Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14261 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kecske01 írta:#Chelsea are still interested in Napoli defender Kalidou Koulibaly, who is having a great season under Maurizio Sabri. [Il Mattino]
ez komoly, hogy minden évben ezt a gyenge Koulibalyt kell pletykálni?
minek ő, mikor ott van Rüdiger Zouma egyikőjük sem rosszabb mint Koulibaly.
ahogy írta Dante ott van De Vrij akinek lejár a szerződése, de ő nem kell mert fújj ingyen lenne.
amúgy meg Koulibalyt 60m euróért nem engedte el a Napoli gondolom mivel idén kicsit jobban összejönnek neki a dolgok még többet akarnának érte és szerintem 40-nél többet nem ér még a jelenlegi játékosárakhoz képest sem.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#14262 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dante írta:Annyira kézenfekvő lenne de Vrij, jobb ball playing CB és nem 70 millió. Nem értem, hogy miért nem merül fel a neve pletyka szinten sem.
Pont ezért :)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14263 Hozzászólás Szerző: Dante »

Annyira kézenfekvő lenne de Vrij, jobb ball playing CB és nem 70 millió. Nem értem, hogy miért nem merül fel a neve pletyka szinten sem.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#14264 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

#Chelsea are still interested in Napoli defender Kalidou Koulibaly, who is having a great season under Maurizio Sabri. [Il Mattino]

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#14265 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Megyó írta:
adrian1989 írta:de ha komoly edzőt akar Abra akkor
Csak egy megérzés... de szerintem Abra már nem foglalkozik ezzel annyira.
Ellenérvek, vagy tények ennek megcáfolására jöhetnek bárkitől.
Ugorjunk vissza az idoben 5-6 evet. A vezetoseg eldontotte, hogy befejezi az addigi politikajat es az egyik legnagyobb zaszlovivoje lett az FFP-nek. Persze ez valamilyen szinten ertheto, hiszen abban az idoben 8 ev leforgasa alatt Abramovics beleolt kozel 2 milliard fontot a klubba ami irdatlan penzmennyiseg. Joggal gondolhatta, hogy eleg, probaljon meg a Chelsea a sajat laban megallni, de persze o marad a hatterben tuzet oltani amire lathattunk peldat. Ez volt a kezdet a lejton, es ha megnezzuk az eredmenyek huen tokrozik is, hiszen 2012 ota a teljesitmeny kiszamithatatlan. Velemenyem szerint ez a nyar lesz perdonto abban a kerdesben, hogy Abramovicsot lazba hozza e meg a Chelsea olyannyira, mint regen. Ha megtudjuk tartani a legjobbjainkat es minosegi jatekosokat tudunk igazolni, akkor egyertelmu a valasz.
Osszesegeben viszont nem panaszkodhatunk, hiszen az elmult 5 evben is szep eredmenyeket ertunk el, temetni a klubbot felesleges.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14266 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

nem hiszem, hogy megtudja majd tölteni az új stadiont ha ilyen játékosokat igazolnak, mert egy középcsapatra nem hiszem, hogy 60 ezren lesznek kíváncsiak.
amúgy ez a stadion dolog nekem kicsit olyan feleslegesnek tűnik előbb kellett volna gondolkodni és fiatal játékosokat venni akik hosszú távú megoldást jelentettek volna és ha van egy jó csapat tele fiatalokkal akkor jöhetett volna a stadion, de nem ez történt hanem jöttek a 27,28 meg 29 éves játékosok akik most már 30 körül vannak és kéne helyettük új de persze arra nincs pénz a stadion miatt ami szerintem egy hülye kifogás, mert tény drága az új stadion de ha jól tudom akkor még nem is biztos, hogy lesz, mert megy körülötte a huzavona és valami család meg rohadt sok pénzt akar, mert a stadion árnyékolja majd a házukat.
érdekes nyár lesz főleg ha Courtois és Hazard mennek mert ha őket elengedi a vezetőség akkor remélem legalább jó pénzért mondjuk Courtois 70-80m font Hazard meg minimum 160 m font ha egy Coutinho is annyi.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14267 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Érdekelheti még, csak már más üzletet lát benne, veszi ki belőle inkább pénzt. Sokat elmond, hogy a 100 millio euros játékosok korában, a mi multimilliárdosunk egyet se vesz.

