Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15321 Hozzászólás Szerző: emsanya »

edeskeves írta:
emsanya írta:Esetleg fél évre kölcsönbe jöhetne télen. Többre fölösleges.
29 evesen mar valaki idos? Szerintem minimum 3-4 szezont meg tudna hozni ezen a szinten.
Magas az ára, 70-100 millio euro. Ha a balhéai miatt kidobják kölcsönbe, rá lehet repülni (mint Falcao anno). De egyébként sztem fölösleges ennyiért megvenni.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15322 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta:Esetleg fél évre kölcsönbe jöhetne télen. Többre fölösleges.
29 evesen mar valaki idos? Szerintem minimum 3-4 szezont meg tudna hozni ezen a szinten.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15323 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Esetleg fél évre kölcsönbe jöhetne télen. Többre fölösleges.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15324 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:Chelsea have been offered the chance to sign Borussia Dortmund's Pierre-Emerick Aubameyang in January. (Forrás: Daily Mirror)
Nekem továbbra sem kéne magas áron, hosszú távú befektetésnek nem az igazi, annak fényében, hogy afrikai, elvileg 29 éves lesz a nyáron és a sebessége a fő erénye, vannak kételyeim. Pláne ha ez a bizonyos "felajánlás" hasonló áron történne (70 m volt fontban vagy euróban, erre már nem emlékszem), mint amit nyáron pletykáltak, én ebből az irányárból indultam ki. Ha már ennyire kínálgatják (figyelembe véve, hogy a forrást látva nagy valószínűség szerint kamu ez a hír), olcsóbban is adhatnák, akkor már megérné bőven leigazolni mert a gólérzékenységéhez nem férhet kétség, adott esetben jobb oldalon is használható lenne 3-4-3-ban.
6+8+5+4+1+1+2+1

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15325 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta:Chelsea have been offered the chance to sign Borussia Dortmund's Pierre-Emerick Aubameyang in January. (Forrás: Daily Mirror)
Nem a Milanba akar visszamenni? Amugy nagyon bomba lenne.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15326 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea have been offered the chance to sign Borussia Dortmund's Pierre-Emerick Aubameyang in January. (Forrás: Daily Mirror)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15327 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta:Mit vártok a téltől?

Én nem tudom, mit várjak. A józan eszem azt mondja, hogy nem fog érkezni senki, maximum egy olcsó 3. számú csatár, esetleg Goretzka aláír hozzánk, de csak nyáron költözik.

Kicsit a földtöl elrugaszkodván remélem, hogy kihasználjuk, hogy a nagycsapatok bevásároltak a nyáron és nincs szükségük érdemi erősítésre - erre fel oda baszunk az asztalra és hozunk egy jobbszélsőt, csatárt és megpróbálunk behúzni 1-2 nevet a lejáró szerződésű játékosokból. Williant eladnám, Musondát kölcsön adnám és Batsu helyében én eligazolnék. Malcom lenne nálam a tuti jobbszélső, őt tartom a számunkra elérhető játékosok közül magasan a legjobb vételnek, hasonlóan jó vagy még jobb lehetne Promes, ő szerintem simán hozható, de Malcom jóval fiatalabb és több van benne. Gelson Martins még aki hozható és nagy tehetség, de neki asszem 50 +-os a kivásárlási ára.
Amine Harit? :)
Nyáron vette a Schalke a Nantes-tól, kiforratlan még, de nagyon penge a gyerek, nem Gelsenkirchenben fog megöregedni úgy érzem. :)

