toby Alderweireld, The Mirror reports.

The Belgium international has been dropped by Tottenham boss Mauricio Pochettino in recent weeks and is expected to be benched for their trip to Chelsea on Sunday.

The Blues are hoping to talk Sp*rs down from their £55 million asking price and are willing to pay closer to £40m.

Hát mondanom sem kell nagyon patent lenne. Sokat dobna a védelmünkön, a Spursé meg gyengülne.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14219 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Николаевич írta:Isco lenne szerintem a perfect fit. Baromi jó játékos, több poszton bevethető, évek óta írják hogy dobbantana Madridból. Megyó tette fel a kérdést hogy Isco miért is jönne a Chelsea-be.. Szerintem őt nem feltétlenül a trófeák hajtják, a Real Madriddal három Bajnokok Ligáját nyert, mondhatni ezt a dolgot kimaxolta. Viszont soha nem volt ott húzóember, sokszor kezdőjátékos sem. Ha Hazard távozna és ő érkezne akkor itt ő lenne a játékmester, rá épülne az egész csapat, neki passzolna Barkley, ő indítaná Giroud-t :D El tudom képzelni hogy a sok év Madrid után most olyan csapatban játszana ahol ilyen szinten számítanak rá.
Fabregas mellett/utan lenne a szemelyeben megegy varazslonk aki lat a palyan, jol szervez, csak mellette meg technikasabb is, szerintem nagyon jo lenne. De tavalyhoz kepest tobbet jatszik ebben a szezonban szerintem es ha akkor nem lepett le.. nem tudom, de az tuti, hogy O egy olyan jatekos akivel szintet ugrana a tamadojatekunk.
Az igazi az lenne, ha Hazard mellett tudna jatszani, ketten mit muvelnenek :roll:
Ilyen erositesekre gondolok es almodozok, mikor fanyalgok a Drinkwater, Barkley fele jatekosoknal.
Egyebkent szerintem Isco befektetes szempontjabol is jo lenne, mert tuti hozna jo par szurkolot es mezek fogynanak szep szammal. Plusz ugye a csapat is sikeresebb lehetne vele.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#14220 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Érdekes kérdés hogy kit hozhatnánk el a Real-tól Hazardért cserébe..

Bale játékát én nagyon kedvelem, örülnék ha hozzánk igazolna, de helyén kell kezelni mindkettő értékét. Értsd: Bale már bőven nem számít akkora ellenértéknek. Egy olyan játékosról beszélünk aki első sorban a gyorsaságából, robbanékonyságából él, és tudva ezeket aggasztó hogy pár havonta alig tudják összetákolni, akkor is a ragasztószalagok tartják össze az embert, ráadásul jövőre 30 lesz. De egy próbát tehetünk vele ha nagyon szabadulna tőle a Real, csak ne emésszen fel komoly erőforrásokat ez az igazolás.

Asensio nekem elég nagy kérdőjel. A legtöbbször amikor láttam játszani 2-3 góllal vezetett a Real, ő meg beállt és rúgott még egyet a hullafáradt védelmeknek akiket CR terrorizált egész meccsen. Tényleg akkora tehetség ez a srác? Sokszor olvastam vele kapcsolatban a Madrid jövője kifejezést. A héten valami 130 milliókról lehetett olvasni vele kapcsolatban, ami a mai árak mellett is abszurd, ráadásul Hazard itt nem hogy kezdőjátékos, de abszolút húzóember és vezér szerepet tölt be, olyan ember kéne aki ezt át tudja venni tőle.

Isco lenne szerintem a perfect fit. Baromi jó játékos, több poszton bevethető, évek óta írják hogy dobbantana Madridból. Megyó tette fel a kérdést hogy Isco miért is jönne a Chelsea-be.. Szerintem őt nem feltétlenül a trófeák hajtják, a Real Madriddal három Bajnokok Ligáját nyert, mondhatni ezt a dolgot kimaxolta. Viszont soha nem volt ott húzóember, sokszor kezdőjátékos sem. Ha Hazard távozna és ő érkezne akkor itt ő lenne a játékmester, rá épülne az egész csapat, neki passzolna Barkley, ő indítaná Giroud-t :D El tudom képzelni hogy a sok év Madrid után most olyan csapatban játszana ahol ilyen szinten számítanak rá.

Válasz küldése