Meg a loan army felépítése és az egész kialakítása is inkább a profitról szól. No meg ott a stadion, az is befektetés.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#14268 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

adrian1989 írta:
Megyó írta:
adrian1989 írta:de ha komoly edzőt akar Abra akkor
Csak egy megérzés... de szerintem Abra már nem foglalkozik ezzel annyira.
szerintem sem érdekli már annyira, de ha ez így van akkor nem kellene erőltetnie, mert ennek így nem lesz jó vége és ő is csak bukik az üzleten,mert ha a Chelsea középcsapat lesz akkor kevesebbet fog érni ha esetleg el akarja majd adni.
omfg..... persze, ha nem érdekelné, akkor új stadionon ügyködne... igen.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14269 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Megyó írta:
adrian1989 írta:de ha komoly edzőt akar Abra akkor
Csak egy megérzés... de szerintem Abra már nem foglalkozik ezzel annyira.
szerintem sem érdekli már annyira, de ha ez így van akkor nem kellene erőltetnie, mert ennek így nem lesz jó vége és ő is csak bukik az üzleten,mert ha a Chelsea középcsapat lesz akkor kevesebbet fog érni ha esetleg el akarja majd adni.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#14270 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Megyó írta:
adrian1989 írta:de ha komoly edzőt akar Abra akkor
Csak egy megérzés... de szerintem Abra már nem foglalkozik ezzel annyira.
Ellenérvek, vagy tények ennek megcáfolására jöhetnek bárkitől.
Én csak annyit kérdeznék, hogy egyáltalán jár még a meccseinkre? Régen emlékszem minden meccsen mutatták, gólok után ahogy mosolygott és állva tapsolt.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#14271 Hozzászólás Szerző: Megyó »

adrian1989 írta:de ha komoly edzőt akar Abra akkor
Csak egy megérzés... de szerintem Abra már nem foglalkozik ezzel annyira.
Ellenérvek, vagy tények ennek megcáfolására jöhetnek bárkitől.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14272 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

cech19960320 írta:ha új edző jön, sem fogják eladni a rohadt drága frissen vett játékost... egyrészt mert drága volt. másrészt mert új edzőnél megérdemel új esélyt. Harmadrészt meg rég túl vagyunk azon az időszakon amikor még az edző döntött hogy márpedig ő nem kell, add el.
lehet itt találgatni, de ha komoly edzőt akar Abra akkor szerintem az edző azt akarja majd, hogy ő mondja meg kivel akar dolgozni, de ez csak az én elméletem.
ha viszont nem jön nagy nevű edző mert továbbra is az lesz a követendő elv, hogy profitot termeljen a csapat a játékos eladásokból akkor ilyen Icardi és hasonló játékosok soha nem öltöznek majd királykék mezbe és egy jó darabig el lehet majd felejteni azt, hogy a bajnokságba felvesszük a versenyt a 2 manchesteri csapattal.
én bízom benne, hogy marad Conte és kap pár olyan játékost akikkel lehet esély újra felülni Anglia trónjára.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14273 Hozzászólás Szerző: Szabi »

cech19960320 írta:ha új edző jön, sem fogják eladni a rohadt drága frissen vett játékost... egyrészt mert drága volt. másrészt mert új edzőnél megérdemel új esélyt. Harmadrészt meg rég túl vagyunk azon az időszakon amikor még az edző döntött hogy márpedig ő nem kell, add el.
Negyedrészt már vélhetően az új edzővel való tárgyalások során el fog hangzani kikötésként, hogy csatárfronton ez a felhozatal adott, javarészt ezzel kell majd dolgozni. Persze érhet minket meglepetés, hogy befut egy 120 milliós ajánlat Icardi-ért, de erre tudjuk mennyi az esély. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#14274 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

