Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15861 Hozzászólás Szerző: Pityee »

mikel12 írta:
kazomester írta:#Chelsea were seriously interested in Krychowiak and days away from putting in a serious bid for the Poland international. [L’Equipe]
#Chelsea have given up on PSG midfielder Krychowiak because the French club were 'unresponsive‘ during their Neymar negotations. [L’Equipe] :D
Nem reagaltak, szakadok. :D Nem tudom meg-e tehetjuk, hogy igy bedurcazunk, de mar lezarult reg a Neymar-sztori, ismet megprobalhatnank. Nem hiszem, hogy olyan sok penzt kernenek erte Matuidi utan.
Inkább az a költői kérdés, hogy Matuidi nekünk vajon miért nem kellett :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2017. augusztus 16., szerda 20:35-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#15862 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Valverde: "In some games Sergi Roberto will be a major player and in some games not, but he remains an important player.“ [Mundo Deportivo]
Valverde on #Chelsea target Sergi Roberto: "Of course he is staying at Barcelona, I am absolutely counting on him.“ [Mundo Deportivo]


szép sorban fogynak a jelöltek, ebből már tényleg max a vízesfiú lesz és szépen lehúz majd az utolsó napokban érte a leszter :lol:

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15863 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

kazomester írta:#Chelsea were seriously interested in Krychowiak and days away from putting in a serious bid for the Poland international. [L’Equipe]
#Chelsea have given up on PSG midfielder Krychowiak because the French club were 'unresponsive‘ during their Neymar negotations. [L’Equipe] :D
Nem reagaltak, szakadok. :D Nem tudom meg-e tehetjuk, hogy igy bedurcazunk, de mar lezarult reg a Neymar-sztori, ismet megprobalhatnank. Nem hiszem, hogy olyan sok penzt kernenek erte Matuidi utan.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15864 Hozzászólás Szerző: kazomester »

#Chelsea were seriously interested in Krychowiak and days away from putting in a serious bid for the Poland international. [L’Equipe]
#Chelsea have given up on PSG midfielder Krychowiak because the French club were 'unresponsive‘ during their Neymar negotations. [L’Equipe] :D

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15865 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AwayRoller írta:RLC azaz Ruben Loftus-Cheek
Khm, Ruben Ira Loftus-Cheek már bocsánat :wink:

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15866 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Most komolyan a Matityert kapott lovet egy ilyen mu hulladek jatekosra fogjuk elpallni?! Csak zarojelben jegyzem meg, hogy az Ake, RLC azaz Ruben Loftus-Cheek khm :roll: , Baker feleket kipateroltuk, elolrol pedig szep lassan elherdaljuk Solanke utan Tammy-t is - aki Abraham -, mert b*sznak felelosseget vallalni egyes egyenek. Igaz a komoly droghasznalattal ez ritkan parosul.

Ellenben erthetetlen, hogy abbol a penzbol miert nem a lent emlitett felaron hozhato Matuidi szeru jatekosokkal toltjuk fel a keretet. Jaaaaaa, hogy nem HG, hat bocs zsenikeim, ti inteztetek ezt a tactical facepalmot :mrgreen:

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#15867 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta:http://www.skysports.com/football/news/ ... at-arsenal

Magyarul: Wanker mester szeretné, ha Ox a szarzi játékosa maradna. Aurier pedig úgy néz ki, hogy a csirkék játékosa lesz.
eközben a stoke citynél:
Jesé Rodríguez a Stoke City hatodik nyári szerzeménye Kurt Zouma, Darren Fletcher, Josh Tymon, Eric Maxim Choupo-Moting és Bruno Martins Indi után.
:lol: :roll: egy stoke city...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15868 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.skysports.com/football/news/ ... at-arsenal" onclick="window.open(this.href);return false;

Magyarul: Wanker mester szeretné, ha Ox a szarzi játékosa maradna. Aurier pedig úgy néz ki, hogy a csirkék játékosa lesz.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15869 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Telegraph | Leicester City told #Chelsea that they will have to hand over £40M to land Danny Drinkwater. #CFC

Ennyiert 100x jobb opciok vannak. Pl. Matuidi most ment el 20 millio euroert a Juveba.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mikel12 2017. augusztus 16., szerda 13:35-kor.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15870 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A Mail szerint Barkley kidőlt 6 hétre, úgyhogy vélhetően őt kihúzhatjuk a listáról (szerencsére).
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15871 Hozzászólás Szerző: emsanya »

