Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#14361 Hozzászólás Szerző: Traxver »

adrian1989 írta:
emsanya írta:Chelsea and Manchester United are set to battle it out for the signature of Robert Lewandowski – IF he can persuade Bayern Munich to let him go.

Sky Sports News understands the Polish skipper is keen to leave Bayern and his future could become clearer in the next fortnight. (Forrás: Skysports)

Mi és a MU beszállunk Lewa-ért. Náluk jobban elképzelhető, egyrészt anyagilag kemény dió a világ talán legjobb befejező csatára, másrészt Ibra helyett kellhet nekik keretbe. És még a PSG és a Real is képben van...
A Real-nak van a legnagyobb esélye, mert tuti belevonják James-t is!
nálunk felejtős, a MU meg egy vicc, mert mit csinálnának vele leültetnék a padra vagy Lukakut?
A PSG-be meg nem hiszem, hogy elmenne ő annál többre hivatott, mint, hogy egy gyenge Ligue1-be játsszon.
Real lesz a befutó, miután elzavarják Benzemát.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14362 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:Chelsea and Manchester United are set to battle it out for the signature of Robert Lewandowski – IF he can persuade Bayern Munich to let him go.

Sky Sports News understands the Polish skipper is keen to leave Bayern and his future could become clearer in the next fortnight. (Forrás: Skysports)

Mi és a MU beszállunk Lewa-ért. Náluk jobban elképzelhető, egyrészt anyagilag kemény dió a világ talán legjobb befejező csatára, másrészt Ibra helyett kellhet nekik keretbe. És még a PSG és a Real is képben van...
A Real-nak van a legnagyobb esélye, mert tuti belevonják James-t is!
nálunk felejtős, a MU meg egy vicc, mert mit csinálnának vele leültetnék a padra vagy Lukakut?
A PSG-be meg nem hiszem, hogy elmenne ő annál többre hivatott, mint, hogy egy gyenge Ligue1-be játsszon.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14363 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea and Manchester United are set to battle it out for the signature of Robert Lewandowski – IF he can persuade Bayern Munich to let him go.

Sky Sports News understands the Polish skipper is keen to leave Bayern and his future could become clearer in the next fortnight. (Forrás: Skysports)

Mi és a MU beszállunk Lewa-ért. Náluk jobban elképzelhető, egyrészt anyagilag kemény dió a világ talán legjobb befejező csatára, másrészt Ibra helyett kellhet nekik keretbe. És még a PSG és a Real is képben van...

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14364 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... os-2621633" onclick="window.open(this.href);return false;

Azért Carrasco-ba ennél több volt szerintem.Ide is elfért volna Hazard cseréjének,Pedro-nal 1000x jobb lett volna.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14365 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Николаевич írta:BREAKING NEWS

Chelsea and Manchester United are set to battle it out for the signature of Robert Lewandowski – IF he can persuade Bayern Munich to let him go.

Sky Sports News understands the Polish skipper is keen to leave Bayern and his future could become clearer in the next fortnight.

Despite being under contract until 2021, he has hired super-agent Pini Zahavi to negotiate a deal to release him from the Bundesliga leaders. But Zahavi will have his work cut out, with Bayern not short of funds and expected to resist any attempts to lure their prized goal scorer away.

The three Premier League teams are likely to face stiff competition from Real Madrid - and PSG will also join the hunt if, as expected, Edison Cavani leaves in the summer.

Since signing in July 2014, Lewandowski has scored 97 goals in 108 Bundesliga games for Bayern – and six in his last four games.
Szerintem ha a Bayernt otthsgyja nyilegyenesen megy a Realhoz, hol van nekunk eselyunk ilyen kaliberu jatekosra..:D MU meg Lukaku utan nem fog ennyi penzt kifizetni megegy csatarert es Sanchez fizetese se kutya, nem tudom Lewanak mennyit kene fizetni, gyanitom hasonlot.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#14366 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

BREAKING NEWS

Chelsea and Manchester United are set to battle it out for the signature of Robert Lewandowski – IF he can persuade Bayern Munich to let him go.

