Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Lacika19
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 19:55
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#4121 Hozzászólás Szerző: Lacika19 »

BlueBlood1993 írta: 2022. augusztus 24., szerda 13:59
AwayRoller írta: 2022. augusztus 24., szerda 13:36
Pityee írta: 2022. augusztus 24., szerda 11:48 Fofana 80misi
Róla, ha minden igaz letettünk, miután a harmadik, 70m fontos ajánlatunk is kukázta a leszter. (Dö Sün)
Hála istennek. Inkább hagyjuk a picsaba ezt az igazolási szezont már, építsük be Chalobaht, Gallaghert és Brojat, ne hozzunk a nyakukra senkit aztán go 4. hely, az ezzel a kerettel is meg kell hogy legyen értelmes taktika mellett.

Szerk: ez lehet az az igazolási időszak ami után pár év múlva visszatekintünk hogy újabb drinkwaterek jöttek ...


Ez szinte biztos. Semmit sem erősítettünk még és már most mi költöttünk a legtöbbet. Jó igazolás Koulibaly, de rudiger miatt ő kellett, szóval nem lesz tőle jobb a csapat, nem pluszban jött. A többi szóra sem érdemes. Jött balhátvéd, azon kevés posztok egyike, ahol nagy gond nem volt. Első meccset is csak chilwellnek köszönhetjük, mert tizi nélkül ez a csapat teljesen impotens. Utána 2 meccs 1 pont, és bekerült a csoda balhátvéd. Félre ne értsetek, semmi gond vele, jó kis játékos. De nem ő rajta fog múlni, hogy kapunk-e gólt, sőt még az sem, hogy rúgunk-e. Pont semmi nem múlik rajta és elment 60 milla ott a semmire. Chiliwel is minimum jött volna az 1 pont, minimum...

Sterling pedig hamarosan a flopok közé kerülhet. Sajnos nem rúgja be ő sem, amit kellene. Nem az a nagy sztár aki nekünk kellett. Egy ügyes, kis passzos, akivel előrébb nem vagyunk a tsktikánk miatt. Ő nem egy hazard. Így összességében erősítés nem történt, csak pénz költés.

Hamarosan lehet takarítani újra, jövőre pont ugyanennyi KEZDŐ emberre lesz szükség, mint idén érkező.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#4122 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

A poén, hogy egy Leicesternek tud töke lenni, kb. bármelyik játékosa esetén. Hasonló szituban a Charity FC már rég elengedte volna 30-40 misiért a tagot.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#4123 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

kecske01 írta: 2022. augusztus 24., szerda 14:04
AwayRoller írta: 2022. augusztus 24., szerda 13:36
Pityee írta: 2022. augusztus 24., szerda 11:48 Fofana 80misi
Róla, ha minden igaz letettünk, miután a harmadik, 70m fontos ajánlatunk is kukázta a leszter. (Dö Sün)
It's not over yet for Wesley Fofana to Chelsea. Wesley's pushing to join Chelsea, it's his dream and 'obsession' so negotiations are expected to continue after £70m bid turned down. 🔵 #CFC

Talks are still ongoing with intermediaries in order to find the best solution soon.

Azon megy a huzavona, hogy ne döntsük meg a legdrágább védő rekordot. Amit adok, nagy teher lenne egy fiatal játékosnak ezt cipelni.
Ezt őszintén szólva nem értem, nyilván nagy teher lenne ez mind a klub és mind Fofana számára, de ha annyira bízik a klubvezetés és az edző egy játékosban, hogy nem sajnálnának 70 millió fontot is kiadni érte, és Fofana saját maga is mindenképpen akarná a transzfert, nehogy már a presztízs kérdések és lelki tényezők akadályozzák meg az átigazolás létrejöttét!
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#4124 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

AwayRoller írta: 2022. augusztus 24., szerda 13:36
Pityee írta: 2022. augusztus 24., szerda 11:48 Fofana 80misi
Róla, ha minden igaz letettünk, miután a harmadik, 70m fontos ajánlatunk is kukázta a leszter. (Dö Sün)
It's not over yet for Wesley Fofana to Chelsea. Wesley's pushing to join Chelsea, it's his dream and 'obsession' so negotiations are expected to continue after £70m bid turned down. 🔵 #CFC

Talks are still ongoing with intermediaries in order to find the best solution soon.