THIRD SANDRO BID REJECTED

Antonio Conte's bid to strengthen his Chelsea squad has been met with further frustration after a third bid for Juventus full-back Alex Sandro was rejected, reports the Daily Mail.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolási pletykák

#15872 Hozzászólás Szerző: becus3 »

adrian1989 írta:
Megyó írta:
adrian1989 írta: játékosokra szükség van, szerinted más mennyiért írna alá jelen helyzetbe, azért valljuk be nem a legnagyobb álom jelenleg a Chelsea-be igazolni
Ezt mi alapján írod? Szerintem max a United van hasonló szinten, mint mi. A Citybe senki nem megy, akit érdekel bármi más a pénzen kívül. A 4 nagy közül messze a legelhanyagolhatóbb a múltja. Az Arsenalba akit elenged az ügynöke, az pedig meg is érdemli, hogy odakerüljön. Amíg Henry ott volt legalább fun volt a játék. Ha más nem, azt mindig el lehetett mondani, hogy legalább szépen játszanak. Most ki van elöl, az a torony francia? Hagyjuk már.
A United és köztünk dőlhet el a kiemelkedőbb játékosok leigazolása. Nyilván sokan most azt fogják írni, hogy hozzánk csak másodhegedűsök jönnek, de szerintem Morata nem az... Semmivel nem rosszabb, mint Lukaku.
Az a baj,hogy màr a játékosol 90%-a csak a pénzre megy nem érdekli semmi csak az,hogy mennyit fog keresni hetente.
Ezért írtam persze tisztelet a kivételnek.
99.99%

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15873 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

adrian1989 írta:
Megyó írta:
adrian1989 írta: játékosokra szükség van, szerinted más mennyiért írna alá jelen helyzetbe, azért valljuk be nem a legnagyobb álom jelenleg a Chelsea-be igazolni
Ezt mi alapján írod? Szerintem max a United van hasonló szinten, mint mi. A Citybe senki nem megy, akit érdekel bármi más a pénzen kívül. A 4 nagy közül messze a legelhanyagolhatóbb a múltja. Az Arsenalba akit elenged az ügynöke, az pedig meg is érdemli, hogy odakerüljön. Amíg Henry ott volt legalább fun volt a játék. Ha más nem, azt mindig el lehetett mondani, hogy legalább szépen játszanak. Most ki van elöl, az a torony francia? Hagyjuk már.
A United és köztünk dőlhet el a kiemelkedőbb játékosok leigazolása. Nyilván sokan most azt fogják írni, hogy hozzánk csak másodhegedűsök jönnek, de szerintem Morata nem az... Semmivel nem rosszabb, mint Lukaku.
Az a baj,hogy màr a játékosol 90%-a csak a pénzre megy nem érdekli semmi csak az,hogy mennyit fog keresni hetente.
Ezért írtam persze tisztelet a kivételnek.
Japp, a mocskok, akik a pénzt nézik az alatt a nagyjából 10 év alatt, amíg a pályafutásuk tart és ami bármikor véget érhet, ehhez elég egy rossz lépés. Elképesztően hitvány alakok is ezek.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15874 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Megyó írta:
adrian1989 írta: játékosokra szükség van, szerinted más mennyiért írna alá jelen helyzetbe, azért valljuk be nem a legnagyobb álom jelenleg a Chelsea-be igazolni
Ezt mi alapján írod? Szerintem max a United van hasonló szinten, mint mi. A Citybe senki nem megy, akit érdekel bármi más a pénzen kívül. A 4 nagy közül messze a legelhanyagolhatóbb a múltja. Az Arsenalba akit elenged az ügynöke, az pedig meg is érdemli, hogy odakerüljön. Amíg Henry ott volt legalább fun volt a játék. Ha más nem, azt mindig el lehetett mondani, hogy legalább szépen játszanak. Most ki van elöl, az a torony francia? Hagyjuk már.
A United és köztünk dőlhet el a kiemelkedőbb játékosok leigazolása. Nyilván sokan most azt fogják írni, hogy hozzánk csak másodhegedűsök jönnek, de szerintem Morata nem az... Semmivel nem rosszabb, mint Lukaku.
Az a baj,hogy màr a játékosol 90%-a csak a pénzre megy nem érdekli semmi csak az,hogy mennyit fog keresni hetente.
Ezért írtam persze tisztelet a kivételnek.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15875 Hozzászólás Szerző: Megyó »

