Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#5321 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Cr teljesen tönkretenne mindent. Őt nem lehet csak úgy leszarni, félretenni hogy "hagy pofázzon, leszarom". Ő egy élő legenda, a valaha volt legjobb 5 focista egyike és valszeg ő a valaha volt legnagyobb marketing érték. Minden focista példaképe, a fiataljaink őt irigyelve nőttek fel, minden nő aláfeküdne és minden férfi ismeri a nevét.

Nem lehet csak úgy padoztatni vagy kihagyni a játékból. Gólokat akar lőni, rekordokat akar dönteni. Ő nem fogja magát a csapatjáték alá rendelni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#5322 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

BlueBlood1993 írta: 2022. július 8., péntek 10:25
kecske01 írta: 2022. július 8., péntek 10:13 Sterlingnel letelt a 24 óra amúgy..
És ezen mèg meglepődik valaki, hát nem mondták hogy hányszor 24 óra :lol:
Allitolag Akera varunk, egyutt szeretnek bemutatni oket.

Ronaldo-s pletykak eddig nem igazan erdekeltek, mert kacsanak hittem, viszont egyre komolyabb forrasok hozzak le. Emberileg Ronaldoval semmi bajom, peldamutato es kovetendo a hozzaallasa, de nincs ra szuksegunk.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5323 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

kecske01 írta: 2022. július 8., péntek 10:13 Sterlingnel letelt a 24 óra amúgy..
És ezen mèg meglepődik valaki, hát nem mondták hogy hányszor 24 óra :lol:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5324 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Sterlingnel letelt a 24 óra amúgy..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5325 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2022. július 8., péntek 9:48 Nekem nem lenne bajom Cr7-el pedig utálom. Csak rendelje alá magát a csapatnak. Tuchel úgyis kibassza, ha nem viselkedik. Öltözőt nem tudja bomlasztani, mert nincsenek itt a Portugál-Brazil spanok. Mountéknak aztán meg magyarázhat, gondolom mennyire hatja meg őket.
Egy évig én is elnézném őt. Elvégre még is csak az egyik legnagyobb játékosról van szó az elmúlt évtizedben. Azért James labdáit betudná fejezni, abban biztos vagyok :mrgreen: Na de egyenlőre csak mennek a találgatások, simán lehet hogy marad a teheneknél, vagy máshova megy. Nálunk már az is előrelépés lenne, ha sikerülne bejelenteni azokat akikkel már 100x megegyeztünk.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5326 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Nekem nem lenne bajom Cr7-el pedig utálom. Csak rendelje alá magát a csapatnak. Tuchel úgyis kibassza, ha nem viselkedik. Öltözőt nem tudja bomlasztani, mert nincsenek itt a Portugál-Brazil spanok. Mountéknak aztán meg magyarázhat, gondolom mennyire hatja meg őket.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#5327 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bandi írta: 2022. július 8., péntek 8:16 De te el tudod képzelni róla hogy megelégszik epizódszereppel? Mert Tuchel taktikájába kb annyira illik mint Lukaku, tehát kezdőként nem hiszem hogy nagyon számítanánk rá, ha meg elkezd hisztizni akkor csak az öltözői gondok fognak előjönni, nem hiszem hogy ezt meg kellene kockáztatni.
Úgy igaz, ahogy írod. Én a csókát a hypejánál jobban nem ismerem, nem tudom mire vágna ki hisztit és mire nem.

Az adott helyzethez mértem, tehát ha mindenképp akar az új vezetőség egy márkaigazolást. Ebben az esetben tartom őt jobb opciónak, mint Neymart. PLben, BLben bizonyított, nagy meccseken tud alkotni és gondolom hamarabb megszabadulunk a káros dolgaitól. Feltételezem, hogy CR 1 év, Neymar meg kb 4re kötne szerződést

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5328 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amazing24 írta: 2022. július 8., péntek 8:41 A spanyolok szerint De Jong ügynöke Londonban van tegnap óta, a MU-val előrehaladott tárgyalásokat folytat. De Jong inkább a MU-ba igazolna, mint hozzánk.

A L**ds edzője elárulta Raphina nem utazik a csapattal az ausztráliai felkészülésre, és minél hamarabb döntést kell hoznia a jövőjét illetően.
Raphina már döntött, egyértelmű hogy a barszába szeretne menni. Különben már itt lenne nálunk, hiszen már csak a játékossal kellene megegyeznünk. Hagyni kell a faszba őt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#5329 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

A spanyolok szerint De Jong ügynöke Londonban van tegnap óta, a MU-val előrehaladott tárgyalásokat folytat. De Jong inkább a MU-ba igazolna, mint hozzánk.

A L**ds edzője elárulta Raphina nem utazik a csapattal az ausztráliai felkészülésre, és minél hamarabb döntést kell hoznia a jövőjét illetően.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#5330 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta: 2022. július 8., péntek 8:24 Szerintem egyszerűen arról van szó Boehlyék fejében, hogy ha CR vagy Messi elérhető közelségben van egy átigazolási piacon, akkor arra le kell csapni.
Igen, ez az amerikai gondolkodás, ezért van egy edzőnk aki valószínűleg el tudná magyarázni hogy szakmai szempontból miért lenne rossz ötlet a leigazolása. Aztán majd kiderül hogy ténylegesen mennyi beleszólása van Tuchelnek a dolgokba.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5331 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szerintem egyszerűen arról van szó Boehlyék fejében, hogy ha CR vagy Messi elérhető közelségben van egy átigazolási piacon, akkor arra le kell csapni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#5332 Hozzászólás Szerző: Bandi »

AwayRoller írta: 2022. július 8., péntek 8:00 Tekintve, hogy a MUba igazoláskor is talán már az első héten visszahozta mezekből a 15m fontos árat, így anyagilag nem lenne egy rossz húzás, ha pedig a fizujából is le akar engedni a BL miatt, sima no brainer. Ha pedig meg tudjuk oldani, hogy nem rá épülünk, csak a fontosabb mecseken vetjük be a karaktere miatt, akkor szakmailag is be lehet vállalni. Gondolom Boehlyék nem akarnak a fű alatt lapulni, meg kell mutatniuk, hogy képesek nagy nevet elhozni, hogy aztán a fittyf4szok se a barszákba vágyakozzanak. Az eddig megszellőztetett "sztár" nevekből pedig egyértelműen ő a legnagyobb dobás.
De te el tudod képzelni róla hogy megelégszik epizódszereppel? Mert Tuchel taktikájába kb annyira illik mint Lukaku, tehát kezdőként nem hiszem hogy nagyon számítanánk rá, ha meg elkezd hisztizni akkor csak az öltözői gondok fognak előjönni, nem hiszem hogy ezt meg kellene kockáztatni.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#5333 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Tekintve, hogy a MUba igazoláskor is talán már az első héten visszahozta mezekből a 15m fontos árat, így anyagilag nem lenne egy rossz húzás, ha pedig a fizujából is le akar engedni a BL miatt, sima no brainer. Ha pedig meg tudjuk oldani, hogy nem rá épülünk, csak a fontosabb mecseken vetjük be a karaktere miatt, akkor szakmailag is be lehet vállalni. Gondolom Boehlyék nem akarnak a fű alatt lapulni, meg kell mutatniuk, hogy képesek nagy nevet elhozni, hogy aztán a fittyf4szok se a barszákba vágyakozzanak. Az eddig megszellőztetett "sztár" nevekből pedig egyértelműen ő a legnagyobb dobás.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5334 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Közben kiderült, hogy CR nem utazik az muval amerikába és a fogadóirodáknál mi lettünk a toronymagas favorit. Kisebb odds van arra hogy itt folytatja, mint hogy az muban marad.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#5335 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Eljart felette az idő, minden tisztelet azert amiket itt elért, de fizikailag mar nagyon kevés. Belso CB-nek is nagyon maximum kis csapatok ellen. Wingbacknek meg mar semmilyen szinten. Ez sajnos a keret hibája hogy neki kellett ott jatszani mert nincs más.

Azon a poszton nem ilyen tipusu jatekosok kellenek, a Citynel is anno Guardiola azzal kezdte hogy Zabaleta-t, Kolarov-ot kukázta es hozta az erőtő duzzadó Kyle Walkereket, ezt el kell fogadni.

En csotroganyozok, de nalam ez annyira nem rossz ertelmu, meg nem is primitiv. A trabant is egy regi csotrogany de attol még szerethettő.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#5336 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Szabi írta: 2022. július 7., csütörtök 23:51 Engem azért rendesen megdöbbent, hogy itt egyesek úgy beszélnek Azpiról (csotrogány...), mintha egy nagy halom szemét lenne. Alonso-t megértem, de, hogy a csapatunkat 10 éve szolgáló kapitányról ez az általános vélekedés és a hála az elmúlt évtizedért és megannyi sikerért, az csalódást keltő. Pláne úgy, hogy az nem az ő hibája, hogy az edző rossz poszton játszatja az esetek 80%-ában és azért nyújt gyengébb teljesítményt. Jobb oldali CB-ként még mindig egy korrekt és megbízható játékos, simán helye lenne itt a keretben, remélem nem fogjuk a semmiért elpostázni.
Úgy gondolom, hogy egy ember primitív véleménye miatt azért nem kéne általánosítani.
Egyébként Azpit nem akarjuk eladni, hanem ő szeretne távozni, mivel 32-33 évesen több játéklehetőségre vágyik a szezononkénti 20 meccsnél. Szerintem már ő is érzi, hogy Tuchel csak sokadlagos opcióként számolna vele a következő szezonban, bár ez nyilván nagyban függ az érkező emberek számától és kvalitásától is.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5337 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