Egyébként én is Malcomot hoznám, de ha nem ő, egy Zaha-nak is örülnék. Egyik se reális sajnos.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15328 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:
Bubi írta: Miért ne játszhatnának együtt? Ha úgy érted, hogy nem életszerű, hogy két ilyen minőség legyen a keretünkben, akkor igazad van, viszont kvalitásaikat tekintve szvsz tökéletes páros lehetnének. Morata technikás, gyors, jó előkészítő, jó szervező és jó társ Hazardnak összjátékban, ellenben nem klasszis befejező. Icardi pedig egy gyilkos, kíméletlen befejező. Erős, viszonylag fürge és bekötött szemmel is tudja hova kell lőnie a labdát.
Hát az is érdekes lenne, hogy 100 millioért hozzunk egy csatárt a jol teljesitő 70 millios nyakára, de nem erre gondoltam. Két ilyen tipusú befejező csatárt egy edző se küld fel. Morata hiába ügyes összjátékban, klasszikus befejező ember, legfelül, Icardi ugyanez, egyikük se jönne vissza. Taktikailag ez kivitelezhetetlen, Hazard-al együtt meg már minusz 3 ember lenne védekezésben. Jol néz ki papíron, de nagyon kockázatos.
A 3 védős rendszer egyik nagy ha nem a legnagyobb előnye hogy az első 3 támadó ember nem foglalkozik jelentősen a védekezéssel. 3-5-2nél ugyan ez. Nem kockázatosabb mint a mi 3-4-3unk. Amúgy Morata max papíron klasszikus befejező, játeka alapján nem az. Talán Center Forward aminek az angolok nevezik, asszem.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15329 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: Miért ne játszhatnának együtt? Ha úgy érted, hogy nem életszerű, hogy két ilyen minőség legyen a keretünkben, akkor igazad van, viszont kvalitásaikat tekintve szvsz tökéletes páros lehetnének. Morata technikás, gyors, jó előkészítő, jó szervező és jó társ Hazardnak összjátékban, ellenben nem klasszis befejező. Icardi pedig egy gyilkos, kíméletlen befejező. Erős, viszonylag fürge és bekötött szemmel is tudja hova kell lőnie a labdát.
Hát az is érdekes lenne, hogy 100 millioért hozzunk egy csatárt a jol teljesitő 70 millios nyakára, de nem erre gondoltam. Két ilyen tipusú befejező csatárt egy edző se küld fel. Morata hiába ügyes összjátékban, klasszikus befejező ember, legfelül, Icardi ugyanez, egyikük se jönne vissza. Taktikailag ez kivitelezhetetlen, Hazard-al együtt meg már minusz 3 ember lenne védekezésben. Jol néz ki papíron, de nagyon kockázatos.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15330 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:
Bubi írta:
emsanya írta:Chelsea are keen on a £100m deal for Inter Milan forward Mauro Icardi, although Luciano Spalletti, the Italian side's manager, believes the Argentine could stay at the club "forever".
Forrás: The Sun

Padra durva lenne ennyiért csatár.
Kiszorítaná Moratát simán, nagyon gyilkos az a csávó. Esetleg 3-5-2ben elférnének egymás mellett, mögöttük Hazarddal.
Morata-val sincs semmi baj, teljesen fölösleges. Két ilyen csatár együtt meg soha sehol nem fog együtt játszani, max fifában.
De csak azért linkeltem, mert szóba került, én nem érzem reálisnak.
Miért ne játszhatnának együtt? Ha úgy érted, hogy nem életszerű, hogy két ilyen minőség legyen a keretünkben, akkor igazad van, viszont kvalitásaikat tekintve szvsz tökéletes páros lehetnének. Morata technikás, gyors, jó előkészítő, jó szervező és jó társ Hazardnak összjátékban, ellenben nem klasszis befejező. Icardi pedig egy gyilkos, kíméletlen befejező. Erős, viszonylag fürge és bekötött szemmel is tudja hova kell lőnie a labdát.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15331 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:
emsanya írta:Chelsea are keen on a £100m deal for Inter Milan forward Mauro Icardi, although Luciano Spalletti, the Italian side's manager, believes the Argentine could stay at the club "forever".
Forrás: The Sun

Padra durva lenne ennyiért csatár.
Kiszorítaná Moratát simán, nagyon gyilkos az a csávó. Esetleg 3-5-2ben elférnének egymás mellett, mögöttük Hazarddal.
Morata-val sincs semmi baj, teljesen fölösleges. Két ilyen csatár együtt meg soha sehol nem fog együtt játszani, max fifában.
De csak azért linkeltem, mert szóba került, én nem érzem reálisnak.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15332 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:Chelsea are keen on a £100m deal for Inter Milan forward Mauro Icardi, although Luciano Spalletti, the Italian side's manager, believes the Argentine could stay at the club "forever".
Forrás: The Sun

Padra durva lenne ennyiért csatár.
Kiszorítaná Moratát simán, nagyon gyilkos az a csávó. Esetleg 3-5-2ben elférnének egymás mellett, mögöttük Hazarddal.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15333 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea are keen on a £100m deal for Inter Milan forward Mauro Icardi, although Luciano Spalletti, the Italian side's manager, believes the Argentine could stay at the club "forever".
Forrás: The Sun