ha új edző jön, sem fogják eladni a rohadt drága frissen vett játékost... egyrészt mert drága volt. másrészt mert új edzőnél megérdemel új esélyt. Harmadrészt meg rég túl vagyunk azon az időszakon amikor még az edző döntött hogy márpedig ő nem kell, add el.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14275 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

edeskeves írta:
adrian1989 írta:
kecske01 írta:#Chelsea have made an opening offer of €63million for Inter Milan striker Mauro Icardi’s services. [AS]
azt hiszem, hogy olyan 90-100m euró közt van a kivásárlási ára.
De egy Morata plusz pénzbe lehet belemenne az Inter, azzal mindenki jól járna, mert nekünk lenne egy tökös top csatárunk Morata visszamehetne olaszba amit anno nyilatkozott is, hogy oda még visszamenne és az Internek lenne pénze plusz csatára is.
Én nagyon örülnék neki, mert az egyik kedvenc csatárom és rajta kívül tényleg nincs olyan top csatár aki elérhető lenne és megfizethető a csapatnak.
10000000% hogy Morata 1 szezon utan nem lesz eladva se kolcson, erre kar alapozni.
Ha új edző jön akkor bármi megtörténhet!
Én nem bánnám ha menne és helyette egy top csatár jönne aki képes egész szezonban jól teljesíteni és szórni a gólokat.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14276 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

adrian1989 írta:
kecske01 írta:#Chelsea have made an opening offer of €63million for Inter Milan striker Mauro Icardi’s services. [AS]
azt hiszem, hogy olyan 90-100m euró közt van a kivásárlási ára.
De egy Morata plusz pénzbe lehet belemenne az Inter, azzal mindenki jól járna, mert nekünk lenne egy tökös top csatárunk Morata visszamehetne olaszba amit anno nyilatkozott is, hogy oda még visszamenne és az Internek lenne pénze plusz csatára is.
Én nagyon örülnék neki, mert az egyik kedvenc csatárom és rajta kívül tényleg nincs olyan top csatár aki elérhető lenne és megfizethető a csapatnak.
10000000% hogy Morata 1 szezon utan nem lesz eladva se kolcson, erre kar alapozni.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14277 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kecske01 írta:#Chelsea have made an opening offer of €63million for Inter Milan striker Mauro Icardi’s services. [AS]
azt hiszem, hogy olyan 90-100m euró közt van a kivásárlási ára.
De egy Morata plusz pénzbe lehet belemenne az Inter, azzal mindenki jól járna, mert nekünk lenne egy tökös top csatárunk Morata visszamehetne olaszba amit anno nyilatkozott is, hogy oda még visszamenne és az Internek lenne pénze plusz csatára is.
Én nagyon örülnék neki, mert az egyik kedvenc csatárom és rajta kívül tényleg nincs olyan top csatár aki elérhető lenne és megfizethető a csapatnak.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14278 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta:
kecske01 írta:#Chelsea have made an opening offer of €63million for Inter Milan striker Mauro Icardi’s services. [AS]
LOL, persze. Sem szakmailag nem indokolja semmi hogy ide igazoljon, sem mi anyagilag nem tudjuk biztosítani ezt az átigazolást. Jo lesz ő Real-nak, Bayern-nek stb.
Mondjuk az Interbol mi is elorelepes lennenk neki szakmailag is, de nem csatart fogunk igazolni szerintem. Morata, Giroud meg egy ev, Batshuayi is ott lesz..

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14279 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta:#Chelsea have made an opening offer of €63million for Inter Milan striker Mauro Icardi’s services. [AS]
LOL, persze. Sem szakmailag nem indokolja semmi hogy ide igazoljon, sem mi anyagilag nem tudjuk biztosítani ezt az átigazolást. Jo lesz ő Real-nak, Bayern-nek stb.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14280 Hozzászólás Szerző: Dante »

Depay a Lyon játékosa. Martial nagyon fasza lenne, húzhatnank egy matat vele, ahogy Shaw-nan is örülnék.

Válasz küldése