Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#9941 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gaba írta:Szerintem fogunk még 1-2 arcot igazolni, de az utolsó pillanatig fogjuk húzni! Szerintem így hogy lassan potyogtatjuk ki az embereket, jönnek a helyettesek is.

A Lemaros sztori komolynak tűnik, és az 50 millió bekk úgy néz ki hogy Diop!

Been out tonight so I'm catching up myself...

But in case anyone's missed it, The Telegraph are now reporting Chelsea's loan offer for Thomas Lemar.

The defender @SkyKaveh was talking about what Issa Diop from West Ham...
50 misi Diopért? Annyira megéri, hogy konkrétan én arra sem emlékszem, hogy milyen teljesítményt nyújt :lol: Pedig nem kevés PL meccset nézek.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#9942 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Gaba írta:Szerintem fogunk még 1-2 arcot igazolni, de az utolsó pillanatig fogjuk húzni! Szerintem így hogy lassan potyogtatjuk ki az embereket, jönnek a helyettesek is.

A Lemaros sztori komolynak tűnik, és az 50 millió bekk úgy néz ki hogy Diop!

Been out tonight so I'm catching up myself...

But in case anyone's missed it, The Telegraph are now reporting Chelsea's loan offer for Thomas Lemar.

The defender @SkyKaveh was talking about what Issa Diop from West Ham...
Lemar télen jöhet kölcsön, nyáron meg Sancho.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9943 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Szerintem fogunk még 1-2 arcot igazolni, de az utolsó pillanatig fogjuk húzni! Szerintem így hogy lassan potyogtatjuk ki az embereket, jönnek a helyettesek is.

A Lemaros sztori komolynak tűnik, és az 50 millió bekk úgy néz ki hogy Diop!

Been out tonight so I'm catching up myself...

But in case anyone's missed it, The Telegraph are now reporting Chelsea's loan offer for Thomas Lemar.

The defender @SkyKaveh was talking about what Issa Diop from West Ham...

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#9944 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

focimark írta:Ujabb nev a kalapban, de mostmar tenyleg mindenkivel szobahoznak minket. Kivancsi lennek kik azok, akikert tenyleg erdeklodunk, de valoszinuleg ez nem fog kiderulni.
Chelsea are in discussions over a potential move for Dries Mertens after the forward decided he will not be signing a new contract with Napoli.

Via: Le 10 Sport


Breaking | Olivier Giroud has agreed personal terms with Inter Milan, according to Fabrizio Romano.
Nem tudom elképzelni Mertens-t nálunk meg a pl-be egyáltalán.
Tegnap még olvastam egy olyat,hogy ment egy olyan ajánlat Dembele-ert,hogy Giroud + 40m font.
Szerintem senki nem fog jönni ennyi idő alatt szerintem már kellett volna valaminek történnie.
De nem is baj akkor ha azért nem jön senki mert akikre szükség van azokat a klubjuk nem engedi el télen és nyáron fognak érkezni(Sancho, Chilwell és egy top CB). :D

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#9945 Hozzászólás Szerző: focimark »

Ujabb nev a kalapban, de mostmar tenyleg mindenkivel szobahoznak minket. Kivancsi lennek kik azok, akikert tenyleg erdeklodunk, de valoszinuleg ez nem fog kiderulni.
Chelsea are in discussions over a potential move for Dries Mertens after the forward decided he will not be signing a new contract with Napoli.

Via: Le 10 Sport


Breaking | Olivier Giroud has agreed personal terms with Inter Milan, according to Fabrizio Romano.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#9946 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:
adrian1989 írta:Nem hozták szóba velünk sajnos, de őt adnám.
http://www.fociclub.hu/2020/01/09/meg-j ... t-de-ligt/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ha igaz és a Juve kölcsönadná akkor meglehetne próbálni.
Biztos nem megy sehova, ők se hülyék. A világ legtehetségesebb védöjét csak nem basszák el.
hát pedig benne van bőven, az utóbbi időben alig játszik és ha Chiellini egyszer felépül akkor a Bonucci Chiellini páros fog játszani egyfolytában.
De Ligt szerintem hatalmas hibát követett el azzal, hogy a Juve-ba igazolt.

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Átigazolási pletykák

#9947 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Állitólag Gedson Fernandesért tettünk ajánlatot másfél év kölcsön utána 55m font. Ki mit tud róla?
EDIT: Közbe olvasom hogy a West Ham is először egy ehhez hasonló opcióval próbálkozott be arra kontráztunk rá mi. Másodjára már csak kölcsönt akarnak és a Benfica inkább erre hajlana szóval nagy valószinűséggel oda megy.
https://www.skysports.com/football/news ... -loan-deal" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9948 Hozzászólás Szerző: emsanya »

adrian1989 írta:Nem hozták szóba velünk sajnos, de őt adnám.
http://www.fociclub.hu/2020/01/09/meg-j ... t-de-ligt/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ha igaz és a Juve kölcsönadná akkor meglehetne próbálni.
Biztos nem megy sehova, ők se hülyék. A világ legtehetségesebb védöjét csak nem basszák el.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#9949 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Nem hozták szóba velünk sajnos, de őt adnám.
http://www.fociclub.hu/2020/01/09/meg-j ... t-de-ligt/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ha igaz és a Juve kölcsönadná akkor meglehetne próbálni.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#9950 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:Lemar és Gelson Martins is le lett rohasztva az atletiben. Egyszerüen az a stilus és felállás nem feltétlen fekszik ezeknek a szélsőknek.
Szerintem pedig mindkettő csak szimplán túlértékelt. Lemar már a Monaco-ban se a góllövésről volt híres, de ez az Atletico-s mutató egyenesen katasztrófa. Martins pedig a spanyolok után a franciáknál se mutat semmi extrát, több poszton kipróbálták már, de nem túl eredményes ő sem, én nem Simeone stílusára fognám. Nekem Martins kicsit olyan, mint anno Cuadrado a Fiorentinában volt, látványos a játéka, de összességében nem egy világot megváltó játékos. A kolumbiai is manapság már jobbhátvédet játszik, mert szélsőnek bebizonyosodott, hogy nem elég jó.

Saját válogatottjában sem alkotott maradandót a két játékos, Martins 21 meccs, 0 gól, mostanság már be sem hívják. Nekünk pont nem olyan szélsők kellenek jelenleg, akik be vannak oltva gól ellen.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#9951 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta:
Bubi írta:Miért nem tudott megmaradni az atleti kezdőjében? Nem figyeltem Lemart. Idén 16 meccsen 0 g 0 asist. :/
Korábban írtam, rengeteg játékost harácsoltak össze és Someone nem mindenkit használ.

Lemar elhozatala - főleg kölcsönben - win-win-win lenne mindegyik félnek. Az ilyen deal-eket kellene hajszolni januárban. Nem idős, nem sérült, nem kiégett, csak bizalmat nem kapott.

Van a gyerekben potenciál, de azért ez a (helyesbítek) 21 meccsen 0 g/a még akkor is csúnya, ha a normál 1900 perc helyett csak 950 percet töltött a pályán, tehát nagyjából félidőket játszik... Ez még úgy sem szép, hogy tudjuk Lemar nem az a fajta szélső aki hányja a gólokat.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9952 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Lemar és Gelson Martins is le lett rohasztva az atletiben. Egyszerüen az a stilus és felállás nem feltétlen fekszik ezeknek a szélsőknek.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#9953 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta:Miért nem tudott megmaradni az atleti kezdőjében? Nem figyeltem Lemart. Idén 16 meccsen 0 g 0 asist. :/
Korábban írtam, rengeteg játékost harácsoltak össze és Someone nem mindenkit használ.

Lemar elhozatala - főleg kölcsönben - win-win-win lenne mindegyik félnek. Az ilyen deal-eket kellene hajszolni januárban. Nem idős, nem sérült, nem kiégett, csak bizalmat nem kapott.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#9954 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

focimark írta:Chelsea have been offered the chance to sign Atletico Madrid winger Thomas Lemar on loan.

Player though to be keen on Chelsea move.
- The Standard
Kolcsonbe megneznem, ha Pedro megy. Atletinel nem nagyon valt be ahhoz kepest, hogy 70 millat fizettek erte, de a Monacoban nem volt rossz.
az atletico nagyon elakarja passzolni én eddig a Sp*rs-t és az Arsenal-t olvastam vele kapcsolatban ezért is jó érzés lenne ha ilyen feltételekkel elhappolnánk az orruk elől. :D
amúgy mikor a Monaco-ból eligazolt akkor nem bántam volna ha itt köt ki.
szerintem nem fekszik neki az atletico bunkerfocija, lehet egy támadóbb csapatba jó lenne.

ezekkel a játékosokkal hozták szóba a klubot:
Issa Diop (West Ham), Nathan Ake (Bournemouth), Habib Diallo (Metz), Gabriel Barbosa (Inter Milan), Vinicius Junior (Real Madrid), Jadon Sancho (Borussia Dortmund), Isco (Real Madrid), Reinier Jesus (Flamengo), Samuel Chukwueze (Villarreal), Leon Bailey (Bayer Leverkusen), Ben Chilwell (Leicester City), Sander Berge (Genk), Eberechi Eze (QPR), Jarrad Branthwaite (Carlisle), Timo Werner (RB Lipcse), Wilfried Zaha (Crystal Palace), Ivan Lepinjica (Rijeka), Gedson Fernandes (Benfica), Boubakary Soumare (Lille), Ben White (L**ds United), Moussa Dembele (Lyon), Fedor Chalov (CSKA Moszkva), Thomas Lemar (Atletico Madrid), Robin Gosens (Atalanta), Edinson Cavani (PSG), David Alaba (Bayern München), Bruno Guimaraes (Athletico Paranaense)
Nem érhető el leírás a fényképhez.
:D :D :D

paliczandras
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Átigazolási pletykák

#9955 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Látva a mostani lehetőségeket meg a Board további impotens működését inkább ne igazoljunk akkor most, mint, hogy jöjjön 2-3 semmirevaló játékos. Már az is haladás lenne ha most tudnánk egy dealt csinálni olyan nevekre, mint Chilwell vagy Dembele de csak nyártól. Elég pénzt költött már a klub feleslegesen gyenge játékosokra.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#9956 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Miért nem tudott megmaradni az atleti kezdőjében? Nem figyeltem Lemart. Idén 16 meccsen 0 g 0 asist. :/
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9957 Hozzászólás Szerző: emsanya »

focimark írta:Chelsea have been offered the chance to sign Atletico Madrid winger Thomas Lemar on loan.

Player though to be keen on Chelsea move.
- The Standard
Kolcsonbe megneznem, ha Pedro megy. Atletinel nem nagyon valt be ahhoz kepest, hogy 70 millat fizettek erte, de a Monacoban nem volt rossz.
Adom én is a srácot és ballábas. Atleticoval még talán meg is tudnánk egyezni jo a kapcsolat jönnek-mennek a játékosok.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#9958 Hozzászólás Szerző: focimark »

Chelsea have been offered the chance to sign Atletico Madrid winger Thomas Lemar on loan.

Player though to be keen on Chelsea move.
- The Standard
Kolcsonbe megneznem, ha Pedro megy. Atletinel nem nagyon valt be ahhoz kepest, hogy 70 millat fizettek erte, de a Monacoban nem volt rossz.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9959 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:
kecske01 írta:Nem fognak ezert seggbe rugni minket, hogy a Lyon engedelye nelkul targyaltunk a jatekossal?
Az lesz a vége, hogy új játékos érkezése helyett, még jól valagba is rugdos minket a FIFA. Ugyanis tudtommal, tilos egy játékossal a csapata engedélye nélkül tárgyalni. Már pedig a Lyon által kiadott közleményben világosan ki volt fejtve, hogy nem akarják eladni Dembelét.
Hát én szakadnék ha ezért ujra ban-t kapnánk :D.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#9960 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta:
kecske01 írta:Nem fognak ezert seggbe rugni minket, hogy a Lyon engedelye nelkul targyaltunk a jatekossal?
Az lesz a vége, hogy új játékos érkezése helyett, még jól valagba is rugdos minket a FIFA. Ugyanis tudtommal, tilos egy játékossal a csapata engedélye nélkül tárgyalni. Már pedig a Lyon által kiadott közleményben világosan ki volt fejtve, hogy nem akarják eladni Dembelét.
Ilyen hírek kb minden második átigazolásnál vannak hogy a játékossal már megegyezett a klub. Nyilván ezeknek nincs nyomuk valószínűleg az ügynökkel beszél a klubvezetés és szóbeli megállapodás történik. Már ha egyáltalán igaz a hír, össze-vissza írogat már az összes újságíró mindenféle konkrét információ és forrás nélkül...

Válasz küldése