Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#581 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

antimaci írta: 2023. szeptember 1., péntek 20:59
Izland írta: 2023. szeptember 1., péntek 17:05
Más téma kicsit:
Egyébként mi miért nem építünk bele a szerződésekbe szinte soha visszavásárlási opciót? Hirtelen Abraham rémlik az elmúlt időszakból, akinek tudom, hogy volt a szerződésében ilyen.
Abrahamnél volt igen, illetve előtte Aké de azt nem aktivaltuk a Bournemouthnál anno. 🙄🙄
Talán még Boga rémlik akinél volt....
Livramentonál is :D

antimaci
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2014. január 11., szombat 15:54
Kedvenc játékos: Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#582 Hozzászólás Szerző: antimaci »

Izland írta: 2023. szeptember 1., péntek 17:05
Más téma kicsit:
Egyébként mi miért nem építünk bele a szerződésekbe szinte soha visszavásárlási opciót? Hirtelen Abraham rémlik az elmúlt időszakból, akinek tudom, hogy volt a szerződésében ilyen.
Abrahamnél volt igen, illetve előtte Aké de azt nem aktivaltuk a Bournemouthnál anno. 🙄🙄
Talán még Boga rémlik akinél volt....

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#583 Hozzászólás Szerző: Dante »

A Palmer üzlet margójára; vajon mennyibe került volna Pedro Goncalves? A Transfermarkt 32 millió euróra becsüli. Nem lett volna rossz egy 25-26 éves játékos egy újabb tini helyett. Azonos poszt, más stílus, de a portugál nem 14 meccsen játszott eddig életében és BL-ben is voltak jó teljesítményei.

Avatar
Izland
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#584 Hozzászólás Szerző: Izland »

Felix -> Barcelona, kölcsönbe. Azt hiszem hivatalos is.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Átigazolási pletykák

#585 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Izland írta: 2023. szeptember 1., péntek 17:05 Közben a Sp*rs 40millió fontos ajánlatot nyújtott be Gallagherért.

Ha eladjuk pont a Spursnek, úgy, hogy szerencsétlen minden megszólalásában bizonygatja, hogy szeret itt lenni, akkor igazi zsoldosképző vagyunk..

Más téma kicsit:
Egyébként mi miért nem építünk bele a szerződésekbe szinte soha visszavásárlási opciót? Hirtelen Abraham rémlik az elmúlt időszakból, akinek tudom, hogy volt a szerződésében ilyen.
Ha eladjuk Pochettino akarata ellenére, akkor végleg kiderül, hogy az edző bábnak van itt...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6776
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#586 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta: 2023. szeptember 1., péntek 17:10 Volt két saját nevelésű balhátvédünk/középpályásunk és van egy hulladék szar idősebb játékos is, akit végig el akart paterolni a a vezetőség valószínűleg Pochettino áldásával. A két saját embert sikerül eladni annyi pénzért, hogy fedezze Cucurella tavalyi átigazolási összegét. Remek munka.
Jó lesz majd pár ablak múlva a következő Cucurella-t keresni és nézni hogy Maatsen-t viszi valamelyik BL csapat és Hall kezdő a Castle-ben.
Ráadásul Hall utcalány jó volt. Azon a pár meccsen amin játszott tavaly, főleg a city elleni meccseken. Hát Cucuhoz képest hatalmas upgrade, nem is kell ecsetelni szerintem. Mostmár csak azért lehet imádkozni, hogy Chili le ne sérüljön.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#587 Hozzászólás Szerző: Dante »

Volt két saját nevelésű balhátvédünk/középpályásunk és van egy hulladék szar idősebb játékos is, akit végig el akart paterolni a a vezetőség valószínűleg Pochettino áldásával. A két saját embert sikerül eladni annyi pénzért, hogy fedezze Cucurella tavalyi átigazolási összegét. Remek munka.
Jó lesz majd pár ablak múlva a következő Cucurella-t keresni és nézni hogy Maatsen-t viszi valamelyik BL csapat és Hall kezdő a Castle-ben.

