Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#13681 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:
kazomester írta:Ezektől a Daily Star féle fostalicska forrásoktól kíméljük már meg egymást...
Ha ez megnyugtat, a Sky is lehozta.
http://www.skysports.com/football/news/ ... th-chelsea" onclick="window.open(this.href);return false;
Akármilyen fos hozza le amúgy egyáltalán nem egy elképzelhetetlen pletyka ez...

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#13682 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

De most oszinten. Ezt mindenki tudta mar szezon kozben is, ha a kovetkezo szezonban nalunk nem garantaljak neki a kezdoi tagsagot (amit megerdemel), akkor lelep es befut az egyik rivalisnal. Lehet az Arsenal, MU, Pool, Tottenham..Aztan majd pisloghatunk ahogy szoktunk. Remelem a vezetosegnek meg Sarrinak lesz egy kis esze.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13683 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Ezektől a Daily Star féle fostalicska forrásoktól kíméljük már meg egymást...
Ha ez megnyugtat, a Sky is lehozta.
http://www.skysports.com/football/news/ ... th-chelsea" onclick="window.open(this.href);return false;
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#13684 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:Ezektől a Daily Star féle fostalicska forrásoktól kíméljük már meg egymást...
Átigazolási PLETYKÁK a topic neve, daily star is belefér, sajnálom.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#13685 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ezektől a Daily Star féle fostalicska forrásoktól kíméljük már meg egymást...

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13686 Hozzászólás Szerző: Gallion »

emsanya írta:England star Ruben Loftus-Cheek is set to quit Chelsea this summer. (Forrás: Daily Star)
Igazából nem arról van szó, hogy lépni szeretne, azt nyilatkozta, hogy elege van a kölcsönökből és stabil/fix játékidőt szeretne, mást nem. Úgyhogy ha itt is csak másodlagos szerepet szánna neki a klub, akkor megfontolná a maradást, de nem tudom, hogy Sarri rendszerében hol kaphatna helyet. Abszolút kiábrándulok a klubból, ha őt is elpazaroljuk.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#13687 Hozzászólás Szerző: emsanya »

England star Ruben Loftus-Cheek is set to quit Chelsea this summer. (Forrás: Daily Star)

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13688 Hozzászólás Szerző: Gallion »

The indiscretion: Pjanic, the renewal of Juventus and the confirmation of Chelsea interest [Pedulla]

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#13689 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Leginkább a MU-val hozzák szóba Cancelo-t, Antonio Valencia utódjaként tekint rá José a jobbvédő pocizioban. Az összeget is kifizetnék szó nélkül, legutobb legalábbis még ez volt a hír.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#13690 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Gaba írta:
Gallion írta:
Bubi írta:Nem tudom mi történt az internél, de ha 35 milliót nem ért meg nekik, az nem véletlen. 50et semmiképp nem ér egy ilyen kölcsön után, inkább 25-35m.
Azért annyira nem futhatott rossz szezont, ha közel megduplázta az értékét 1 év alatt (20-ról 35 millióra). De abban egyetértek, hogy mindenképpen minőségi upgrade lenne Moses-hez képest.
Az Inter folyamatosan ezt nyomja. 1 évre kölcsönvesznek valakit,aztán szevasz.Az évek során kevés volt az a játékos akit egy ilyen opcióval megvettek volna. Egy Inter-es haverom szerint nagyon jól játszott,de közbeszóltak a sérülések is.Amikor egészséges volt,sokat játszott. 35 misiért szerintem most is el lehetne hozni,annyit bőven megérne.
Én már a Valenciában is nagyon kedveltem, (Gaya is szuper játékos) de még egy Inter sem olyan hülye hogy mai árakhoz képest rongyos 35 misiért ne vegyék meg opcióval.

Viszont nem láttam ott játszani, nem tudom mit mutatott. Én hasonló karriert jósoltam neki mint Balenek, jobbunkóból lett szárny, majd időnként lehetett látni jobbszélső támadóként is és elég jól hozta mind a három posztot. Lehet hogy van valami egészségügyi problémája ami kapcsolatos a sérüléseivel vagy egész egyszerűen csak nem akart olaszban maradni.

https://www.youtube.com/watch?v=7pE7JnMw_vA" onclick="window.open(this.href);return false;

Ez a videó elég jó róla, persze csak a legjobb pillanatait látjuk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#13691 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Gallion írta:
Bubi írta:Nem tudom mi történt az internél, de ha 35 milliót nem ért meg nekik, az nem véletlen. 50et semmiképp nem ér egy ilyen kölcsön után, inkább 25-35m.
Azért annyira nem futhatott rossz szezont, ha közel megduplázta az értékét 1 év alatt (20-ról 35 millióra). De abban egyetértek, hogy mindenképpen minőségi upgrade lenne Moses-hez képest.
Az Inter folyamatosan ezt nyomja. 1 évre kölcsönvesznek valakit,aztán szevasz.Az évek során kevés volt az a játékos akit egy ilyen opcióval megvettek volna. Egy Inter-es haverom szerint nagyon jól játszott,de közbeszóltak a sérülések is.Amikor egészséges volt,sokat játszott. 35 misiért szerintem most is el lehetne hozni,annyit bőven megérne.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13692 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Bubi írta:Nem tudom mi történt az internél, de ha 35 milliót nem ért meg nekik, az nem véletlen. 50et semmiképp nem ér egy ilyen kölcsön után, inkább 25-35m.
Azért annyira nem futhatott rossz szezont, ha közel megduplázta az értékét 1 év alatt (20-ról 35 millióra). De abban egyetértek, hogy mindenképpen minőségi upgrade lenne Moses-hez képest.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#13693 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Gallion írta:
Gaba írta:
emsanya írta:Chelsea are willing to sell Davide Zappacosta for £17.5m this summer, more than £5m less than they paid for him 12 months ago. (Forrás: SkySports)

Kölcsönadás is benne van a pakliban.
Menjen csak vissza Olaszba,talán ott még játszani is fog.Szimpatikus egy figura, de totál középszer az ember. Conte szerint Walker volt a célpont,csak hát annyit nem akartunk fizetni,erre jött egy 8 kategóriával gyengébb játékos.Cancelo szabad,rá kellene lecsapnunk.
Azért nem egészen szabad, Inter nem fizette ki a 35 milliót az 1 év kölcsön után, így visszatér Valenciába, de szerintem az ő ára is valahol 50-nél kezdődik.
Nem tudom mi történt az internél, de ha 35 milliót nem ért meg nekik, az nem véletlen. 50et semmiképp nem ér egy ilyen kölcsön után, inkább 25-35m.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13694 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Gaba írta:
emsanya írta:Chelsea are willing to sell Davide Zappacosta for £17.5m this summer, more than £5m less than they paid for him 12 months ago. (Forrás: SkySports)

Kölcsönadás is benne van a pakliban.
Menjen csak vissza Olaszba,talán ott még játszani is fog.Szimpatikus egy figura, de totál középszer az ember. Conte szerint Walker volt a célpont,csak hát annyit nem akartunk fizetni,erre jött egy 8 kategóriával gyengébb játékos.Cancelo szabad,rá kellene lecsapnunk.
Azért nem egészen szabad, Inter nem fizette ki a 35 milliót az 1 év kölcsön után, így visszatér Valenciába, de szerintem az ő ára is valahol 50-nél kezdődik.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#13695 Hozzászólás Szerző: Gaba »

emsanya írta:Chelsea are willing to sell Davide Zappacosta for £17.5m this summer, more than £5m less than they paid for him 12 months ago. (Forrás: SkySports)

Kölcsönadás is benne van a pakliban.
Menjen csak vissza Olaszba,talán ott még játszani is fog.Szimpatikus egy figura, de totál középszer az ember. Conte szerint Walker volt a célpont,csak hát annyit nem akartunk fizetni,erre jött egy 8 kategóriával gyengébb játékos.Cancelo szabad,rá kellene lecsapnunk.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#13696 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea are willing to sell Davide Zappacosta for £17.5m this summer, more than £5m less than they paid for him 12 months ago. (Forrás: SkySports)

Kölcsönadás is benne van a pakliban.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13697 Hozzászólás Szerző: Gallion »

A szerződésében van egy 25 millió eurós kivásárlási záradék Olaszországon kívüli klubboknak, Sarri és a belga trió miatt nem hiszem, hogy Anglián belül más klub szóba jöhetne nála, más országokból meg nem nagyon érdeklődnek iránta, de ha Hazard új szerződését jelentené ez az igazolás, már megéri.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#13698 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Megyó írta:31 múlt.
Szabi, mit jelentene ez ránk nézve? :)
Hát aki csak a Panama ellen rúgott gólját látta, szerintem az is meggyőződhetett róla, hogy félelmetesen jó jobb lába van. :) Ilyen szépségdíjas gólokból lazán hoz ötöt szezononként, arról nem is beszélve, hogy baromi jó szabadrúgáslövő, ami nálunk azért hiánycikk.

Valóban nem a legfiatalabb már, de azt hozzátenném, hogy ő amúgy is későn érő típus volt, 22 évesen még a holland másodosztályban nyomta. A PSV-ben is brutál statisztikái voltak balszélsőként, az előző két szezonban hozott számait ismeri már mindenki. Tehát szerintem simán lehet benne még 2-3 nagyon jó év, ha 30 millió körül hozzá lehet jutni, megérné elhozni. Nyilván nagyon tudnám értékelni, ha mindez megvalósulna. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#13699 Hozzászólás Szerző: Megyó »

31 múlt.
Szabi, mit jelentene ez ránk nézve? :)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13700 Hozzászólás Szerző: Pityee »

SARRI WANTS MERTENS AT CHELSEA

Maurizio Sarri wants to make Belgium World Cup goalscorer Dries Mertens his first signing as Chelsea boss, according to reports in the Daily Telegraph.

The Italian is expected to take over at Stamford Bridge next season.

Sky is lehozta, szóval Szabi azért a biztonság kedvéért hűtsd be a pezsgőt :D :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése