Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12341 Hozzászólás Szerző: kazomester »

focimark írta:BREAKING: Sky sources: @ChelseaFC reject a second bid of more than £20m from @FCBayern for Callum Hudson-Odoi. Sky sources say Chelsea have told Bayern that they value Hudson-Odoi at closer to £40m. #SSN
Ebből is látszik, hogy csak a pénzt akarjuk érte, kisebb öszegnél lett volna esély visszavásárlási opcióra, de elkezdünk cigánykodni. CHO meg majd nem írja alá az új szerződést (miért is tenné), és megy ingyen. Hánynom kell tőlük...

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#12342 Hozzászólás Szerző: focimark »

BREAKING: Sky sources: @ChelseaFC reject a second bid of more than £20m from @FCBayern for Callum Hudson-Odoi. Sky sources say Chelsea have told Bayern that they value Hudson-Odoi at closer to £40m. #SSN

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#12343 Hozzászólás Szerző: Dante »

Dízel írta:de Vrij-el mi van? Most hosszabbított nem?
Én se értem a rációt abba, hogy elpasszolunk egy védőt, mert idős és helyette veszünk egy ugyan annyi időst. Mert csak akkor jön Hummels ha Luiz megy. Nem vagyunk city, hogy minden poszton 3-4 klasszis játékosunk legyen. Christensent felejtsétek el, ő nem Chelsea szint, Aké ügyes, de szerintem ő sem.
Abban gondolkozzatok jó pár éve milyen volt egy chelsea védelem, Terry, Ashley Cole, Carvalho, Ivanovic stb. Tudom, hogy ilyen már sosem lesz, de most komolyan egy Luiz-t akartok leváltani egy Christensenre? :D év vicce.
Amúgy Zouma? ő már teljesen kiesett a kalapból?
De Vrij-t a nyáron igazolta le az Inter.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#12344 Hozzászólás Szerző: Dízel »

de Vrij-el mi van? Most hosszabbított nem?
Én se értem a rációt abba, hogy elpasszolunk egy védőt, mert idős és helyette veszünk egy ugyan annyi időst. Mert csak akkor jön Hummels ha Luiz megy. Nem vagyunk city, hogy minden poszton 3-4 klasszis játékosunk legyen. Christensent felejtsétek el, ő nem Chelsea szint, Aké ügyes, de szerintem ő sem.
Abban gondolkozzatok jó pár éve milyen volt egy chelsea védelem, Terry, Ashley Cole, Carvalho, Ivanovic stb. Tudom, hogy ilyen már sosem lesz, de most komolyan egy Luiz-t akartok leváltani egy Christensenre? :D év vicce.
Amúgy Zouma? ő már teljesen kiesett a kalapból?

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#12345 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

adrian1989 írta:
Botond9797 írta:Valaki magyazázza már meg nekem, hogy Hummels minek? Azért nem egy Van Dijk vagy Koulibaly, aki miatt megbontanám az egyre összeszokottabb, viszonylag jól működő DL-Rüdi duót, szvsz egyiküknél sem jobb. Ha fiatal kh-ról lenne szó még megérteném, hiszen Luiz felett lassan eljárnak az évek, de Hummels is túl van már harmincon, semmivel sem lennénk előrébb vele. Ahhoz viszont túl jó és nagy nevű, ebből adódóan gondolom nagy egójú is, hogy a padot koptassa.
David Luiz-nak nyáron lejár a szerződése és elutasította a szerződéshosszabbítást.
gondolom Sarri-nak kell egy rutinos CB.
amúgy David Luiz szerintem egyedül a City elleni meccsen játszott jól a többin hozza az átlagost vagy az alattit.
Tény, hogy nem egy Van Dijk vagy Koulibaly de nem is 100m euró.
Szerintem a legjobb megoldás az lenne ha Ake vissza lenne vásárolva, fiatal és egy remek védő, de őt csak akkor szabad visszahozni ha stabil kezdő lesz.

