Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15841 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A Radio Monte Carlo szerint a Monaco felajánlotta Fabinhót a Chelsea-nek - egészen 50 millió euróért. A klub ezt a lehetőséget visszautasította.
A Monaco nem szeretné a PSG-be engedni a brazilt, ezért ajánlották fel.

Ha ez igaz,nagyon ügyes volt a vezetőség. :shock: :lol: :lol:

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolási pletykák

#15842 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Pityee írta:Állítólag Emery közölte Draxlerrel, hogy nem számol vele a továbbiakban. Nem tudom mennyire igaz a sztori, de inkább el se kezdjünk álmodozni róla igaz? :roll: :D
pls pls pls. Bár felé sosem mutattunk érdeklődést, inkább a Poollal, Arsenallal meg a Juvéval hozták szóba korábban is.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Átigazolási pletykák

#15843 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Dízel írta:Egyszer szívesen olvasnék egy olyan cikket, ahol leírják viszonylag részletesen, hogy zajlik egy átigazolás, úgy egészében. Szerintem a sablon nagyjából ugyan az lehet a klubboknál.
Ezt csak azért írom ide, mert szerintem a vezetőknek van par célpontjuk akiket kinéztek (pl Sandro), illenének a rendszerbe, rábólintott a manager stb stb, jöhet a megkeresés, tárgyalás a klub, majd a játékos/játékosügynökkel és nem úgy, hogy na most épp szabad Draxler csapjunk le rá. :roll: Aztán lehet tökre nem így van amit leírtam, csak az eseményeket követve nálunk szerintem így mennek a dolgok.
http://www.skysports.com/football/news/ ... he-signing" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15844 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Dízel írta: Egyszer szívesen olvasnék egy olyan cikket, ahol leírják viszonylag részletesen, hogy zajlik egy átigazolás, úgy egészében. Szerintem a sablon nagyjából ugyan az lehet a klubboknál.
Ezt csak azért írom ide, mert szerintem a vezetőknek van par célpontjuk akiket kinéztek (pl Sandro), illenének a rendszerbe, rábólintott a manager stb stb, jöhet a megkeresés, tárgyalás a klub, majd a játékos/játékosügynökkel és nem úgy, hogy na most épp szabad Draxler csapjunk le rá. :roll: Aztán lehet tökre nem így van amit leírtam, csak az eseményeket követve nálunk szerintem így mennek a dolgok.
Én nem tudom specifikusan, hogy működik, de abban biztos vagyok, hogy sokkal intuitívabb a játékosok kiválasztása, mintsem azt egy 70 millió eurós üzlet sejtetné. Elég csak megnézni az utolsó napos igazolásokat. Azok konkrétan úgy nézhetnek ki, hogy telefon, elmondják ki kell, ártól függetlenül. Ha a másik klub azt mondja, ok, eladom korrekt piaci áron (lehet még árat is mond), akkor már ülnek is repülőre, de még azt sem tartom kizártnak, hogy "le-emaileznek" mindent, küldenek egy szerződésmintát, és majd nyugodtabb körülmények közt odamennek. De lehet már oda se utaznak, nem kell jelen lenni. Aláírva elküldik a szerződést, valami szuper express szállítóval, a másik is aláírja és küldi is vissza.

Én úgy gondolom, hogy közel tőzsde szintű lehet, aki kapja marja. Csak nézd meg Neymart is.
Illetve, amit még érdemes figyelembe venni, hogy minden cégnél van egy budget egy adott pénzügyi évre. Ezt nagyon nem javallott átlépni és a menedzserek nem is szeretik, miért? Mert 1. akkor nem kapnak bónuszt, 2. mert akkor a bevétel arányában kisebb lesz a profit, tehát a munkájuk első számú, objektív minőségjelzője (mennyi pénzt termeltek a tisztes befektetőknek) az kevesebb.

