Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11281 Hozzászólás Szerző: Gaba »

mikel12 írta:Telegraph | #Chelsea target £35m-rated Nice right-back Youcef Atal this summer - if they can delay Fifa ban. #CFC

Na ez a pali nagy vetel lenne. A jovo egyik legjobb jobbhatvedje lehet, nala csak talan Wan-Bissakanak orulnek jobban, de vegulis belegondolva nem is szukseges arra a posztra igazolni ott van Azpi, plusz arrol lehet olvasni, hogy James-t itt tartjuk.
Don’t read too much into this, I certainly doubt the truth in it.
Matt Law is The Telegraphs ‘inside guy’ for Chelsea and it’s not his article.

Also know that Reece James is already in the clubs plans for next season, and Azpilicueta isn’t going anywhere!

Simon Phillips óriási Reece James fan :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gaba 2019. április 29., hétfő 20:58-kor.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#11282 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Azpi mehetne a padra mar, de nagyon gyorsan. Nagyon gaz amit lehoz beadasok teren. + lassu is mar.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11283 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Telegraph | #Chelsea target £35m-rated Nice right-back Youcef Atal this summer - if they can delay Fifa ban. #CFC

Na ez a pali nagy vetel lenne. A jovo egyik legjobb jobbhatvedje lehet, nala csak talan Wan-Bissakanak orulnek jobban, de vegulis belegondolva nem is szukseges arra a posztra igazolni ott van Azpi, plusz arrol lehet olvasni, hogy James-t itt tartjuk.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#11284 Hozzászólás Szerző: Traxver »

béla írta: 26 millióért azrét squad playernek eléggé megérné megvenni. Ennyi pénzért Zappacostát lehet venni, meg Drinkwatert a másfélszereséért :D
Kova kb Zappacosta szint...nem tartom vmi nagy játékosnak a horvátot vele is csak többen vagyunk

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#11285 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Gaba írta:Re. #cfc's appeal against transfer ban. Was told by a source at FIFA the other day that the process is still ongoing and a decision isn't imminent. Uncertainty is far from ideal as club can't make concrete plans for next season - others are already putting deals in place.

Majd az utolsó pillanatban benyögik,hogy elutasítják.... :)
A többi alkalommal sem volt gyorsabb a fellebbezési folyamat, nincs min csodálkozni.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11286 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Re. #cfc's appeal against transfer ban. Was told by a source at FIFA the other day that the process is still ongoing and a decision isn't imminent. Uncertainty is far from ideal as club can't make concrete plans for next season - others are already putting deals in place.

Majd az utolsó pillanatban benyögik,hogy elutasítják.... :)

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolási pletykák

#11287 Hozzászólás Szerző: béla »

emsanya írta:
AwayRoller írta:Daily star szerint Kovacicot meghaphatjuk +1 év kölcsönre, kötelező 26m fontos vételárral a kölcsön lejártakor.

Lehet csak Hazard elcsábítása miatt tesznek ennyire a kedvünkre, de ezért az összegért nem dőlnék a kardomba, ha megtartanánk. Még ha elhúz Sarri, akkor is hasznosítható a középpályán, akár kezdő- akár csereként. Mostanában semmi extra a srác, de technikailag képzett, tűri a padot és beállva egész jó lendületet ad a csapatnak.
Ha marad Sarri akkor tényleg semmi haszna kezdőként. Se ő, se Jorginho nem képes golt lőni és golpasszt adni, nullák. Harmadik ember a középpályán meg Kanté, aki lő gólokat, pedig rohadtul nem ez a posztja, de sajnos kényszerből még így is jobb mint Kova és Jorginho.
26 millióért azrét squad playernek eléggé megérné megvenni. Ennyi pénzért Zappacostát lehet venni, meg Drinkwatert a másfélszereséért :D

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11288 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Bubi írta:Szerintem ez a kovacic gyerek egy tipikus középszerű lufi. Amolyan felső-középszer, Oscarhoz tudnám hasonlítani. Valójában se elől, se hátul nem magaslik ki. Én is azt gondolom, hogy több van benne ennél, de még az sem elég.
Oscar még talán jobb is nála...Ő legalább veszélyes volt a kapura..Kovacictól többet vártam...Most már látszik hogy miért padozott állandóan a Realban...Technikás,de se védekezésben,se támadásban nem tud hozzá tenni a csapat játékához..A 0 gól/gólpassz magáért beszél....

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#11289 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem ez a kovacic gyerek egy tipikus középszerű lufi. Amolyan felső-középszer, Oscarhoz tudnám hasonlítani. Valójában se elől, se hátul nem magaslik ki. Én is azt gondolom, hogy több van benne ennél, de még az sem elég.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#11290 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ha sarri marad az edző, akkor teljesen felesleges, kovacicba szerintem több van, én jobban előre tolnám, csatár mögé. viszonylag gyors és technikás, más edző kezei alatt kilehetne többet hozni belőle.

Az más kérdés, hogy a realnak kurvára nem kell kovacic és ránk akarják tukmálni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11291 Hozzászólás Szerző: emsanya »

AwayRoller írta:Daily star szerint Kovacicot meghaphatjuk +1 év kölcsönre, kötelező 26m fontos vételárral a kölcsön lejártakor.

