Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#11561 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

cech19960320 írta:
Amazing24 írta:Hirek szerint fellebbez a klub a kizaras ellen es igy 60 napja lesz bizonyitani, hogy minden rendben ment az atigazolasok korul. 29 esetbol egyebkent 18 alkalommal szegtuk meg a szabalyt a FIFA szerint.

Ha Abrat meg erdekli a klub, akkor el tudja intezni ezt a dolgot nemi kenopenzzel. :D
Még viccnek is rossz... Meg ha el lehetne úgy, szted Perez anno nem intézte volna el a Madridban?
Azert Abra egy kicsit komolyabb nev, legalabbis amiket olvasni rola. :D Az orosz vb-t is o intezte el, nyilvan Putyin segitsegevel, de hatalmas kenopenzek mentek, es vb rendezhes kb a mi ugyunk semmi.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#11562 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Amazing24 írta:Hirek szerint fellebbez a klub a kizaras ellen es igy 60 napja lesz bizonyitani, hogy minden rendben ment az atigazolasok korul. 29 esetbol egyebkent 18 alkalommal szegtuk meg a szabalyt a FIFA szerint.

Ha Abrat meg erdekli a klub, akkor el tudja intezni ezt a dolgot nemi kenopenzzel. :D
Még viccnek is rossz... Meg ha el lehetne úgy, szted Perez anno nem intézte volna el a Madridban?

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#11563 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Hirek szerint fellebbez a klub a kizaras ellen es igy 60 napja lesz bizonyitani, hogy minden rendben ment az atigazolasok korul. 29 esetbol egyebkent 18 alkalommal szegtuk meg a szabalyt a FIFA szerint.

Ha Abrat meg erdekli a klub, akkor el tudja intezni ezt a dolgot nemi kenopenzzel. :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#11564 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Gaba írta: A Hollandos hírben lehet valami..Matt Law is lehozta..Zidane szerintem lutri...Maximum akkor jönne,ha nyáron még tudnánk igazolni. Lampardot jobban el tudom képzelni,mint elsőszámú opció.
A Bőrszalonna is megoldotta. Tudom-tudom hülye board, ami a focit illeti, de az ilyen jogi dolgokban csak otthon vannak.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11565 Hozzászólás Szerző: Gaba »

AwayRoller írta:Csak The Sün, úgyhogy óvatosan, de úgy tűnik Holland lesz az interim nyárig, amikortól Zidane az elsődleges opció továbbra is, 200millával erősíthet. Isco, Alex Telles, Kalidou Koulibaly és Mauro Icardi szerepel a kivánságlistáján.
A Hollandos hírben lehet valami..Matt Law is lehozta..Zidane szerintem lutri...Maximum akkor jönne,ha nyáron még tudnánk igazolni. Lampardot jobban el tudom képzelni,mint elsőszámú opció.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#11566 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Csak The Sün, úgyhogy óvatosan, de úgy tűnik Holland lesz az interim nyárig, amikortól Zidane az elsődleges opció továbbra is, 200millával erősíthet. Isco, Alex Telles, Kalidou Koulibaly és Mauro Icardi szerepel a kivánságlistáján.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11567 Hozzászólás Szerző: emsanya »

adrian1989 írta:
Dante írta:
Dízel írta:Meg bakayokot visszahozni! :lol: :lol: :lol: na azert idaig ne sullyedjunk. Inkabb az eretlen fiatalokkal bukdacsoljunk, mint a kutyauto balfekekkel.
Bakayoko a Serie A egy legjobb formájában lévő játékosa. Nem gond ha nem vagy képben, meg az maradt meg, hogy borzasztó volt tavaly, mikor összecsapott a feje fölött a szar, de azért érdemes utánanézni, ha már kritizálod.
Én adnám ha visszajönne anno is nagyon örültem mikor megvették van benne potenciál, jó kis játékos és lehet ha látja hogy bíznak benne akkor teljesít jól.
másik edző aki nem Sarriballt játszik biztos hasznát tudná venni.
Bakayokot elvből elveti Sarri, mert nem tudja azt a magas játékintelligenciás játékot játszani amit Sarri képvisel, így egy próbát se ér meg.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#11568 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Dante írta:
Dízel írta:Meg bakayokot visszahozni! :lol: :lol: :lol: na azert idaig ne sullyedjunk. Inkabb az eretlen fiatalokkal bukdacsoljunk, mint a kutyauto balfekekkel.
Bakayoko a Serie A egy legjobb formájában lévő játékosa. Nem gond ha nem vagy képben, meg az maradt meg, hogy borzasztó volt tavaly, mikor összecsapott a feje fölött a szar, de azért érdemes utánanézni, ha már kritizálod.
Én adnám ha visszajönne anno is nagyon örültem mikor megvették van benne potenciál, jó kis játékos és lehet ha látja hogy bíznak benne akkor teljesít jól.
másik edző aki nem Sarriballt játszik biztos hasznát tudná venni.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11569 Hozzászólás Szerző: Dante »

Dízel írta:Meg bakayokot visszahozni! :lol: :lol: :lol: na azert idaig ne sullyedjunk. Inkabb az eretlen fiatalokkal bukdacsoljunk, mint a kutyauto balfekekkel.
Bakayoko a Serie A egy legjobb formájában lévő játékosa. Nem gond ha nem vagy képben, meg az maradt meg, hogy borzasztó volt tavaly, mikor összecsapott a feje fölött a szar, de azért érdemes utánanézni, ha már kritizálod.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#11570 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

még egy kérdés, mert erre igazából nem találtam sehol választ.
ha most fellebeznek akkor vehetünk játékost ilyenkor is mikor nincs átigazolási időszak pl. most beadják a fellebezést amíg azt vizsgálják addig hivatalosan nem él a tilalom megvesszük mondjuk Lozano-t aki a nyáron csatlakozik hozzánk vagy ilyenkor nincs lehetőség új játékost regisztrálni csak mikor nyitva van az átigazolási ablak.
előre is köszi a választ.
mert szerintem ha meg is lesz a fellebezés akkor sem lehet elhúzni a nyári átigazolási ablak végéig, hogy tudjunk igazolni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11571 Hozzászólás Szerző: emsanya »

És akkor most hogy tudva levő hogy 1 évig nem igazolunk, Sarrinak meg spéci drága emberek kellenek ahhoz hogy bármire képes legyen, marad ő az edző? Kiváncsi leszek ebből így mi sül ki.

Na közbe már olvasom Jaime Redknapp véleményét erről skyon:

"Sarri isn't that type of manager, but I don't blame him, because you are under so much pressure at Chelsea to win, you haven't got the time to blood young players. Pochettino has that luxury, as he knows he is not going to get sacked. At Chelsea you have a bad eight months you get sacked."

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#11572 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

én imádom Hazard-t és mindig is az egyik kedvenc játékosom lesz, de ha tényleg jól érzi magát itt akkor miért menne, legyen itt legenda és érjen el velünk mindent persze ehhez kell a normális vezetőség is.
amúgy soha nem értettem, hogyha van ez a szabály a fiatal játékosok szerződtetéséről akkor egy ekkora klub hogy tud elmenni emellett tudva azt, hogy büntetés jár érte.
talán rosszabbkor nem is nagyon jöhetett volna, mert a keret valami botrányos és az edző is valószínű, hogy már nem sokáig élvezheti a vendégszeretetünket és azért tudva azt, hogy benne van a pakliban, hogy a nyári átigazolási szezont sem tudjuk valahogy kijátszani így nagyon nehéz lesz bármilyen edzőt meggyőzni arról, hogy jöjjön.
amúgy ha jól emlékszem akkor anno a Real és a Barca is fellebezett és még tudtak igazolni a következő átigazolási ablakba és utána jött az eltiltás, remélem ennyire nem selejtes a board, hogy ezt ne próbálják meg.
amúgy ha Hazard megy és nyáron sem jöhet senki akkor valami ilyen csapat lenne a reális szerintem:
Kepa Caballero, Zouma, Christensen, Rüdiger, David Luiz, Ampadu, Emerson, Azpilicueta, Aina, RLC, Barkley, Mount, Kante, Bakayoko, Pulisic, CHO, Higuain(ha maradhat), Batshuayi, Pedro, Kenedy, Pasalic, Abraham,

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#11573 Hozzászólás Szerző: kazomester »

adrian1989 írta:
emsanya írta:Hazardra leszek kiváncsi, gondolom elmegy és itt hagy minket a szarban, de valahol érthető.

most kiderül, hogy legenda vagy csak egy játékos.
ha nem lenne ez a kizárás és lehetne pótolni akkor megérteném hogy menni akar.
de szerintem ami most a legemberibb lenne az az, hogy aláír plusz 1 vagy 2 éves szerződést, hogy ha idén nyáron nem is megy akkor jövő nyáron ne ingyen távozzon Madridba.
amúgy nekem is olyan érzésem van, hogy simán lelép amit én nem tudok megérteni mert nem csak a klub köszönhet sokat Hazardnak de fordítva is arról nem is beszélve, hogy a szurkolók mennyire imádják.
Nem kell drámázni, nem a 2. osztályba sorolnak vissza, csak 1 éves bant kapunk :roll: Nálunk van a legnagyobb merítési lehetőség ami a fiatalokat illeti, ráadásul akár kilobbizhatjuk, hogy a nyáron még tudjunk igazolni. Ha ebből nem hozzák ki a legjobbat, ahhoz semmi köze Hazard-nak, Odoi-nak, egyik játékosnak sem. Nem mellesleg ő miattuk van ez az egész, úgyhogy szedjék össze magukat és tegyék rendbe ezt a káoszt. Hazard pedig már most legenda, hiába próbálják kicsinyíteni.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11574 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

adrian1989 írta:
emsanya írta:Hazardra leszek kiváncsi, gondolom elmegy és itt hagy minket a szarban, de valahol érthető.

most kiderül, hogy legenda vagy csak egy játékos.
ha nem lenne ez a kizárás és lehetne pótolni akkor megérteném hogy menni akar.
de szerintem ami most a legemberibb lenne az az, hogy aláír plusz 1 vagy 2 éves szerződést, hogy ha idén nyáron nem is megy akkor jövő nyáron ne ingyen távozzon Madridba.
amúgy nekem is olyan érzésem van, hogy simán lelép amit én nem tudok megérteni mert nem csak a klub köszönhet sokat Hazardnak de fordítva is arról nem is beszélve, hogy a szurkolók mennyire imádják.
A donteset elvileg mar hamarabb meghozta es en nem varom tole, hogy a klub balfszoskodasa miatt ugorjon esetlegesen a madridi szerzodese. Maradt mar o itt eleg szr szezonok utan is, ugyhogy bizonyitotta mar hogy szereti ezt a klubot. Mellesleg az is lehet, hogy a maradas mellett dontott.
Amiben remenykedhetunk, hogy a nyaron meg tudunk erositeni mielott eletbe lep ez a ban es mindenki “jol” jar.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#11575 Hozzászólás Szerző: Dízel »

emsanya írta:Hazardra leszek kiváncsi, gondolom elmegy és itt hagy minket a szarban, de valahol érthető.

Drinkwatert fel kell építeni.
Meg bakayokot visszahozni! :lol: :lol: :lol: na azert idaig ne sullyedjunk. Inkabb az eretlen fiatalokkal bukdacsoljunk, mint a kutyauto balfekekkel.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#11576 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:Hazardra leszek kiváncsi, gondolom elmegy és itt hagy minket a szarban, de valahol érthető.

most kiderül, hogy legenda vagy csak egy játékos.
ha nem lenne ez a kizárás és lehetne pótolni akkor megérteném hogy menni akar.
de szerintem ami most a legemberibb lenne az az, hogy aláír plusz 1 vagy 2 éves szerződést, hogy ha idén nyáron nem is megy akkor jövő nyáron ne ingyen távozzon Madridba.
amúgy nekem is olyan érzésem van, hogy simán lelép amit én nem tudok megérteni mert nem csak a klub köszönhet sokat Hazardnak de fordítva is arról nem is beszélve, hogy a szurkolók mennyire imádják.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11577 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hazardra leszek kiváncsi, gondolom elmegy és itt hagy minket a szarban, de valahol érthető.

Drinkwatert fel kell építeni.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#11578 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

béla írta:El lesz ez húzva őszig, hogy nyáron még tudjunk igazolni
cech19960320 írta:Fuck yeah... Kénytelenek leszünk bedobni a kicsiket
Bárcsak, de nagyon meglepődnék. Willian,Pedro, Giroud Zappa és a többiek úgyis maradnak.
Luiz és Hazard szerintem megy... Giroud sem biztos hogy marad ám. Zappa elégedetlen. Emerson is kicsit. jogosan. Zouma, Abraham, Aina, James, Mount maradhatnának akár. Willian pedro párosból a brazilt páros lábbal basznám ki.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolási pletykák

#11579 Hozzászólás Szerző: béla »

El lesz ez húzva őszig, hogy nyáron még tudjunk igazolni
cech19960320 írta:Fuck yeah... Kénytelenek leszünk bedobni a kicsiket
Bárcsak, de nagyon meglepődnék. Willian,Pedro, Giroud Zappa és a többiek úgyis maradnak.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11580 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Az álom 11-em :D : Kepa-James-Zouma-Rüdiger-Jay Dasilva-Ruben-Kanté-Mount-Pulisic-Higuain/Batsman-Odoi/Kenedy

Lampard/Morris páros a kispadon.

Válasz küldése