Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Átigazolási pletykák

#15441 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Sky sources understand the deal to bring Chelsea forward Diego Costa to Atletico Madrid is “unlikely but not impossible”.

Talks are continuing today between the two clubs with the Spanish transfer deadline looming tonight.

One source close to the negotiations has told us the chances of a last-minute deal being struck are becoming “improbable, but in football nothing is impossible”.

Costa is not in Chelsea’s plans for this season.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15442 Hozzászólás Szerző: Dante »

De hát a Leicester meze is kék :roll:

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15443 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Chelsea transfer news: 'Riyad Mahrez will wear blue shirt next season' Az angol Express-en írják, igazából máshol is az van, hogy elvileg jönni fog. Én spec örülnék neki.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#15444 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

AwayRoller írta:Végülis a BL csoportkör plusz terhelésével így is meg kell birkóznunk, télig pedig kijönnek a hiányosságaink, akkor fel lehet még pakolni játékosokból. Az EL-esek most ugyanúgy játszhatnak BL-es csapatban vagy ők is el vannak tiltva? Mahrez mindnképp jöhet, mert nem indul egyikben sem, de a szarzi jó teljesítménye miatt egy ősz alatt nem ártana megfűzni Alexist. Maradhat Londonban, bajnokcsapat, gyenge konkurencia...
Egy játékos erejéig lehet nevezni EL-ben részt vevő játékost. Torres is ilyen volt nálunk anno, amikor leigazoltuk. Ősszel még az EL-ben játszott, tavasszal pedig már a BL-ben.

Sanchezre egyébként én nem látok túl sok esélyt, valahogy az elmúlt években nem igazán tudtunk ilyen kaliberű játékosokat megszerezni, ráadásul a City sokkal komolyabb érdeklődést mutat az irányába.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15445 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Végülis a BL csoportkör plusz terhelésével így is meg kell birkóznunk, télig pedig kijönnek a hiányosságaink, akkor fel lehet még pakolni játékosokból. Az EL-esek most ugyanúgy játszhatnak BL-es csapatban vagy ők is el vannak tiltva? Mahrez mindnképp jöhet, mert nem indul egyikben sem, de a szarzi jó teljesítménye miatt egy ősz alatt nem ártana megfűzni Alexist. Maradhat Londonban, bajnokcsapat, gyenge konkurencia...

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#15446 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Én azért Mahrezt elnéztem volna itt, nem tudom miért nem akar szintet lépni, mar tavaly meg kellett volna tennie. Sanchez szerintem össze van törve :D A pool okosan erősített, most hogy megtudtak tartani Coutinho-t elég erősek, szerintem top4 be esélyesek, Chelsea, MU, City, Pool (nem ebben a sorrendben feltétlen). Jó lesz ez, Hazard visszatér kanté, baka szétszedi a középpályát, ha kell kreativitás jön fabre. Jó lesz ez.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#15447 Hozzászólás Szerző: laczze »

Sok sikert Zappacosta és Drinkwater, mindent bele fiúk.
Bár egyiket sem láttam játszani Drinkwatert sem figyeltem különösebben így igazából nemtudom mennyire erősödtünk velük, de talán bevállnak gondolom az vízivó csak kiegészítő ember lesz mind1 hajrá.
Amúgy Barkley al mi van? Megkecskült ő is? Bár örülök nem jött.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15448 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Igy viszont egesz jo nyarat zartunk. Telen meg johet Sanchez bagoert.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kecske01 2017. szeptember 1., péntek 6:44-kor.

gabops
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 0:03
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Átigazolási pletykák

#15449 Hozzászólás Szerző: gabops »

Azert erdekes hogy Di Maria , Draxler, Depay, Lucas Moura, Sanchez, Mahrez Candreva Lemar nem leptek le. Ezekből barmelyiket elfogadtam volna. Nincs igazi szelsonk. Mi van Musonda Kenedy Remy Costaval? Kenedybol Musondabol lehetne jo szelsoket faragni. Amugy Remy maradhathna 3-ik csatarnak mert ha Morata Micy leserul meg lenne Remy.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15450 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:BARKLEY U-TURN

A source close to Ross Barkley has told Sky Sports News this evening that the midfielder never underwent a medical at Chelsea today.

Lehet Mahrez van még orvoson, csak Barkleynak nézték és ezért volt a keveredés :lol: :lol:
Én nem bánom, hogy meggondolta magát, nem hiányzott volna egy kolonc akinek nagyítóval kellett volna keresni a posztját, ráadásul vmi decemiberig sérült...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15451 Hozzászólás Szerző: Pityee »

BARKLEY U-TURN

A source close to Ross Barkley has told Sky Sports News this evening that the midfielder never underwent a medical at Chelsea today.

Lehet Mahrez van még orvosin, csak Barkleynak nézték és ezért volt a keveredés :lol: :lol: Amúgy csóri Mahrezt sajnálom, többre hivatott egy Leicesternél.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15452 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kazomester írta:Szóval akkor Zappacosta és Drinkwater lett a mai nap termése. Nagyon szeretnék most belelátni Conte fejébe :) :) :) Egyébként a spanyol átigazolási ablak csak holnap (vagyis már ma) este zárul, szóval még eltakarodhat Costa. Ha nem, akkor januárig nyaral Brazíliában.
Drinkwater-t elvileg már tavaly is el akarta hozni csak a Leicester nem engedte, Zappacosta meg digó, gondolom egyiket se bánja.

Szerintem meg lesz a megegyezés Costáról. Fontos az Atleti-nek hogy velük készülhessen jövő héttől, ha nem veszik meg akkor fél évig megint csak kallódni fog. Más csapatnál nem edzhet, hozzánk nem fog jönni.

Na jóccakát!

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15453 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Szóval akkor Zappacosta és Drinkwater lett a mai nap termése. Nagyon szeretnék most belelátni Conte fejébe :) :) :) Egyébként a spanyol átigazolási ablak csak holnap (vagyis már ma) este zárul, szóval még eltakarodhat Costa. Ha nem, akkor januárig nyaral Brazíliában.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15454 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Drinkwater valszeg mostmár meg lesz, Zappacosta jó kis igazolás (szeretem a nem túl hypolt arcokat, Oxtól nem rosszabb, csak ő máshol nem nagyon bevethető, na meg nem angol, nem véletlenül volt a fele).

Összességében jól igazoltunk és jól adtunk el játékosokat. Egy Willian/Pedro helyett valami upgrade jó lett volna, de tényleg bízom benne, hogy talán RLC lesz az jövőre. Idén meg bízni kell benne hogy vagy Pedro vagy Williannek azért egyik-másik meccsen kijön a lépés és akkor nem lesz gond.

Külön öröm, hogy Llorrente nem jött, Batshuay és Morata elég kell, hogy legyen, ha az egy csatáros megoldást toljuk.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15455 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:Bejelentjük még ma a két embert vagy holnapra marad?
Szerintem hivatalos bejelentés csak holnap lesz.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15456 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

BREAKING NEWS

Chelsea are 'very close' to signing Danny Drinkwater from Leicester, Sky Sports News understands.

Leicester valued the player at £40m, but a compromise has been reached and Drinkwater is close to Chelsea's training ground in order to go through a medical.

We understand Chelsea may be given a couple more hours by the Premier League to complete the move and confirmation would come after the deadline.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Николаевич 2017. augusztus 31., csütörtök 23:48-kor.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15457 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bejelentjük még ma a két embert vagy holnapra marad?

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15458 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:Ez a Barkley sztori kész komédia :D A csávó az orvosin volt, miközben felhívta az Everton sportigazgatóját, hogy meggondolta magát és szeretné újragondolni a terveit a januári átigazolási időszakban, ilyen a mesében nincs :D Bár én személy szerint örülök neki, h nem jön, felesleges lett volna ebben a felállásban.
Barkley elvileg decemberig nem is játszhat sérülés miatt.
szóval lesz ideje végig gondolni a dolgokat mert ha még fel is épül akkor is Klaasen és Sigurdsson előrébb van mint ő.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15459 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Valszeg Conte kért 3 angol játékost, Barkley, Drinkwater és Ox, mind jól jött volna, mert kevesen vagyunk, mindeki kapott volna elég lehetőséget. Drinkwater lesz leginkább 'vizesfiú'. Ox, ha gyerekkora óta Pool szurkoló, akkor megértem, egyébként nem. Nálunk jobb szélen valahol kb. mindig kezdő lehetett volna (vagy WB, vagy AM kategóriában). Szép dolog, hogy pool szurkoló, csak nem tudom Salah, Firmino, Coutinho, Mané mellett mi a szart akar csinálni, mert mindegyiktől gyengébb.

Barkley meg a világ legnagyobb kreténje ha marad az Evertonban, ahova már igazoltak a helyére egy jobb játékost. Ebből látszik, hogy retardált, a két agysejtjével nem bírta felmérni, hogy a fos Willian/Pedro páros bármelyikét kiszoríthatta volna (kupaesélyesek vagyunk általában, angol csapat, ahol lenne lehetősége előrébb lépni és KEZDŐ LEHETETT VOLNA). Nem baj, jövőre elmegy ingyen valahova, de kb. egyik nagycsapatba se férne bele, sőt jövőre hozzánk se fog, mert ha RLC jól szúrja jön vissza, ha nem akkor tuti hozunk valakit arra a posztra és nem Barkley kategória lesz. Magyarán ha idén odatette volna magát, még egész jó játékos is lehetett volna, egy egész nagy csapatban és lehet nekünk se kellett volna igazolni, de hát a lisztagyú kretén elbaszta. :D

Ilyen emberek amúgy nem kellenek. Vezetőség letette Oxért és Barkleyért is az összeget, ha a két hülye nem jön (mert nem kapnak lehetőséget vagy más csapat szurkolója vagy nem tudom mi egyéb), akkor arról nem nagyon tehetünk (bár elég fura, hogy ez mondjuk nem lett volna a játékossal egyeztetve?)
*knock, and it shall be opened unto you*

Frankie1986
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. július 20., péntek 22:17
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15460 Hozzászólás Szerző: Frankie1986 »

Az meg külön poén,hogy állítólag azért sír már jó ideje mert topcsapatba akar igazolni.Itt volt a lehetőség
erre viszakozik.

Válasz küldése