Ezek csak nagyon erős feltételezések, de szerintem nagyrészt fedik a valóságot.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#15845 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta:Állítólag Emery közölte Draxlerrel, hogy nem számol vele a továbbiakban. Nem tudom mennyire igaz a sztori, de inkább el se kezdjünk álmodozni róla igaz? :roll: :D
Egyszer szívesen olvasnék egy olyan cikket, ahol leírják viszonylag részletesen, hogy zajlik egy átigazolás, úgy egészében. Szerintem a sablon nagyjából ugyan az lehet a klubboknál.
Ezt csak azért írom ide, mert szerintem a vezetőknek van par célpontjuk akiket kinéztek (pl Sandro), illenének a rendszerbe, rábólintott a manager stb stb, jöhet a megkeresés, tárgyalás a klub, majd a játékos/játékosügynökkel és nem úgy, hogy na most épp szabad Draxler csapjunk le rá. :roll: Aztán lehet tökre nem így van amit leírtam, csak az eseményeket követve nálunk szerintem így mennek a dolgok.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15846 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Állítólag Emery közölte Draxlerrel, hogy nem számol vele a továbbiakban. Nem tudom mennyire igaz a sztori, de inkább el se kezdjünk álmodozni róla igaz? :roll: :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15847 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:
Szabi írta:Hacsak nem tervezünk átállni 3-4-1-2-re, akkor valóban nincs. Jelen állás szerint úgy tűnik, hogy Belotti még egy évet edződhet a Torino-ban, mert a Milan is Kalinic-et szeretné megszerezni elsősorban.
Amúgy rögtön ez ugrott be, amikor láttam. Bár nem tudom ennek mennyi valóságalapja van
Ugyanannyi, mint, hogy 100 milliót fizetünk egy játékosért :)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15848 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Szabi írta:Hacsak nem tervezünk átállni 3-4-1-2-re, akkor valóban nincs. Jelen állás szerint úgy tűnik, hogy Belotti még egy évet edződhet a Torino-ban, mert a Milan is Kalinic-et szeretné megszerezni elsősorban.
Amúgy rögtön ez ugrott be, amikor láttam. Bár nem tudom ennek mennyi valóságalapja van, mármint a hírnek. Szerintem simán lenne értelme megfontolni Contenak a taktikaváltást. Ha inkább középre rendezkednénk be, ahhoz a keretünk sokkal alkalmasabb lenne. Csatárok mögött még Willian is sokkal jobb, mint futtatva a szélen. Lehetne rotálni Fabregast is és nem csak olyan elven, hogy "na jó, becserélem, ha már itt van", hanem tényleg lehetne építeni rá (is). Widro egyértelműen olyan szerepkörbe van beleerőltetve, ahol egyik sem jó igazán, 1 csatár mellé/mögé kellene még egy olyan kaliber, mint Hazard. Akiknél ez működik: Real, Barca, ott mindhárom támadó klasszis. (bár a Barcában most már nem).

So: Sok gyengeségünket negligálni lehetne, mindenféle komolyabb következmény nélkül, ha pl. jönne Belotti (+mondjuk Drinkwater a létszám miatt) és 2 csatáros játékra váltanánk. Más kérdés, hogy ezt én írtam le és nem Conte, na meg az is, ha esetleg ő is egyetért ezzel, akkor bevállalná-e a formáció/taktikai váltást már most, a szezon kezdete után.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15849 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Fabrizio Romano @FabrizioRomano

Marotta (Juventus CEO) about Alex Sandro: "Alex Sandro precisely asked to stay at Juventus". Chelsea are always interested. #CFC #transfers

Mit uldozzuk meg...
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15850 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Egyébként még Alex Sandro kapcsán könnyen elképzelhető, hogyha Dani Alves és Bonucci nem hagyja faképnél őket, már rég rábólintottak volna akár az első ajánlatunkra is. Ők is tisztában vannak vele, hogy ennyi pénz jó eséllyel soha az életbe senki nem fog érte adni.
Wesley Hoedt has reportedly said goodbye to his Lazio teammates, as he prepares to join Southampton.

It was reported yesterday that the Saints had made a €17m bid for the Dutch centre-back, with the Biancocelesti having agreed with the player’s agent that they’d sell him for that price.

This morning, Tuttomercatoweb reports, Hoedt said goodbye to his teammates at Formello, and he’ll fly to England imminently.
Ezt csak azért másoltam be, mert a hírek szerint Hoedt, a Lazio középhátvédje nemsokára a Soton játékosa lehet, előrehaladott tárgyalások folynak, és a holland is elköszönt már a csapattársaitól állítólag. Ez ugyebár van Dijk miatt érdekes, amennyiben Hoedt hivatalos lesz, gyorsan megindulhatnak az események Virgil ügyében is.
emsanya írta:
Hawaii írta:BELOTTI TO CHELSEA?

Antonio Conte wants Andrea Belotti at Chelsea, according to Tuttosport.

However, Roman Abramovich is refusing to pay the €100million (£91million) release clause for the Torino forward – much to Conte’s frustration.
Semmi értelme szakmailag, nincs már neki hely, kizárt jelen állapotban h igaz legyen...
Hacsak nem tervezünk átállni 3-4-1-2-re, akkor valóban nincs. Jelen állás szerint úgy tűnik, hogy Belotti még egy évet edződhet a Torino-ban, mert a Milan is Kalinic-et szeretné megszerezni elsősorban.
Megyó írta: Én már messze nem követem annyira a világfocit, mint 10 éve, nyilván tudom kik a Real, vagy Juventus kezdői, de meg nem mondom, hogy pl a Napolinak ki a kezdő 11-e, egyesével...
Pedig ha van egy kis időd amit kedvenc csapatodon kívül focira áldozol, néha megéri belenézni a nápolyiak meccseibe, mert az egyik legszebb focit tolják a világon. Reménykedem benne és jóval több esélyt is látok arra, mint az elmúlt szezonban, hogy idén elkapják a Juventus-t.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15851 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hawaii írta:BELOTTI TO CHELSEA?

Antonio Conte wants Andrea Belotti at Chelsea, according to Tuttosport.

However, Roman Abramovich is refusing to pay the €100million (£91million) release clause for the Torino forward – much to Conte’s frustration.
Semmi értelme szakmailag, nincs már neki hely, kizárt jelen állapotban h igaz legyen...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15852 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Николаевич írta:Azért ezekből az Alex Sandro-s hírekből látszik hogy a board igyekszik Conte kedvére tenni, nem hiszem hogy önkényesen hozták meg a döntést egy meetingen hogy el kéne baszni 80 milliót egy balhátvédre.. Conte van nagyon rákattanva a srácra.

Rohadt jó játékos a brazil, de nem leszek összetörve ha nem jön össze, főleg ennyiért. Marcos baromi jó volt az Everton ellen is, zseniális volt ahogy a második félidőben kapart és egymás után küldte a lórúgásokat Heaton-nek.
Épp ez az, hogy szerintem a baloldal az erősebb és oda elég lenne egy peremember is, én speciel sajnálnám, ha Alonso kikerülne, mert elég magas szinten tolja. Szval mindenesetre érdekes, miért kell Contenak mindenáron Sandro. Na de ő tudja ki kell neki, ha érkezne Sandro meg mondjuk jobbra Cedric, akkor nem lenne gond versenyhelyzetet teremteni az tuti.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15853 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Én továbbra is annak tudom be, hogy a játékosok ennyibe kerülnek, hogy hiány van a focisták közt.

Egyszerűen kevés az a játékos, akiből lehet válogatni, vagy csak mi nem érdeklődünk olyanok iránt, akik nincsenek hypeolva. Ashley Cole mennyit érne most, ha Sandro 80 millió? Klassz a srác, de azért nehogy már. Az elmúlt 15 év aktuális legjobb balhátvédjei mögé odaállhatna, de eléjük semmiképp sem.
Oxon és Sandron kívül nincs olyan balhátvéd a világon, aki képes lenne korrektül lehozni egy Bl meccset? Ebbe az "árversenyesdibe" volt nem egy meghatározó klub, aki már eddig sem volt hajlandó beszállni, lásd Arsenal, Atleti, Dortmund, mégis jó eredményt tudtak felmutatni. Szerintem ők továbbra is "összekukáznak" majd, mások által figyelembe sem vett játékosokat, akiket azután eladnak +50 milliós haszonnal 1-2 éven belül.
Én már messze nem követem annyira a világfocit, mint 10 éve, nyilván tudom kik a Real, vagy Juventus kezdői, de meg nem mondom, hogy pl a Napolinak ki a kezdő 11-e, egyesével. És akkor még alattuk is van szint, akik bőven értéket képviselnek. Miért "A" kategóriás balhátvédben kell gondolkodnunk, ha más posztra meg olyan játékosokat veszünk, mint Bakayoko vagy Rüdiger. És félreértés ne essék, nekem az említett 2 emberrel semmi bajom, türelmetlenül várom, hogy milyen véleményt tudunk majd megformálni róluk mondjuk tavasszal.
A tavalyi évet lehúztuk Mosessel és Alonsoval a két szélen, most a világ legdrágább balhátvédje kell. 80 milliót akkor már oda lehetett volna adni pl egy Hazard szerű játékosért Widro helyére, vagy Kanté mellé egy sztár középpályásért.