Azért a ló másik oldalára se essünk át. Nem tökéletes a védelmünk, de azért elég jó Luiz mèg mindig, tegnap pl. három pontot ért az a meglátása és tökéletes passza, mellette meg lehoztuk kapott gól nélkül. Hummelsben nem látok komoly perspektívát, jó lenne ha ezen a poszton odabasznánk egy Koulibalyval, De Ligt-tel, de akár Maguire is jöhetne.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#12346 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Pityee írta:
Botond9797 írta:Valaki magyazázza már meg nekem, hogy Hummels minek? Azért nem egy Van Dijk vagy Koulibaly, aki miatt megbontanám az egyre összeszokottabb, viszonylag jól működő DL-Rüdi duót, szvsz egyiküknél sem jobb. Ha fiatal kh-ról lenne szó még megérteném, hiszen Luiz felett lassan eljárnak az évek, de Hummels is túl van már harmincon, semmivel sem lennénk előrébb vele. Ahhoz viszont túl jó és nagy nevű, ebből adódóan gondolom nagy egójú is, hogy a padot koptassa.
Hummels még formán kívül is jobb mint DL, ne vicceljünk már. Kettejüket nem lehet összehasonlítani védekezés terén. DL-t simán eltudnám képzelni a kp-n inkább.
Bevallom, Hummels-t anno a Dortmund BL-menetelésekor láttam többet játsznai, meg a német válogatottban. Német focit nem sokat nézek. Amit Hummels a VB-n művelt, kritikán aluli volt, és a Bayern védelme sem villog idén, ha jól tudom. DL pedig lehet, hogy nem minden meccsen nyújt látványosat, de a feladatát bőven elvégzi, az elmúlt hónapokban egy komolyabb hibájára nem emlékszem. Emellett pedig olyan söprögető adottságai vannak, mint keveseknek. Tegnap például ezzel nyertünk meccset. Én sajnálnám, ha egy Hummels csak úgy ok nélkül kiszorítaná.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#12347 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Botond9797 írta:Valaki magyazázza már meg nekem, hogy Hummels minek? Azért nem egy Van Dijk vagy Koulibaly, aki miatt megbontanám az egyre összeszokottabb, viszonylag jól működő DL-Rüdi duót, szvsz egyiküknél sem jobb. Ha fiatal kh-ról lenne szó még megérteném, hiszen Luiz felett lassan eljárnak az évek, de Hummels is túl van már harmincon, semmivel sem lennénk előrébb vele. Ahhoz viszont túl jó és nagy nevű, ebből adódóan gondolom nagy egójú is, hogy a padot koptassa.
David Luiz-nak nyáron lejár a szerződése és elutasította a szerződéshosszabbítást.
gondolom Sarri-nak kell egy rutinos CB.
amúgy David Luiz szerintem egyedül a City elleni meccsen játszott jól a többin hozza az átlagost vagy az alattit.
Tény, hogy nem egy Van Dijk vagy Koulibaly de nem is 100m euró.
Szerintem a legjobb megoldás az lenne ha Ake vissza lenne vásárolva, fiatal és egy remek védő, de őt csak akkor szabad visszahozni ha stabil kezdő lesz.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12348 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Teljesen fölösleges védőt igazolni, Christensen is alig játszik, Azpi is tud belül játszani. Nem baj, Sarri elmondja majd a szokásos sablont, "nagyon jó támadóink vannak, elégedett vagyok velük, türelem kell blabla...". Jó a csávó szakmailag, de a vezetőség Conte után nagyon örül egy ilyen bólogató jánosnak.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#12349 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Botond9797 írta:Valaki magyazázza már meg nekem, hogy Hummels minek? Azért nem egy Van Dijk vagy Koulibaly, aki miatt megbontanám az egyre összeszokottabb, viszonylag jól működő DL-Rüdi duót, szvsz egyiküknél sem jobb. Ha fiatal kh-ról lenne szó még megérteném, hiszen Luiz felett lassan eljárnak az évek, de Hummels is túl van már harmincon, semmivel sem lennénk előrébb vele. Ahhoz viszont túl jó és nagy nevű, ebből adódóan gondolom nagy egójú is, hogy a padot koptassa.
Hummels még formán kívül is jobb mint DL, ne vicceljünk már. Kettejüket nem lehet összehasonlítani védekezés terén. DL-t simán eltudnám képzelni a kp-n inkább.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#12350 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Valaki magyazázza már meg nekem, hogy Hummels minek? Azért nem egy Van Dijk vagy Koulibaly, aki miatt megbontanám az egyre összeszokottabb, viszonylag jól működő DL-Rüdi duót, szvsz egyiküknél sem jobb. Ha fiatal kh-ról lenne szó még megérteném, hiszen Luiz felett lassan eljárnak az évek, de Hummels is túl van már harmincon, semmivel sem lennénk előrébb vele. Ahhoz viszont túl jó és nagy nevű, ebből adódóan gondolom nagy egójú is, hogy a padot koptassa.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#12351 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:Német és angol lapok szerint Hummels közölte a Bayern vezetőivel, hogy távozni szeretne.