Lehet csak Hazard elcsábítása miatt tesznek ennyire a kedvünkre, de ezért az összegért nem dőlnék a kardomba, ha megtartanánk. Még ha elhúz Sarri, akkor is hasznosítható a középpályán, akár kezdő- akár csereként. Mostanában semmi extra a srác, de technikailag képzett, tűri a padot és beállva egész jó lendületet ad a csapatnak.
Ha marad Sarri akkor tényleg semmi haszna kezdőként. Se ő, se Jorginho nem képes golt lőni és golpasszt adni, nullák. Harmadik ember a középpályán meg Kanté, aki lő gólokat, pedig rohadtul nem ez a posztja, de sajnos kényszerből még így is jobb mint Kova és Jorginho.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#11292 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Daily star szerint Kovacicot meghaphatjuk +1 év kölcsönre, kötelező 26m fontos vételárral a kölcsön lejártakor.

Lehet csak Hazard elcsábítása miatt tesznek ennyire a kedvünkre, de ezért az összegért nem dőlnék a kardomba, ha megtartanánk. Még ha elhúz Sarri, akkor is hasznosítható a középpályán, akár kezdő- akár csereként. Mostanában semmi extra a srác, de technikailag képzett, tűri a padot és beállva egész jó lendületet ad a csapatnak.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11293 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Real Madrid are confident of signing Paul Pogba and Eden Hazard this summer, according to Sky sources.

Szerintem jok lesznek mindketten realba, jo helyen probálkoznak a madridiak. Pogba már nem akkora kedvenc, Hazardt meg tudjuk, rég kinőtt minket. Neymar, Mbappé duot én elérhetetlennek érzem nekik.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11294 Hozzászólás Szerző: Dante »

adrian1989 írta:
tiszi írta:Jelenleg az átigazolásos híreknek és pletykáknak mi értelme van, hogy mindentől el vagyunk tiltva min. 1 évre? :D :D (Tudom tart még a fellebbezés, de jelenleg akkor is el vagyunk tiltva és nem hiszem hogy változni fog bármi is....)
szerintem ha megmarad a kizárás akkor is lesz érkező csak max. 1 évre kölcsön lesz adva, ami biztos, hogy így top játékos nem fog érkezni, de mondjuk egy Jovic Lozano Pepe hasonló kaliberek érkezhetnek.
Nincs olyan hogy nem igazolhatunk, de kölcsön van adva, csak egy két játékosnak van olyan szerződése ami megengedhetné az ilyesfajta trükközést.
Ha veszünk valakit, akinek most élő szerződése van a klubjával, akkor nem fogjuk tudni regisztrálni és más csapat sem.
Úgy jöhetne szóba igazolás, mint ahogy Keita-t vette a Pool, ha jól tudom ott nem vissza volt, hanem 2018 nyaráig nem lépett életbe az átigazolás.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#11295 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

tiszi írta:Jelenleg az átigazolásos híreknek és pletykáknak mi értelme van, hogy mindentől el vagyunk tiltva min. 1 évre? :D :D (Tudom tart még a fellebbezés, de jelenleg akkor is el vagyunk tiltva és nem hiszem hogy változni fog bármi is....)
szerintem ha megmarad a kizárás akkor is lesz érkező csak max. 1 évre kölcsön lesz adva, ami biztos, hogy így top játékos nem fog érkezni, de mondjuk egy Jovic Lozano Pepe hasonló kaliberek érkezhetnek.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11296 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Gaba írta:
emsanya írta:Nuno Espirito Santo will try and sign Tammy Abraham on loan this summer after initially expressing interest in the Chelsea loanee in January. (Mirror)

Liverpool are leading the chase to sign Napoli striker Lorenzo Insigne, who has been valued at £60m.(Mirror)
Lorenzo Insigne is wanted by Maurizio Sarri at Chelsea, and is also tempted by a move to Liverpool

- @CorSport :D
Szerintem annyira nem jó Insigne, mint amennyire felkapták. A rúgótechnikája egészen kivételes, de mint játékos (pláne kulcsfigura) engem nem győzött meg annyira sosem. Az ára mondjuk mai viszonylatban nézve elfogadható, de én inkább mást hoznék Hazard helyére. Ebben a Klopp-féle Liverpool-ban mondjuk valószínűleg beválna, afelől nincs sok kétségem.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11297 Hozzászólás Szerző: Gaba »

emsanya írta:Nuno Espirito Santo will try and sign Tammy Abraham on loan this summer after initially expressing interest in the Chelsea loanee in January. (Mirror)

Liverpool are leading the chase to sign Napoli striker Lorenzo Insigne, who has been valued at £60m.(Mirror)
Lorenzo Insigne is wanted by Maurizio Sarri at Chelsea, and is also tempted by a move to Liverpool

- @CorSport :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11298 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nuno Espirito Santo will try and sign Tammy Abraham on loan this summer after initially expressing interest in the Chelsea loanee in January. (Mirror)

Liverpool are leading the chase to sign Napoli striker Lorenzo Insigne, who has been valued at £60m.(Mirror)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11299 Hozzászólás Szerző: emsanya »

tiszi írta:Jelenleg az átigazolásos híreknek és pletykáknak mi értelme van, hogy mindentől el vagyunk tiltva min. 1 évre? :D :D (Tudom tart még a fellebbezés, de jelenleg akkor is el vagyunk tiltva és nem hiszem hogy változni fog bármi is....)
Én is ezen csodálkozom :D. Tök fölöselges, én már csak más csapatok pletykáit nézegetem, megosztom. A Pulisic igazolás óta elég valoszinünek tűnik hogy transfer ban lesz, nem véletlen ez a megvettük-kölcsön adjuk sztori. A vezetőség tudta már akkor.

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák

#11300 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Jelenleg az átigazolásos híreknek és pletykáknak mi értelme van, hogy mindentől el vagyunk tiltva min. 1 évre? :D :D (Tudom tart még a fellebbezés, de jelenleg akkor is el vagyunk tiltva és nem hiszem hogy változni fog bármi is....)

Válasz küldése