Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#501 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Crap írta: 2023. október 31., kedd 11:26
emsanya írta: 2023. október 31., kedd 11:13 Gyakorlatilag a tamado harmasunk full friss emberek, Jacksont, Nkunkut igazoltuk, Broja meg hosszu serulesbol epult fel es fiatal. En ezert nem temetem még őket, Havertz, Werner, Abu meg ki tudja már még ki le lettek kompletten cserélve. Idő kell még nekik meg ez a a szezon ugyis az epitkezesrol szol, nézzük meg mit hoznak le, amibol mar lehet kovetkeztetest levonni. Masok vagyunk de nekem ez keves idő (mondjuk edző fronton altalaban ugyanez van).

Nem sok ertelmét latom most bebaszni a keretbe egy Osimhent, ez a trio meg akkor megint csak keretemberek lennének (talan Nkunku még jatszhatna mellette, de ő se mindig). Plane ha a nigeriai se válik be, mert ki tudja mit hozna nalunk. Toney-t meg még annyira se erőltetném, 60 milio font az ára aztan honapok ota otthon ül.

Egyedul Harry Kane lett volna kb akire fixen lehetett mondani, hogy lerak 20 golt, a tobbi lutri ember. Ő rá meg nem volt esély.
Én egyébként tökre értem ezt az álláspontot és maximálisan is adnám. Tehetséges fiatal támadóink vannak, akiket még megse néztünk igazán. Simán oda adnám nekik ezt az évet és nem igazolnék senkit se télen haa.... Képesek lennének fittek maradni.
Papíron tudom sokan is vagyunk erre a posztra, viszont gyakorlatban.... Nkunku fél éves sérüléseket szed össze folyamatosan, Broja is kb. 2 évet kihagyott egy huzamba (igaz ő most csak egy nagyon kis sérülsét szedett öszse és azt is a másik térdére, nem pedig ami megsérült de akkor is)

Szívesen oda adnám én nekik a szezont és megnézném formába tudnak-e lendülni / mit tudnak, amennyiben lehetne számítani rájuk. Viszont egyenlőre kb. annyira lehet rájuk számítani mint Jamesre vagy Chilwellre egy szezonba, aminek eredményeképpen marad az 1 szem Jackson, aki egyedül meg már kevés, főleg a betömörülő csapatok ellen, még akkor is ha éppen Jackson össze kapja magát és jól játszik.

Ez az állapot az ami tarthatatlan inkább és ami miatt szükség lenne még egy csatárra. Biztos vagyok benne hogy középcsapat maradunk, amennyiben nem tudunk konstans legalább két normális csatárt a keretben tudni.
Szerintem bőven megkapták ők itt a lehetőséget és lehetne is élni vele. A sérülésekről nem tehetnek, viszont egyetlen egy játékos se várhatja el, hogy egy csapat éveket várjon rá. Amennyiben sérülés vagy bármi miatt nem sikerül bizonyítania és telítettek leszünk a posztján, akkor mehet kölcsönbe bizonyítani más csapatban, hogy igenis itt a helye és lehet rá számítani egy egész szezonban.
+1
Nincs mit hozzafuznom, ez a tortenet igy ennyi.

Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#502 Hozzászólás Szerző: Crap »

emsanya írta: 2023. október 31., kedd 11:13 Gyakorlatilag a tamado harmasunk full friss emberek, Jacksont, Nkunkut igazoltuk, Broja meg hosszu serulesbol epult fel es fiatal. En ezert nem temetem még őket, Havertz, Werner, Abu meg ki tudja már még ki le lettek kompletten cserélve. Idő kell még nekik meg ez a a szezon ugyis az epitkezesrol szol, nézzük meg mit hoznak le, amibol mar lehet kovetkeztetest levonni. Masok vagyunk de nekem ez keves idő (mondjuk edző fronton altalaban ugyanez van).

Nem sok ertelmét latom most bebaszni a keretbe egy Osimhent, ez a trio meg akkor megint csak keretemberek lennének (talan Nkunku még jatszhatna mellette, de ő se mindig). Plane ha a nigeriai se válik be, mert ki tudja mit hozna nalunk. Toney-t meg még annyira se erőltetném, 60 milio font az ára aztan honapok ota otthon ül.

Egyedul Harry Kane lett volna kb akire fixen lehetett mondani, hogy lerak 20 golt, a tobbi lutri ember. Ő rá meg nem volt esély.
Én egyébként tökre értem ezt az álláspontot és maximálisan is adnám. Tehetséges fiatal támadóink vannak, akiket még megse néztünk igazán. Simán oda adnám nekik ezt az évet és nem igazolnék senkit se télen haa.... Képesek lennének fittek maradni.
Papíron tudom sokan is vagyunk erre a posztra, viszont gyakorlatban.... Nkunku fél éves sérüléseket szed össze folyamatosan, Broja is kb. 2 évet kihagyott egy huzamba (igaz ő most csak egy nagyon kis sérülsét szedett öszse és azt is a másik térdére, nem pedig ami megsérült de akkor is)

Szívesen oda adnám én nekik a szezont és megnézném formába tudnak-e lendülni / mit tudnak, amennyiben lehetne számítani rájuk. Viszont egyenlőre kb. annyira lehet rájuk számítani mint Jamesre vagy Chilwellre egy szezonba, aminek eredményeképpen marad az 1 szem Jackson, aki egyedül meg már kevés, főleg a betömörülő csapatok ellen, még akkor is ha éppen Jackson össze kapja magát és jól játszik.

Ez az állapot az ami tarthatatlan inkább és ami miatt szükség lenne még egy csatárra. Biztos vagyok benne hogy középcsapat maradunk, amennyiben nem tudunk konstans legalább két normális csatárt a keretben tudni.
Szerintem bőven megkapták ők itt a lehetőséget és lehetne is élni vele. A sérülésekről nem tehetnek, viszont egyetlen egy játékos se várhatja el, hogy egy csapat éveket várjon rá. Amennyiben sérülés vagy bármi miatt nem sikerül bizonyítania és telítettek leszünk a posztján, akkor mehet kölcsönbe bizonyítani más csapatban, hogy igenis itt a helye és lehet rá számítani egy egész szezonban.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#503 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gyakorlatilag a tamado harmasunk full friss emberek, Jacksont, Nkunkut igazoltuk, Broja meg hosszu serulesbol epult fel es fiatal. En ezert nem temetem még őket, Havertz, Werner, Abu meg ki tudja már még ki le lettek kompletten cserélve. Idő kell még nekik meg ez a a szezon ugyis az epitkezesrol szol, nézzük meg mit hoznak le, amibol mar lehet kovetkeztetest levonni. Masok vagyunk de nekem ez keves idő (mondjuk edző fronton altalaban ugyanez van).

Nem sok ertelmét latom most bebaszni a keretbe egy Osimhent, ez a trio meg akkor megint csak keretemberek lennének (talan Nkunku még jatszhatna mellette, de ő se mindig). Plane ha a nigeriai se válik be, mert ki tudja mit hozna nalunk. Toney-t meg még annyira se erőltetném, 60 milio font az ára aztan honapok ota otthon ül.

Egyedul Harry Kane lett volna kb akire fixen lehetett mondani, hogy lerak 20 golt, a tobbi lutri ember. Ő rá meg nem volt esély.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolási pletykák

#504 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Szabi írta: 2023. október 31., kedd 10:31 Jacksonnak is Drogba a példaképe, szezon elején, mikor jobban ment neki, ő volt az, aki elhesegette az összehasonlításokat, és szó szerint egy senkinek titulálta magát az elefántcsontpartihoz képest. Ha ez nem egy alázatos, szerény hozzáállás, akkor mi?

Láttuk, hogy milyen jól működött Nkunku-val párban, nem értem én sem miért kell 10 meccs után leírni, főleg mikor a fél keret sérült és nincs két olyan meccs egymás után, hogy ugyanazok a csapattársak vegyék körül a pályán. A helyzeteket nem lövi be egyelőre jó hatékonysággal, sokszor önző és rossz megoldást választ, de remekül mozog be üres területekre, be lehet vonni a kombinatív játékba, abszolút nincs elveszve a pályán. Erre lehet építeni.

Madueke nagyjából hasonló árcédulával került ide, ő mégsincs soha b@sztatva, pedig egy kezemen meg tudom számolni, hány értékelhető megoldása volt eddig itt. Nem véletlenül nem játszik. Kötelező télen kölcsönadni.
Egyetértek veled Jacksonnal kapcsolatban. Madueke meg szóra sem érdemes.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#505 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta: 2023. október 31., kedd 10:48
Pityee írta: 2023. október 31., kedd 10:24
Bubi írta: 2023. október 31., kedd 10:16

Jackson utcalány jól kezdett szezon elején és biztos vagyok benne, hogy egész más lenne a téma, ha nem a C csapattal kell játszania minden meccsen. Most fusztrált, ez egyértelmű. Nem jó jel, hogy nem kezeli jól a nyomást, de erre (is) szokták mondani, hogy még nagyon fiatal. Perpill nagyon gyenge, de így leírni egy olyan frissen érkezett, fiatal játékost aki amúgy kényszerből van játszatva és nem volt drága.... Nagyon túlzó és elhamarkodott.
De miért van kényszerből játszatva? Hisz ő lett elsőszámú támadónak leigazolva. Ez volt a terv! Akkor milyen kényszerről beszélünk? Mi ez a duma hogy C csapattal kell játszania? Ha visszajön Nkunku akkor már A csapattal fog játszani? Eddig Mudrykkal, Sterlinggel, Enzoval és Caicedoval játszott együtt. Az szar? Ettől lesz jobb csapatunk ha visszatérnek a sérültek netán? Vagy te mit látsz benne többet, mint pl Batshuayiba volt? Amik a tények, hogy jelenleg több sárgalapja van, mint gólja. Mostmár pedig a saját szurkolókkal is összeveszik, mert nem bírja a kritikát. Pedig taknyos fiatalként ahelyett hogy kimutogat a szurkolónak, inkább arra kellene koncentrálnia, hogy befogja a száját és csendben vagdossa a gólokat.
Egy radar alatti, olcsón megszerzett, kb. nevesincs, még csak szárnyait bontogató támadó felé támasztasz olyan elvárásokat, mintha egy többszörösen bizonyított klasszisról lenne szó. Egy szem csatárként vagdossa a gólokat, tűrje a nyomást, azonnal legyen összhangban a többi 20-22 éves, különböző ligákból igazolt társakkal. Nem érzed igazságtalannak?

Emlékszem, a leigazolása pillanatában is szidtad, mint a bokrot, gondolom most jó érzéssel tölt el, hogy "igazad volt", csak erről szól a Jackson elleni hadjáratod, ez a motiváló erő.
Hülyeség. Általában egyetértek veled Szabi, de most nem jól látod. Tökre örültem neki, mikor a Luton ellen megrúgta első gólját. Na mondom most valami elindul. Hát kiderült, hogy kb az volt a szintje. Előbb-utóbb el lesz innen zavarva, de remélhetőleg nem várnak vele sokat.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#506 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta: 2023. október 31., kedd 10:24
Bubi írta: 2023. október 31., kedd 10:16
Pityee írta: 2023. október 31., kedd 10:09

Tudod hiába fiatalok, valamelyik játékosnál illene ideje-korán belátni, hogy nincs neki erre a szintre. Megfordult már a közelmúltban nálunk egypár tehetséges támadó és az ilyen Jackson kaliberűknek az lett a vége, hogy mentek kölcsönbe fél vagy egy szezonon belül. Úgyh miattam várhatod a csodát, nem Jackson lesz a következő Drogba, az biztos. Ellenben Osimhenben minden megvan ahhoz, hogy elérje a TOP szintet. Nem véletlen, hogy Drogbának Osimhen a kedvence a jelenlegi labdarúgásból. Ezt ő maga nyilatkozta.
Jackson utcalány jól kezdett szezon elején és biztos vagyok benne, hogy egész más lenne a téma, ha nem a C csapattal kell játszania minden meccsen. Most fusztrált, ez egyértelmű. Nem jó jel, hogy nem kezeli jól a nyomást, de erre (is) szokták mondani, hogy még nagyon fiatal. Perpill nagyon gyenge, de így leírni egy olyan frissen érkezett, fiatal játékost aki amúgy kényszerből van játszatva és nem volt drága.... Nagyon túlzó és elhamarkodott.
De miért van kényszerből játszatva? Hisz ő lett elsőszámú támadónak leigazolva. Ez volt a terv! Akkor milyen kényszerről beszélünk? Mi ez a duma hogy C csapattal kell játszania? Ha visszajön Nkunku akkor már A csapattal fog játszani? Eddig Mudrykkal, Sterlinggel, Enzoval és Caicedoval játszott együtt. Az szar? Ettől lesz jobb csapatunk ha visszatérnek a sérültek netán? Vagy te mit látsz benne többet, mint pl Batshuayiba volt? Amik a tények, hogy jelenleg több sárgalapja van, mint gólja. Mostmár pedig a saját szurkolókkal is összeveszik, mert nem bírja a kritikát. Pedig taknyos fiatalként ahelyett hogy kimutogat a szurkolónak, inkább arra kellene koncentrálnia, hogy befogja a száját és csendben vagdossa a gólokat.
Egy radar alatti, olcsón megszerzett, kb. nevesincs, még csak szárnyait bontogató támadó felé támasztasz olyan elvárásokat, mintha egy többszörösen bizonyított klasszisról lenne szó. Egy szem csatárként vagdossa a gólokat, tűrje a nyomást, azonnal legyen összhangban a többi 20-22 éves, különböző ligákból igazolt társakkal. Nem érzed igazságtalannak?

Emlékszem, a leigazolása pillanatában is szidtad, mint a bokrot, gondolom most jó érzéssel tölt el, hogy "igazad volt", csak erről szól a Jackson elleni hadjáratod, ez a motiváló erő.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#507 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Jacksonnak is Drogba a példaképe, szezon elején, mikor jobban ment neki, ő volt az, aki elhesegette az összehasonlításokat, és szó szerint egy senkinek titulálta magát az elefántcsontpartihoz képest. Ha ez nem egy alázatos, szerény hozzáállás, akkor mi?

Láttuk, hogy milyen jól működött Nkunku-val párban, nem értem én sem miért kell 10 meccs után leírni, főleg mikor a fél keret sérült és nincs két olyan meccs egymás után, hogy ugyanazok a csapattársak vegyék körül a pályán. A helyzeteket nem lövi be egyelőre jó hatékonysággal, sokszor önző és rossz megoldást választ, de remekül mozog be üres területekre, be lehet vonni a kombinatív játékba, abszolút nincs elveszve a pályán. Erre lehet építeni.

Madueke nagyjából hasonló árcédulával került ide, ő mégsincs soha b@sztatva, pedig egy kezemen meg tudom számolni, hány értékelhető megoldása volt eddig itt. Nem véletlenül nem játszik. Kötelező télen kölcsönadni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#508 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2023. október 31., kedd 10:16
Pityee írta: 2023. október 31., kedd 10:09
emsanya írta: 2023. október 31., kedd 0:03
Fiatalok es most kotottek szerzodest, Broja hosszutavra is. Igen velük szeretnem letolni az ideit es akar a kovetkezo szezont is. Ne temessunk mar el mindenkit 1-2 honap alatt, ezek nem 30+-os jatekosok.

Oshimen meg ahogy írtatok ugyanugy lutri mint jelenleg sokan masok. Plane lenne rajta a szokasos 150 millios cimke a 9es mezzel egyutt, ezek nalunk hiresen jol sülnek el. Arrol nem beszelve hogy folyamatosan kiujulo combizom serulse van, nem bír teljes szezonokat lejatszani (olyan James értékű).
Tudod hiába fiatalok, valamelyik játékosnál illene ideje-korán belátni, hogy nincs neki erre a szintre. Megfordult már a közelmúltban nálunk egypár tehetséges támadó és az ilyen Jackson kaliberűknek az lett a vége, hogy mentek kölcsönbe fél vagy egy szezonon belül. Úgyh miattam várhatod a csodát, nem Jackson lesz a következő Drogba, az biztos. Ellenben Osimhenben minden megvan ahhoz, hogy elérje a TOP szintet. Nem véletlen, hogy Drogbának Osimhen a kedvence a jelenlegi labdarúgásból. Ezt ő maga nyilatkozta.
Jackson utcalány jól kezdett szezon elején és biztos vagyok benne, hogy egész más lenne a téma, ha nem a C csapattal kell játszania minden meccsen. Most fusztrált, ez egyértelmű. Nem jó jel, hogy nem kezeli jól a nyomást, de erre (is) szokták mondani, hogy még nagyon fiatal. Perpill nagyon gyenge, de így leírni egy olyan frissen érkezett, fiatal játékost aki amúgy kényszerből van játszatva és nem volt drága.... Nagyon túlzó és elhamarkodott.
De miért van kényszerből játszatva? Hisz ő lett elsőszámú támadónak leigazolva. Ez volt a terv! Akkor milyen kényszerről beszélünk? Mi ez a duma hogy C csapattal kell játszania? Ha visszajön Nkunku akkor már A csapattal fog játszani? Eddig Mudrykkal, Sterlinggel, Enzoval és Caicedoval játszott együtt. Az szar? Ettől lesz jobb csapatunk ha visszatérnek a sérültek netán? Vagy te mit látsz benne többet, mint pl Batshuayiba volt? Amik a tények, hogy jelenleg több sárgalapja van, mint gólja. Mostmár pedig a saját szurkolókkal is összeveszik, mert nem bírja a kritikát. Pedig taknyos fiatalként ahelyett hogy kimutogat a szurkolónak, inkább arra kellene koncentrálnia, hogy befogja a száját és csendben vagdossa a gólokat.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#509 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2023. október 31., kedd 10:09
emsanya írta: 2023. október 31., kedd 0:03
Pityee írta: 2023. október 30., hétfő 15:07

Nem kell csatár? Ezt te sem gondolod komolyan :D Jackson egy csődtömeg. Vele szeretnéd letolni az idei, de akár a jövő szezont is? Csak azért mert fiatal? Ne vicceljünk már komolyan. Amennyiben az a cél, hogy ne essünk ki a PL-ből, akkor jó lesz Jackson jaja.
Fiatalok es most kotottek szerzodest, Broja hosszutavra is. Igen velük szeretnem letolni az ideit es akar a kovetkezo szezont is. Ne temessunk mar el mindenkit 1-2 honap alatt, ezek nem 30+-os jatekosok.

Oshimen meg ahogy írtatok ugyanugy lutri mint jelenleg sokan masok. Plane lenne rajta a szokasos 150 millios cimke a 9es mezzel egyutt, ezek nalunk hiresen jol sülnek el. Arrol nem beszelve hogy folyamatosan kiujulo combizom serulse van, nem bír teljes szezonokat lejatszani (olyan James értékű).
Tudod hiába fiatalok, valamelyik játékosnál illene ideje-korán belátni, hogy nincs neki erre a szintre. Megfordult már a közelmúltban nálunk egypár tehetséges támadó és az ilyen Jackson kaliberűknek az lett a vége, hogy mentek kölcsönbe fél vagy egy szezonon belül. Úgyh miattam várhatod a csodát, nem Jackson lesz a következő Drogba, az biztos. Ellenben Osimhenben minden megvan ahhoz, hogy elérje a TOP szintet. Nem véletlen, hogy Drogbának Osimhen a kedvence a jelenlegi labdarúgásból. Ezt ő maga nyilatkozta.
Jackson utcalány jól kezdett szezon elején és biztos vagyok benne, hogy egész más lenne a téma, ha nem a C csapattal kell játszania minden meccsen. Most fusztrált, ez egyértelmű. Nem jó jel, hogy nem kezeli jól a nyomást, de erre (is) szokták mondani, hogy még nagyon fiatal. Perpill nagyon gyenge, de így leírni egy olyan frissen érkezett, fiatal játékost aki amúgy kényszerből van játszatva és nem volt drága.... Nagyon túlzó és elhamarkodott.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#510 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: 2023. október 31., kedd 0:03
Pityee írta: 2023. október 30., hétfő 15:07
emsanya írta: 2023. október 30., hétfő 14:24
Szerintem a telet hagyni kell csatar ügyben, ugyse lesz senki nagyobb név aki mozdithato.

Toney full lutri, nincs is jatekban meg inkabb alacsonyabb osztalyban jatszott elotte, meg full mast jatszott Brentfordban is.

Osimhen talan nyaron mozdithato, télen biztos nem, meg az ára is az egekben es ugy nez ki mar ki is békült a napolisokkal.

Jatszon csak Jackson, Nkunku, Broja vegig, toljanak le egy szezont. Fiatalok még, Nkunku meg egyelore nem is jatszott. Nyaron se nagyon kell uj csatar ha nem mozdithato senki.

Guirassy-nak amugy van egy 15 millio fontos kivasarlasi zaradeke, de ő is folosleges, fél szezonon sincs tul.
Nem kell csatár? Ezt te sem gondolod komolyan :D Jackson egy csődtömeg. Vele szeretnéd letolni az idei, de akár a jövő szezont is? Csak azért mert fiatal? Ne vicceljünk már komolyan. Amennyiben az a cél, hogy ne essünk ki a PL-ből, akkor jó lesz Jackson jaja.
Fiatalok es most kotottek szerzodest, Broja hosszutavra is. Igen velük szeretnem letolni az ideit es akar a kovetkezo szezont is. Ne temessunk mar el mindenkit 1-2 honap alatt, ezek nem 30+-os jatekosok.

Oshimen meg ahogy írtatok ugyanugy lutri mint jelenleg sokan masok. Plane lenne rajta a szokasos 150 millios cimke a 9es mezzel egyutt, ezek nalunk hiresen jol sülnek el. Arrol nem beszelve hogy folyamatosan kiujulo combizom serulse van, nem bír teljes szezonokat lejatszani (olyan James értékű).
Tudod hiába fiatalok, valamelyik játékosnál illene ideje-korán belátni, hogy nincs neki erre a szintre. Megfordult már a közelmúltban nálunk egypár tehetséges támadó és az ilyen Jackson kaliberűknek az lett a vége, hogy mentek kölcsönbe fél vagy egy szezonon belül. Úgyh miattam várhatod a csodát, nem Jackson lesz a következő Drogba, az biztos. Ellenben Osimhenben minden megvan ahhoz, hogy elérje a TOP szintet. Nem véletlen, hogy Drogbának Osimhen a kedvence a jelenlegi labdarúgásból. Ezt ő maga nyilatkozta. De tényleg minden attól függ, hogy mi a cél, ha a kiesés elkerülése és egy szimpatikus középcsapat mentalitású gárda kiépítése, akkor megfelel Jackson is. Eltapsikolunk neki, néha rúg egy-két gólt, feltűri a gatyeszt a seggébe és aztán elevickélünk a 10-15. hely egyikén. Viszont ha valamikor újra felszeretnénk kerülni a BL térképre, akkor elengedhetetlen a TOP klasszisok leigazolása.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#511 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dízel írta: 2023. október 30., hétfő 20:13
kecske01 írta: 2023. október 30., hétfő 18:47 És mi lesz, ha Oshimen is felsül a Pl-ben?:D akkor kb lehúzhatjuk a rolót.

Nem nagyon van olyan csatár aki tuti beválna, Oshimennek a fizikai adottságai miatt kevés az esélye, hogy bedől, de mégis 150 milla lenne alsóhangon.

Toney meg 28 éves már és nem volt még nagy csapatban
Nyilván össze kell raknia pochnak azt a bizonyos támadó játékot, de minden posztra van klasszis, vagy olyan fiatal játékosunk akikből klasszis lehet, a csatárokról ez nem mondható el.
Már pedig csatár nélkül nem fogunk eredményesek lenni.
Ha meg Oshimen besülne, akkor meg nincs miről beszélni, nem vele lenne a hiba, hanem a taktikával vagy pochal vagy az előkészítőkkel. Victor beveri barhonnan, mint haaland meg lewa és kane.
Nem tudom ki hogy van vele, de szerintem sokan túlértékelik a játékosainkat, túlzásnak érzem azt kijelenteni hogy tele vagyunk klasszisokkal vagy potenciális klasszisokkal. A jelenlegi keretből én talán egyedül James-re tudnám azt mondani hogy klasszis, de rá meg úgy tűnik nem lehet hosszú távon számítani. A fiatalok közül Colwill az aki a legbiztatóbb, Enzo talán, bár én benne se látom egyelőre a 100 milliós játékost, Caicedo nekem eddig nagyon átlagos, főleg ahhoz képest amennyibe került és nagyjából ennyi. Nkunku-ról nem tudunk egyelőre semmit, Mudryk, Madueke, Palmer, Lavia tehetséges mind, de nagyon össze kell állnia a csillagoknak hogy ezekből a játékosokból mind klasszis legyen.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#512 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta: 2023. október 30., hétfő 15:07
emsanya írta: 2023. október 30., hétfő 14:24
Traxver írta: 2023. október 29., vasárnap 20:14
csatár? na de ki? akit el is tudnánk hozni és illene is a PL-be
Szerintem a telet hagyni kell csatar ügyben, ugyse lesz senki nagyobb név aki mozdithato.

Toney full lutri, nincs is jatekban meg inkabb alacsonyabb osztalyban jatszott elotte, meg full mast jatszott Brentfordban is.

Osimhen talan nyaron mozdithato, télen biztos nem, meg az ára is az egekben es ugy nez ki mar ki is békült a napolisokkal.

Jatszon csak Jackson, Nkunku, Broja vegig, toljanak le egy szezont. Fiatalok még, Nkunku meg egyelore nem is jatszott. Nyaron se nagyon kell uj csatar ha nem mozdithato senki.

Guirassy-nak amugy van egy 15 millio fontos kivasarlasi zaradeke, de ő is folosleges, fél szezonon sincs tul.
Nem kell csatár? Ezt te sem gondolod komolyan :D Jackson egy csődtömeg. Vele szeretnéd letolni az idei, de akár a jövő szezont is? Csak azért mert fiatal? Ne vicceljünk már komolyan. Amennyiben az a cél, hogy ne essünk ki a PL-ből, akkor jó lesz Jackson jaja.
Fiatalok es most kotottek szerzodest, Broja hosszutavra is. Igen velük szeretnem letolni az ideit es akar a kovetkezo szezont is. Ne temessunk mar el mindenkit 1-2 honap alatt, ezek nem 30+-os jatekosok.

Oshimen meg ahogy írtatok ugyanugy lutri mint jelenleg sokan masok. Plane lenne rajta a szokasos 150 millios cimke a 9es mezzel egyutt, ezek nalunk hiresen jol sülnek el. Arrol nem beszelve hogy folyamatosan kiujulo combizom serulse van, nem bír teljes szezonokat lejatszani (olyan James értékű).

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#513 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Izland írta: 2023. október 30., hétfő 22:28 Nem nagyon emlékszem, hogy jól szálltunk volna ki bármilyen seria a-s igazolásból.. egyszerűen túl gyenge bajnokság.

Remélem Oshiment nem igazoljuk le. Julian Alvarezért kellene lepakolni minden pénzt. Amennyiért Oshimen jönne, annyiért őt is lehetne mozdítani.
Julian Alvarez nalam minden penzt megerne es tokeletes lenne ide, mert univerzalis. Viszont a city nem lenne olyan hulye, hogy eladja, nem tudom mennyi a kivasarlasi ara.

Korabban en is bedobtam, hogy Haaland mogott nem sok eselye van jatszani, de ha beall vagy jatszik allando gol veszely.

150-200 is adnek erte, imadnam :D

Avatar
Izland
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#514 Hozzászólás Szerző: Izland »

Nem nagyon emlékszem, hogy jól szálltunk volna ki bármilyen seria a-s igazolásból.. egyszerűen túl gyenge bajnokság.

Remélem Oshiment nem igazoljuk le. Julian Alvarezért kellene lepakolni minden pénzt. Amennyiért Oshimen jönne, annyiért őt is lehetne mozdítani.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#515 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dízel írta: 2023. október 30., hétfő 20:13
kecske01 írta: 2023. október 30., hétfő 18:47 És mi lesz, ha Oshimen is felsül a Pl-ben?:D akkor kb lehúzhatjuk a rolót.

Nem nagyon van olyan csatár aki tuti beválna, Oshimennek a fizikai adottságai miatt kevés az esélye, hogy bedől, de mégis 150 milla lenne alsóhangon.

Toney meg 28 éves már és nem volt még nagy csapatban
Nyilván össze kell raknia pochnak azt a bizonyos támadó játékot, de minden posztra van klasszis, vagy olyan fiatal játékosunk akikből klasszis lehet, a csatárokról ez nem mondható el.
Már pedig csatár nélkül nem fogunk eredményesek lenni.
Ha meg Oshimen besülne, akkor meg nincs miről beszélni, nem vele lenne a hiba, hanem a taktikával vagy pochal vagy az előkészítőkkel. Victor beveri barhonnan, mint haaland meg lewa és kane.
Persze, ha Poch nem tudná megoldani, hogy Oshimennel működjön a rendszer tuti hamar kiraknák a szűrét.

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#516 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

koni0725 írta: 2023. október 30., hétfő 20:52 Engem már csak az érdekelne, hogy Osimhen pontosan miért is szerződne a Chelsea-be, amikor fél Európa sorban áll érte?

Mi az, ami miatt előnyösebb pozícióban lennénk, mint bármelyik nagycsapat, amelyik nem éppen kiscsapatot játszik, hanem BL, bajnokság megnyerése a tét?

Mi miatt lennénk mi most 2023-ban egy vonzó projekt?
Keresd vissza ugyanezeket a posztokat korábbi igazolásokkal kapcsolatban, akiknek nem csak mi voltunk a kérői az elmúlt 2 évből, ugyanaz az indok itt is. (plusz Oshimen még nigériai is, ahol nagyon nagyra tartják a chelseat)
Amúgy, hol áll érte sorba fél Európa, ki venné meg/ki tudná megvenni?
Olaszoknál senki, vagy max a Juve aki költött már ott nagyot, de nekik is valszeg rá kéne dobni Vlahovicot még jópár 10 millióra. Franciáknál a PSG, aki a nyáron költött 95-öt Kolo Muanira és még lóg 65-tel a Benficanak Ramosért. A németeknél a Bayern most vett Kane-t 100-ért. A spanyoloknál a Realba megy majd Endrick, a Barcába Vitor Roque, az Atleti meg Felix óta nem költött ilyen kaliberű játékosra. Hacsak nem akar Oshimen a Közép-Keletre menni, akkor marad Anglia. A City-nél ott van Haaland, az Arsenalnál Jesus (és Kai), a Liverpoolnál Darwin, a Newcastlenél Isak. Levy szerintem nem most fogja megnyitni a pénzcsapot a Spurinál, a United egyelőre Amrabat 20-30 millióját nem tudja összeszedni. Innen elmegy Chalobah és Hall 100%-os profittal meg a nyáron majd megy Lukaku olyan 30-35 körül a Romába, Todd bácsi rárak pár misit és már jöhet is Oshimen. Most már csak az a kérdés, hogy ez jó ötlet-e nekünk, de a pénzügyi részén szerintem nem fog múlni.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolási pletykák

