Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
fst200
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15361 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Dízel írta:Pierre-Emerick Aubameyang--->Evergrande

http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... r-2611867?

Itt egy újabb karrier sárba tiprása. Mire jó ez ennyi idősen?!
Talán mert annyi esze van amennyi látszik :D plusz ebből a pénzből több prosti nénit és kocsit fog tudni venni

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7202
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15362 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Alexis Sánchez has agreed a contract with Manchester City worth £13m-a-year. He has 2 options: Sign in January, Arsenal get £20m and he gets a £15m signing bonus. Or sign for free in July and get a £30m signing bonus. (Source: Di Marzio)


Azert a masodik opcio eleg beteg.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3509
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#15363 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pierre-Emerick Aubameyang--->Evergrande

http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... r-2611867?

Itt egy újabb karrier sárba tiprása. Mire jó ez ennyi idősen?!

edeskeves
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15364 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dízel írta:
edeskeves írta:
emsanya írta:Arsenal are ready to bolster their defence with Chelsea's £25m defender David Luiz. (Forrás: Sun Sport)

Manchester United have opened talks with Chelsea over the sale of David Luiz. (Forrás: Daily Express)
:lol: :lol: :lol:
Év vicce, ha elmerjük adni, pláne nekik. Magasról leszarom, hogy itt van nekünk Chris, Luiz világklasszis játékos! Ne szórakozzon mar José...
Nalam is o a legjobb a hatso 3-asunkban, mindenkepp helye van szerintem a kezdoben, de hatarozottabbnak, jobbnak tartom, mint a tobbiek, hiaba van Cahillen a csk szalag, jobb jatekos nem lesz tole.. igy viszont o alap kezdo. Idealis esetben Azpi, Luiz nalam a fix kezdok es Christensen/ Rudiger rotalva.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3509
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#15365 Hozzászólás Szerző: Dízel »

edeskeves írta:
emsanya írta:Arsenal are ready to bolster their defence with Chelsea's £25m defender David Luiz. (Forrás: Sun Sport)

Manchester United have opened talks with Chelsea over the sale of David Luiz. (Forrás: Daily Express)
:lol: :lol: :lol:
Év vicce, ha elmerjük adni, pláne nekik. Magasról leszarom, hogy itt van nekünk Chris, Luiz világklasszis játékos! Ne szórakozzon mar José...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7202
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15366 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Sanchez 35 milliója hip hop visszajönne mezekből (nálam is befigyelne egy.)

edeskeves
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15367 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta:Arsenal are ready to bolster their defence with Chelsea's £25m defender David Luiz. (Forrás: Sun Sport)

Manchester United have opened talks with Chelsea over the sale of David Luiz. (Forrás: Daily Express)
:lol: :lol: :lol:

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3509
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#15368 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ez a Mata, Lukaku kép úgy ütött nagyot, hogy ránéztem az avatar képedre is. :lol:

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Átigazolási pletykák

#15369 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

adrian1989 írta:amúgy nem értem a MU-nak minek kell Luiz, anno Josénak nem kellett mikor a játékosa volt?
Kép

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15370 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:Arsenal are ready to bolster their defence with Chelsea's £25m defender David Luiz. (Forrás: Sun Sport)

Manchester United have opened talks with Chelsea over the sale of David Luiz. (Forrás: Daily Express)
amilyen birka a vezetőség eladja valamelyiknek ilyen nevetséges összegért és hoz egy szart 2x annyiért! :D
vicc ez az egész, nem hogy csinálnánk egy Sanchez Luiz cserért! :)
amúgy nem értem a MU-nak minek kell Luiz, anno Josénak nem kellett mikor a játékosa volt?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15371 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Arsenal are ready to bolster their defence with Chelsea's £25m defender David Luiz. (Forrás: Sun Sport)

Manchester United have opened talks with Chelsea over the sale of David Luiz. (Forrás: Daily Express)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15372 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Hm, teljesen igazad van, leszámítva, hogy nem tudjuk mi a cél, rövid és középtávon jó befektetés lenne. Reméljük tényleg azért nem jön, mert valami tutibb terv van a vezetőség fejében, ami nyáron realizálódik ...

edeskeves
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15373 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Megyó írta:Befektetői megközelítés (szerintem): Szóval, szerintem nem akartak 35 milliót adni egy olyan játékosért, aki elmúlt 29 és szinte biztos, hogy csak sokkal olcsóbban vagy semmiért nem tudnák eladni később.
Kivételesen nem zabosodtam meg, hogy nem pletykálnak róla. Szerintem nem feltétlenül rossz döntés "ennyi idősen" elengedni a leigazolását.

Persze ez a fenti elmélet akkor helyénvaló, ha valaki más, ha nem is most, de legkésőbb nyáron érkezik erre a Pedro/Willian posztra.
Szerintem meg akar 4-5 szezon is benne van magas szinten es a mai arak mellett ez apropenz erte meg igy is. Az erkezese annyiban lenne uzleti szempontbol is jo, hogy elegge megnonenek az eselyeink ujabb trofeak elhoditasara, amennyiben a mar meglevo csapatot meg tudnank tartani es rajta kivul meg 1-2 hasonlo jatekost igazolnank a nyaron.
Jo korban levo jatekosaink vannak es nem art a tapasztalat akar egy BL gyozelemhez is. Ha megint sikerulne egy BL-t nyernunk, azzal tuti none megint a klub imidzse, jo pelda erre Hazard erkezese is, aki pont ez miatt valasztott anno minket. De nem tudjuk a celokat ugye a jovore nezve, hogy merre tart a klub.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4635
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15374 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Matt Law @Matt_Law_DT
15 perccel ezelőtt

Chelsea stall over Alex Sandro with Juventus asking price still too high #cfc 8)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15375 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Befektetői megközelítés (szerintem): Szóval, szerintem nem akartak 35 milliót adni egy olyan játékosért, aki elmúlt 29 és szinte biztos, hogy csak sokkal olcsóbban vagy semmiért nem tudnák eladni később.
Kivételesen nem zabosodtam meg, hogy nem pletykálnak róla. Szerintem nem feltétlenül rossz döntés "ennyi idősen" elengedni a leigazolását.

Persze ez a fenti elmélet akkor helyénvaló, ha valaki más, ha nem is most, de legkésőbb nyáron érkezik erre a Pedro/Willian posztra.

Mesti
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010. szeptember 15., szerda 21:29
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15376 Hozzászólás Szerző: Mesti »

edeskeves írta:Nem tudom miert nem gondolkozunk egy ilyen kaliberu igazolasban, mint Alexis az tuti, hogy szinteket dobna a jatekunkon es illene a csapatba. Nem sokszor adatik meg a lehetoseg, hogy ilyen olcson szerezz meg egy ilyen jo jatekost, meg 50-et is siman adnek erte, mert alapbol 100 korul lenne az tuti.
Oke, hogy lejar a szerzodese stb de ra kene licitalni a cityre es hatha eszbe kapnanak, hogy nekik van boven emberuk a posztjan es nem kell nekik ennyiert.
Szep alom, de meg pletyka se nagyon van rola, pedig szerintem tuti jo lenne itt is...

Pont az ilyen szituációknál nem értem,hogy mi folyik nálunk...
Ok legyen az,hogy nem akarunk a versengésbe beszállni,hadd szórják a milliókat a többiek,mi meg okosan igazolunk.
DE akkor Sanchez 30 millióért vagy 40 miért nem okos igazolás?
Még pletyka sincs róla,hogy érdeklődnék,de Oxért meg adtunk volna 35 milliót,hol itt a logika...
Gondolom a kora miatt,de hát akk ennyi erővel csináljunk csapatot az u21-ben csak.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15377 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:Sztem meg karrierszempontjából irtó rossz döntés. A magas fizetést meg a hajára kenheti ha nem fog játszani eleget és visszaesik. Amennyi fizetést kapna itt, abból is bőven megélnének még a gyerekei is, szóval ez nem érhető szempont. Azt meg egyáltalán nem értem, hogy miért olyan evidens, hogy a cityvel több kupát nyerhet meg mint velünk vagy az mu-val. Ne csak az idei évet vegyük alapul, mert tavaly mi ugyanilyen simán nyertük a PL-t. Angliában ugyanolyan esélyesek vagyunk mi is minden trófeára mint a city és a BL-ben sem hinném, hogy jobb lenne a megítélésük mint nekünk vagy az mu-nak, azért mert most bemakkolta a sorsolást a city még nem biztos, hogy tovább jutnak mint mi, meglátjuk. Jövöre meg aztán pláne ki tudja mi lesz még a BL-ben. De ám legyen, menjen 26. szélsőnek oda, én megelégednék egy Mahrezzel is.
Mahrez is remek lenne, de őt meg a Pool-hoz írják, bár nem tudom, hogy oda is hová, mikor ott van Salah, Oxlade,Mane szóval ő ott nem lenne kezdő szerintem.
nem igazán értem a vezetőséget, hogy miért nem igazolunk legalább 1 minőségi játékost.
a töltelék emberekkel már tele a pad ez rendbe is de kéne egy kis kreativitás, hogy ne legyen az, hogyha nincs Hazard akkor megáll a tudomány.

edeskeves
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15378 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Nem tudom miert nem gondolkozunk egy ilyen kaliberu igazolasban, mint Alexis az tuti, hogy szinteket dobna a jatekunkon es illene a csapatba. Nem sokszor adatik meg a lehetoseg, hogy ilyen olcson szerezz meg egy ilyen jo jatekost, meg 50-et is siman adnek erte, mert alapbol 100 korul lenne az tuti.
Oke, hogy lejar a szerzodese stb de ra kene licitalni a cityre es hatha eszbe kapnanak, hogy nekik van boven emberuk a posztjan es nem kell nekik ennyiert.
Szep alom, de meg pletyka se nagyon van rola, pedig szerintem tuti jo lenne itt is...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6921
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15379 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Sztem meg karrierszempontjából irtó rossz döntés. A magas fizetést meg a hajára kenheti ha nem fog játszani eleget és visszaesik. Amennyi fizetést kapna itt, abból is bőven megélnének még a gyerekei is, szóval ez nem érhető szempont. Azt meg egyáltalán nem értem, hogy miért olyan evidens, hogy a cityvel több kupát nyerhet meg mint velünk vagy az mu-val. Ne csak az idei évet vegyük alapul, mert tavaly mi ugyanilyen simán nyertük a PL-t. Angliában ugyanolyan esélyesek vagyunk mi is minden trófeára mint a city és a BL-ben sem hinném, hogy jobb lenne a megítélésük mint nekünk vagy az mu-nak, azért mert most bemakkolta a sorsolást a city még nem biztos, hogy tovább jutnak mint mi, meglátjuk. Jövöre meg aztán pláne ki tudja mi lesz még a BL-ben. De ám legyen, menjen 26. szélsőnek oda, én megelégednék egy Mahrezzel is.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15380 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Teljesen érthető a döntése ha odamegy, egyből címet nyer, kap egy ordenáré nagy fizetést és sanszosabbak a további jo eredmények is. 30 éves a pali, mit szenvedjen velünk vagy a MU-val, bele ül a tutiba.

Válasz küldése