Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#10001 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

http://www.fociclub.hu/2020/01/08/tavoz ... ea-vedoje/" onclick="window.open(this.href);return false;
Alonso-ból bejönne 25m font ami kb.30m euró már csak 10-et kéne hozzátenni és jöhetne Telles. :)

Zaha nem ér 80m fonto és ezzel el is baszták szegény gyerek karrierjét és elhiszem, hogy a Palace foggal körömmel ragaszkodik hozzá, de azért ez már nevetséges.
sajnálom mert lehet nagy lett volna nálunk mondjuk 40-50m-ot jelenlegi árak mellett még meg is érne.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#10002 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Akkor ott fog megrohadni a csoves crystal palaceba. Oruljon neki, sikerekben gazdag karriert kivanok.

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#10003 Hozzászólás Szerző: Crap »

Egy kis Zaha.: https://www.standard.co.uk/sport/footba ... 1578487672" onclick="window.open(this.href);return false;
Palace nagyon erősen tartja a 80 milkát. Így valszeg mi is kiszállunk a buliból.

https://www.express.co.uk/sport/footbal ... ier-League" onclick="window.open(this.href);return false;
Fórumokon olvastam, hogy máshol is lehozták mostanában, hogy nem fogjuk kifizetni a 80 milkát, de azokhoz sajnos forrás nem tartozott.

Szennylap persze mind a kettő, de ez a 80 milka tényleg irreál és ennyit hülyeség is lenne kifizetni Zahaért.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10004 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea have made a €20m offer for Metz striker Habib Diallo, Republicain Lorraine reports.

Habib Diallo érkezhet 20 millio euroért.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#10005 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

amúgy egyszerű a képlet minél tovább húzzák az átigazolásokat annál szarabb játékosokra lesz lehetőség, mert mondjuk most még el lehetne happolni 1-2 jobb játékost, mert 3 hétig még nyitva a piac, de 2 hét múlva már tényleg senki nem fog érkezni vagy csak az alja dupla vagy tripla áron.
na majd kiderül mi lesz.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#10006 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bandi írta:
adrian1989 írta:amúgy szerintem sokan azért reménykedtünk abban, hogy jön érdemi igazolás, mert különben mi értelme volt ennek az egész fellebbezési cirkusznak?
szerintem lenne lehetőség olyan játékosokat igazolni akikkel előrébb lennénk csak egy példa Alex Telles akinek 40m euró a kivásárlási ára és nem is lenne nagy lutri, tény nem egy Chilwell, de mi a garancia, hogy nyáron sikerülne megszerezni az angolt, lehet, hogy majd jön a MC azt letesznek érte 80m fontot meg olyan fizetést amit majd a Chelsea nem akar megadni és akkor el is buktuk, vagy csak a Leicester eladja Maddisont meg Söyüncü-t és azt mondják, hogy ennyi volt bezár a bazár nem adnak el több játékost.
ez az utolsó pletyka, hogy riválistól jön 50m fontért CB de nem nevezik meg ez meg elég vicc, mindenki találgat jönnek a "jobbnál jobb" nevek persze egyik sem tűnik elsőre nagy erősítésnek, de cserébe jó drága lesz.
Januárban nem is fogunk jó áron minőségi játékost venni, ez szinte biztos. Telles-t minden évben szóba hozzák fél Európával, de aztán mindig marad a Porto-ban, lehet hogy nem akkora ász azért a csávó (nem nagyon láttam játszani, de gondolom ha a megfigyelők komoly tehetségnek látták volna, akkor elhozta volna már valaki).
Idén 4g 6a eddig, egész baráti stat, és pont azokon a területeken jeleskedik amikre szükségünk lenne bal oldalon. Beadás, passzolás, mindenféle pontrúgások, még elvileg a levegőben is jó. Szóval ha mindenáron venni akarunk balhátvédet (de Chilwell offos), akkor ő tökéletes lehet. 27 éves,még jópár év benne lehet.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#10007 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Bandi írta:
adrian1989 írta:amúgy szerintem sokan azért reménykedtünk abban, hogy jön érdemi igazolás, mert különben mi értelme volt ennek az egész fellebbezési cirkusznak?
szerintem lenne lehetőség olyan játékosokat igazolni akikkel előrébb lennénk csak egy példa Alex Telles akinek 40m euró a kivásárlási ára és nem is lenne nagy lutri, tény nem egy Chilwell, de mi a garancia, hogy nyáron sikerülne megszerezni az angolt, lehet, hogy majd jön a MC azt letesznek érte 80m fontot meg olyan fizetést amit majd a Chelsea nem akar megadni és akkor el is buktuk, vagy csak a Leicester eladja Maddisont meg Söyüncü-t és azt mondják, hogy ennyi volt bezár a bazár nem adnak el több játékost.
ez az utolsó pletyka, hogy riválistól jön 50m fontért CB de nem nevezik meg ez meg elég vicc, mindenki találgat jönnek a "jobbnál jobb" nevek persze egyik sem tűnik elsőre nagy erősítésnek, de cserébe jó drága lesz.
Januárban nem is fogunk jó áron minőségi játékost venni, ez szinte biztos. Telles-t minden évben szóba hozzák fél Európával, de aztán mindig marad a Porto-ban, lehet hogy nem akkora ász azért a csávó (nem nagyon láttam játszani, de gondolom ha a megfigyelők komoly tehetségnek látták volna, akkor elhozta volna már valaki).
szerintem Telles jó játékos, gyors jól támogatja a támadásokat ha felmegy vissza is ér tud védekezni is és ha kapu elé kerül nem okoz neki gondot a hálóba találni, de ez csak az én véleményem.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#10008 Hozzászólás Szerző: Bandi »

adrian1989 írta:amúgy szerintem sokan azért reménykedtünk abban, hogy jön érdemi igazolás, mert különben mi értelme volt ennek az egész fellebbezési cirkusznak?
szerintem lenne lehetőség olyan játékosokat igazolni akikkel előrébb lennénk csak egy példa Alex Telles akinek 40m euró a kivásárlási ára és nem is lenne nagy lutri, tény nem egy Chilwell, de mi a garancia, hogy nyáron sikerülne megszerezni az angolt, lehet, hogy majd jön a MC azt letesznek érte 80m fontot meg olyan fizetést amit majd a Chelsea nem akar megadni és akkor el is buktuk, vagy csak a Leicester eladja Maddisont meg Söyüncü-t és azt mondják, hogy ennyi volt bezár a bazár nem adnak el több játékost.
ez az utolsó pletyka, hogy riválistól jön 50m fontért CB de nem nevezik meg ez meg elég vicc, mindenki találgat jönnek a "jobbnál jobb" nevek persze egyik sem tűnik elsőre nagy erősítésnek, de cserébe jó drága lesz.
Januárban nem is fogunk jó áron minőségi játékost venni, ez szinte biztos. Telles-t minden évben szóba hozzák fél Európával, de aztán mindig marad a Porto-ban, lehet hogy nem akkora ász azért a csávó (nem nagyon láttam játszani, de gondolom ha a megfigyelők komoly tehetségnek látták volna, akkor elhozta volna már valaki).

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#10009 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

amúgy szerintem sokan azért reménykedtünk abban, hogy jön érdemi igazolás, mert különben mi értelme volt ennek az egész fellebbezési cirkusznak?
szerintem lenne lehetőség olyan játékosokat igazolni akikkel előrébb lennénk csak egy példa Alex Telles akinek 40m euró a kivásárlási ára és nem is lenne nagy lutri, tény nem egy Chilwell, de mi a garancia, hogy nyáron sikerülne megszerezni az angolt, lehet, hogy majd jön a MC azt letesznek érte 80m fontot meg olyan fizetést amit majd a Chelsea nem akar megadni és akkor el is buktuk, vagy csak a Leicester eladja Maddisont meg Söyüncü-t és azt mondják, hogy ennyi volt bezár a bazár nem adnak el több játékost.
ez az utolsó pletyka, hogy riválistól jön 50m fontért CB de nem nevezik meg ez meg elég vicc, mindenki találgat jönnek a "jobbnál jobb" nevek persze egyik sem tűnik elsőre nagy erősítésnek, de cserébe jó drága lesz.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#10010 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Gaba írta:Pont egy fickó írta twitteren, hogy sokan tűnik Conte menesztése, de még mindig olcsóbb mint a keretet felrissíteni!
Szerintem itt a jogi dolgok meg a pereskedés miatt lett ilyen sok, jobban jártunk volna ha csak simán kirúgjuk. Ettől függetlenül tényleg olcsóbb mint játékosokat venni :mrgreen: Sőt az ificsapatból még olcsóbb feltölteni a keretet :wink:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#10011 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nem arról volt szó, hogy egy riválistól néztünk ki vkit? Csak mert a Soton nem igazán illik ebbe a kategóriába.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#10012 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Pont egy fickó írta twitteren, hogy sokan tűnik Conte menesztése, de még mindig olcsóbb mint a keretet felrissíteni!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10013 Hozzászólás Szerző: Dante »