broduer írta: 2022. július 8., péntek 0:05
Szabi írta: 2022. július 7., csütörtök 23:51 Engem azért rendesen megdöbbent, hogy itt egyesek úgy beszélnek Azpiról (csotrogány...), mintha egy nagy halom szemét lenne. Alonso-t megértem, de, hogy a csapatunkat 10 éve szolgáló kapitányról ez az általános vélekedés és a hála az elmúlt évtizedért és megannyi sikerért, az csalódást keltő. Pláne úgy, hogy az nem az ő hibája, hogy az edző rossz poszton játszatja az esetek 80%-ában és azért nyújt gyengébb teljesítményt. Jobb oldali CB-ként még mindig egy korrekt és megbízható játékos, simán helye lenne itt a keretben, remélem nem fogjuk a semmiért elpostázni.
Ugyanezt gondolom. A két ember ég és föld mind szakmailag mind emberileg. Kevés manapság az olyan játékos mint Azpi. Az ilyet meg kell becsülni. Egyáltalán nem olyan tré mint ahogy be van állítva. A keretben a helye, évi 20 meccsre bőven tökéletes. Én annak örülnék a legjobban ha innen vonulna vissza.
+1 arra a részre hogy több tiszteletet érdemelne de tényleg baromi lassú mèg középre is szóval én nem bánnám ha távozna levezetni a szalonnába és helyette fiatalabbak kapnának lehetőséget de tekintve hogy sehogy nem nézünk ki egyelőre, inkább maradjon csak még egy évet, cserènek elmegy az általad is írt 20 meccsre, egy Sarrnal bőven jobb

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#5338 Hozzászólás Szerző: broduer »

Szabi írta: 2022. július 7., csütörtök 23:51 Engem azért rendesen megdöbbent, hogy itt egyesek úgy beszélnek Azpiról (csotrogány...), mintha egy nagy halom szemét lenne. Alonso-t megértem, de, hogy a csapatunkat 10 éve szolgáló kapitányról ez az általános vélekedés és a hála az elmúlt évtizedért és megannyi sikerért, az csalódást keltő. Pláne úgy, hogy az nem az ő hibája, hogy az edző rossz poszton játszatja az esetek 80%-ában és azért nyújt gyengébb teljesítményt. Jobb oldali CB-ként még mindig egy korrekt és megbízható játékos, simán helye lenne itt a keretben, remélem nem fogjuk a semmiért elpostázni.
Ugyanezt gondolom. A két ember ég és föld mind szakmailag mind emberileg. Kevés manapság az olyan játékos mint Azpi. Az ilyet meg kell becsülni. Egyáltalán nem olyan tré mint ahogy be van állítva. A keretben a helye, évi 20 meccsre bőven tökéletes. Én annak örülnék a legjobban ha innen vonulna vissza.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#5339 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Engem azért rendesen megdöbbent, hogy itt egyesek úgy beszélnek Azpiról (csotrogány...), mintha egy nagy halom szemét lenne. Alonso-t megértem, de, hogy a csapatunkat 10 éve szolgáló kapitányról ez az általános vélekedés és a hála az elmúlt évtizedért és megannyi sikerért, az csalódást keltő. Pláne úgy, hogy az nem az ő hibája, hogy az edző rossz poszton játszatja az esetek 80%-ában és azért nyújt gyengébb teljesítményt. Jobb oldali CB-ként még mindig egy korrekt és megbízható játékos, simán helye lenne itt a keretben, remélem nem fogjuk a semmiért elpostázni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#5340 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Crap írta: 2022. július 7., csütörtök 21:26
focimark írta: 2022. július 7., csütörtök 20:20 Boehly Barcelonaban van, video is keszult rola. Elvielg Azpi es Alonso lesz a ket tema kozte es a Barca vezetosege kozt, bar en ketlem, hogy azert elutazzon oda, hogy eladjon ket jatekost, lehet, hogy nem akkora kamu De Jong feloli erdeklodesunk.
Ezt én is az imént láttam. Mindenesetre szerintem két játékos ingyen elengedése miatt nem hiszem, hogy oda repült volna., Így tényleg érdekes.

2 dolgot tudok elképzelni igazából.

1. Tényleg igazak a de jong , ronaldo és így tovább pletykák.

2. Mielőtt még új ezen a piacon, neki fontos, hogy minden befolyásos alakkal találkozzon, kapcsolatokat építsen, jó benyomást tegyen stb. stb. A firkaszok pedig csak teszik a dolgukat és kitalálnak meg ezt azt hozzá.
Alonsonak és Azpinak is van még egy év hátra a szerződésükből, szóval egyik sem ingyen távozna. Kettejükért egyébként kb 10 millió eurót kaphatunk. Boehlyról nagyjából június eleje óta lehet olvasni, hogy folyamatosan építi a kapcsolatokat játékosügynökökkel, klubelnökökkel és sportigazgatókkal. Ehhez pedig elengedhetetlen a személyes jelenlét.

Válasz küldése