Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#1281 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta: 2023. augusztus 2., szerda 22:35 Chelsea are considering the possibility of signing Tyler Adams, who has a relegation release clause as part of his L**ds United contract, which is thought to be in the region of £20M.

@TheAthleticFC


A Caicedo elleneseknek kis remény. Inkabb Tyler Adams lehet a befuto VKP posztra a kiesett leedsből. 20 millio font, olcsobb is es ez kivasarlasi ár.
VB-n láttam csak, ott okés volt jól tolta, padra jöhet, de kezdőnek sztem kevés.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#1282 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea are considering the possibility of signing Tyler Adams, who has a relegation release clause as part of his L**ds United contract, which is thought to be in the region of £20M.

@TheAthleticFC


A Caicedo elleneseknek kis remény. Inkabb Tyler Adams lehet a befuto VKP posztra a kiesett leedsből. 20 millio font, olcsobb is es ez kivasarlasi ár.

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák

#1283 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Pityee írta: 2023. augusztus 2., szerda 17:15 “A Chelsea egy komoly konkurenciát kaptt a Brighton középpályásáért, Moises #Caicedo-ért folytatott hajszában.

Egy másik, egyelőre ismeretlen klubtól érkező ajánlat állítólag felülmúlja a Chelsea legutóbbi, Caicedoért tett ajánlatát, amely 80 millió fontot ért.

Forrás: AndyNaylorBHAFC, TheAthleticFC”


Na végre valaki más elviszi ezt a túlárazott ekvadorit :D
ismeretlen klub :D magyarul egy fizetett hirdetés a brightontól

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#1284 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta: 2023. augusztus 2., szerda 17:15 “A Chelsea egy komoly konkurenciát kaptt a Brighton középpályásáért, Moises #Caicedo-ért folytatott hajszában.

Egy másik, egyelőre ismeretlen klubtól érkező ajánlat állítólag felülmúlja a Chelsea legutóbbi, Caicedoért tett ajánlatát, amely 80 millió fontot ért.

Forrás: AndyNaylorBHAFC, TheAthleticFC”


Na végre valaki más elviszi ezt a túlárazott ekvadorit :D
A hírek szerint a Liverpool lehet az. Ha elviszik akkor remélem gyorsan megteszik és nem tökölnek vele augusztus végéig hogy mi is végre továbbléphessünk. Rég volt már ennyire unalmas átigazolási ügyletünk, jó lenne ha valaki lezárná, ha már Boehly-ék nem tudták…

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#1285 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta: 2023. augusztus 2., szerda 17:15 “A Chelsea egy komoly konkurenciát kaptt a Brighton középpályásáért, Moises #Caicedo-ért folytatott hajszában.

Egy másik, egyelőre ismeretlen klubtól érkező ajánlat állítólag felülmúlja a Chelsea legutóbbi, Caicedoért tett ajánlatát, amely 80 millió fontot ért.

Forrás: AndyNaylorBHAFC, TheAthleticFC”


Na végre valaki más elviszi ezt a túlárazott ekvadorit :D
Elviszik 65ert. :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#1286 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2023. augusztus 2., szerda 17:15 “A Chelsea egy komoly konkurenciát kaptt a Brighton középpályásáért, Moises #Caicedo-ért folytatott hajszában.

Egy másik, egyelőre ismeretlen klubtól érkező ajánlat állítólag felülmúlja a Chelsea legutóbbi, Caicedoért tett ajánlatát, amely 80 millió fontot ért.

Forrás: AndyNaylorBHAFC, TheAthleticFC”


Na végre valaki más elviszi ezt a túlárazott ekvadorit :D
Annyira ne örüljél még. :wink:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#1287 Hozzászólás Szerző: Pityee »

“A Chelsea egy komoly konkurenciát kaptt a Brighton középpályásáért, Moises #Caicedo-ért folytatott hajszában.

Egy másik, egyelőre ismeretlen klubtól érkező ajánlat állítólag felülmúlja a Chelsea legutóbbi, Caicedoért tett ajánlatát, amely 80 millió fontot ért.