Mindegy, 2 hét még van. Ha van bármi, ami egyértelműen amatőr és a vezetőség számlájára lehet írni, akkor az az, hogy az utolsó nap fogunk igazolni. Nem mondom, hogy ez minőségileg tuti rossz lesz, meg az a része sem érdekel, hogy mennyire lesz ráfizetéses, majd elszámolnak vele, ahogy akarnak, de ez amatőr lépés... Mert A, nincs pénzem, nem veszek senkit, B, van pénzem, de várok az utolsó napig? Nem logikus lépés.

Nyilván mindezek ellenére még sikertörténet lehet ez a nyár még mindig. Benne van a pakliban, hogy Conte feláll az utolsó nap, ha nem lesz olyan a keret, amilyet szeretne, ergo az is benne van, hogy, ha felárral is, de veszünk akár 2 meghatározó játékost is.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15854 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Alonso és a zseniális fogalma egy mondatban teljes paradoxon.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#15855 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

BELOTTI TO CHELSEA?

Antonio Conte wants Andrea Belotti at Chelsea, according to Tuttosport.

However, Roman Abramovich is refusing to pay the €100million (£91million) release clause for the Torino forward – much to Conte’s frustration.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15856 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Azért ezekből az Alex Sandro-s hírekből látszik hogy a board igyekszik Conte kedvére tenni, nem hiszem hogy önkényesen hozták meg a döntést egy meetingen hogy el kéne baszni 80 milliót egy balhátvédre.. Conte van nagyon rákattanva a srácra.

Rohadt jó játékos a brazil, de nem leszek összetörve ha nem jön össze, főleg ennyiért. Marcos baromi jó volt az Everton ellen is, zseniális volt ahogy a második félidőben kapart és egymás után küldte a lórúgásokat Heaton-nek.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15857 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:
laczze írta:Engem speciel nem érdekel mikor és mennyiért jön Sandro, de ha miatta nem igazolunk mást mert rá vagyunk kattanva akkor szerezzük meg és nem fog érdekelni semmi más.
Tegnap már az volt a hír, hogy a 80 millio euros ajánlatunkat dobták vissza. Nem tudom ebből mi lesz, de ez már elmebeteg...
Mondjuk Sandro papa is besegíthetné az átigazolást egy esetlges átigazolási kérelemmel vagy csak szimplán sírhatna kicsit a vezetőségnek, de ezekszerint ő sem szeretne annyira jönni, így meg gyakorlatilag feleslegesen ostromoljuk a közel 100 milliós játékost..
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15858 Hozzászólás Szerző: emsanya »

laczze írta:Engem speciel nem érdekel mikor és mennyiért jön Sandro, de ha miatta nem igazolunk mást mert rá vagyunk kattanva akkor szerezzük meg és nem fog érdekelni semmi más.
Tegnap már az volt a hír, hogy a 80 millio euros ajánlatunkat dobták vissza. Nem tudom ebből mi lesz, de ez már elmebeteg...

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#15859 Hozzászólás Szerző: laczze »

Engem speciel nem érdekel mikor és mennyiért jön Sandro, de ha miatta nem igazolunk mást mert rá vagyunk kattanva akkor szerezzük meg és nem fog érdekelni semmi más.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#15860 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Talán nekünk lesz a legnagyobb szükségünk arra a javaslatra, miszerint a szezon kezdetéig be kell fejezni az átigazolásokat. Emenaloék szerintem harakirit követnek el mihelyst hivatalos lesz. :D

Válasz küldése