Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15321 Hozzászólás Szerző: Bubi »

https://youtu.be/iKdrzede8jo" onclick="window.open(this.href);return false;

Malcom a dijon ellen akasztott egy 30-35 méterest.

Adja az isten, hogy elhozzuk. Gyilkos bal lába van a gyereknek...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#15322 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ezek is mindenkit megakarnak venni. Ha nem csak harmadikak szeretnénk lenni, jobb lenne az ilyen lehetőségekre nem szarni, hanem egy küzdeni kicsit.

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... t-2606359?

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15323 Hozzászólás Szerző: kazomester »

cech19960320 írta:nyugtassatok meg hogy nem volt róla pletyka...
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ep-2606495" onclick="window.open(this.href);return false;
Személy szerint semmit nem olvastam róla mostanában :)

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#15324 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

nyugtassatok meg hogy nem volt róla pletyka...
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ep-2606495" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15325 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:#Juventus are reportedly ready to sell Alex Sandro for €60m after confirming "personal issues"

https://www.football-italia.net/113655/ ... dro-market
nem tudom elképzelni, hogy télen csapatot váltson, de nagy fogás lenne az biztos.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15326 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kazomester írta:#Juventus are reportedly ready to sell Alex Sandro for €60m after confirming "personal issues"

https://www.football-italia.net/113655/ ... dro-market
Remélem elhalásszuk. Marcos már nagyon fásult kezd lenni, másra pedig Conte nem nagyon bízza azt a posztot a jelenlegi keretből.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15327 Hozzászólás Szerző: kazomester »

#Juventus are reportedly ready to sell Alex Sandro for €60m after confirming "personal issues"

https://www.football-italia.net/113655/ ... dro-market

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15328 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A SportBild információi szerint a Chelsea is kinézte magának Mesut Özilt. Antonio Conte mindenképpen szeretné megerősíteni a középpálya közepét, és az sem kizárt, hogy már télen ostromot indítanak érte.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15329 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Real Madrid are ready to launch a January move for Chelsea defender David Luiz. (Forrás: Daily Mail)

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolási pletykák

#15330 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Ezzel meg akkor is egyet ertek, ha amugy szivesen latnam Aubameyangot a csapatban. Ebbol az osszegbol inkabb vehetnenk egy ertelmes tamado kozeppalyast/szelsot a csapatba, szoval Hazarddal egyutt lenne osszesen 2...
211! NEW RECORD!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6278
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15331 Hozzászólás Szerző: Szabi »

edeskeves írta:
emsanya írta:Esetleg fél évre kölcsönbe jöhetne télen. Többre fölösleges.
29 evesen mar valaki idos? Szerintem minimum 3-4 szezont meg tudna hozni ezen a szinten.
edeskeves írta:
Pityee írta:
emsanya írta:Magas az ára, 70-100 millio euro. Ha a balhéai miatt kidobják kölcsönbe, rá lehet repülni (mint Falcao anno). De egyébként sztem fölösleges ennyiért megvenni.
Milyen balhéjai vannak?
Lelepked engedely nelkul ide-oda, elkesik edzesrol stb. De szerintem ezeket azert csinalja, hogy vegre elengedjek. Amugy ezutan a nyar utan vagyis akar mar Pogba ota az arak irrealisan magasak lesznek, ha TOP jatekost akarunk venni, akkor az valahol ennel az arnal kezdodik.
Egyáltalán nem számít idősnek egy 28-29 éves játékos, azonban Aubameyang esetében figyelembe kell venni, hogy a gyorsaságának köszönheti leginkább azt a karriert, amit eddig befutott. Ha ez megkopik, nem sokat ér, erre van kihegyezve a játéka. Simán benne lehet még 3-4 év ezen a szinten, de ahhoz az is kell, hogy a komoly sérülések elkerüljék, nála ez hatványozottan igaz. Látva az idióta gólörömét, még akár abba is belesérülhet, ha rosszul fog talajt.

A kisebb kihágásai szerintem is csak annak szólnak, hogy elvágyódik, ennek nagy jelentőséget nem kell tulajdonítani. Az árak irrealitása pedig egyértelmű, de ha már 70-100 milliót szeretnénk elkölteni egy játékosra, talán jobban körül lehetne nézni.
6+8+5+4+1+1+2+1

edeskeves
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15332 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta:
emsanya írta:Magas az ára, 70-100 millio euro. Ha a balhéai miatt kidobják kölcsönbe, rá lehet repülni (mint Falcao anno). De egyébként sztem fölösleges ennyiért megvenni.
Milyen balhéjai vannak?
Lelepked engedely nelkul ide-oda, elkesik edzesrol stb. De szerintem ezeket azert csinalja, hogy vegre elengedjek. Amugy ezutan a nyar utan vagyis akar mar Pogba ota az arak irrealisan magasak lesznek, ha TOP jatekost akarunk venni, akkor az valahol ennel az arnal kezdodik.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15333 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:Magas az ára, 70-100 millio euro. Ha a balhéai miatt kidobják kölcsönbe, rá lehet repülni (mint Falcao anno). De egyébként sztem fölösleges ennyiért megvenni.
Milyen balhéjai vannak?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15334 Hozzászólás Szerző: emsanya »

edeskeves írta:
emsanya írta:Esetleg fél évre kölcsönbe jöhetne télen. Többre fölösleges.
29 evesen mar valaki idos? Szerintem minimum 3-4 szezont meg tudna hozni ezen a szinten.
Magas az ára, 70-100 millio euro. Ha a balhéai miatt kidobják kölcsönbe, rá lehet repülni (mint Falcao anno). De egyébként sztem fölösleges ennyiért megvenni.

edeskeves
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15335 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta:Esetleg fél évre kölcsönbe jöhetne télen. Többre fölösleges.
29 evesen mar valaki idos? Szerintem minimum 3-4 szezont meg tudna hozni ezen a szinten.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15336 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Esetleg fél évre kölcsönbe jöhetne télen. Többre fölösleges.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6278
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15337 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:Chelsea have been offered the chance to sign Borussia Dortmund's Pierre-Emerick Aubameyang in January. (Forrás: Daily Mirror)
Nekem továbbra sem kéne magas áron, hosszú távú befektetésnek nem az igazi, annak fényében, hogy afrikai, elvileg 29 éves lesz a nyáron és a sebessége a fő erénye, vannak kételyeim. Pláne ha ez a bizonyos "felajánlás" hasonló áron történne (70 m volt fontban vagy euróban, erre már nem emlékszem), mint amit nyáron pletykáltak, én ebből az irányárból indultam ki. Ha már ennyire kínálgatják (figyelembe véve, hogy a forrást látva nagy valószínűség szerint kamu ez a hír), olcsóbban is adhatnák, akkor már megérné bőven leigazolni mert a gólérzékenységéhez nem férhet kétség, adott esetben jobb oldalon is használható lenne 3-4-3-ban.
6+8+5+4+1+1+2+1

edeskeves
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15338 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta:Chelsea have been offered the chance to sign Borussia Dortmund's Pierre-Emerick Aubameyang in January. (Forrás: Daily Mirror)
Nem a Milanba akar visszamenni? Amugy nagyon bomba lenne.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15339 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea have been offered the chance to sign Borussia Dortmund's Pierre-Emerick Aubameyang in January. (Forrás: Daily Mirror)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6278
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15340 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta:Mit vártok a téltől?

Én nem tudom, mit várjak. A józan eszem azt mondja, hogy nem fog érkezni senki, maximum egy olcsó 3. számú csatár, esetleg Goretzka aláír hozzánk, de csak nyáron költözik.

Kicsit a földtöl elrugaszkodván remélem, hogy kihasználjuk, hogy a nagycsapatok bevásároltak a nyáron és nincs szükségük érdemi erősítésre - erre fel oda baszunk az asztalra és hozunk egy jobbszélsőt, csatárt és megpróbálunk behúzni 1-2 nevet a lejáró szerződésű játékosokból. Williant eladnám, Musondát kölcsön adnám és Batsu helyében én eligazolnék. Malcom lenne nálam a tuti jobbszélső, őt tartom a számunkra elérhető játékosok közül magasan a legjobb vételnek, hasonlóan jó vagy még jobb lehetne Promes, ő szerintem simán hozható, de Malcom jóval fiatalabb és több van benne. Gelson Martins még aki hozható és nagy tehetség, de neki asszem 50 +-os a kivásárlási ára.
Amine Harit? :)
Nyáron vette a Schalke a Nantes-tól, kiforratlan még, de nagyon penge a gyerek, nem Gelsenkirchenben fog megöregedni úgy érzem. :)

Egyébként én is Malcomot hoznám, de ha nem ő, egy Zaha-nak is örülnék. Egyik se reális sajnos.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése