Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#1241 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta: 2023. augusztus 6., vasárnap 6:37 Chelsea made contact with Tyler Adams camp to be informed on conditions of the deal, exploring costs 🔵🇺🇸 #CFC

He’s one of the names being considered as £20m relegation clause is available.

Focus remains on Moisés Caicedo talks, separate deal and separate story.

Nézegettem a srácról videókat, nem rossz. Nagyon agilis és technikás, de ő sem vkp.
Ő a Leedsben játszik, nem? Mert akkor tudtommal VKP.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6935
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#1242 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea made contact with Tyler Adams camp to be informed on conditions of the deal, exploring costs 🔵🇺🇸 #CFC

He’s one of the names being considered as £20m relegation clause is available.

Focus remains on Moisés Caicedo talks, separate deal and separate story.

Nézegettem a srácról videókat, nem rossz. Nagyon agilis és technikás, de ő sem vkp.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#1243 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bandi írta: 2023. augusztus 5., szombat 20:42
kecske01 írta: 2023. augusztus 5., szombat 20:09 Brighton reach agreement to sign Kudus for £34.5m. (@David_Ornstein)

Brighton megegyezett az általunk is figyelt Kudusról az Ajaxxal.

Játékossal még messze a megállapodás
Jövőre majd 80 milláért rámegyünk :D
Az igazolásaink egyértelműen azt mutatják, hogy szeretnénk a jövőben kihagyni a Brighton-t. Ugochukwu-t konkrétan a Brighton elől igazoltuk, akik potenciális Caicedo helyettesnek tartották.
Disasi és Jackson is ilyen vételre.
Bár nem izgatnak, de a brazil srácokkal is biztos hogy van valami terv, mert 15-20 millióért hozzuk őket, ami nem aprópénz 3-4 esetében.

Kudus pedig ugyanez a kategoria, de lehetne Olise is az alany - az ő megszerzése valószínűbb, pedig biztos ő is rajta van a Brighton listáján.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#1244 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: 2023. augusztus 5., szombat 19:17
Dante írta: 2023. augusztus 5., szombat 19:13 Hírek szerint újabb játékost igazolunk a Santos-ból, aki egyből mehet a Strasbourg-ba. Meg se nézem mi a posztja, tuti szélső. Kb kapnak mást Angelo helyett.
Mi a neve?

Angelo az nyugodtan maradhat télig, aztán meglátjuk.
Bubi azert csekkold majd le Deivid Washington, mozgasat es befejezeseit leginkabb Benzema-hoz hasonlitjak mar most.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#1245 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dízel írta: 2023. augusztus 5., szombat 19:48
Bandi írta: 2023. augusztus 5., szombat 19:44
Dante írta: 2023. augusztus 5., szombat 19:13 Hírek szerint újabb játékost igazolunk a Santos-ból, aki egyből mehet a Strasbourg-ba. Meg se nézem mi a posztja, tuti szélső. Kb kapnak mást Angelo helyett.
Amúgy van akit még izgalomba hoznak ezek az igazolások? :D Én az utóbbi néhány fiatalról már videót sem néztem, annyira elvesztettem a fonalat az igazolásaink terén :lol:
Lőtéri kutyát nem érdekli.
Ezekből a fiatalokból 1-2 ha a Chelsea palyajara fognak lépni valaha, arra meg még kevesebb esély van, hogy maradandót is fognak alkotni.
Ez a strassbourg inkább csak ilyen kölcsönadogatós klub lesz.
Miért is? Csak mert Santos és Gabriel nagyon korrekten teljesített a felkészülés alatt, utóbbi és Casedei a világ legnagyobb tehetségei közt vannak számontartva amióta nálunk vannak. Kendry Paez egyelőre zseninek néz ki, 16 évesen ha jól tudom már felnőtt válogatott...:D
Moreira még nagyon nyers, de ő is tehetségesnek tünt.
Persze biztos lesznek olyanok akikből nem lesz semmi, de ezeknek a zöme top bajnokságokban fogja végigjátszani a karrierjük jelentős részét. Egy részük bukta, mások majd profitot hoznak és egy kisebb részük beépül mint James, Mount, Colwill stb.

Az utóbbi években igencsak sikeresen nevelünk ki fiatalokat részben köszönhetően annak, hogy jó helyre adtuk őket kölcsön, de mivel ezt bekorlátozták nekik még jobb lehetőség lehet a Strassborug és majd a többi fiók csapat, mert úgy hírlik, hogy a Redbullhoz hasonló rendszert szeretnénk felépíteni - és amúgy meg lehet nézni őket, szarják a topjátékosokat.

Nekem sokkal jobban tetszik ez mint amikor dobálunk minden egyszezonos csodáért 100 milliókat. Mindig irigyeltem azokat a klubokat akik senkikből csinálnak világsztárokat, mint a Barca anno, vagy a Dortmund, Lipcse, Ajax...