#517 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Engem már csak az érdekelne, hogy Osimhen pontosan miért is szerződne a Chelsea-be, amikor fél Európa sorban áll érte?

Mi az, ami miatt előnyösebb pozícióban lennénk, mint bármelyik nagycsapat, amelyik nem éppen kiscsapatot játszik, hanem BL, bajnokság megnyerése a tét?

Mi miatt lennénk mi most 2023-ban egy vonzó projekt?
211! NEW RECORD!

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#518 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kecske01 írta: 2023. október 30., hétfő 18:47 És mi lesz, ha Oshimen is felsül a Pl-ben?:D akkor kb lehúzhatjuk a rolót.

Nem nagyon van olyan csatár aki tuti beválna, Oshimennek a fizikai adottságai miatt kevés az esélye, hogy bedől, de mégis 150 milla lenne alsóhangon.

Toney meg 28 éves már és nem volt még nagy csapatban
Nyilván össze kell raknia pochnak azt a bizonyos támadó játékot, de minden posztra van klasszis, vagy olyan fiatal játékosunk akikből klasszis lehet, a csatárokról ez nem mondható el.
Már pedig csatár nélkül nem fogunk eredményesek lenni.
Ha meg Oshimen besülne, akkor meg nincs miről beszélni, nem vele lenne a hiba, hanem a taktikával vagy pochal vagy az előkészítőkkel. Victor beveri barhonnan, mint haaland meg lewa és kane.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#519 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

És mi lesz, ha Oshimen is felsül a Pl-ben?:D akkor kb lehúzhatjuk a rolót.

Nem nagyon van olyan csatár aki tuti beválna, Oshimennek a fizikai adottságai miatt kevés az esélye, hogy bedől, de mégis 150 milla lenne alsóhangon.

Toney meg 28 éves már és nem volt még nagy csapatban

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#520 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta: 2023. október 30., hétfő 15:07
emsanya írta: 2023. október 30., hétfő 14:24
Traxver írta: 2023. október 29., vasárnap 20:14
csatár? na de ki? akit el is tudnánk hozni és illene is a PL-be
Szerintem a telet hagyni kell csatar ügyben, ugyse lesz senki nagyobb név aki mozdithato.

Toney full lutri, nincs is jatekban meg inkabb alacsonyabb osztalyban jatszott elotte, meg full mast jatszott Brentfordban is.

Osimhen talan nyaron mozdithato, télen biztos nem, meg az ára is az egekben es ugy nez ki mar ki is békült a napolisokkal.

Jatszon csak Jackson, Nkunku, Broja vegig, toljanak le egy szezont. Fiatalok még, Nkunku meg egyelore nem is jatszott. Nyaron se nagyon kell uj csatar ha nem mozdithato senki.

Guirassy-nak amugy van egy 15 millio fontos kivasarlasi zaradeke, de ő is folosleges, fél szezonon sincs tul.
Nem kell csatár? Ezt te sem gondolod komolyan :D Jackson egy csődtömeg. Vele szeretnéd letolni az idei, de akár a jövő szezont is? Csak azért mert fiatal? Ne vicceljünk már komolyan. Amennyiben az a cél, hogy ne essünk ki a PL-ből, akkor jó lesz Jackson jaja.
A prioritas a lényeg.
Ha közép csapat akarunk maradni hosszútávon akkor igen, elég 2 csatár jackson és broja, de ha top 4 a cél akkor kell egy Oshimen.
El kell dönteni mit szeretne a klub.
Kilehetne fogni egy olyan csatárt aki fiatal, nem felkapott, de meglepetésre berobban és Haaland magassagokba emelkedhetne, de legyünk őszintén, mi, akik drogba/costa óta csatárgondokkal küzdünk, majd pont egy fiatal tehetség menti meg a seggünk?
Ha télen nem is, de nyáron el kell hozni Oshiment.
Tartaléknak vagy 2. 3. csatárnak ott van jackson es broja, bár sztem oda sem elég jók, de ám legyen.

Válasz küldése