Forrás: AndyNaylorBHAFC, TheAthleticFC”


Na végre valaki más elviszi ezt a túlárazott ekvadorit :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Átigazolási pletykák

#1288 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Dízel írta: 2023. augusztus 2., szerda 10:50
AwayRoller írta: 2023. augusztus 2., szerda 10:37
vigh92 írta: 2023. augusztus 2., szerda 10:32

Ki szerelmesedett ennyire a Brightonba, hogy 2 éve állandóan őket nyaljuk? :D francért nem tudunk máshol keresgélni, ezek megfejnek megint, mint a tehenet...
Gondolom Boehly. Még egyszemélyes igazgatótanács volt, amikor már felmerült, hogy hasonló működési rendszert akarunk elérni, aztán elhozta Cucut, következett Potter, most meg ez... Csak azt nem értem, akkor miért nem a brightont vették meg, minket meg hagytak volna valami jó sejknek
És akkor folytassunk az analogiat: cucu egy óriási flop, potter meg annál is nagyobb flop. Nem mondom, hogy caicedo is az lesz, de azért óvatosságra inteném bolyhosékat a bringhton nyalását illetően.

Ui: amúgy madueke-vel mi van? csak én maradtam le valamiről?
A Brighton tulajaként nagyon vigyáznék, hogy ne romoljon el ez a kapcsolat, ekkora verebeket ritkán találni...

Madueke a napokban kezdett el a csapattal edzeni, eddig volt egy kisebb sérülése.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#1289 Hozzászólás Szerző: Dízel »

AwayRoller írta: 2023. augusztus 2., szerda 10:37
vigh92 írta: 2023. augusztus 2., szerda 10:32
Pityee írta: 2023. augusztus 1., kedd 23:54 “Talks between Chelsea and Brighton for both Moisés Caicedo & Robert Sánchez took place also today. 🚨🔵 #CFC

Chelsea want to sign both, discussions between the two clubs continue while gap in valuations remain.

Sánchez, keen on the move.”


Na csak oda fogjuk rakni a 150misit a brajton asztalára, fantasztikus :D Csak 1hónapja szarakodnak az ekvádori csodával.
Ki szerelmesedett ennyire a Brightonba, hogy 2 éve állandóan őket nyaljuk? :D francért nem tudunk máshol keresgélni, ezek megfejnek megint, mint a tehenet...
Gondolom Boehly. Még egyszemélyes igazgatótanács volt, amikor már felmerült, hogy hasonló működési rendszert akarunk elérni, aztán elhozta Cucut, következett Potter, most meg ez... Csak azt nem értem, akkor miért nem a brightont vették meg, minket meg hagytak volna valami jó sejknek
És akkor folytassunk az analogiat: cucu egy óriási flop, potter meg annál is nagyobb flop. Nem mondom, hogy caicedo is az lesz, de azért óvatosságra inteném bolyhosékat a bringhton nyalását illetően.

Ui: amúgy madueke-vel mi van? csak én maradtam le valamiről?

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#1290 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

vigh92 írta: 2023. augusztus 2., szerda 10:32
Pityee írta: 2023. augusztus 1., kedd 23:54 “Talks between Chelsea and Brighton for both Moisés Caicedo & Robert Sánchez took place also today. 🚨🔵 #CFC

Chelsea want to sign both, discussions between the two clubs continue while gap in valuations remain.

Sánchez, keen on the move.”


Na csak oda fogjuk rakni a 150misit a brajton asztalára, fantasztikus :D Csak 1hónapja szarakodnak az ekvádori csodával.
Ki szerelmesedett ennyire a Brightonba, hogy 2 éve állandóan őket nyaljuk? :D francért nem tudunk máshol keresgélni, ezek megfejnek megint, mint a tehenet...
Gondolom Boehly. Még egyszemélyes igazgatótanács volt, amikor már felmerült, hogy hasonló működési rendszert akarunk elérni, aztán elhozta Cucut, következett Potter, most meg ez... Csak azt nem értem, akkor miért nem a brightont vették meg, minket meg hagytak volna valami jó sejknek

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Átigazolási pletykák

#1291 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Pityee írta: 2023. augusztus 1., kedd 23:54 “Talks between Chelsea and Brighton for both Moisés Caicedo & Robert Sánchez took place also today. 🚨🔵 #CFC

Chelsea want to sign both, discussions between the two clubs continue while gap in valuations remain.

