Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Átigazolási pletykák

#12481 Hozzászólás Szerző: White »

Remelem amíg nem oldódik meg a csatár kérdés addig Giroud lesz az elsőszámú opció
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12482 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea are confident they can agree a £30m deal with Bournemouth for striker Callum Wilson in January.Forrás: Daily Express

Talán ő reális téli csatár célpont, aki mozdítható, ha igazolni akarunk. Bournemouthban megbízhatoan teljesít.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12483 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Fulham want to sign Chelsea's Gary Cahill in the January transfer window, Sky Sports News understands.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12484 Hozzászólás Szerző: Gaba »

"News England" szerint egyre valószínűbb hogy a Mol Vidi francia játékosa Loic Nego Angliába igazol.
Állítólag Sarri már a Chelsea-Vidi(Stamford Birdge) meccs óta figyeli Nego játékát,és a lap szerint nyáron akár még létre is jöhet a transzfer.
Sarri a tegnapi Vidi-Chelsea meccs után személyesen szeretett volna beszélni Negoval de erre nem akadt lehetősége...
A Chelsea mellet a Crystal Palace,Wolwerhampton és a Brigton is kezdi az érdeklődését felmutatni Nego után.
8) :D :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12485 Hozzászólás Szerző: emsanya »

France Football claim Chelsea could pay up to €50m for Cavani, while if selling to Atletico or Napoli, PSG would get between €25m and €40m.
The 31 year's old Uruguayan striker contract will expired in 2020.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12486 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta:Sajnos Inter kiesett a Bl-bol. Icardi-t el lehetne hozni szerintem.
Nekünk Őt továbbra is max giga pénzzel lehetne mozditani sztem. Pl a Real középcsatárt keres, úgyis előbb megy oda majd vagy más nagyobb klubhoz.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#12487 Hozzászólás Szerző: Dante »

kecske01 írta:Sajnos Inter kiesett a Bl-bol. Icardi-t el lehetne hozni szerintem.
Ezt mégis mire alapozod?

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#12488 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

http://www.fociclub.hu/2018/12/13/topcs ... -sajtohir/" onclick="window.open(this.href);return false;
érdekes lenne, mostanában nagyon jó formában játszik és egy ilyen gólerős szélső nagyon kellene.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#12489 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Sajnos Inter kiesett a Bl-bol. Icardi-t el lehetne hozni szerintem.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#12490 Hozzászólás Szerző: Dízel »

emsanya írta:Barcelona are ready to launch a January move for Chelsea striker Alvaro Morata, according to the Daily Star.

The report suggests any deal would most likely be an initial loan until the end of the season.
Akár ingyen is viheti majd, viszont a megfelelő, Chelsea szintű csatár pótlásáról azért ne feledkezzenek meg. Bár télen fogalmam sincs milyen minőségről lehet beszelni. Nincsen jó előérzetem ezzel kapcsolatban.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12491 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Barcelona are ready to launch a January move for Chelsea striker Alvaro Morata, according to the Daily Star.

The report suggests any deal would most likely be an initial loan until the end of the season.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12492 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A number of local outlets are reporting that Chelsea are in negotiations with Cagliari for midfielder Nicolo Barella.

Chelsea are ready to pay €45m to bring in the Italy international in January.


Olasz lapok szerint januárban elhoznánk Barellát, a Cagliari középső középpályását, 45 millio euroért.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12493 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:Chelsea are eyeing a January swoop for Barcelona midfielder Denis Suarez to replace Cesc Fabregas. forrás: Daily Mirror
Veszünk egy új DW-t úgy, hogy még az előző is itt van? Jól hangzik! 8)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12494 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea are eyeing a January swoop for Barcelona midfielder Denis Suarez to replace Cesc Fabregas. forrás: Daily Mirror

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#12495 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Én amit sajnálok, hogy a Lozano, Bergwijn, Ziyech trióból egyiket sem emlegetik..

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#12496 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Николаевич írta:
Dízel írta:
Gaba írta:France Football értesülései szerint a téli átigazolási szezonban hatalmas csata fog indulni az Olympique Lyonban játszó Nabil Fekirért, akit a Chelsea és a Bayern München is szeretne a soraiban tudni.
A bayern maximum nyáron robbantani fog, elmegy tőlük ribery és sokan mások is. Új csapatot csinalnak és nem fognak filléreskedni, magyarul aki kell nekik azt megfogják szerezni.
Hát majd meglátjuk.. A Bayern rekordigazolása a 40 milliós Tolisso, pont hogy arról híresek hogy fillérbaszók, inkább lerabolják a többi nèmet csapatot lejáró szerződésű vagy elvàgyódó játékosokkal. Ràadásul a távozó sztárokért(Robben, Ribéry meg előtte Lahm) egy eurócentet sem kapnak, szóval erős vàltozàsokat kell bevezetniük a transfer policy-ben hogy velünk versenyezzenek anyagilag.

Mondjuk Fekirt nem igazán látom hova lehetne tenni ebbe a csapatba. Kp-ra? Szèlre? Én inkább Ndombele-re mennék rá, eszmèletlen penge a srác. Kante, Jorgi, RLC és Ndombele egy nagyon jó négyes lenne, lehetne kicsit forgatni őket, csak épp annyira hogy ne 60 meccset játszon mindegyik vègig ès mindig az aktuális ellenfèlhez lehetne alakítani a kp-t.

A másik akit szemrebbenés nélkül hoznék az Memphis. Bitang jó a srác. Kicsit èretlen, nyers volt még amikor az MU-hoz került, de persze az se segített az ügyén hogy pont a Van Gaal/Mourinho-féle csapatokba került ahol Lingard az isten szélső mert jól védekezik, de Alexis meg Martial szenved. Szerintem Depay tökéletes match lenne, Sarri Napolijában is nagyon ült a hamis kilences, de akár a jobb szélen is játszhatna, Hazard-dal (és remélhetőleg CHO-val) jó kis támadóink lennènek, elfelejthetnénk már Williant meg Senor Rodriguezt.

Néztem múltkor a Roma-Intert, annyira jó volt látni Cengiz Ündert, Zanilot, Schick-et.. Nem azt mondom hogy kezdjünk el agyatlanul 18-20 éves srácokat játszatni minden poszton, de egy-két ilyen tehetséges, éhes játékos akkora pluszt tud adni..

Egy másik kiskedvencem, Ousmane Dembele mai Sp*rs elleni gólját is érdemes csekkolni, PL-matéria a gyerek.
Ndombele-t adom, nekem is tetszett amit láttam belőle, viszont a Bakayoko-sztori után számomra minimum kétséges, hogy hasonló posztra pont egy hirtelen berobbanó, fiatal, Franciaországban játszó, top szinten még nem bizonyító játékos érkezne súlyos font-tízmilliókért. Lehet a klub nem szívesen vállalná be újra ezt a "rizikót" ilyen rövid időn belül.

Depay nekem továbbra is a tróger kategória, a képességeivel mindenki tisztában van szerintem, azzal sem vitatkozom, hogy hamis kilencesként és szélsőként is nagy hasznát vehetnénk, ha tudása legjavát tudná nyújtani. A balhéi, néhanapján kezelhetetlen egoja és link hozzáállása viszont nagyon nem hiányzik ide, én őt nem szívesen látnám.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#12497 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ahogy az elnök fogalmaz: "változások éve" bármit is takarjon ez.
https://index.hu/sport/futball/2018/12/ ... zon_vegen/

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#12498 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Dízel írta:
Gaba írta:France Football értesülései szerint a téli átigazolási szezonban hatalmas csata fog indulni az Olympique Lyonban játszó Nabil Fekirért, akit a Chelsea és a Bayern München is szeretne a soraiban tudni.
A bayern maximum nyáron robbantani fog, elmegy tőlük ribery és sokan mások is. Új csapatot csinalnak és nem fognak filléreskedni, magyarul aki kell nekik azt megfogják szerezni.
Hát majd meglátjuk.. A Bayern rekordigazolása a 40 milliós Tolisso, pont hogy arról híresek hogy fillérbaszók, inkább lerabolják a többi nèmet csapatot lejáró szerződésű vagy elvàgyódó játékosokkal. Ràadásul a távozó sztárokért(Robben, Ribéry meg előtte Lahm) egy eurócentet sem kapnak, szóval erős vàltozàsokat kell bevezetniük a transfer policy-ben hogy velünk versenyezzenek anyagilag.

Mondjuk Fekirt nem igazán látom hova lehetne tenni ebbe a csapatba. Kp-ra? Szèlre? Én inkább Ndombele-re mennék rá, eszmèletlen penge a srác. Kante, Jorgi, RLC és Ndombele egy nagyon jó négyes lenne, lehetne kicsit forgatni őket, csak épp annyira hogy ne 60 meccset játszon mindegyik vègig ès mindig az aktuális ellenfèlhez lehetne alakítani a kp-t.

A másik akit szemrebbenés nélkül hoznék az Memphis. Bitang jó a srác. Kicsit èretlen, nyers volt még amikor az MU-hoz került, de persze az se segített az ügyén hogy pont a Van Gaal/Mourinho-féle csapatokba került ahol Lingard az isten szélső mert jól védekezik, de Alexis meg Martial szenved. Szerintem Depay tökéletes match lenne, Sarri Napolijában is nagyon ült a hamis kilences, de akár a jobb szélen is játszhatna, Hazard-dal (és remélhetőleg CHO-val) jó kis támadóink lennènek, elfelejthetnénk már Williant meg Senor Rodriguezt.

Néztem múltkor a Roma-Intert, annyira jó volt látni Cengiz Ündert, Zanilot, Schick-et.. Nem azt mondom hogy kezdjünk el agyatlanul 18-20 éves srácokat játszatni minden poszton, de egy-két ilyen tehetséges, éhes játékos akkora pluszt tud adni..

Egy másik kiskedvencem, Ousmane Dembele mai Sp*rs elleni gólját is érdemes csekkolni, PL-matéria a gyerek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Николаевич 2018. december 11., kedd 23:40-kor.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#12499 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Gaba írta:France Football értesülései szerint a téli átigazolási szezonban hatalmas csata fog indulni az Olympique Lyonban játszó Nabil Fekirért, akit a Chelsea és a Bayern München is szeretne a soraiban tudni.
A bayern maximum nyáron robbantani fog, elmegy tőlük ribery és sokan mások is. Új csapatot csinalnak és nem fognak filléreskedni, magyarul aki kell nekik azt megfogják szerezni.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12500 Hozzászólás Szerző: Gaba »

“Imádom Nápolyt, de egy év múlva lejár a szerződésem és talán Sarri felhív, soha nem tudhatod, meglátjuk.”- Dries Mertens

Igaz hogy már nem annyira fiatal,de jó kis párost tudnának alkotni Hazardal :)

Válasz küldése