Közben Fofana 2 gól + 1 gp berlinben ;)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#1246 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta: 2023. augusztus 5., szombat 20:09 Brighton reach agreement to sign Kudus for £34.5m. (@David_Ornstein)

Brighton megegyezett az általunk is figyelt Kudusról az Ajaxxal.

Játékossal még messze a megállapodás
Jövőre majd 80 milláért rámegyünk :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6935
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#1247 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Brighton reach agreement to sign Kudus for £34.5m. (@David_Ornstein)

Brighton megegyezett az általunk is figyelt Kudusról az Ajaxxal.

Játékossal még messze a megállapodás

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#1248 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

Dízel írta: 2023. augusztus 5., szombat 19:48
Bandi írta: 2023. augusztus 5., szombat 19:44
Dante írta: 2023. augusztus 5., szombat 19:13 Hírek szerint újabb játékost igazolunk a Santos-ból, aki egyből mehet a Strasbourg-ba. Meg se nézem mi a posztja, tuti szélső. Kb kapnak mást Angelo helyett.
Amúgy van akit még izgalomba hoznak ezek az igazolások? :D Én az utóbbi néhány fiatalról már videót sem néztem, annyira elvesztettem a fonalat az igazolásaink terén :lol:
Lőtéri kutyát nem érdekli.
Ezekből a fiatalokból 1-2 ha a Chelsea palyajara fognak lépni valaha, arra meg még kevesebb esély van, hogy maradandót is fognak alkotni.
Ez a strassbourg inkább csak ilyen kölcsönadogatós klub lesz.
Én szerintem még korai lenne leirni ezt az egész projektet, mert egyrészt már nem azok a scoutok vannak, akik Lucas Piazonokat meg Musondakat hoztak ide, és a Strasbourg sem egy Vitesse. Valamivel nivosabb a liga is, meg a Strasbourgba már idén nyáron 50+ milliot öltek a tulajok, nem is beszélve Vieira kinevezéséről. Én bizakodóan állok hozzá és szerintem nem lehetetlen, hogy pár éven belül lesz néhány (fontosabb) játékosunk, akik előtte időt töltöttek a franciáknál.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#1249 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bandi írta: 2023. augusztus 5., szombat 19:44
Dante írta: 2023. augusztus 5., szombat 19:13 Hírek szerint újabb játékost igazolunk a Santos-ból, aki egyből mehet a Strasbourg-ba. Meg se nézem mi a posztja, tuti szélső. Kb kapnak mást Angelo helyett.
Amúgy van akit még izgalomba hoznak ezek az igazolások? :D Én az utóbbi néhány fiatalról már videót sem néztem, annyira elvesztettem a fonalat az igazolásaink terén :lol:
Lőtéri kutyát nem érdekli.
Ezekből a fiatalokból 1-2 ha a Chelsea palyajara fognak lépni valaha, arra meg még kevesebb esély van, hogy maradandót is fognak alkotni.
Ez a strassbourg inkább csak ilyen kölcsönadogatós klub lesz.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#1250 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dante írta: 2023. augusztus 5., szombat 19:13 Hírek szerint újabb játékost igazolunk a Santos-ból, aki egyből mehet a Strasbourg-ba. Meg se nézem mi a posztja, tuti szélső. Kb kapnak mást Angelo helyett.
Amúgy van akit még izgalomba hoznak ezek az igazolások? :D Én az utóbbi néhány fiatalról már videót sem néztem, annyira elvesztettem a fonalat az igazolásaink terén :lol:

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#1251 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

Bubi írta: 2023. augusztus 5., szombat 19:17
Dante írta: 2023. augusztus 5., szombat 19:13 Hírek szerint újabb játékost igazolunk a Santos-ból, aki egyből mehet a Strasbourg-ba. Meg se nézem mi a posztja, tuti szélső. Kb kapnak mást Angelo helyett.
Mi a neve?

Angelo az nyugodtan maradhat télig, aztán meglátjuk.
Deivid Washington, és nem szélső hanem csatár.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#1252 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta: 2023. augusztus 5., szombat 19:13 Hírek szerint újabb játékost igazolunk a Santos-ból, aki egyből mehet a Strasbourg-ba. Meg se nézem mi a posztja, tuti szélső. Kb kapnak mást Angelo helyett.
Mi a neve?

Angelo az nyugodtan maradhat télig, aztán meglátjuk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#1253 Hozzászólás Szerző: Dante »