Padra durva lenne ennyiért csatár.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15334 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Orosz: oké hogy olyan csapatok ellen mint a real vagy a PSG nem várható el a győzelem akkor sem ha leigazoljuk Dybalát és Sanchezt, de ha nem erősítesz érdemben az egyenlő azzal hogy lemondtál a címekről. Másfelöl a PSG is kitartó erősítéssel érte azt el hogy perpillanat szerintem bárkinek tudnának 3-4 gólt verni, sikerült nekik pedig nem top bajnokságból valók. A győzelemnek kell lennie a célnak egyébként a játékosok sem hiszik el hogy nyerhetnek.

Nem hiszem hogy követni kellene a PSG példáját és mindenkiért 2x annyit fizetni mint amennyit ér. 1/4 annyi pénzből már benne lennénk a Top5ben. Azt se gondolom hogy Télen kéne nagybevásárlást csinálni, de azt sem hogy bármire is megfelelő lenne a keretünk. Ezzel a kerettel idén az sem reális célkitűzés hogy harcbanlegyünk bármiért is.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15335 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bubi írta:
És mit vársz ettöl a kerettöl? Mi a kötelező? Mik a célok?

Szerintem csak abban az esetben van igazad, ha a legjobb 4 a cél és a 16 közé jutás.

Mi más lenne a cél?

Szerintem ma már nem lehet kitűzni hogy elvárás a bajnoki cím meg a BL-döntő. Túl sok a bivalyerős, gazdag csapat. Bajnok akar lenni a City is, az United is. Valamikor nekik is ki kell jönni a lépésnek. Vehetünk mi akárkit, olyan csapatot ma már nem lehet építeni ami akár Angliában akár Európában nagyon durván kimagaslik. BL-t akar nyerni a PSG, a City, az United, a Barca, a Real, a Juve és a Bayern München is rajtunk kívül, és nem is lenne túl nagy meglepetés egyik sem. De ez 8 csapat, még ahhoz is szerencse kell hogy ez a 8 csapat jusson a BL-negyeddöntőbe.

Reális célkitűzés minden szezon előtt hogy harcban legyünk a bajnoki címért és a BL-ért. Legyünk dobogón, legfeljebb pár pontra a bajnoki címtől, a BL-ben meg egy erős csapat ellen egy komoly párharcban maradjunk alul, akkor szerintem elégedettek lehetünk. Lesz olyan év amikor egyik vagy másik sorozatban nagyon kijön a lépés , amikor fogják az istenek a kezünket, de nem várhatunk minden évben BL- meg PL-trófeát mert nagyon nagy a verseny értük.

A keretet lehet erősíteni, persze. Csak januárban nem tartom valószínűnek hogy olyan neveket tudunk mozdítani akik Batshuayihoz vagy Willianhez képest komolyat dobnànak a csapaton. Ilyen Bellarabi meg Kluivert-féle kandúrokkal nem tartanánk előrébb az tuti. Ráadásul nyáron VB, mindenki ott akar lenni, ilyenkor a játékosok nem annyira erőltetik hogy új csapatba igazoljanak, főleg felfelé, ahol esélyes hogy nem lesznek rögtön alapemberek.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15336 Hozzászólás Szerző: Bubi »

béla írta: A Champoban játszó Maguire gondolsz? Vele csak többen lennénk szerintem,így látatlanban
Goretzkára kellene nagyon lecsapni, kreatív gyerek, nem kell félteni az ütközésektől sem. Ingyen nagyon megérné.
Igen, rá. Természetesen nem mint Morata konkurenciája, hanem mint 3. számú csatár. Amúgy szerintem nem 2. vonal szint. 18 meccsen 7 gólja és 4 gólpassza van idén, szélsőként. Tavaly 23 gólt lőtt az ír első osztályban, végül bajnok is lett. Csak a testalkatával van baj, elég satnya befejező embernek, viszont a kaput nagyon érzi és piszok gyors.

Azthittem amúgy hogy Angol, de Ír a srác.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolási pletykák

#15337 Hozzászólás Szerző: béla »

Bubi írta:Mit vártok a téltől?