Sánchez, keen on the move.”


Na csak oda fogjuk rakni a 150misit a brajton asztalára, fantasztikus :D Csak 1hónapja szarakodnak az ekvádori csodával.
Ki szerelmesedett ennyire a Brightonba, hogy 2 éve állandóan őket nyaljuk? :D francért nem tudunk máshol keresgélni, ezek megfejnek megint, mint a tehenet...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#1292 Hozzászólás Szerző: Pityee »

“Talks between Chelsea and Brighton for both Moisés Caicedo & Robert Sánchez took place also today. 🚨🔵 #CFC

Chelsea want to sign both, discussions between the two clubs continue while gap in valuations remain.

Sánchez, keen on the move.”


Na csak oda fogjuk rakni a 150misit a brajton asztalára, fantasztikus :D Csak 1hónapja szarakodnak az ekvádori csodával.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#1293 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: 2023. augusztus 1., kedd 16:24 Egyébként is muszáj hogy a kezdőkhöz hasonló képességű játékosok üljenek a padon, manapság ez alap hogy ha sikeres akarsz lenni minden sorozatban.

Remélem mindketten beválnak és a belüket kiteszik azért hogy kezdők lehessenek.
Nkunku nagyon jol tud működni egy nagy darab csatárral is.

Kell egy csatár még, nem fog Jackson kárára menni sztem. Ketten tudnak elől játszani, abbol az egyik Nkunku, aki inkább kényszer. Ha mindketten lesérülnek nincs más, Brojat meg ki tudja milyen szinten van egyelore.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#1294 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Amazing24 írta: 2023. augusztus 1., kedd 16:22 Chelsea owner Todd Boehly has contacted Paris Saint-Germain president Nasser Al-Khelaifi personally in a bid to sign Kylian Mbappe either permanently or on loan, the L'Equipe newspaper reports. Tuesday marks the day Mbappe will pick up a €40m loyalty bonus at PSG, a moment which could prompt the France forward into making a decision on his future after reportedly turning down Saudi Pro League side Al-Hilal. - Eurosport

Szerintetek Mbappe-s pletykaknak lehet barmi valosagalapja?
Alapja lehet hogy van, a világ talán legjobb játékosa, egy telefont biztos megeresztettek Boehly-ék, de annyira egyértelmű hogy a Real-ba akar menni hogy úgyis ott fog kikötni, ha nem idén akkor jövőre. Egy BL nélküli, a romokból építkezni próbáló klubba nem fog eljönni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#1295 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Egyébként is muszáj hogy a kezdőkhöz hasonló képességű játékosok üljenek a padon, manapság ez alap hogy ha sikeres akarsz lenni minden sorozatban.

Remélem mindketten beválnak és a belüket kiteszik azért hogy kezdők lehessenek.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#1296 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Chelsea owner Todd Boehly has contacted Paris Saint-Germain president Nasser Al-Khelaifi personally in a bid to sign Kylian Mbappe either permanently or on loan, the L'Equipe newspaper reports. Tuesday marks the day Mbappe will pick up a €40m loyalty bonus at PSG, a moment which could prompt the France forward into making a decision on his future after reportedly turning down Saudi Pro League side Al-Hilal. - Eurosport

Szerintetek Mbappe-s pletykaknak lehet barmi valosagalapja?

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#1297 Hozzászólás Szerző: Crap »

Remélhetőleg sokáig menetelünk az összes kupába és nem esünk ki már az első körben mindenből mint tavaly.
Azért egy jó FA és Ligakupa meneteléssel lesz itt több játékidő + azt a tempót amit Jackson tol letámadásnál mindennél biztos nem fogja tudni végig vinni 70. percnél tovább minden meccsen, így jó lesz az a csere azért. (Még ha heti 1-ről beszélünk akkor sem)
Egy esetleges sérülésről inkább pedig ne is beszéljünk.

Szerintem 2 csatárnak bőven lesz itt játéklehetősége. Kupák nélkül is, ott lesz a Boxing day decembertől - februárig mikor 2-3 naponta meccsel mindenki, azt se felejtsük el...