Hírek szerint újabb játékost igazolunk a Santos-ból, aki egyből mehet a Strasbourg-ba. Meg se nézem mi a posztja, tuti szélső. Kb kapnak mást Angelo helyett.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#1254 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dízel írta: 2023. augusztus 5., szombat 13:46 Nalam egyet jelent, ha valaki kolcsonbe megy, telitett az adott pozicio es nala csak jobb emberek vannak a csapatban.
Hall-t eleg sokan magasztaltak, nyilvan ezt ovatosan kell mindig kezelni, de szerintem ezek a jelek arra utalnak, hogy keves o ide es boven van hova fejlodnie.
Ezert sem ertem a szopkodasat, mar bocsanat.
Nyilván van hova fejlődnie, 18 éves a gyerek :D Ettől függetlenül így is jobb benyomást keltett mint Cucu és tavaly is szinte mindig jó teljesítményt nyújtott, viszont így hogy Maatsen marad, tök fölösleges lett volna itt tartani. Menjen csak 1-2 évet kölcsönbe aztán lehet majd vele is számolni. Cucu-t úgyse fogjuk tudni eladni szóval bőven megleszünk azon a poszton.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#1255 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Nalam egyet jelent, ha valaki kolcsonbe megy, telitett az adott pozicio es nala csak jobb emberek vannak a csapatban.
Hall-t eleg sokan magasztaltak, nyilvan ezt ovatosan kell mindig kezelni, de szerintem ezek a jelek arra utalnak, hogy keves o ide es boven van hova fejlodnie.
Ezert sem ertem a szopkodasat, mar bocsanat.

edeskeves
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#1256 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Es az miert lett volna jobb, hogy Hall fixen csak akkor jatszhatott volna, ha Chilwell leserul. Amennyiben hosszabb tavon egeszseges marad, ugy Hall alig kapott volna lehetoseget.
Biztos vagyok benne, hogy a Palaceban sokkal tobbet fog jatszani, mint itt tette volna ugyhogy szerintem ez jo dontes.

Maatsen amit mutatott a felkeszulesi meccseken, az alapjan helye van a keretben, foleg hogy tobb poszton is tud jatszani.

Hall szerintem nem eleg labdabiztos belso kozeppalyasnak, ebben fejlodnie kell ha azon a poszton akar jatszani. Szarnyvedonek szerintem jobb lenne, mert ha van terulete es ideje akkor tud jo dolgokat csinalni elorefele.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#1257 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dízel írta: 2023. augusztus 5., szombat 8:24
kecske01 írta: 2023. augusztus 5., szombat 7:13 Crystal Palace are closing in on Lewis Hall loan deal with Chelsea. Talks are at advanced stages, almost agreed — final details being discussed 🚨🔵🔴 #CPFC

Hall, expected to extend his contract at Chelsea before leaving as reported by @EdmundBrack.
Azt hittem penge a csavo, miert kell kolcsonadni?
Erik pochnak az elso fekete pont, cucut elorebb tartja mint hall-t.
Chilwell baromi serulekeny, egesz evben cucut fognuk nezni baloldalt. :x
Ne felejtsd el, hogy Maatsen is marad. Négyen pedig sokak egy posztra, még akkor is, ha Hall eredetileg nem LB (bár nekem mindig ott volt sokkal meggyőzőbb, nem a középpályán), a hollandot pedig mindenhol játszatta Poch az előszezon során, csak a saját pozíciójában nem.

Cucurella valószínűleg eladhatatlan, gondolom ki lett adva fentről, hogy játszassa az előszezonban, hátha formába lendül, de ez sajnos nem valósult meg. Ugyanolyan rossz volt, mint tavaly bármikor, miközben körülötte 1-2 kivételtől eltekintve mindenki feljavult.

Én nem félek attól, hogy Maatsen ne kapna elegendő szerepet, Chilwell úgysem tud egy teljes szezonra, még heti egy meccsel sem egészséges maradni, Cucu pedig jelen állás szerint van annyira sz@r, hogy megnyíljon a lehetőség Maatsen előtt.

Hall jobban jár szerintem, ha azt tudja hozni, amit eddig itt, nem kérdés, hogy sok meccse lesz a Palace-ban, több mint itt lenne neki.

A legideálisabb forgatókönyv persze az lenne, ha a spanyolt eltakarítanánk innen valahogy és a két fiatal maradna, de erre sajnos lehet egy szezont még várni kell.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#1258 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kecske01 írta: 2023. augusztus 5., szombat 7:13 Crystal Palace are closing in on Lewis Hall loan deal with Chelsea. Talks are at advanced stages, almost agreed — final details being discussed 🚨🔵🔴 #CPFC

Hall, expected to extend his contract at Chelsea before leaving as reported by @EdmundBrack.
Azt hittem penge a csavo, miert kell kolcsonadni?
Erik pochnak az elso fekete pont, cucut elorebb tartja mint hall-t.
Chilwell baromi serulekeny, egesz evben cucut fognuk nezni baloldalt. :x

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6935
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#1259 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Crystal Palace are closing in on Lewis Hall loan deal with Chelsea. Talks are at advanced stages, almost agreed — final details being discussed 🚨🔵🔴 #CPFC

Hall, expected to extend his contract at Chelsea before leaving as reported by @EdmundBrack.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6935
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#1260 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

🚨 Chelsea have made a £25m verbal proposal to sign Michael Olise. Personal terms are already agreed. Chelsea still waiting for guarantees on his hamstring injury. (@FabriceHawkins) #CFC

Olise is Chelsea akadémista volt amúgy. Természetesen Októberig sérült szóval tuti leigazoljuk

Válasz küldése