Amúgy a pénzügyi kimutatásból kiderült, hogy 26.5 millió fontot kapott Conte és a stábja végkielégítés gyanánt. :D
Egy tehetséges fiatal játékos teljes ára.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#10014 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Évek ota, télen-nyáron várjuk az érdemi keretfrissítést, nem történik meg ahogy most januárban se fog. Nem ezzel az ablakkal van a gond, inkább azzal, hogy nem akarunk költeni. Továbbra is jönni fognak a középszerű játékosok akikben a vezetőség lát valami potenciált.

Olyan mintha azt várnánk, hogy egyszercsak lezuhanjanak az árak, mint most itthon az ingagtlanpiacon. Nem vagyunk hajlandóak nagy összegért igazolni ( 80 + milla). Már évek óta leírom minden ablaknál, hogy na most - namost eljött az ideje, most vagy soha, vagy kinyitja a csapot az öreg vagy elfelejthetjük az Abra éra első 10 évét, de nem történik semmi. Ez már egy másik ösvény. Szerencse, hogy anno olyan sokat belevertünk az utánpótlásba, mert ha ezek a fiatalok se lennének úgy nézhetnénk az Alonso, Emerson, Zappacosta nameg a kiöregedett sztárcsatárok agonizálását.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10015 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gaba írta:
emsanya írta:
Gaba írta:Nincs fent a hivatalos Sky Sports oldalon a Bednarek hír!
Onnan másoltam be papi.
https://twitter.com/tchabiniak/status/1 ... 15905?s=19" onclick="window.open(this.href);return false;

Én csak ezt találtam Sanya, de akkor lehet félre néztem! :)
Ja igaz lehet csak ez volt. Szerintem lassan átveszik oda is.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10016 Hozzászólás Szerző: Dante »

Botond9797 írta:Aká-t én is visszavárnám, de érthetően egy magas embert akarnak, a beívelések, pontrúgások levédekezése érdekében, ami idén a legngyobb gyengeségünk, egyrészt azért, mert 3 magas emberünk kezdő, és abból a két kh se képes úr lenni a levegőben. Aké jó lehetne, ha lenne mellette 1 Terry szinten védekező colos.
Aké legnagyobb erőssége a fejelés, vele fejlődne ilyen szempontból a védelmünk. A másik pedig a védelem összefogása, nélküle teljesen szétesett az amúgy általában nem vészes Bournemouth-védelem.
Amúgy JT is csak 186 cm magas, abszolút nem kiemelkedő egy belső védőnél ez a szám, bár nyilván jobb mint Ake 180 cm-je. Szerencsére kompenzálható a technikával.

Zouma lefejel mindenkit, ha jó helyen áll. A helyezkedés az összes védőnk problémája, Rüdiger-é is. Christensen gyenge és nem is fejel túl jól, cserébe nem elég agresszív. (Bár hétvégén kifejezetten tetszetősen védekezett, csak a Nott nem akart nagyon támadni, Mighten volt az egyetlen aki próbálkozott)

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#10017 Hozzászólás Szerző: Gaba »

emsanya írta:
Gaba írta:Nincs fent a hivatalos Sky Sports oldalon a Bednarek hír!
Onnan másoltam be papi.
https://twitter.com/tchabiniak/status/1 ... 15905?s=19" onclick="window.open(this.href);return false;

Én csak ezt találtam Sanya, de akkor lehet félre néztem! :)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#10018 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Felejtsünk már el ilyen Bednarek szintű középhátvédeket légyszi. Majd pont ő fogja megfogni Lewát a BL-ben meg a hasonló kaliberű támadókat? poénos :D Egyetértek az előttem szólóval, aki azt írta, hogy akkor már inkább maradjon a Rüdi-Tomori-Zouma-Chris négyes.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10019 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gaba írta:Nincs fent a hivatalos Sky Sports oldalon a Bednarek hír!
Onnan másoltam be papi.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#10020 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Nincs fent a hivatalos Sky Sports oldalon a Bednarek hír!

Jobban el tudom képzelni Diop-ot vagy Joe Gomez!

Gomez egy ideje előfordul hogy a padon kezd,közel sem tűnik mozdíthatatlannak!

Válasz küldése