Sky Sports News understands the Polish skipper is keen to leave Bayern and his future could become clearer in the next fortnight.

Despite being under contract until 2021, he has hired super-agent Pini Zahavi to negotiate a deal to release him from the Bundesliga leaders. But Zahavi will have his work cut out, with Bayern not short of funds and expected to resist any attempts to lure their prized goal scorer away.

The three Premier League teams are likely to face stiff competition from Real Madrid - and PSG will also join the hunt if, as expected, Edison Cavani leaves in the summer.

Since signing in July 2014, Lewandowski has scored 97 goals in 108 Bundesliga games for Bayern – and six in his last four games.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#14367 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Gaba írta:A Chelsea a következő idényre kölcsönveheti a Barcelona francia válogatott szélsőjét, Ousmane Dembét, aki korábban sérüléssel, és egyelőre beilleszkedési nehézségekkel is küszködik Katalóniába igazolása óta (El Gol Digital)
Johet, de csak akkor ha serult 8)
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14368 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A Chelsea a következő idényre kölcsönveheti a Barcelona francia válogatott szélsőjét, Ousmane Dembét, aki korábban sérüléssel, és egyelőre beilleszkedési nehézségekkel is küszködik Katalóniába igazolása óta (El Gol Digital)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14369 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta:Ezzel szemben Hazard kedvenc klubja szerintem mi vagyunk és leszünk is..
Azért a Lille komoly kihívó ebben a versenyben, szerintem nagyjából egyformán szereti a két klubot. (OFF: Kíváncsi lennék egyébként hogyan éli meg, hogy korábbi csapata, amit néhány éve bajnokká tett, nyáron a PSG mögött a legtöbbet költve most 19. helyen áll és esélyes a kiesésre, és ha esetleg bent is marad, az FFP megszegése miatt még ezután is benne lehet, hogy visszasorolják.)

Zidane lehet itt a kulcs, ha esetleg menesztik nyáron, szerintem maradni fog. A pompa és csillogás önmagában nem érdekli, szakmai szempontok is csak részben, de legalább ennyire az érzelmek (kötődés) is befolyásolják. Szereti a klubot, családos ember, nem él kicsapongó életet, jól megvannak Londonban stb. Persze ehhez kezdésnek nem ártana egy BL-hely, igazolások terén a törekvés a jobbra (ezalatt azt értem, hogy vb-ről visszatérve nem Cleverley és Albrighton fogadják) és akkor még talán Zidane hívószava (ha lesz) se lesz annyira magától értetődő. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#14370 Hozzászólás Szerző: Bubi »