Én nem tudom, mit várjak. A józan eszem azt mondja, hogy nem fog érkezni senki, maximum egy olcsó 3. számú csatár, esetleg Goretzka aláír hozzánk, de csak nyáron költözik.

Kicsit a földtöl elrugaszkodván remélem, hogy kihasználjuk, hogy a nagycsapatok bevásároltak a nyáron és nincs szükségük érdemi erősítésre - erre fel oda baszunk az asztalra és hozunk egy jobbszélsőt, csatárt és megpróbálunk behúzni 1-2 nevet a lejáró szerződésű játékosokból. Williant eladnám, Musondát kölcsön adnám és Batsu helyében én eligazolnék. Malcom lenne nálam a tuti jobbszélső, őt tartom a számunkra elérhető játékosok közül magasan a legjobb vételnek, hasonlóan jó vagy még jobb lehetne Promes, ő szerintem simán hozható, de Malcom jóval fiatalabb és több van benne. Gelson Martins még aki hozható és nagy tehetség, de neki asszem 50 +-os a kivásárlási ára.

Aki elérhető, de nem vagyok benne biztos, hogy erősítést jelentene a Pedro/willian pároshoz képest az Thauvin, Mahrez, Callejon, Lozano, Lucas, Bellarabi, Zaha, Felipe Anderson, I.williams, Kluivert, Neres, Castillejo, Coman, Pulisic, Rashica, Pavón.

Ezek közül "olcsó" Pavón, Rashica, Neres, Kluivert négyes lenne, egyben ők a legnagyobb zsákbamacskák.

Ha jobban elmerészkedek akkor Correa, Griezzmann, Carrasco közül valaki, esetleg Oyarzabal de őt lassúnak tartom, Dybala de ő télen elérhetetlen (ahogy az utóbbi nevek mindegyike), Sanchez is max nyáron csatlakozna.

Csatárnak nálam Moussa Dembele lenne a nyerő, de egy kicsit drága úgy rémlik, ill. Werner, ő akár mint jobbszélső is opció, de szerintem 100 fölött van az ára. Icardi szintén nem a mi magasságunk.

Aki elérhető lenne:
Aspas
Sean Maguire - ő idén jól szerepel, jobbszélső és csatár, 23 éves, Angol.
Callum Wilson a Bornemouthból, erős, gyors, jó gollövő és angol.
Dolberg - róla mármindenki hallott.
Sanabria - Betis fiatal csatára, csak videókból ismerem. Jó befejező, agilis, ügyes gyerek, 2 csatáros felállásban egy erős csatár mellett jó lehetne.

Vannak még csatárok bőven akik 3. számúnak elmennének, akiket felsoroltam azokban több van, konkurenciát jelenthetnének.
Összegezve nálam a január akkor lenne sikeres, ha érkezne egy Malcom, egy Dembele és egy szerződés Goretzkának.
A Champoban játszó Maguire gondolsz? Vele csak többen lennénk szerintem,így látatlanban
Goretzkára kellene nagyon lecsapni, kreatív gyerek, nem kell félteni az ütközésektől sem. Ingyen nagyon megérné.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15338 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Állítólag Alonso már panaszkodott is Contenak, hogy eléggé fásult, ami érhető is, ezért szerintem mindenképp kellene hozni mellé/mögé egy LWB-t. Valamint jó lenne hozni egy olyan támadó kp-t, aki lát a pályán ezáltal kulcspasszokat tud osztogatni és még a kapura is veszélyes, hiszen Fabregason kívül nincs ilyen játékos a keretben.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15339 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Amúgy szerintem Icardi nem fog milánóban megöregedni. Mire az inter összeszedi magát nemzetközi szinten, addigra pont mehet is nyugdíjba. Ott szerintem nem jövőre és nem is azután fog BLt nyerni. Tudom, hogy az asszonya maradni akar, de a franc se foglalkozna olyan nővel aki képtelen 5-6 évet beáldozni amíg lecseng a futbalista párja karrierje. Utána lakhatnak ahol akarnak...

24 éves, 1-2 év múlva nagyon időszerű lesz váltania.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15340 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Az utolsó 3 tétmeccsünket nem láttam, de a szezon többi részét figyelembe véve, Hazardon kívül nincs olyan ember a keretben, aki támadásban 'A' kategóriás lenne. So, egy kiszámíthatatlan mozgású támadó biztos elférne a keretben.

Válasz küldése