A BL-ben egy negyeddöntőig tartó menetelés mennyi egyébként? 10-12 meccs kb. Egy döntős + elődöntős teljesítmény a ligakupában, amikből tavaly már az első körben kiestünk kb. be is hozza ezt és ugyanannyi meccsünk lesz mint tavaly.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#1298 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Botond9797 írta: 2023. augusztus 1., kedd 11:37
kecske01 írta: 2023. augusztus 1., kedd 11:04 Jackson szélen is tud lenni szerintem, ha úgy van. De sajnálnám, ha nem Ő lenne a csatár.
Ha Jacko tartja az előszezonos formáját, játszania kell, nem kérdés. Élmény nézni a jelenlétét a pályán, hatalmas területeket mozog be, technikás, gyors érzi a kaput és ami mindennél fontosabb, hogy 1-2 hét edzés olyan játékkapcsolatokat alakított ki Mudryk-kal, Nkunku-val, Maatsen-nel, mintha már évek óta ismerné őket. El is mondta többször, hogy milyen gyorsan beilleszkedett és minden netre felkerült képről sugárzik a lazasága és a pozitív kisugárzása, a csapattársak kedvelik és szeretnek vele játszani. Alig egy hónapja jött, de nekem úgy tűnik, ő segíti pl. Mudryk beilleszkedését pályán és azon kívül is. Ezek kevésbé mainstream skill-ek, de nagyon sokat számítanak. Nem szeretem a Drogba párhuzamokat, de Jackson karaktere tényleg emlékeztet Drogbáéra. Ettől függetlenül legyünk vele óvatosak, egyáltalán nem biztos, hogy élesben is egyből stabil kezdő csatár lehet, szerintem nem feltétlenül baj, ha érkezik mellé egy Vlahovic. Jackson-t nagyon megkedveltem, szerintem jó hatással lesz rá, ha megoszlik közte és Vlaho között a Chelsea-csatárok átka. Ha eredményesebbek leszünk vele a kezdőben, függetlenül Vlahovic vételárától, szerintem ő fog kezdeni.
Szvsz heti 1 meccsel, ha rotálva lesz Jackson a szintén nem túl idős Vlahoviccal, egyszerűen túl kevés játékidő és lehet egyikőjük sem fog megfelelően fejlődni. Az általad is leírt Jackson féle kémiát kár felrúgni ezért

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#1299 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

kecske01 írta: 2023. augusztus 1., kedd 11:04 Jackson szélen is tud lenni szerintem, ha úgy van. De sajnálnám, ha nem Ő lenne a csatár.
Ha Jacko tartja az előszezonos formáját, játszania kell, nem kérdés. Élmény nézni a jelenlétét a pályán, hatalmas területeket mozog be, technikás, gyors érzi a kaput és ami mindennél fontosabb, hogy 1-2 hét edzés olyan játékkapcsolatokat alakított ki Mudryk-kal, Nkunku-val, Maatsen-nel, mintha már évek óta ismerné őket. El is mondta többször, hogy milyen gyorsan beilleszkedett és minden netre felkerült képről sugárzik a lazasága és a pozitív kisugárzása, a csapattársak kedvelik és szeretnek vele játszani. Alig egy hónapja jött, de nekem úgy tűnik, ő segíti pl. Mudryk beilleszkedését pályán és azon kívül is. Ezek kevésbé mainstream skill-ek, de nagyon sokat számítanak. Nem szeretem a Drogba párhuzamokat, de Jackson karaktere tényleg emlékeztet Drogbáéra. Ettől függetlenül legyünk vele óvatosak, egyáltalán nem biztos, hogy élesben is egyből stabil kezdő csatár lehet, szerintem nem feltétlenül baj, ha érkezik mellé egy Vlahovic. Jackson-t nagyon megkedveltem, szerintem jó hatással lesz rá, ha megoszlik közte és Vlaho között a Chelsea-csatárok átka. Ha eredményesebbek leszünk vele a kezdőben, függetlenül Vlahovic vételárától, szerintem ő fog kezdeni.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#1300 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Jacksonnak is kell a konkurencia, így van ez jól. Vlaho tehetséges, jó vétel, sőt, a legjobb ár /érték arányban.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése