Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#361 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta: 2023. december 17., vasárnap 17:28 Mi is megyunk argentina talan legnagyobb tehetsegeert, Claudio "El Diablito" (A kisördög) Echeverri-ert. A MU es a barca erdeklodik még.
Szerintem te ezt már direkt csinálod. :D :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#362 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Understand both Chelsea and Man City have made contact to be informed on Claudio Echeverri situation.

Barcelona remain keen but structure of the deal makes it complicated with Financial Fair Play.

Release clause: €25m, up to €30m in the final days of the market.

@Fabrizio Romano


Mi is megyunk argentina talan legnagyobb tehetsegeert, Claudio "El Diablito" (A kisördög) Echeverri-ert. A MU es a barca erdeklodik még.

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolási pletykák

#363 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Dízel írta: 2023. december 15., péntek 10:08
AwayRoller írta: 2023. december 14., csütörtök 21:35 Ha már nincs életben ez a 24 év alattiakat veszünk agymenés, akkor én Varane-t hoznám. Nagy most a teheneknél a kavarodás, a Bl kiesés miatt pénz is kell, talán ingyen vagy nagyon nyomott összegért is megválnának tőle a nyáron. Tapasztalt, válthatná Silvát és akkor mégis lenne valaki a keretben, akitől a sok ovis tanulhat.

Romboló kp-nak számomra is Soucek az elsőszámű jelölt/álom, de azt sem tartom ördögtől valónak, ha Phillips-et kimentjük a Cityből. Szerintem jó vízhordó és kb most is a sziti padja viszi előre a csapatunk... akkor már legyen +1 onnan :mrgreen:
Varane jo jatekos nagyon, csak nagyon serulekeny, nem tudom miert akarjak eladni, de sztem ez is lehet a hatterben.
Akkor illene ide :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#364 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dízel írta: 2023. december 15., péntek 10:08
AwayRoller írta: 2023. december 14., csütörtök 21:35 Ha már nincs életben ez a 24 év alattiakat veszünk agymenés, akkor én Varane-t hoznám. Nagy most a teheneknél a kavarodás, a Bl kiesés miatt pénz is kell, talán ingyen vagy nagyon nyomott összegért is megválnának tőle a nyáron. Tapasztalt, válthatná Silvát és akkor mégis lenne valaki a keretben, akitől a sok ovis tanulhat.

Romboló kp-nak számomra is Soucek az elsőszámű jelölt/álom, de azt sem tartom ördögtől valónak, ha Phillips-et kimentjük a Cityből. Szerintem jó vízhordó és kb most is a sziti padja viszi előre a csapatunk... akkor már legyen +1 onnan :mrgreen:
Varane jo jatekos nagyon, csak nagyon serulekeny, nem tudom miert akarjak eladni, de sztem ez is lehet a hatterben.
Évi ~20 milla a fizuja + lejár a szerződése.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#365 Hozzászólás Szerző: Dízel »

AwayRoller írta: 2023. december 14., csütörtök 21:35 Ha már nincs életben ez a 24 év alattiakat veszünk agymenés, akkor én Varane-t hoznám. Nagy most a teheneknél a kavarodás, a Bl kiesés miatt pénz is kell, talán ingyen vagy nagyon nyomott összegért is megválnának tőle a nyáron. Tapasztalt, válthatná Silvát és akkor mégis lenne valaki a keretben, akitől a sok ovis tanulhat.

Romboló kp-nak számomra is Soucek az elsőszámű jelölt/álom, de azt sem tartom ördögtől valónak, ha Phillips-et kimentjük a Cityből. Szerintem jó vízhordó és kb most is a sziti padja viszi előre a csapatunk... akkor már legyen +1 onnan :mrgreen:
Varane jo jatekos nagyon, csak nagyon serulekeny, nem tudom miert akarjak eladni, de sztem ez is lehet a hatterben.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#366 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ha már nincs életben ez a 24 év alattiakat veszünk agymenés, akkor én Varane-t hoznám. Nagy most a teheneknél a kavarodás, a Bl kiesés miatt pénz is kell, talán ingyen vagy nagyon nyomott összegért is megválnának tőle a nyáron. Tapasztalt, válthatná Silvát és akkor mégis lenne valaki a keretben, akitől a sok ovis tanulhat.

Romboló kp-nak számomra is Soucek az elsőszámű jelölt/álom, de azt sem tartom ördögtől valónak, ha Phillips-et kimentjük a Cityből. Szerintem jó vízhordó és kb most is a sziti padja viszi előre a csapatunk... akkor már legyen +1 onnan :mrgreen:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#367 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem perpill kurvára nem kell középpályás, semmi szükség rá. Moscardot hoznám, de őt már mindenki akarja és őt sem azért mert kell, hanem mert egy állat.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Izland
Hozzászólások: 420
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#368 Hozzászólás Szerző: Izland »

cech19960320 írta: 2023. december 14., csütörtök 16:50
Szabi írta: 2023. december 14., csütörtök 16:43 Dendoncker semmit nem játszik a Villában, pedig amúgy nem sz@r játékos ő sem. Majdhogynem ingyen ide lehetne hozni. Vagy az említett Höjbjerg. Ilyesmi emberekben kéne gondolkodni.
Na várjunk... Palhinha középszer, és Dendoncker neve felmerül??? Ne már!!!! Nála talán nagyobb középszert ha keresel, sem találsz.
Höjbjerg... igen, jó a srác, de a realitásokat ne hagyjuk figyelmen kívül... soha az életben nem fogunk onnan igazolni, ha Levy-n múlik.

De Palhinha ~80millió lenne..

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#369 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Szabi írta: 2023. december 14., csütörtök 16:43 Dendoncker semmit nem játszik a Villában, pedig amúgy nem sz@r játékos ő sem. Majdhogynem ingyen ide lehetne hozni. Vagy az említett Höjbjerg. Ilyesmi emberekben kéne gondolkodni.
Na várjunk... Palhinha középszer, és Dendoncker neve felmerül??? Ne már!!!! Nála talán nagyobb középszert ha keresel, sem találsz.
Höjbjerg... igen, jó a srác, de a realitásokat ne hagyjuk figyelmen kívül... soha az életben nem fogunk onnan igazolni, ha Levy-n múlik.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#370 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dendoncker semmit nem játszik a Villában, pedig amúgy nem sz@r játékos ő sem. Majdhogynem ingyen ide lehetne hozni. Vagy az említett Höjbjerg. Ilyesmi emberekben kéne gondolkodni.
6+8+5+4+1+1+2+1

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#371 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta: 2023. december 14., csütörtök 16:10
cech19960320 írta: 2023. december 14., csütörtök 16:00
kecske01 írta: 2023. december 14., csütörtök 15:56 Hojbjerg nem lenne drága és erre lehet jó lenne. Sp*rs viszont büdös életben nem adna el senkit nekünk, de Lavia sem kis darab, mint Ugucsu. Őket is be lehetne dobni hátulra.
Hojberg nem merült fel mint opció. Lavia-t nem kevertem ide, mivel még nem láttuk nálunk. de am ő 1,81m.
A piacon elérhető opciókat dobtam fel, akik tipikusan magas, erős, ütköző játékosok.
Ötletként írtam, Palhinhnán kívül mást én nem láttam akit szóbahoztak
Részemről én egy posztra sem erőltetném az igazolást. Alakuljon ki egy stabil csapat, és rakjuk rendbe a sérülteket.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#372 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

cech19960320 írta: 2023. december 14., csütörtök 16:00
kecske01 írta: 2023. december 14., csütörtök 15:56 Hojbjerg nem lenne drága és erre lehet jó lenne. Sp*rs viszont büdös életben nem adna el senkit nekünk, de Lavia sem kis darab, mint Ugucsu. Őket is be lehetne dobni hátulra.
Hojberg nem merült fel mint opció. Lavia-t nem kevertem ide, mivel még nem láttuk nálunk. de am ő 1,81m.
A piacon elérhető opciókat dobtam fel, akik tipikusan magas, erős, ütköző játékosok.
Ötletként írtam, Palhinhnán kívül mást én nem láttam akit szóbahoztak

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#373 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta: 2023. december 14., csütörtök 15:56 Hojbjerg nem lenne drága és erre lehet jó lenne. Sp*rs viszont büdös életben nem adna el senkit nekünk, de Lavia sem kis darab, mint Ugucsu. Őket is be lehetne dobni hátulra.
Hojberg nem merült fel mint opció. Lavia-t nem kevertem ide, mivel még nem láttuk nálunk. de am ő 1,81m.
A piacon elérhető opciókat dobtam fel, akik tipikusan magas, erős, ütköző játékosok.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#374 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Hojbjerg nem lenne drága és erre lehet jó lenne. Sp*rs viszont büdös életben nem adna el senkit nekünk, de Lavia sem kis darab, mint Ugucsu. Őket is be lehetne dobni hátulra.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#375 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

emsanya írta: 2023. december 14., csütörtök 15:23
Szabi írta: 2023. december 14., csütörtök 15:18
emsanya írta: 2023. december 13., szerda 11:05
Pool ugyanugy kifizette volna a 110et Caicedoert, az Arsenal ugyanannyit fizetett volna Mudryk-ert, szoval ez nem igaz hogy nekunk ugralnak fel az árak.

Bayern is akarta vinni, orvosin is volt már. Nem tudom kozepszer-e, te se tudod, higyjel akkor a nemet scoutoknak (ha nalunk ugyis mindenki hulye). Gallaghert meg a masik tabor szidja orrverzesig hogy kozepszer. Nehez kiigazodni a dolgokon.

Ja es Palhinha nem 20 eves, eddig az is baj volt hogy csak fiatalok jonnek. Tapasztaltabb PL jatekos 28 eves akkor az meg kozepszer.

Minden szar.
Jajj Sanya, már megint a két végletet állítod párhuzamba.

Én nem mondom, hogy fixen rossz igazolás lenne Palhinha, de ez megint olyan helyzetet eredményezne, hogy kb. csak bukhatunk a transzferen. Ha beválik oké, majdnem klubrekordba került, vállat von mindenki, ha nem, akkor megint nevetség tárgya a klub. Caicedo is ilyen statokat hozott, mégis remeg, mikor hozzákerül egy labda.

100 millió, 28 éves, védekező középpályás - lehet bennem van a hiba, de én ezekből az információkból inkább egy Kimmich-re asszociálok, nem pedig egy topcsapatok leszedált játékosaiból álló, alsóházi PL-klub munkás iparosára.
En se tudom hogy jo igazolas lenne-e, nem is annyira tamogatom, csak ő idősebb es PL tapasztalt jatekos, sokak szerint ez hianyzik a keretből. Ilyen jatekosok johetnek jelenleg, ha meg felvetodnek, akkor meg középszer. Meg tartom h kizart hogy ő 100 millio.

Rodri, Modric meg ilyenek ugyse fognak jonni, télen meg plane.
Csak egy dolgot tegyünk hozzá még pluszban. Milyen játékost akarunk?

Mert ugye az az egyik fő érv, hogy előrejátékban Caicedo, Enzo azért gyengébb, mert nincs mellettük egy tipikus ütközőember.
Na most akkor mélységi irányítót, vagy ütközőt szeretnénk?
Mert Kimmich, vagy épp az említett Rodri, szervező típusú.

Ha ütköző típusú erőembert keresünk, hogy a KP többi része többet gondolkodhasson előre, akkor Palhinha a legértékesebb elérhető opció egyébként a 23-30 éves korosztályban. Mellette még Edson Alvarez, Soucek, Boubacar Kamara vannak mint opciók, ha magas és/vagy erős, ütköző, labdaszerző játékost szeretnénk.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#376 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta: 2023. december 14., csütörtök 15:18
emsanya írta: 2023. december 13., szerda 11:05
Bandi írta: 2023. december 13., szerda 5:50
Igen, ők nem fizettek volna érte ennyit, de ha mi képbe kerülünk akkor egyből 20%-ot ugrik az ár, hála Boehly eszetlen átigazolási politikájának. Plusz ugye téli transzfer, az is dob az áron, ha nem is 100, de 80-ig simán felmehet az ár, amit mi örömmel ki szoktunk fizetni. És gyanítom hogy full középszer ő is, de jöjjön csak Gallagher helyére biztos jó lesz egy random portugál…
Pool ugyanugy kifizette volna a 110et Caicedoert, az Arsenal ugyanannyit fizetett volna Mudryk-ert, szoval ez nem igaz hogy nekunk ugralnak fel az árak.

Bayern is akarta vinni, orvosin is volt már. Nem tudom kozepszer-e, te se tudod, higyjel akkor a nemet scoutoknak (ha nalunk ugyis mindenki hulye). Gallaghert meg a masik tabor szidja orrverzesig hogy kozepszer. Nehez kiigazodni a dolgokon.

Ja es Palhinha nem 20 eves, eddig az is baj volt hogy csak fiatalok jonnek. Tapasztaltabb PL jatekos 28 eves akkor az meg kozepszer.

Minden szar.
Jajj Sanya, már megint a két végletet állítod párhuzamba.

Én nem mondom, hogy fixen rossz igazolás lenne Palhinha, de ez megint olyan helyzetet eredményezne, hogy kb. csak bukhatunk a transzferen. Ha beválik oké, majdnem klubrekordba került, vállat von mindenki, ha nem, akkor megint nevetség tárgya a klub. Caicedo is ilyen statokat hozott, mégis remeg, mikor hozzákerül egy labda.

100 millió, 28 éves, védekező középpályás - lehet bennem van a hiba, de én ezekből az információkból inkább egy Kimmich-re asszociálok, nem pedig egy topcsapatok leszedált játékosaiból álló, alsóházi PL-klub munkás iparosára.
En se tudom hogy jo igazolas lenne-e, nem is annyira tamogatom, csak ő idősebb es PL tapasztalt jatekos, sokak szerint ez hianyzik a keretből. Ilyen jatekosok johetnek jelenleg, ha meg felvetodnek, akkor meg középszer. Meg tartom h kizart hogy ő 100 millio.

Rodri, Modric meg ilyenek ugyse fognak jonni, télen meg plane.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#377 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta: 2023. december 13., szerda 11:05
Bandi írta: 2023. december 13., szerda 5:50
emsanya írta: 2023. december 12., kedd 22:12
Én kizártnak tartom hogy 100 millio lenne, 28 éves, a bayern is már nyáron vitte volna, ők biztos nem fizettek volna érte ennyit.
Igen, ők nem fizettek volna érte ennyit, de ha mi képbe kerülünk akkor egyből 20%-ot ugrik az ár, hála Boehly eszetlen átigazolási politikájának. Plusz ugye téli transzfer, az is dob az áron, ha nem is 100, de 80-ig simán felmehet az ár, amit mi örömmel ki szoktunk fizetni. És gyanítom hogy full középszer ő is, de jöjjön csak Gallagher helyére biztos jó lesz egy random portugál…
Pool ugyanugy kifizette volna a 110et Caicedoert, az Arsenal ugyanannyit fizetett volna Mudryk-ert, szoval ez nem igaz hogy nekunk ugralnak fel az árak.

Bayern is akarta vinni, orvosin is volt már. Nem tudom kozepszer-e, te se tudod, higyjel akkor a nemet scoutoknak (ha nalunk ugyis mindenki hulye). Gallaghert meg a masik tabor szidja orrverzesig hogy kozepszer. Nehez kiigazodni a dolgokon.

Ja es Palhinha nem 20 eves, eddig az is baj volt hogy csak fiatalok jonnek. Tapasztaltabb PL jatekos 28 eves akkor az meg kozepszer.

Minden szar.
Jajj Sanya, már megint a két végletet állítod párhuzamba.

Én nem mondom, hogy fixen rossz igazolás lenne Palhinha, de ez megint olyan helyzetet eredményezne, hogy kb. csak bukhatunk a transzferen. Ha beválik oké, majdnem klubrekordba került, vállat von mindenki, ha nem, akkor megint nevetség tárgya a klub. Caicedo is ilyen statokat hozott, mégis remeg, mikor hozzákerül egy labda.

100 millió, 28 éves, védekező középpályás - lehet bennem van a hiba, de én ezekből az információkból inkább egy Kimmich-re asszociálok, nem pedig egy topcsapatok leszedált játékosaiból álló, alsóházi PL-klub munkás iparosára.
6+8+5+4+1+1+2+1

Crap
Hozzászólások: 982
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#378 Hozzászólás Szerző: Crap »

kecske01 írta: 2023. december 12., kedd 11:48
Pityee írta: 2023. december 12., kedd 10:58
Bandi írta: 2023. december 12., kedd 10:31
Tah a világ barma lenne ha abból a Leverkusen-ből (ahol akár bajnok is lehet idén) eljönne egy középcsapatba. A másik kettő meg full lutri, de legalább rendesen túlárazva tudnánk leigazolni őket :D De remélem eladjuk Gallgher-t hogy tudjunk néhány új zsoldost finanszírozni…
Ugyanmár, hisz rendkívül jó ötlet szerintem egy szerencsejáték függőt leigazolni, aki nem rúgott már fél éve labdába sem. Ilyen típusú játékosunk még úgy sincs :D
+ 28 lesz Márciusban :D
Amúgy én eddig ezt érzem a legnagyobb hülyeségnek a pletykák közül.
Szrmt a belső védőink teljesne jól megvannak. Disasi (26 éves lesz) , Badi, Colwill, és jövőre csatlakozik hozzájuk Fofana is mellesleg.
Ott van még mellesleg Bashir is, aki az előszezonba igen jól játszott. Champo csapatban is rendre kap lehetőséget 20 éves kölcsön játékos létére. Ráadásul egy olyan védő, aki két lábas és egyáltalán nem ügyetlen. Ő szrtm szintén nagyon ígéretes még.
De szerintem még Chalobah is lehet rajtunk marad jövőre.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#379 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2023. december 13., szerda 21:31 Napoli had a constructive meeting today over extending Victor Osimhen to 2026, the proposal includes inserting a release clause worth £112-£120m, a way out for the striker. (@DiMarzio) #CFC
Végül olyan 130 millio euro körüli ár lett a kivásárlási ára, 2026-ig meghosszabbitva. Nehezen tudom elképzelni, hogy ezt aktiválja bárki is a télen, inkább nyárnak szól ez.

Most kérdés az ha tényleg igazolunk, beleugrunk egy Toney üzletbe vagy várunk nyárig és akkor harcba szállunk Osimhen-ért (mondjuk a bérstrukturánkat is rendesen meg kéne boritani érte, alacsonyak nálunk a fizuk, heti 100 ezer fontért meg nem jön el bohockodni).

Crap
Hozzászólások: 982
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#380 Hozzászólás Szerző: Crap »

kecske01 írta: 2023. december 13., szerda 21:31 Napoli had a constructive meeting today over extending Victor Osimhen to 2026, the proposal includes inserting a release clause worth £112-£120m, a way out for the striker. (@DiMarzio) #CFC
Így a legegyszerűbb :D Welcome to Chelsea :D

Viccet félre téve ezt az összeget úgyse tudnánk kifizetni egyben, így marad a 150 Milla és akkor mehet részletben.

Válasz küldése