Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#7561 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Szabi írta: 2021. július 12., hétfő 19:50
Traxver írta: 2021. július 12., hétfő 18:18
Pilgrim írta: 2021. július 12., hétfő 18:01 Mbappenal is tulzonak talalnam a 175 milliot, de Haalandert egyenesen orultseg. Volt egy kiemelkedo szezonja es ennyi jelenleg. Tudom nem leszek nepszeru, mert a forum tagjainak a 90% imadja a norvegot, de oriasi lutrinak tartom. Semmilyen garancia nincs az o eseteben sem, hogy bevalik. Jojjon fele ennyiert Lukaku inkabb, a maradekbol pedig hozzunk vegre valahara Kante melle egy melto tarsat.
Ennyi erővel senkit ne igazoljunk mert lehet nem válik be…
Mivel a Bundesliga a PL-hez képest egy roppant gyenge bajnokság, sajnos simán benne van a pakliban. Tudom, hogy nem egy szint, de ha már csatárok, elég megnézni Schicket vagy André Silva-t. Mindkettő felsült egy erősebb bajnokságban, kettő egyeneset nem tudtak belerúgni a labdába, a németeknél pedig vitézkednek. Vagy Angelino esete is jó példa, a City-ben három meccset ha játszott, Lipcsében pedig az év igazolása lett. Gnabry West Bromokban bohóckodott, az Arsenal kukázta, a Bundásban pedig előbb a Werderben, majd a Bayernben sztár lett. EB-n pedig egy nagy nulla volt, ahol már nem a Bielefeldnek kell a "védelmét" bontani. És még napestig lehetne sorolni.

Ennek ellenére szerintem beválna itt a norvég, mert tényleg ösztönös klasszisnak tűnik, csak én jobban szeretem azt, ha nem nagyképű, egoista, magát felsőbb rendűnek gondoló nyomorékok alkotják a kedvenc csapatom. Ezért, meg az ára miatt inkább Lukaku az én emberem is.
azért 20 éves a srác a mutatói önnmagáért beszél, gyors, erőszakos, nagydarab pont egy ilyenre lenne szükségünk aki átveszi majd berúgja kapustól együtt. Mivel fiatal rengeteget tud még fejlődeni ha hosszútávra tervezünk ő az emberünk.
Lukaku jövőre már 30 éves már nem mondható fiatalnak és mivel elég benga állat kitudja, hogy a teste meddig fogja bírni még az terhet

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#7562 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Szabi írta: 2021. július 12., hétfő 19:50
Traxver írta: 2021. július 12., hétfő 18:18
Pilgrim írta: 2021. július 12., hétfő 18:01 Mbappenal is tulzonak talalnam a 175 milliot, de Haalandert egyenesen orultseg. Volt egy kiemelkedo szezonja es ennyi jelenleg. Tudom nem leszek nepszeru, mert a forum tagjainak a 90% imadja a norvegot, de oriasi lutrinak tartom. Semmilyen garancia nincs az o eseteben sem, hogy bevalik. Jojjon fele ennyiert Lukaku inkabb, a maradekbol pedig hozzunk vegre valahara Kante melle egy melto tarsat.
Ennyi erővel senkit ne igazoljunk mert lehet nem válik be…
Mivel a Bundesliga a PL-hez képest egy roppant gyenge bajnokság, sajnos simán benne van a pakliban. Tudom, hogy nem egy szint, de ha már csatárok, elég megnézni Schicket vagy André Silva-t. Mindkettő felsült egy erősebb bajnokságban, kettő egyeneset nem tudtak belerúgni a labdába, a németeknél pedig vitézkednek. Vagy Angelino esete is jó példa, a City-ben három meccset ha játszott, Lipcsében pedig az év igazolása lett. Gnabry West Bromokban bohóckodott, az Arsenal kukázta, a Bundásban pedig előbb a Werderben, majd a Bayernben sztár lett. EB-n pedig egy nagy nulla volt, ahol már nem a Bielefeldnek kell a "védelmét" bontani. És még napestig lehetne sorolni.

Ennek ellenére szerintem beválna itt a norvég, mert tényleg ösztönös klasszisnak tűnik, csak én jobban szeretem azt, ha nem nagyképű, egoista, magát felsőbb rendűnek gondoló nyomorékok alkotják a kedvenc csapatom. Ezért, meg az ára miatt inkább Lukaku az én emberem is.
Amivel meg kiegeszitenem, hogy Haaland a City ellenni negyeddonton, oda-vissza nagyon gyenge teljesitmenyt nyujtott. Eppen, hogy atvette a labdat, mar szereltek is. Nem azt mondom, hogy nem orulnek neki, de tul nagy a hype korulotte. Jovore 60 millioert el lehet hozni, ha nem minket valaszt, akkor iden csak a penz miatt jonne hozzank.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#7563 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Traxver írta: 2021. július 12., hétfő 18:18
Pilgrim írta: 2021. július 12., hétfő 18:01 Mbappenal is tulzonak talalnam a 175 milliot, de Haalandert egyenesen orultseg. Volt egy kiemelkedo szezonja es ennyi jelenleg. Tudom nem leszek nepszeru, mert a forum tagjainak a 90% imadja a norvegot, de oriasi lutrinak tartom. Semmilyen garancia nincs az o eseteben sem, hogy bevalik. Jojjon fele ennyiert Lukaku inkabb, a maradekbol pedig hozzunk vegre valahara Kante melle egy melto tarsat.
Ennyi erővel senkit ne igazoljunk mert lehet nem válik be…
Mivel a Bundesliga a PL-hez képest egy roppant gyenge bajnokság, sajnos simán benne van a pakliban. Tudom, hogy nem egy szint, de ha már csatárok, elég megnézni Schicket vagy André Silva-t. Mindkettő felsült egy erősebb bajnokságban, kettő egyeneset nem tudtak belerúgni a labdába, a németeknél pedig vitézkednek. Vagy Angelino esete is jó példa, a City-ben három meccset ha játszott, Lipcsében pedig az év igazolása lett. Gnabry West Bromokban bohóckodott, az Arsenal kukázta, a Bundásban pedig előbb a Werderben, majd a Bayernben sztár lett. EB-n pedig egy nagy nulla volt, ahol már nem a Bielefeldnek kell a "védelmét" bontani. És még napestig lehetne sorolni.

Ennek ellenére szerintem beválna itt a norvég, mert tényleg ösztönös klasszisnak tűnik, csak én jobban szeretem azt, ha nem nagyképű, egoista, magát felsőbb rendűnek gondoló nyomorékok alkotják a kedvenc csapatom. Ezért, meg az ára miatt inkább Lukaku az én emberem is.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#7564 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Igazoljuk le kolcsonbe egy evre. :lol: Ha nem valik be mehet vissza, ha bevalik elvisszuk jovore feleert. Aztan arcoskodhat a dortmund. :mrgreen:

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#7565 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Pilgrim írta: 2021. július 12., hétfő 18:01 Mbappenal is tulzonak talalnam a 175 milliot, de Haalandert egyenesen orultseg. Volt egy kiemelkedo szezonja es ennyi jelenleg. Tudom nem leszek nepszeru, mert a forum tagjainak a 90% imadja a norvegot, de oriasi lutrinak tartom. Semmilyen garancia nincs az o eseteben sem, hogy bevalik. Jojjon fele ennyiert Lukaku inkabb, a maradekbol pedig hozzunk vegre valahara Kante melle egy melto tarsat.
Ennyi erővel senkit ne igazoljunk mert lehet nem válik be…

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#7566 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Mbappenal is tulzonak talalnam a 175 milliot, de Haalandert egyenesen orultseg. Volt egy kiemelkedo szezonja es ennyi jelenleg. Tudom nem leszek nepszeru, mert a forum tagjainak a 90% imadja a norvegot, de oriasi lutrinak tartom. Semmilyen garancia nincs az o eseteben sem, hogy bevalik. Jojjon fele ennyiert Lukaku inkabb, a maradekbol pedig hozzunk vegre valahara Kante melle egy melto tarsat.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#7567 Hozzászólás Szerző: broduer »

edeskeves írta: 2021. július 12., hétfő 17:19
broduer írta: 2021. július 12., hétfő 16:14
kecske01 írta: 2021. július 12., hétfő 15:06 Chelsea are preparing a “BIG offer” to check out and challenge Dortmund’s “he will stay here next season”. The understanding is that Dortmund won’t say no to €175m (via @JanAageFjortoft)


175 millat nem tudom megerne-e.
Sírva fakadok, ha erre elszállt, nagypofájú hülyegyerekre kiadunk ennyi pénzt... Tudom, hogy a fél világ a péniszén csüng, de szerintem hosszú távon (is) megbánjuk még őt. Nem fogja úgy termelni a gólokat, mint a gagyi Bundesban, ha meg igen 3 év múlva lelép a Realba. Plusz benne van a kiskirály faktor, Neymar-módra. Ne legyen igazam, de a hideg ráz ettől az összegtől.
Igazoljunk inkabb szimpatikus szereny Moratat Wernert es apolgassuk a torekeny lelkuket ket honap golnelkuli periodus utan.
Haaland nem igen sirna ha 5 meccsen nem lone golt, hanem a szemelyisegenek koszonhetoen a kovetkezo 5 meccsen verne 6-7 golt. A legnagyobb center remenyseg akit ha megszerez egy csapat annyi pluszt tud adni, hogy bajnoksagot BL-t lehet vele nyerni. Nyilvan Dortmundban nincs eselye a Bayern miatt, de meg kell nezni a statisztikait es ertelmetlen vitatkozni.
Tokeletesen illene ide, fiatal csapat nekunk szuksegunk van egy centerre aki vadallat modon befejezi a ziccereket, mert a jatekoskeret tele van olyanokkal akik kiszolgalnak.
En szemely szerint siman letennem erte ezt az osszeget is, Mbappe es O a jovo emberei. Alig varok egy here we got :D :D
Legyen neked igazad! :D

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#7568 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

broduer írta: 2021. július 12., hétfő 16:14
kecske01 írta: 2021. július 12., hétfő 15:06 Chelsea are preparing a “BIG offer” to check out and challenge Dortmund’s “he will stay here next season”. The understanding is that Dortmund won’t say no to €175m (via @JanAageFjortoft)


175 millat nem tudom megerne-e.
Sírva fakadok, ha erre elszállt, nagypofájú hülyegyerekre kiadunk ennyi pénzt... Tudom, hogy a fél világ a péniszén csüng, de szerintem hosszú távon (is) megbánjuk még őt. Nem fogja úgy termelni a gólokat, mint a gagyi Bundesban, ha meg igen 3 év múlva lelép a Realba. Plusz benne van a kiskirály faktor, Neymar-módra. Ne legyen igazam, de a hideg ráz ettől az összegtől.
Igazoljunk inkabb szimpatikus szereny Moratat Wernert es apolgassuk a torekeny lelkuket ket honap golnelkuli periodus utan.
Haaland nem igen sirna ha 5 meccsen nem lone golt, hanem a szemelyisegenek koszonhetoen a kovetkezo 5 meccsen verne 6-7 golt. A legnagyobb center remenyseg akit ha megszerez egy csapat annyi pluszt tud adni, hogy bajnoksagot BL-t lehet vele nyerni. Nyilvan Dortmundban nincs eselye a Bayern miatt, de meg kell nezni a statisztikait es ertelmetlen vitatkozni.
Tokeletesen illene ide, fiatal csapat nekunk szuksegunk van egy centerre aki vadallat modon befejezi a ziccereket, mert a jatekoskeret tele van olyanokkal akik kiszolgalnak.
En szemely szerint siman letennem erte ezt az osszeget is, Mbappe es O a jovo emberei. Alig varok egy here we got :D :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#7569 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: 2021. július 12., hétfő 15:41
kecske01 írta: 2021. július 12., hétfő 15:06 Chelsea are preparing a “BIG offer” to check out and challenge Dortmund’s “he will stay here next season”. The understanding is that Dortmund won’t say no to €175m (via @JanAageFjortoft)


175 millat nem tudom megerne-e.
Na végre, ez már egy kicsi de előre lépés! Jan pedig hiteles forrás.

Természetesen megér ennyit is. Muszáj odabaszni minnél nagyobb összeget hogy a Dortmund ne szarakodjon.
Hát nem tudom öreg. Azért ez az árcédula eléggé durván el van túlozva. Én 100 millió fölé nem mennék az ő esetében, mert nagyon nagy bukta is lehet ez az egész story.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#7570 Hozzászólás Szerző: broduer »

kecske01 írta: 2021. július 12., hétfő 15:06 Chelsea are preparing a “BIG offer” to check out and challenge Dortmund’s “he will stay here next season”. The understanding is that Dortmund won’t say no to €175m (via @JanAageFjortoft)


175 millat nem tudom megerne-e.
Sírva fakadok, ha erre elszállt, nagypofájú hülyegyerekre kiadunk ennyi pénzt... Tudom, hogy a fél világ a péniszén csüng, de szerintem hosszú távon (is) megbánjuk még őt. Nem fogja úgy termelni a gólokat, mint a gagyi Bundesban, ha meg igen 3 év múlva lelép a Realba. Plusz benne van a kiskirály faktor, Neymar-módra. Ne legyen igazam, de a hideg ráz ettől az összegtől.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7571 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2021. július 12., hétfő 15:06 Chelsea are preparing a “BIG offer” to check out and challenge Dortmund’s “he will stay here next season”. The understanding is that Dortmund won’t say no to €175m (via @JanAageFjortoft)


175 millat nem tudom megerne-e.
Na végre, ez már egy kicsi de előre lépés! Jan pedig hiteles forrás.

Természetesen megér ennyit is. Muszáj odabaszni minnél nagyobb összeget hogy a Dortmund ne szarakodjon.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#7572 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea are preparing a “BIG offer” to check out and challenge Dortmund’s “he will stay here next season”. The understanding is that Dortmund won’t say no to €175m (via @JanAageFjortoft)


175 millat nem tudom megerne-e.

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolási pletykák

#7573 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Rice ma kitűnően játszik, először látom rajta, hogy miért lenne érdemes megvenni.

Chiesa meg zseni, ot is igazan leigazolhatnank :D

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#7574 Hozzászólás Szerző: broduer »

Rice ma nagyon jól játszik, jól fedezi a labdát, és nagyon szépen feltudja cipelni a tizenhatosig. Nem vagyok még mindig meggyőződve, hogy ő akkora erősítés lenne, de ez a meccs elég bíztató. Mount viszont szar is, nem is passzolnak neki Sterlingék.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#7575 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Olasz forrasok szerint Giroud utan, Emerson is Olaszorszagba igazol, a Napoli csapatahoz. 10 millio euro koruli osszeget fizetnek erte.

According to La Gazzetta dello Sport, Napoli have made an opening bid to sign Chelsea’s Emerson Palmieri, who has been convinced to join the Partenopei.

According to both La Gazzetta dello Sport and Sky Sport Italia, Napoli will meet Emerson’s agent next week.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#7576 Hozzászólás Szerző: Dante »

Jorginho agent João Santos: “He’s staying at Chelsea after the Euros. Tuchel trusts Jorginho and he’ll be part of Chelsea team next season”, he told TMW. 🔵🇮🇹 #CFC
Senkinek sem kell a világklasszis aranylabda várományosunk, pedig már van csapata a faterjának és az elmúlt évben mindenkit körbeudvarolt az ügynöke. Röhejes, a legnagyobb átverés az ő esete.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7577 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pilgrim írta: 2021. július 10., szombat 21:42 En tovabbra is tartom magam ahhoz, hogy a kp a legnagyobb hianyposzt nalunk. Lampard ota nem talaltunk megfelelo potlast, bar az o kvalitasat talan csak De Bruyne tudta/tudja megkozelitini. En nagyon szeretem Kovacicet, de sajnos elore nem sokat er. Remelem a Haaland 150+ milliojat kp-ra es belso vedore koltjuk.
Declan Rice fog oda érkezni. Belső védő kevésbbé prioritás, középcsatár biztos érkezik.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#7578 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

En tovabbra is tartom magam ahhoz, hogy a kp a legnagyobb hianyposzt nalunk. Lampard ota nem talaltunk megfelelo potlast, bar az o kvalitasat talan csak De Bruyne tudta/tudja megkozelitini. En nagyon szeretem Kovacicet, de sajnos elore nem sokat er. Remelem a Haaland 150+ milliojat kp-ra es belso vedore koltjuk.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolási pletykák

#7579 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

emsanya írta: 2021. július 10., szombat 15:13
Amazing24 írta: 2021. július 10., szombat 12:58 The Dortmund sporting director told German daily Bild:

“Nothing has changed. We are planning with Erling for the new season.”
Tovabbra is az áll fenn, hogy amíg nem kapnak MEGA ajanlatot, nem érdekuk eladni. Ezek alapjan tovabbra sem tettunk eddig semmit Haalandért.
Ez a MEGA ajánlat a gyakorlatban így nézhet ki most:

-Dortmund: Szóval az árajánlatokat Haaland-ért 150 millió felett kezdjük egyáltalán megfontolni.

-Chelsea: MEG A utcalány anyátokat! :lol:
211! NEW RECORD!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7580 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Amazing24 írta: 2021. július 10., szombat 12:58 The Dortmund sporting director told German daily Bild:

“Nothing has changed. We are planning with Erling for the new season.”
Tovabbra is az áll fenn, hogy amíg nem kapnak MEGA ajanlatot, nem érdekuk eladni. Ezek alapjan tovabbra sem tettunk eddig semmit Haalandért.

Válasz küldése