adrian1989 írta:
Bubi írta:Van különbség Robben és Hazard közt. Robben sosem kötődött a chelseahez. Amióta eligazolt szerintem a szájára se vette a klub nevét, talán már el is felejtette, hogy itt járt. Ő nyíltan vállalta, hogy a Chelsea egy remek ugródeszka volt számára, hiába a bálványom, kicsit örülök hogy nem jött össze neki a Madridi karrier, az lett volna az álma. Ezzel szemben Hazard kedvenc klubja szerintem mi vagyunk és leszünk is, csak hát mint mindenkinek neki is a madridi fényűzés az álma. Galaktikusnak lenni a csúcs, én is ott akarnék kikötni ha választhatnék.
Én nem értem ezt a madridi álmot, a szurkolók kifütyülnek ha rosszul érsz a labdába és minden CR körül forog mindenkinek neki kell passzolni az ő seggét kell kinyalni és 100%, hogy CR nem fog távozni a nyáron, mert megint összeszedi magát és lövi a gólokat és a marketing értéke még mindig neki az egyik legjobb és ez Madridba nagyon fontos.
én úgy értettem, hogy annyi bennük a közös, hogy itt szeretik/szerették őket de jött a Real és ők nem tudnak/tudtak nemet mondani, amit sokan értenek , de én nem mondjuk én lehet azért mert hányok az egész LaLiga-tól.
Azért bálványozzák Madridot mert az az élet, az amivé válsz tőle és amit jelent madridistának lenni azt csak ott kapod meg. Plusz onnan könnyebb aranylabdát nyerni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14371 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Bubi írta:Van különbség Robben és Hazard közt. Robben sosem kötődött a chelseahez. Amióta eligazolt szerintem a szájára se vette a klub nevét, talán már el is felejtette, hogy itt járt. Ő nyíltan vállalta, hogy a Chelsea egy remek ugródeszka volt számára, hiába a bálványom, kicsit örülök hogy nem jött össze neki a Madridi karrier, az lett volna az álma. Ezzel szemben Hazard kedvenc klubja szerintem mi vagyunk és leszünk is, csak hát mint mindenkinek neki is a madridi fényűzés az álma. Galaktikusnak lenni a csúcs, én is ott akarnék kikötni ha választhatnék.
Én nem értem ezt a madridi álmot, a szurkolók kifütyülnek ha rosszul érsz a labdába és minden CR körül forog mindenkinek neki kell passzolni az ő seggét kell kinyalni és 100%, hogy CR nem fog távozni a nyáron, mert megint összeszedi magát és lövi a gólokat és a marketing értéke még mindig neki az egyik legjobb és ez Madridba nagyon fontos.
én úgy értettem, hogy annyi bennük a közös, hogy itt szeretik/szerették őket de jött a Real és ők nem tudnak/tudtak nemet mondani, amit sokan értenek , de én nem mondjuk én lehet azért mert hányok az egész LaLiga-tól.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#14372 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Van különbség Robben és Hazard közt. Robben sosem kötődött a chelseahez. Amióta eligazolt szerintem a szájára se vette a klub nevét, talán már el is felejtette, hogy itt járt. Ő nyíltan vállalta, hogy a Chelsea egy remek ugródeszka volt számára, hiába a bálványom, kicsit örülök hogy nem jött össze neki a Madridi karrier, az lett volna az álma. Ezzel szemben Hazard kedvenc klubja szerintem mi vagyunk és leszünk is, csak hát mint mindenkinek neki is a madridi fényűzés az álma. Galaktikusnak lenni a csúcs, én is ott akarnék kikötni ha választhatnék.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14373 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

adrian1989 írta:
Dante írta:
Szabi írta:Így legalább Bailey-t nem ők viszik, egy csapat kihúzva a riválisok közül. :D
:D