adrian1989 írta: játékosokra szükség van, szerinted más mennyiért írna alá jelen helyzetbe, azért valljuk be nem a legnagyobb álom jelenleg a Chelsea-be igazolni
Ezt mi alapján írod? Szerintem max a United van hasonló szinten, mint mi. A Citybe senki nem megy, akit érdekel bármi más a pénzen kívül. A 4 nagy közül messze a legelhanyagolhatóbb a múltja. Az Arsenalba akit elenged az ügynöke, az pedig meg is érdemli, hogy odakerüljön. Amíg Henry ott volt legalább fun volt a játék. Ha más nem, azt mindig el lehetett mondani, hogy legalább szépen játszanak. Most ki van elöl, az a torony francia? Hagyjuk már.
A United és köztünk dőlhet el a kiemelkedőbb játékosok leigazolása. Nyilván sokan most azt fogják írni, hogy hozzánk csak másodhegedűsök jönnek, de szerintem Morata nem az... Semmivel nem rosszabb, mint Lukaku.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15876 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:
adrian1989 írta: http://www.fociclub.hu/2017/08/15/ennyi ... helseatol/" onclick="window.open(this.href);return false;
elvileg Ox heti 150 ezret akar keresni nálunk, én őszintén megmondom leszarom adjuk meg neki, mert nincs idő az alkudozásra és jó lenne nem elbaszni egy olyan igazolást ami gond nélkül lemehetne.
150k? Kissé el van tévedve a gyerkőc :lol: Hol kapna annyit, a keretben pár játékos kap csak kb ennyit.
mivel nem a mi pénzünk le van szarva viszont játékosokra szükség van, szerinted más mennyiért írna alá jelen helyzetbe, azért valljuk be nem a legnagyobb álom jelenleg a Chelsea-be igazolni és nézd meg a rivális angol csapatok, hogyan csábítják magukhoz a játékosokat, hatalmas fizuval, Danilo is azért ment a City-be mert tuti többet ajánlottak neki mint mi ott sem lesz kezdő sőt, ha Mendy felépül akkor majd ül a padon ahogy Madridba is tette, ha lett volna 1 kis esze akkor hozzánk ír alá mert azért egy Moses-t könnyebb kiszorítani mint egy Mendy-t vagy Kyle Walker-t, mondjuk én örülök, hogy nem jött ide!
Ox tudja, hogy kell nekünk, és valószínű azt is tudja, hogy azért ő nem lesz minden meccsen kezdő ezért úgy van vele, ha már nem játszhat majd többet mint az 4rsenalba akkor legalább keressen jobban, ez a 150 az az amit ő szeretne majd valahol találkoznak a felek mondjuk heti 100-nál.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15877 Hozzászólás Szerző: kazomester »

nemtudom írta:Chelsea and Antonio Conte have recently had a transfer meeting that lasted no less than SIX HOURS. [Mirror]
Ebből remélem 5 órán át ecsetelte, hogy hogy fogja szétrúgni Emenalo és Marina seggét, ha nem jönnek azok akiket szeretne 8)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15878 Hozzászólás Szerző: Pityee »

adrian1989 írta: http://www.fociclub.hu/2017/08/15/ennyi ... helseatol/" onclick="window.open(this.href);return false;
elvileg Ox heti 150 ezret akar keresni nálunk, én őszintén megmondom leszarom adjuk meg neki, mert nincs idő az alkudozásra és jó lenne nem elbaszni egy olyan igazolást ami gond nélkül lemehetne.
150k? Kissé el van tévedve a gyerkőc :lol: Hol kapna annyit, a keretben pár játékos kap csak kb ennyit.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2017. augusztus 15., kedd 20:01-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#15879 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Chelsea and Antonio Conte have recently had a transfer meeting that lasted no less than SIX HOURS. [Mirror]

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15880 Hozzászólás Szerző: Megyó »

adrian1989 írta: http://www.fociclub.hu/2017/08/15/ennyi ... helseatol/" onclick="window.open(this.href);return false;
elvileg Ox heti 150 ezret akar keresni nálunk, én őszintén megmondom leszarom adjuk meg neki.
Jajaja. 150 ezer font alap. Én állom a páratlan heteket.

Válasz küldése