Azon megy a huzavona, hogy ne döntsük meg a legdrágább védő rekordot. Amit adok, nagy teher lenne egy fiatal játékosnak ezt cipelni.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#4125 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

AwayRoller írta: 2022. augusztus 24., szerda 13:36
Pityee írta: 2022. augusztus 24., szerda 11:48 Fofana 80misi
Róla, ha minden igaz letettünk, miután a harmadik, 70m fontos ajánlatunk is kukázta a leszter. (Dö Sün)
Hála istennek. Inkább hagyjuk a picsaba ezt az igazolási szezont már, építsük be Chalobaht, Gallaghert és Brojat, ne hozzunk a nyakukra senkit aztán go 4. hely, az ezzel a kerettel is meg kell hogy legyen értelmes taktika mellett.

Szerk: ez lehet az az igazolási időszak ami után pár év múlva visszatekintünk hogy újabb drinkwaterek jöttek ...

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#4126 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta: 2022. augusztus 24., szerda 11:48 Fofana 80misi
Róla, ha minden igaz letettünk, miután a harmadik, 70m fontos ajánlatunk is kukázta a leszter. (Dö Sün)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#4127 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amazing24 írta: 2022. augusztus 24., szerda 10:24 Csak en erzem ugy, hogy teljesen kicsuszott az iranyitasunk alol az atigazolasi idoszak? Random dobalunk, 60-70 milliokat, olyan jatekosokert, akik meg semmit nem tettek le az asztalra.

Nem tudom mit hoz a kovetkezo egy het, de nem vagyok tul optimista...
Fofana 80misi, Gordon 60misi tejóég és még hol a vége :D Két közepes játékosért majdnem 150misit kivágni az ablakon, nem semmi. Sajnos ahogy Bubi is írta, olyan helyzetbe került a csapatunk ebben az átigazolási időszakban, hogy minden csapat bedobhatja azt a metódust, hogy ha kell a játékos akkor fizess érte ennyit, ha nem, akkor nem gond, marad itt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#4128 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Amazing24 írta: 2022. augusztus 24., szerda 10:24 Csak en erzem ugy, hogy teljesen kicsuszott az iranyitasunk alol az atigazolasi idoszak? Random dobalunk, 60-70 milliokat, olyan jatekosokert, akik meg semmit nem tettek le az asztalra.

Nem tudom mit hoz a kovetkezo egy het, de nem vagyok tul optimista...
Az átigazolási időszak utolsó hetében vagyunk, ne csodálkozzunk hogy most már csak irreális összegekért fogunk tudni igazolni. Ilyenkor már senki sem adja el szívesen a kulcsembereit mert tudják, hogy ők is csak emelt áron tudják pótolni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#4129 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem szabad ilyen szorult helyzetbe kerülni. Az egész világ tudta, hogy több posztra muszáj igazolnunk, letolt gatyával mentünk neki az ablaknak. Persze ki is használják és a tulajdonosváltás meg az ezzel járó korlátozások sem segítettek. Senkit sem okolok azért amiért szar nevek repkednek vagy mert irreális összegeket kínálunk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#4130 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Csak en erzem ugy, hogy teljesen kicsuszott az iranyitasunk alol az atigazolasi idoszak? Random dobalunk, 60-70 milliokat, olyan jatekosokert, akik meg semmit nem tettek le az asztalra.

Nem tudom mit hoz a kovetkezo egy het, de nem vagyok tul optimista...

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#4131 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Botond9797 írta: 2022. augusztus 24., szerda 9:19 Közben CHO a Bayer Leverkusen-be tart. A németországi kölcsön szerintem jó döntés, ráadásul a BL-ben is szerepelhet és valószínűsíthető, hogy kezdőjátékos lesz.
Ha jön Auba, jó ötletnek tartanám Broját bevonni a Gordon-üzletbe, persze úgy, hogy nincs vásárlási opció. Tartok tőle, hogy idén nem csak Auba és Havertz, de még Sterling és Mount vagy Pulisic is hamarabb játszanának középcsatárt nálunk, mint az albán, úgyhogy egy kölcsönjáték biztosan jót tenne Broja fejlődésének. Ha Lampard alatt egy gyenge Everton-ban hozna egy 10-15 gólos szezont, jövőre már talán Tuchel is jobban számolna vele.
Egyenlore nem is nagyon tud szamolni vele, mert serult ugyhogy ki tudja. Lehet kapna lehetoseget, mert a jelenlegi poszt rivalisa ellen lenne eselye..

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#4132 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Közben CHO a Bayer Leverkusen-be tart. A németországi kölcsön szerintem jó döntés, ráadásul a BL-ben is szerepelhet és valószínűsíthető, hogy kezdőjátékos lesz.
Ha jön Auba, jó ötletnek tartanám Broját bevonni a Gordon-üzletbe, persze úgy, hogy nincs vásárlási opció. Tartok tőle, hogy idén nem csak Auba és Havertz, de még Sterling és Mount vagy Pulisic is hamarabb játszanának középcsatárt nálunk, mint az albán, úgyhogy egy kölcsönjáték biztosan jót tenne Broja fejlődésének. Ha Lampard alatt egy gyenge Everton-ban hozna egy 10-15 gólos szezont, jövőre már talán Tuchel is jobban számolna vele.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#4133 Hozzászólás Szerző: Crap »

Komikum :D :D :D
Fofanáért sajnáljuk azt az elméleti +10-15 milliót miközben Gordonért lerakunk egy 60 milliós ajánlatot, Aubaért meg egy közel 30-at.

Eközben az Everton fórumon és redditen délben még rajtunk röhögtek, hogy mennyire idióták vagyunk, hogy 60-at fizetünk Gordonért és ennél hülyébb már csak az Everton vezetősége lehet, ha ezt nem fogadják el. Erre tessék :D
Edit.: Főleg az utóbbi hír után már Redditen egyből van vagy 50 komment 10 perc alatt és agyon röhögöm magam. Esküszöm ilyet én még nem láttam. Chelsea fórumokon ünnepelnek, Everton oldalon meg mintha a BL döntőt bukták volna :D :D :D

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#4134 Hozzászólás Szerző: focimark »

Chelsea have submitted improved bid for Wesley Fofana. Latest proposal relayed this week; rejected immediately. #CFC reluctant to go beyond £70m inc adds. Leicester want more so depends if they’ll compromise. #LCFC exploring replacements @TheAthleticUK

Erdekes, gondolom ennek majd atigazolasi zaronapon lesz lezarasa, amikor kifizetunk erte az eddigi kertnel is tobbet csak ugy panikbol.

🚨@FabrizioRomano: "Everton REJECTED a new proposal from Chelsea for Anthony Gordon this morning. They hope to keep the player."

(via @podcastherewego)

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#4135 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Gordon elvileg jelezte hogy szívesen jönne ide és játszana itt, illetve a bl ben

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#4136 Hozzászólás Szerző: Crap »

Időrendi sorrendben.:
Fofana.: 80 milla
Auba.: közel 30 milla
Gordon 60 milla
Leao.: 90 milla

Sterling + Cucu + Koulibaly volt eddig.: 140-150 milla
Plusz kb. vettünk vagy 6-8 fiatalat 40 millióért.

Soknak tűnik ez nekem. Valósznűleg a fenti 4-ből szerintem csak 2 fog már összejönni. Fofanaról eléggé elhallgattak a hírek és Romano is azt írta a mai napon, hogy már a D terv felé nézegetünk azon a poszton.
Saját magam könnyen eltudom képzelni, hogy Gordon a D terv, nem pedig Havertz helyettesítője és őt berakná Tuchel wingbacknek, míg James egész szezonra RCB marad. Támadásban kb. tudja azt amit RLC, viszont kétszer hajtósabban támad le és sokkal több labdát szerez nála. RLC meg marad mint csere.
Aubat meg hülye lenne a Barca nem eladni ennyiért.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#4137 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Chris22 írta: 2022. augusztus 23., kedd 10:30
(Off: figyeljétek majd Nápolyban ez a grúz Kvaratskhelia gyereket, beszarás miket lehet halászni egy Dinamo Batumiból..a gyerekért egy év múlva sorba fognak állni a legnagyobb klubok)
Igazából ő a Rubin Kazanyból adta el magát Nápolyba szerintem, ott játszott sokáig, én követem valamennyire az orosz bajnokságot és mikor néztem valamelyik meccsről összefoglalót 1-2 éve, kb. egy perc után utána kellett néznem, hogy ki ez a gyerek, aki bőrözi a védőket a baloldalon.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#4138 Hozzászólás Szerző: Szabi »

White írta: 2022. augusztus 23., kedd 10:31
Szabi írta: 2022. augusztus 23., kedd 9:52
fst200 írta: 2022. augusztus 23., kedd 9:36 Elvileg Gordonra küldtünk egy 50+10 misi fontos ajánlatot
Nyilván nem azonos poszt, de nálunk egy hasonló kvalitású Gilmour mezszámot sem kap.

Aubameyang és a túlárazott Gordon is nagyon szúrná a szemem, igazából nem is tudom melyik jobban, de ha ez kell ahhoz, hogy a 0 gólos kiskedvencét végre leb@ssza a padra, akkor jöjjön valaki.
0 a gólos kis kedvenc megnyert egy BL-t nekünk az edzővel együtt
Nálad nagyon erdekelne miért is szurkolsz a Chelseanek ?
Di Matteo is nyert egy BL-t a klubnak (egy rendeset, nem egy félig-meddig megcsillagozottat semleges helyszínen, félig vagy teljesen üres stadionokban játszott idényben, covid-sújtotta keretekkel), mégse lett belőle nagy edzőgéniusz. BL-győzelmet sosem kell magyarázni, viszont nekem személyesen az első siker sokkal értékesebb és különlegesebb, de szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Abban a pillanatban örültem a gólnak, de nem a múltban élek, jelenleg indokolatlanul van agyonjátszatva és ez zavar. Ahogy az is, és ezt már leírtam korábban is, ha Lukaku, Werner vagy Morata hozná ezt a nagy rakás semmit most, három oldalon keresztül olvastam volna itt a fröcsögést, hogy mit keres a pályán. Most pedig semmi, el van nézve neki. De persze a nagy kedvelői ilyenkor hallgatnak és csak akkor bújnak elő, ha valami retek csapat ellen véletlenül sikerül belebotlania a labdába gólt érően. Azon mit dicsérjek, hogy van 60 meccsen 12 PL-gólja? Aminek nagy részét tavaly szerezte, amikor pár meccs erejéig elkapta a fonalat. Azóta abból él.

Nem egyének miatt szurkolok a klubnak, hanem maga a csapat miatt. Azt a másik 15 játékost miért nem hozod fel, akikkel semmi bajom, sőt egyeseket nagyon is kedvelek? Tőled 2 soros beböfögéseknél hosszabb, érvelésekkel teli kommentet nem olvastam itt szinte soha, szóval nem hiszem, hogy bármit is magyaráznom kéne egyébként. Felkérdezni mindig egyszerűbb.
6+8+5+4+1+1+2+1

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#4139 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Chalobah vinné inter kölcsönbe
Lampard Brojat kölcsönözne

Leaou ért elvileg megy/ment 95misis ajánlat, 150misi az elengedesi záradék

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#4140 Hozzászólás Szerző: Bubi »

White írta: 2022. augusztus 23., kedd 10:31
Szabi írta: 2022. augusztus 23., kedd 9:52
fst200 írta: 2022. augusztus 23., kedd 9:36 Elvileg Gordonra küldtünk egy 50+10 misi fontos ajánlatot
Nyilván nem azonos poszt, de nálunk egy hasonló kvalitású Gilmour mezszámot sem kap.

Aubameyang és a túlárazott Gordon is nagyon szúrná a szemem, igazából nem is tudom melyik jobban, de ha ez kell ahhoz, hogy a 0 gólos kiskedvencét végre leb@ssza a padra, akkor jöjjön valaki.
0 a gólos kis kedvenc megnyert egy BL-t nekünk az edzővel együtt
Nálad nagyon erdekelne miért is szurkolsz a Chelseanek ?
Amellett, hogy sokra tartom Havertzet, és szvsz csak a rossz poszton játszatása választja el attól, hogy törleszthesse az árát - annyiban megvédeném az őt kritizálókat, hogy ugyan nem felejtjük el azt a bizonyos gólt, de ez nem szabad hogy elég legyen ahhoz, hogy bérelt helye legyen a kezdőben.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése