Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6273
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6081 Hozzászólás Szerző: Szabi »

AwayRoller írta: 2022. május 30., hétfő 22:18
edeskeves írta: 2022. május 30., hétfő 21:39 Ziyecht szinten eladnam, ha jonne erte egy normalis ajanlat.
Én személy szerint nem adnám el, csak elfelejteném szélsőként. Dupla 6-ban vagy 3 kpn mélységi irányítóként kéne bepróbáljuk, azon kevesek közé tartozik a jelenlegi keretben, akinek pontosak a labdái és képes indítani.
Igen, csak mire a dupla 6-os pozícióban megfordul, már a hálónkban van a labda. El kell felejteni az ilyen tetűlassú, alacsony embereket a pálya közepén. Bár én nem szeretem, de ha minden kötél szakad, cserének maradhatna, viszont amint jön egy 30 milliós ajánlat, egyből el kéne adni. Az ő ázsiója talán nem esett annyit, mint a többi felsült támadónké, pedig sikeresnek nem mondható az eddigi londoni karrierje.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6082 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta: 2022. május 30., hétfő 22:18
edeskeves írta: 2022. május 30., hétfő 21:39 Ziyecht szinten eladnam, ha jonne erte egy normalis ajanlat.
Én személy szerint nem adnám el, csak elfelejteném szélsőként. Dupla 6-ban vagy 3 kpn mélységi irányítóként kéne bepróbáljuk, azon kevesek közé tartozik a jelenlegi keretben, akinek pontosak a labdái és képes indítani.
Bezony és ha elsül az a balos… én bírom Zijest :mrgreen: Kellenek az ilyen flegma rosszarcúak a keretbe. Lukaku pedig óriási csalódás, nem szeretném őt többet kékben látni. Persze tudom, hogy a hírek nagy része lehet kacsa, de vhogy róla simán eltudom képzelni, hogy jelenleg is azon ügyködik, hogy nyalja vissza magát az interbe
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4813
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#6083 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

edeskeves írta: 2022. május 30., hétfő 21:39 Ziyecht szinten eladnam, ha jonne erte egy normalis ajanlat.
Én személy szerint nem adnám el, csak elfelejteném szélsőként. Dupla 6-ban vagy 3 kpn mélységi irányítóként kéne bepróbáljuk, azon kevesek közé tartozik a jelenlegi keretben, akinek pontosak a labdái és képes indítani.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#6084 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Dembelét én ingyen adnám. Sok játékosunk távozott/távozik idén, így kéne ingyen is igazolni, mert 6-7-8 minőségi játékosra nem elég 200, de még 300 millió sem biztos. Ezért örültem volna Perisicnek, Dybalának is. De én simán elhoznám Marcelot is akár. Cserének jó lenne simán.


Más: így nem buknánk akkorát Lukakun. Én örülnék ha eltakarodna és soha többet nem látnánk a pofáját. Az hagyján, hogy nem méltó a Chelsea mezre, de a profi futballra sem igazán. Már amikor leigazoltuk is mondtam, hogy rossz ötlet...

Rudy Galetti
@RudyGaletti
🚨 #Lukaku-#Inter, the current framework for the possible return to ⚫🔵:

📑 Onerous loan (about €15M) with buy option between €50/60M
💰 €7M net
⌚ By the end of June

Negotiation still difficult, but the parties will try to find a solution. 🐓⚽ #CFC #Transfers
*knock, and it shall be opened unto you*

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#6085 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta: 2022. május 30., hétfő 20:20
edeskeves írta: 2022. május 30., hétfő 20:11 Dembele egy TOP tehetseg, nem hiaba akarja a Barca is meg Xavi, meg ugy is jatszattak, hogy tudtak, hogy el fog menni nagy valoszinuseggel.
A baj csak az, hogy eleg serulekeny, mert amugy szerintem nagyon jo lenne. Van sebessege, mindket labbal jo, 1v1ben is jo szoval ha a serulesek elkerulnek szerintem nagyot menne.

Az hogy mi volt a multban amit a Dortmunddal csinalt rgy dolog, azote eltelt par ev es valoszinuleg erettebb lett.
Masik meg, hogy letszamra megvagyunk azon a poszton amiert sokan mondjak, hogy oda nem kell ember de milyen emberek vannak ott? Pulisic, CHO? Nem kerdes, hogy Dembele mindkettonel boven jobb es jo lenne mennyiseg helyett minosegre torekedni, hogy pl a kupadontoket be tudjuk huzni es ne a fejunket kelljen fogni ennek a ket embernek (meg meg egy parnak) a megoldasai utan.
Mégis mire alapozod, hogy Dembelé jobb mint Pulisic? Mert, hogy statisztikákban abszolút nem ez látszik, az tuti. A barsza meg pár hónapja kb még vasvillával kergette el és már bárkinek odaadták volna, csak szabaduljanak tőle. Az, hogy Xavi elkezdte használni, még nem vesz le semmit abból, hogy egy olyan játékosról beszélünk, aki gondol egyet és magasról szarik a focira. Ilyen mentalitással miattam lehet atom tehetséges, de ilyen arc abszolút nem hiányzik ide.
Eleg csak nezni par Barca meccset amikor egeszseges es jatszik.
Nyilvan el akartak adni mivel kell nekik a penz, ezert “kergettek” volna el. Laporta es Xavi elkezdtek mondani, hogy nincs visszaut szamara nincs tobb szerzodes ajanlat stb aztan vegul erdekes modon megis megtartanak es megint elkezdtek uzletelni.

Szerintem Pulisicnak boven lett volna ideje megmutatni a tudasat miota itt van volt par jo honapja de azonkivul neked tetszik amit mutat? CHO ugyanez, sokan sirtak itt, hogy elmegy a Bayernbe vegul inkabb tette volna, mert legalabb kaptunk volna erte penzt, jelenleg szerintem a felet se fizetnek mar erte.. erre mondom, hogy mennyisegben ok de a minoseg. Ziyecht szinten eladnam, ha jonne erte egy normalis ajanlat.
De ez az en velemenyem, rendben van ha nem ertesz vele egyet.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4003
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#6086 Hozzászólás Szerző: focimark »

Amazing24 írta: 2022. május 30., hétfő 21:01 https://www.mundodeportivo.com/futbol/f ... mbele.html

Több hiteles spanyol forrás szerint Dembele lesz az új éra első igazolása... :?
Mundo pont nem tartozik a hitelesek közé, Koundéről is azt írogatják a spanyolok, hogy csak idő kérdése a bejelentés, az angol(+Fabrizio) források szerint meg majd most kezdünk tárgyalgatni. Szerintem egyelőre senki sincs közel, legalábbis ahogy figyelem a híreket.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6087 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pilgrim írta: 2022. május 30., hétfő 20:55 En szivesen latnam nalunk Origi-t. Alulertekelt jatekos, soha nem kapta meg az eselyt a Liverpoolnal, raadasul ingyen erkezne. Meglatasom szerint, o sokkal jobban illenne a Tuchel fele taktikaban, mint Lukaku.
Ha minden igaz ő már megegyezett a milan-nal.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#6088 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

https://www.mundodeportivo.com/futbol/f ... mbele.html

Több hiteles spanyol forrás szerint Dembele lesz az új éra első igazolása... :?

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#6089 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

En szivesen latnam nalunk Origi-t. Alulertekelt jatekos, soha nem kapta meg az eselyt a Liverpoolnal, raadasul ingyen erkezne. Meglatasom szerint, o sokkal jobban illenne a Tuchel fele taktikaban, mint Lukaku.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6920
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6090 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

fst200 írta: 2022. május 30., hétfő 20:26 Lewara mennyi az esély? Így hogy a beng lelep, szívesen elneznem itt
Előbb lépjen le. Romano nem hozta le, hogy bármi lenne. Lewa már szóban megegyezett Barcaval csak ott meg nincs pénz. Max ha eladják De jongot Mu-nak amit nagyon nem szeretnék.

Nem tudom mennyire jó ötlet egy 34 éves csatárért 30-50 milliót fizetni és egy több éves szerződést adni magas fizuval.

fst200
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6091 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Lewara mennyi az esély? Így hogy a beng lelep, szívesen elneznem itt

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6092 Hozzászólás Szerző: Pityee »

edeskeves írta: 2022. május 30., hétfő 20:11 Dembele egy TOP tehetseg, nem hiaba akarja a Barca is meg Xavi, meg ugy is jatszattak, hogy tudtak, hogy el fog menni nagy valoszinuseggel.
A baj csak az, hogy eleg serulekeny, mert amugy szerintem nagyon jo lenne. Van sebessege, mindket labbal jo, 1v1ben is jo szoval ha a serulesek elkerulnek szerintem nagyot menne.

Az hogy mi volt a multban amit a Dortmunddal csinalt rgy dolog, azote eltelt par ev es valoszinuleg erettebb lett.
Masik meg, hogy letszamra megvagyunk azon a poszton amiert sokan mondjak, hogy oda nem kell ember de milyen emberek vannak ott? Pulisic, CHO? Nem kerdes, hogy Dembele mindkettonel boven jobb es jo lenne mennyiseg helyett minosegre torekedni, hogy pl a kupadontoket be tudjuk huzni es ne a fejunket kelljen fogni ennek a ket embernek (meg meg egy parnak) a megoldasai utan.
Mégis mire alapozod, hogy Dembelé jobb mint Pulisic? Mert, hogy statisztikákban abszolút nem ez látszik, az tuti. A barsza meg pár hónapja kb még vasvillával kergette el és már bárkinek odaadták volna, csak szabaduljanak tőle. Az, hogy Xavi elkezdte használni, még nem vesz le semmit abból, hogy egy olyan játékosról beszélünk, aki gondol egyet és magasról szarik a focira. Ilyen mentalitással miattam lehet atom tehetséges, de ilyen arc abszolút nem hiányzik ide.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

fst200
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6093 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Pityee írta: 2022. május 30., hétfő 20:07 A porcenlábú Dembele az Pulisic 2.0. Talán még az amerikainak több agya is van.
Plusz amilyen ügyei vannak a pályán belül és kívül dembelenek, hozzá képest még Neymar is egy foci szerető, küzdő játékos

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#6094 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dembele egy TOP tehetseg, nem hiaba akarja a Barca is meg Xavi, meg ugy is jatszattak, hogy tudtak, hogy el fog menni nagy valoszinuseggel.
A baj csak az, hogy eleg serulekeny, mert amugy szerintem nagyon jo lenne. Van sebessege, mindket labbal jo, 1v1ben is jo szoval ha a serulesek elkerulnek szerintem nagyot menne.

Az hogy mi volt a multban amit a Dortmunddal csinalt rgy dolog, azote eltelt par ev es valoszinuleg erettebb lett.
Masik meg, hogy letszamra megvagyunk azon a poszton amiert sokan mondjak, hogy oda nem kell ember de milyen emberek vannak ott? Pulisic, CHO? Nem kerdes, hogy Dembele mindkettonel boven jobb es jo lenne mennyiseg helyett minosegre torekedni, hogy pl a kupadontoket be tudjuk huzni es ne a fejunket kelljen fogni ennek a ket embernek (meg meg egy parnak) a megoldasai utan.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6095 Hozzászólás Szerző: Pityee »

A porcenlábú Dembele az Pulisic 2.0. Talán még az amerikainak több agya is van.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6096 Hozzászólás Szerző: Dante »

Traxver írta: 2022. május 30., hétfő 19:54
kecske01 írta: 2022. május 30., hétfő 19:52
Dante írta: 2022. május 30., hétfő 19:49 Azt nagyon sajnálom, hogy nekünk megint a megfeneklett karrierű, problémás személyiségű, keretbe nem illő szupertehetség kell. Az fontos, hogy olcsó, vagyis ebben az esetben ingyen lenne, de az aláírási pénz és a fizetés biztosan nem kis összeg. Nem lenne okosabb a PL-ben bizonyított, kiesés miatt kevésbe kerülő Raphinha-val próbálkozni? Még ha ő is megkéri a pénzét, biztos, hogy nincs annyira elszállva az összeg, mint a francia esetében.
Tanulhattunk volna Pulisic esetéből, nem garancia a jó játékra Tuchel.
Raphinhat en is jobban adnam. Elvileg mi voltunk pole-ban aztan jottek a korlatozasok..
50 millát kérnek érte
Abban a tudatban voltam, hogy mennek vissza a Champo-ba és így aktiválódik a 25 milliós kivásárlási záradék. Egyébként 50 millió sem sok érte, de nyilvánvaló, hogy Kounde, Koulibaly, Gvardiol, Rice és csere hátvédek, na meg a játékos eladások sokkal fontosabbak mint egy új támadó. Még Lukaku eladása esetén sem mondanám azt, hogy "akkor most azonnal kell ember előre".

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#6097 Hozzászólás Szerző: Traxver »

kecske01 írta: 2022. május 30., hétfő 19:52
Dante írta: 2022. május 30., hétfő 19:49 Azt nagyon sajnálom, hogy nekünk megint a megfeneklett karrierű, problémás személyiségű, keretbe nem illő szupertehetség kell. Az fontos, hogy olcsó, vagyis ebben az esetben ingyen lenne, de az aláírási pénz és a fizetés biztosan nem kis összeg. Nem lenne okosabb a PL-ben bizonyított, kiesés miatt kevésbe kerülő Raphinha-val próbálkozni? Még ha ő is megkéri a pénzét, biztos, hogy nincs annyira elszállva az összeg, mint a francia esetében.
Tanulhattunk volna Pulisic esetéből, nem garancia a jó játékra Tuchel.
Raphinhat en is jobban adnam. Elvileg mi voltunk pole-ban aztan jottek a korlatozasok..
50 millát kérnek érte

Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolási pletykák

#6098 Hozzászólás Szerző: Cappy »

kecske01 írta: 2022. május 30., hétfő 19:35
Amazing24 írta: 2022. május 30., hétfő 19:20 Dembele oriasit megy az elmult napokban. En nagyon bizom benne, hogy nem erkezik, teljesen felesleges igazolas lenne. CB es kp posztra kellenne erositenunk, nem egy ujabb szelsot hozni...
Ingyen jönne és rohadtul nincsen ilyen minőségű szélsőnk elől.
Ha idekerul majd meglatjuk mire megy 3 benga vedovel a nyakan ugy hogy nincs kinek passzolni :)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6920
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6099 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dante írta: 2022. május 30., hétfő 19:49 Azt nagyon sajnálom, hogy nekünk megint a megfeneklett karrierű, problémás személyiségű, keretbe nem illő szupertehetség kell. Az fontos, hogy olcsó, vagyis ebben az esetben ingyen lenne, de az aláírási pénz és a fizetés biztosan nem kis összeg. Nem lenne okosabb a PL-ben bizonyított, kiesés miatt kevésbe kerülő Raphinha-val próbálkozni? Még ha ő is megkéri a pénzét, biztos, hogy nincs annyira elszállva az összeg, mint a francia esetében.
Tanulhattunk volna Pulisic esetéből, nem garancia a jó játékra Tuchel.
Raphinhat en is jobban adnam. Elvileg mi voltunk pole-ban aztan jottek a korlatozasok..

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6100 Hozzászólás Szerző: Dante »

Azt nagyon sajnálom, hogy nekünk megint a megfeneklett karrierű, problémás személyiségű, keretbe nem illő szupertehetség kell. Az fontos, hogy olcsó, vagyis ebben az esetben ingyen lenne, de az aláírási pénz és a fizetés biztosan nem kis összeg. Nem lenne okosabb a PL-ben bizonyított, kiesés miatt kevésbe kerülő Raphinha-val próbálkozni? Még ha ő is megkéri a pénzét, biztos, hogy nincs annyira elszállva az összeg, mint a francia esetében.
Tanulhattunk volna Pulisic esetéből, nem garancia a jó játékra Tuchel.

Válasz küldése