Az ügynöke tegnap londonban tárgyalt és 30 millio euróban határozták meg a német klasszis árát amit rajtunk kívül a Sp*rs is kifizetne.

Mindeközben Hummels elkezdte követni a Chelsea játékosait az instán!

Azért ha télen behúznánk a Higany-Hummels-Pulisic triót, az elég pöpec lenne :mrgreen:
kemény lenne, csak egy baj van Pulisic csak nyáron jönne és lehet most lenne rá szükség mert se Willian se Pedro nem teszik magasra a lécet.
Higuain ha motiváltan jönne csak akkor lenne értelme, mert ha csak azért jönne, hogy karrierje vége felé megszedje magát akkor nem leszünk vele előrébb.
Hummels nagy kedvencem volt a Dortmundba, de a Bayernes pályafutását nem követtem ami mellette szól, hogy rutinos hátvéd viszont már ő is 30 éves és gondolom neki is csak 1 éves szerződést kínálna a klub amibe nem biztos, hogy belemegy.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#12352 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Német és angol lapok szerint Hummels közölte a Bayern vezetőivel, hogy távozni szeretne.

Az ügynöke tegnap londonban tárgyalt és 30 millio euróban határozták meg a német klasszis árát amit rajtunk kívül a Sp*rs is kifizetne.

Mindeközben Hummels elkezdte követni a Chelsea játékosait az instán!

Azért ha télen behúznánk a Higany-Hummels-Pulisic triót, az elég pöpec lenne :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#12353 Hozzászólás Szerző: laczze »

Pulisic nak örülnék, de remélem nem Hazard pótlása lesz.
Csatár meg ..... durrantani kell, mert így nagyon megszívjuk, a Top 6 ok között is mi lőttük a legkevesebb gólt...
Csatár nélkül nehéz.
Ilyen is kb csak nálunk fordul elő amúgy :D
Drogba,Lampard,Terry <3

fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#12354 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Николаевич írta:Christian Pulisic is set for a move to Chelsea in the summer, according to journalist Raphael Honigstein, with the Blues having made a firm offer.


"Dortmund are looking to see if there are other offers coming in as you would, but it is kind of agreed that the player will move in the summer definitely because he still has a year to run on his contract.

"Unless someone matches Chelsea's offer or exceeds it, he'll go there

"He's a good player but he's been put out of joint a little bit by Jadon Sancho's rise and he doesn't get as much football there as he wanted to and as I understand it, he's going to Chelsea."

Nekem továbbra sincs bajom a sztorival, fiatal, lendületes, sikerre éhes gyerek, ilyenek kellenek. Csak azt nem értem miért nem januárban jön.
Szerintem úgy vannak vele, hogy ha marad Odoi most télen akkor már sokan lennének arra a posztra, míg nyáron Wiki, Pedro kettősbol egyet kiszornak, ha Hazard marad, ha Hazard elmegy akkor sem kell az utolsó pillanatban szélsőt keresni veszmegoldaskent, hanem egy legalább lesz, tényleg hogy kapunk e Bánt arról mikor lesz döntés?