Fékir amúgy is jobb játékos :D
Se Fekir se Bailey nem lesz Chelsea játékosok, túl drágák.
Bailey-ért 100m körüli összeget kér a Leverkusen, Fekir meg az OL csapatkapitánya és szerintem ha ő csapatot vált az 70m felett lesz.
Amúgy meg ha elmegy Hazard amire jelenleg elég nagy az esély nem biztos, hogy Bailey-vel kéne pótolni, mert az tény, hogy nagyon fiatal és ügyes gyerek, de nem hiszem, hogy egy ekkora terhet elbírna.
Szerintem titkon a vezetoseg alig varja, hogy eladja Hazardt 100+ millioert es aztan vegyenek a potlasara 30-40ert valaki jo angolt a Southamptonbol pl, aztan mikor jonnek a kimutatasok buszken verhetik a melluket, hogy pozitiv a merlegunk. :D
A csapat meg kozben utazik valamelyik sved vagy litvan csapathoz EL selejtezore :lol: De mondjuk az EL-ben sincs onfenntarto klub, a wikipedian jol mutatna az is.
Viccen kivul nyaron remelem erositenek es Hazard is marad.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14374 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Dízel írta:
kazomester írta:
adrian1989 írta:a Bayernek is nagy szüksége van rá ott van Coman, Ribery és ha jól tudom akkor D. Costa is csak kölcsönbe van a Juve-ba és oké hogy Robbenek lejár a szerződése de szerintem vele is hosszabbítanak majd.
Na most kell résen lenni, és visszahozni Robben-t! 8)
Robben miatt (is) szerettem meg anno a Chelsea-t, leszarom hogy 34 éves és üvegből van a lába, ő madafaka ARJEN ROBBEN! :D Viccet félretéve persze hogy nem jön ő ide, de valami erősítés mindenképp kelleni fog.
én is csíptem és most Hazard-al ugyanezt élem meg van egy játékos akit kedvelek és egy jó játékos, de jön a qrva Real Madrid és elviszi.
pedig ha nem lenne a vezetőség ilyen impotens és jól költenék el a pénzt akkor Hazard nem menne sehová és minden évben a bajnoki címért küzdene a csapat és komoly tényező lehetne a Bl-ben.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#14375 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kazomester írta:
adrian1989 írta:a Bayernek is nagy szüksége van rá ott van Coman, Ribery és ha jól tudom akkor D. Costa is csak kölcsönbe van a Juve-ba és oké hogy Robbenek lejár a szerződése de szerintem vele is hosszabbítanak majd.
Na most kell résen lenni, és visszahozni Robben-t! 8)
Robben miatt (is) szerettem meg anno a Chelsea-t, leszarom hogy 34 éves és üvegből van a lába, ő madafaka ARJEN ROBBEN! :D Viccet félretéve persze hogy nem jön ő ide, de valami erősítés mindenképp kelleni fog.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14376 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Dante írta:
Szabi írta:Így legalább Bailey-t nem ők viszik, egy csapat kihúzva a riválisok közül. :D
:D

Fékir amúgy is jobb játékos :D
Se Fekir se Bailey nem lesz Chelsea játékosok, túl drágák.
Bailey-ért 100m körüli összeget kér a Leverkusen, Fekir meg az OL csapatkapitánya és szerintem ha ő csapatot vált az 70m felett lesz.
Amúgy meg ha elmegy Hazard amire jelenleg elég nagy az esély nem biztos, hogy Bailey-vel kéne pótolni, mert az tény, hogy nagyon fiatal és ügyes gyerek, de nem hiszem, hogy egy ekkora terhet elbírna.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14377 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta:Így legalább Bailey-t nem ők viszik, egy csapat kihúzva a riválisok közül. :D
:D

Fékir amúgy is jobb játékos :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14378 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Így legalább Bailey-t nem ők viszik, egy csapat kihúzva a riválisok közül. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#14379 Hozzászólás Szerző: kazomester »

adrian1989 írta:a Bayernek is nagy szüksége van rá ott van Coman, Ribery és ha jól tudom akkor D. Costa is csak kölcsönbe van a Juve-ba és oké hogy Robbenek lejár a szerződése de szerintem vele is hosszabbítanak majd.
Na most kell résen lenni, és visszahozni Robben-t! 8)

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#14380 Hozzászólás Szerző: focimark »

adrian1989 írta:
emsanya írta:Malcom-ról esett már itt szó, többen is szívesen látták volna itt nálunk. Jövőre a bayernben folytatja, 60 millio eurot pengetnek érte a németek.

http://m.nemzetisport.hu/nemet_labdarug ... ir-2621413" onclick="window.open(this.href);return false;
a Bayernek is nagy szüksége van rá ott van Coman, Ribery és ha jól tudom akkor D. Costa is csak kölcsönbe van a Juve-ba és oké hogy Robbenek lejár a szerződése de szerintem vele is hosszabbítanak majd.
mindegy akkor erről ennyit nem baj majd jön a Swansea-ból vagy a WBA-ból valaki. :D
amúgy viccet félretéve én nem számítok a nyáron sem komoly érkezőre.
Robben és Ribéry mindketten 34 évesek, Douglas pedig opciós joggal van kölcsön, szóval szükségük lesz Malcomra, az már más dolog, hogy itt is elfért volna.

Válasz küldése