Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15841 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Fabrizio Romano @FabrizioRomano

Marotta (Juventus CEO) about Alex Sandro: "Alex Sandro precisely asked to stay at Juventus". Chelsea are always interested. #CFC #transfers

Mit uldozzuk meg...
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15842 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Egyébként még Alex Sandro kapcsán könnyen elképzelhető, hogyha Dani Alves és Bonucci nem hagyja faképnél őket, már rég rábólintottak volna akár az első ajánlatunkra is. Ők is tisztában vannak vele, hogy ennyi pénz jó eséllyel soha az életbe senki nem fog érte adni.
Wesley Hoedt has reportedly said goodbye to his Lazio teammates, as he prepares to join Southampton.

It was reported yesterday that the Saints had made a €17m bid for the Dutch centre-back, with the Biancocelesti having agreed with the player’s agent that they’d sell him for that price.

This morning, Tuttomercatoweb reports, Hoedt said goodbye to his teammates at Formello, and he’ll fly to England imminently.
Ezt csak azért másoltam be, mert a hírek szerint Hoedt, a Lazio középhátvédje nemsokára a Soton játékosa lehet, előrehaladott tárgyalások folynak, és a holland is elköszönt már a csapattársaitól állítólag. Ez ugyebár van Dijk miatt érdekes, amennyiben Hoedt hivatalos lesz, gyorsan megindulhatnak az események Virgil ügyében is.
emsanya írta:
Hawaii írta:BELOTTI TO CHELSEA?

Antonio Conte wants Andrea Belotti at Chelsea, according to Tuttosport.

However, Roman Abramovich is refusing to pay the €100million (£91million) release clause for the Torino forward – much to Conte’s frustration.
Semmi értelme szakmailag, nincs már neki hely, kizárt jelen állapotban h igaz legyen...
Hacsak nem tervezünk átállni 3-4-1-2-re, akkor valóban nincs. Jelen állás szerint úgy tűnik, hogy Belotti még egy évet edződhet a Torino-ban, mert a Milan is Kalinic-et szeretné megszerezni elsősorban.
Megyó írta: Én már messze nem követem annyira a világfocit, mint 10 éve, nyilván tudom kik a Real, vagy Juventus kezdői, de meg nem mondom, hogy pl a Napolinak ki a kezdő 11-e, egyesével...
Pedig ha van egy kis időd amit kedvenc csapatodon kívül focira áldozol, néha megéri belenézni a nápolyiak meccseibe, mert az egyik legszebb focit tolják a világon. Reménykedem benne és jóval több esélyt is látok arra, mint az elmúlt szezonban, hogy idén elkapják a Juventus-t.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15843 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hawaii írta:BELOTTI TO CHELSEA?

Antonio Conte wants Andrea Belotti at Chelsea, according to Tuttosport.

However, Roman Abramovich is refusing to pay the €100million (£91million) release clause for the Torino forward – much to Conte’s frustration.
Semmi értelme szakmailag, nincs már neki hely, kizárt jelen állapotban h igaz legyen...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15844 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Николаевич írta:Azért ezekből az Alex Sandro-s hírekből látszik hogy a board igyekszik Conte kedvére tenni, nem hiszem hogy önkényesen hozták meg a döntést egy meetingen hogy el kéne baszni 80 milliót egy balhátvédre.. Conte van nagyon rákattanva a srácra.

Rohadt jó játékos a brazil, de nem leszek összetörve ha nem jön össze, főleg ennyiért. Marcos baromi jó volt az Everton ellen is, zseniális volt ahogy a második félidőben kapart és egymás után küldte a lórúgásokat Heaton-nek.
Épp ez az, hogy szerintem a baloldal az erősebb és oda elég lenne egy peremember is, én speciel sajnálnám, ha Alonso kikerülne, mert elég magas szinten tolja. Szval mindenesetre érdekes, miért kell Contenak mindenáron Sandro. Na de ő tudja ki kell neki, ha érkezne Sandro meg mondjuk jobbra Cedric, akkor nem lenne gond versenyhelyzetet teremteni az tuti.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15845 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Én továbbra is annak tudom be, hogy a játékosok ennyibe kerülnek, hogy hiány van a focisták közt.

Egyszerűen kevés az a játékos, akiből lehet válogatni, vagy csak mi nem érdeklődünk olyanok iránt, akik nincsenek hypeolva. Ashley Cole mennyit érne most, ha Sandro 80 millió? Klassz a srác, de azért nehogy már. Az elmúlt 15 év aktuális legjobb balhátvédjei mögé odaállhatna, de eléjük semmiképp sem.
Oxon és Sandron kívül nincs olyan balhátvéd a világon, aki képes lenne korrektül lehozni egy Bl meccset? Ebbe az "árversenyesdibe" volt nem egy meghatározó klub, aki már eddig sem volt hajlandó beszállni, lásd Arsenal, Atleti, Dortmund, mégis jó eredményt tudtak felmutatni. Szerintem ők továbbra is "összekukáznak" majd, mások által figyelembe sem vett játékosokat, akiket azután eladnak +50 milliós haszonnal 1-2 éven belül.
Én már messze nem követem annyira a világfocit, mint 10 éve, nyilván tudom kik a Real, vagy Juventus kezdői, de meg nem mondom, hogy pl a Napolinak ki a kezdő 11-e, egyesével. És akkor még alattuk is van szint, akik bőven értéket képviselnek. Miért "A" kategóriás balhátvédben kell gondolkodnunk, ha más posztra meg olyan játékosokat veszünk, mint Bakayoko vagy Rüdiger. És félreértés ne essék, nekem az említett 2 emberrel semmi bajom, türelmetlenül várom, hogy milyen véleményt tudunk majd megformálni róluk mondjuk tavasszal.
A tavalyi évet lehúztuk Mosessel és Alonsoval a két szélen, most a világ legdrágább balhátvédje kell. 80 milliót akkor már oda lehetett volna adni pl egy Hazard szerű játékosért Widro helyére, vagy Kanté mellé egy sztár középpályásért.

Mindegy, 2 hét még van. Ha van bármi, ami egyértelműen amatőr és a vezetőség számlájára lehet írni, akkor az az, hogy az utolsó nap fogunk igazolni. Nem mondom, hogy ez minőségileg tuti rossz lesz, meg az a része sem érdekel, hogy mennyire lesz ráfizetéses, majd elszámolnak vele, ahogy akarnak, de ez amatőr lépés... Mert A, nincs pénzem, nem veszek senkit, B, van pénzem, de várok az utolsó napig? Nem logikus lépés.

Nyilván mindezek ellenére még sikertörténet lehet ez a nyár még mindig. Benne van a pakliban, hogy Conte feláll az utolsó nap, ha nem lesz olyan a keret, amilyet szeretne, ergo az is benne van, hogy, ha felárral is, de veszünk akár 2 meghatározó játékost is.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15846 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Alonso és a zseniális fogalma egy mondatban teljes paradoxon.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#15847 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

BELOTTI TO CHELSEA?

Antonio Conte wants Andrea Belotti at Chelsea, according to Tuttosport.

However, Roman Abramovich is refusing to pay the €100million (£91million) release clause for the Torino forward – much to Conte’s frustration.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15848 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Azért ezekből az Alex Sandro-s hírekből látszik hogy a board igyekszik Conte kedvére tenni, nem hiszem hogy önkényesen hozták meg a döntést egy meetingen hogy el kéne baszni 80 milliót egy balhátvédre.. Conte van nagyon rákattanva a srácra.

Rohadt jó játékos a brazil, de nem leszek összetörve ha nem jön össze, főleg ennyiért. Marcos baromi jó volt az Everton ellen is, zseniális volt ahogy a második félidőben kapart és egymás után küldte a lórúgásokat Heaton-nek.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15849 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:
laczze írta:Engem speciel nem érdekel mikor és mennyiért jön Sandro, de ha miatta nem igazolunk mást mert rá vagyunk kattanva akkor szerezzük meg és nem fog érdekelni semmi más.
Tegnap már az volt a hír, hogy a 80 millio euros ajánlatunkat dobták vissza. Nem tudom ebből mi lesz, de ez már elmebeteg...
Mondjuk Sandro papa is besegíthetné az átigazolást egy esetlges átigazolási kérelemmel vagy csak szimplán sírhatna kicsit a vezetőségnek, de ezekszerint ő sem szeretne annyira jönni, így meg gyakorlatilag feleslegesen ostromoljuk a közel 100 milliós játékost..
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15850 Hozzászólás Szerző: emsanya »

laczze írta:Engem speciel nem érdekel mikor és mennyiért jön Sandro, de ha miatta nem igazolunk mást mert rá vagyunk kattanva akkor szerezzük meg és nem fog érdekelni semmi más.
Tegnap már az volt a hír, hogy a 80 millio euros ajánlatunkat dobták vissza. Nem tudom ebből mi lesz, de ez már elmebeteg...

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#15851 Hozzászólás Szerző: laczze »

Engem speciel nem érdekel mikor és mennyiért jön Sandro, de ha miatta nem igazolunk mást mert rá vagyunk kattanva akkor szerezzük meg és nem fog érdekelni semmi más.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#15852 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Talán nekünk lesz a legnagyobb szükségünk arra a javaslatra, miszerint a szezon kezdetéig be kell fejezni az átigazolásokat. Emenaloék szerintem harakirit követnek el mihelyst hivatalos lesz. :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15853 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Николаевич írta:Kell még jönnie 2-3 embernek, amire hetek állnak még a rendelkezésünkre, rendben lesz ez.
Olyan keretünk soha nem lesz hogy 5-6 fontos játékos kiesése mellett ne ifisták üljenek a padon, nem reális. Eden és Baka hamarosan felépülnek, Moses eltiltása már letelt, letelik majd Fábregasé és Cahillé is és hip hopp máris bitang erős kispadunk lesz. Jön még egy cm meg talán két wb és megvagyunk.
Abban egyetértek, hogy nem olyan vészes a keretünk, de azért olyan se, hogy nyugodtan hátradőlve várjuk a szezon hátralévő részét. Azok a hetek meg pontosan két hét, ami alatt mostmár egy átlagos játékost sem fogunk megkapni reális áron, nem h egy top-ot, mert mostmár az összes csapat tudja, hogy játékost/játékosokat kell igazolnunk. Ezt akárhogy nézem, megint röpködni fognak a nevek és kapkodós pánik igazolások lesznek, még az sem kizárt, hogy utolsó naposak. Jó lett volna ezt azér elkerülni és a bajnokság kezdetéig már véglegesíteni a keretet.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15854 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Inter Milan are close to completing the signing of Joao Cancelo from Valencia, despite interest from #Chelsea. [Gazzetta dello Sport] :)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15855 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nem állítom, hogy a Bayern elfogadná ezt az ajánlatot Alaba-ért, de hogy több értelme lenne nekik beajánlani az fix. Az pedig már csak mellékes, hogy az osztrák jobb játékos.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15856 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Juventus have turned down a third bid from #Chelsea worth €80million (€70million + bonuses) for defender Alex Sandro. [Calciomercato]
Antonio Conte is said to be absolutely furious at the latest Juventus rebuff as things aren’t going his way in the market. [Calciomercato]

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15857 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

adrian1989 írta:
nagyon kíváncsian várom mi fog ebből az egészből kisülni, de valahogy egyre kevésbé érdekel ez az átigazolási szezon, pedig nagy tervek voltak meg csak 1-2 lyukat kellett volna betömni de a vezetőség elintézte, hogy legyen min aggódni augusztus közepétől szeptember első napjáig.
Megint a vezetőség intézte, el, szegény Conte meg könnyes szemmel nézte.. Costát és Matic-ot már nem is edzette idén, Aké-ra és Chalobah-ra nem tartott igényt.

Azért nem állunk rosszul erősítések terén, kicsit sem. Aké helyett jött Rüdiger, Terry helyett Christensen, Matic helyett Bakayoko, Costa helyett Morata, ezek mind minőségi játékosok. A Burnley ellen is egy baromi erős kezdővel tudtunk kiállni úgy, hogy hiányzott 4 alapember - szerintem Bakayokot nyugodtan mondhatjuk annak, ha egészséges nincs az az isten hog Fábregas kezdjen. Szóval a szerencsétlen körülmények ellenére is volt egy nagyon erős kezdőnk, a padon azért így is volt egy Morata meg egy Christensen. Kell még jönnie 2-3 embernek, amire hetek állnak még a rendelkezésünkre, rendben lesz ez.

Olyan keretünk soha nem lesz hogy 5-6 fontos játékos kiesése mellett ne ifisták üljenek a padon, nem reális. Eden és Baka hamarosan felépülnek, Moses eltiltása már letelt, letelik majd Fábregasé és Cahillé is és hip hopp máris bitang erős kispadunk lesz. Jön még egy cm meg talán két wb és megvagyunk.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15858 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

na akkor jelenleg úgy fest, PLETYKÁK alapján, hogy Aurier Sp*rs.
Joao Cancelo Inter:https://talksport.com/football/transfer ... rees-inter
Sergi Roberto marad a katalányoknál.
Barkley ??????
Drinkwater az év üzletét csinálnánk meg, ha Matic-ért kapott teljes összeget átutaljuk a Leicester számlájára azért, hogy legyen egy 4. számú játékos a középpályára.
Van Dijk nem eladó elvileg bár biztos van az az összeg amiért az lenne, csak szerintem annyit nem ér és annyit úgysem fizet érte a klub.
A.Sandro akiért harcolunk mint ha az életünk múlna rajta a pletykák szerint, de ő nem tett elvileg semmilyen lépést azért, hogy elhagyja a Juve-t.
És a legújabb név Cedric Soares aki szintén a Southamptonba nyomja és gondolom őt sem nagyon akarják majd eladni a szentek csak valami eszméletlen magas áron.
D.Rose akiért hiába adnánk 50m fontot a Sp*rs soha nem fogja eladni a városi riválisnak a liga egyik legjobbját.
Ox sokat kér heti fizunak és Wenger is elvileg nagyon megakarja tartani.
a pletykák alapján ez elég szarul néz ki, és ha Hazard jól is tér vissza és Morata-val majd egymásra hangolódnak a padunk akkor is nagyon nagyon karcsú lesz mind létszámban mint minőségben.

amúgy csak tényleg azt nem értem, hogy rengeteg elérhető jó játékos van akit meglehetne/meglehetett volna szerezni, de valamiért a klub inkább az ilyen lehetetlen küldetéseket szereti. :)
ott van Matuidi aki a PSG-ből a Juve-ba ment nem sok pénzért ő hozzánk is simán befért volna és kezdő lehetett volna Kante-val.
vagy ott van Krychowiak akinek szintén kifelé áll a szénája Párizsból, de ő vele sem foglalkozunk mert a PSG a nagy Neymar biznisz közbe nem válaszolt nekünk megéri játszani a megsértődöttet a mi helyzetünkben.
védőknél is ott lett volna Michael Keane aki 35m fontért lett az Everton-é mi inkább vettünk egy Rüdigert. :D
Joao Cancelo 25m euró, de ez is túl egyszerű üzlet lenne és ráadásul nagyon olcsó is.

nagyon kíváncsian várom mi fog ebből az egészből kisülni, de valahogy egyre kevésbé érdekel ez az átigazolási szezon, pedig nagy tervek voltak meg csak 1-2 lyukat kellett volna betömni de a vezetőség elintézte, hogy legyen min aggódni augusztus közepétől szeptember első napjáig.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#15859 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Pityee írta:
mikel12 írta:
kazomester írta:#Chelsea were seriously interested in Krychowiak and days away from putting in a serious bid for the Poland international. [L’Equipe]
#Chelsea have given up on PSG midfielder Krychowiak because the French club were 'unresponsive‘ during their Neymar negotations. [L’Equipe] :D
Nem reagaltak, szakadok. :D Nem tudom meg-e tehetjuk, hogy igy bedurcazunk, de mar lezarult reg a Neymar-sztori, ismet megprobalhatnank. Nem hiszem, hogy olyan sok penzt kernenek erte Matuidi utan.
Inkább az a költői kérdés, hogy Matuidi nekünk vajon miért nem kellett :roll:

a legfőbb ok az amit itt is írt vki, tuti hogy HG-ra hajtunk nemhiába ez a sok angol név még az arsenal meg a Sp*rs játékosait is elkeseredetten próbáljuk megszerezni. a másik ok hogy nálunk emenaloéknál nem divat 30as játékost szerződtetni, annyira matekbuzik pénz/befektetés terén hogy leszarják hogy krízis van.

semmi komolyabb hír nincs továbbra sem, valószínűleg ez a hét is kuka. szerintem az utolsó 1-2 napi őrületekre megyünk rá innentől hátha valami úton módon leesik valami, valaki durva hisztit csap vagy hasonló. aztán a végén lehet jön 2 dzsilobodzsi :roll:

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#15860 Hozzászólás Szerző: Dízel »

nemtudom írta:Valverde: "In some games Sergi Roberto will be a major player and in some games not, but he remains an important player.“ [Mundo Deportivo]
Valverde on #Chelsea target Sergi Roberto: "Of course he is staying at Barcelona, I am absolutely counting on him.“ [Mundo Deportivo]


szép sorban fogynak a jelöltek, ebből már tényleg max a vízesfiú lesz és szépen lehúz majd az utolsó napokban érte a leszter :lol:
Viccesnek tűnik, de nem lesz az amikor tényleg így lesz. Persze Conte nyilatkozta, hogy ő ezzel a kerettel is nekimenne a szezonnak, de mit is mondott volna, abból főz ami van. Mondjuk szerintem úgy szétcseszi az ideg, majdnem felrobban.

Válasz küldése