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolási pletykák

#12355 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Николаевич írta:Christian Pulisic is set for a move to Chelsea in the summer, according to journalist Raphael Honigstein, with the Blues having made a firm offer.


"Dortmund are looking to see if there are other offers coming in as you would, but it is kind of agreed that the player will move in the summer definitely because he still has a year to run on his contract.

"Unless someone matches Chelsea's offer or exceeds it, he'll go there

"He's a good player but he's been put out of joint a little bit by Jadon Sancho's rise and he doesn't get as much football there as he wanted to and as I understand it, he's going to Chelsea."

Nekem továbbra sincs bajom a sztorival, fiatal, lendületes, sikerre éhes gyerek, ilyenek kellenek. Csak azt nem értem miért nem januárban jön.
Mert ebben a fél évben padozhat tovább és épülhet le. Aztán majd nálunk 1 év után megy kölcsönbe vagy eladjuk. :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#12356 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Christian Pulisic is set for a move to Chelsea in the summer, according to journalist Raphael Honigstein, with the Blues having made a firm offer.


"Dortmund are looking to see if there are other offers coming in as you would, but it is kind of agreed that the player will move in the summer definitely because he still has a year to run on his contract.

"Unless someone matches Chelsea's offer or exceeds it, he'll go there

"He's a good player but he's been put out of joint a little bit by Jadon Sancho's rise and he doesn't get as much football there as he wanted to and as I understand it, he's going to Chelsea."

Nekem továbbra sincs bajom a sztorival, fiatal, lendületes, sikerre éhes gyerek, ilyenek kellenek. Csak azt nem értem miért nem januárban jön.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#12357 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

fst200 írta:Hummels már ennyire leirt védő? Pár éve még top cb volt, mi történt? Ha van visszavásárlási opció akkor az azt jelenti hogy x összegért ami a szerződésben van akármikor visszavehetjuk?
Ma már semmit nem ér egy ilyen kitétel. A játékosok akarata dönt. Vergődhetünk ahogy akarunk, ha a játékos nem akar visszajönni vagy más klubhoz akar igazolni akkor így jártunk. Aké-ra van elővásárlási opciónk, de ha ő azt mondja hogy mèg egyszer nem ugrik be ebbe a buliba(teljes joggal) akkor viheti a Sp*rs vagy az MU, pisztolyt nem tarthatunk a fejéhez.

Hummels meg baromi gyenge egy ideje, de lehet hogy csak belefásult a Bayern-be ahogy több más játékos is. A semminél jobb, de ha már CB-t veszünk az Koulibaly kéne hogy legyen, tökéletes lenne sok szempontból.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12358 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

fst200 írta:Hummels már ennyire leirt védő? Pár éve még top cb volt, mi történt? Ha van visszavásárlási opció akkor az azt jelenti hogy x összegért ami a szerződésben van akármikor visszavehetjuk?
A Bayern nem egy Wolfsburg vagy Monchenglandbach, hogy belemenjenek a visszavasarlasi opcioba. Egyebkent igen azt jelenti.
Ohh Chelsea we love you..

fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#12359 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Hummels már ennyire leirt védő? Pár éve még top cb volt, mi történt? Ha van visszavásárlási opció akkor az azt jelenti hogy x összegért ami a szerződésben van akármikor visszavehetjuk?

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#12360 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Николаевич írta:Bayern Munich have made a second bid, this time in excess of £20m, for Chelsea's Callum Hudson-Odoi, Sky Sports News understands.

Bayern have made the England U19 international their No 1 target in what could become one of the biggest deals of the January transfer window.

A játékunkat és Callum konkurenciáját elnézve hatalmas luxus hogy nem is próbálgatunk egy ilyen srácot.
Minek? willian az isten, kiszoríthatatlan, láthattuk ma is mennyire veszélyes az ellenfél kapujára.

Válasz küldése