Sindu
Hozzászólások: 761
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#588 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Izland írta: 2023. szeptember 1., péntek 17:05 Közben a Sp*rs 40millió fontos ajánlatot nyújtott be Gallagherért.

Ha eladjuk pont a Spursnek, úgy, hogy szerencsétlen minden megszólalásában bizonygatja, hogy szeret itt lenni, akkor igazi zsoldosképző vagyunk..

Más téma kicsit:
Egyébként mi miért nem építünk bele a szerződésekbe szinte soha visszavásárlási opciót? Hirtelen Abraham rémlik az elmúlt időszakból, akinek tudom, hogy volt a szerződésében ilyen.
Remélem marad. Vagy akkor legalább brightoni mintára kérjünk érte 60M-t. :mrgreen:

Avatar
Izland
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#589 Hozzászólás Szerző: Izland »

Közben a Sp*rs 40millió fontos ajánlatot nyújtott be Gallagherért.

Ha eladjuk pont a Spursnek, úgy, hogy szerencsétlen minden megszólalásában bizonygatja, hogy szeret itt lenni, akkor igazi zsoldosképző vagyunk..

Más téma kicsit:
Egyébként mi miért nem építünk bele a szerződésekbe szinte soha visszavásárlási opciót? Hirtelen Abraham rémlik az elmúlt időszakból, akinek tudom, hogy volt a szerződésében ilyen.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6932
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#590 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

BREAKING: Ian Maatsen is expected to STAY as of right now. (@Matt_Law_DT)

Na helyes, nem akar menni Maatsen

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#591 Hozzászólás Szerző: Gamling »

Pityee írta: 2023. szeptember 1., péntek 16:15
kecske01 írta: 2023. szeptember 1., péntek 16:10 BREAKING: Ian Maatsen is leaving on loan to Burnley, with an OBLIGATION of £31.5m + add ons. (@Matt_Law_DT) #CFC

Akkor ennyit erről, na ez utcalány nagy hiba
Hiba? Ugyan dehogyis, ne fogalmazzunk itt így :D Maatsen kipaterolva, Cucu megtartva, felkészül Gallagher. Hajrá!
Szabinak szeretettel. Amit én látok, az egy “seggnyaló” aki épp veri a fejét a falba a vezetőség hülyesége miatt, és valaki, aki erre is a szokásos stílusában provokál. De hát én csak egy pöcsfej vagyok.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#592 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Rohadt nagy hiba lenne Maatsent eladni, föleg úgy hogy Cucurella legkésőbb jövő nyáron el lesz adva a picsába.

Ha legalább 1-2 meccset kapott volna a posztján most lehet az lenne a téma, hogy ő vagy Chilwell legyen-e a hármasunk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#593 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

kecske01 írta: 2023. szeptember 1., péntek 16:10 BREAKING: Ian Maatsen is leaving on loan to Burnley, with an OBLIGATION of £31.5m + add ons. (@Matt_Law_DT) #CFC

Akkor ennyit erről, na ez utcalány nagy hiba
Vegyes érzéseim vannak ezzel kapcsolatban. Nem tudom pontosan mit gondoljak és, hogy amit gondolok, jogos-e.

Egyrészt, nem örülök neki, hogy megint egy saját nevelés megy el akiben elvileg van potenciál ahelyett a játékos helyett aki szenvedett eddig nálunk és kölcsön akartuk adni.
Másrészt én Cucurella-t nem tartom olyan szarnak, mint ahogy be van állítva. Szerintem ő is simán elkaphatja a fonalat. Illetve én eddig Maettsen-ben nem láttam azt az extrat amit mások. Hozzáteszem, én csak ezen a pár meccsen láttam játszani a szezonban...ott borzasztó gyenge volt. Elfogultságom leginkább a mások általi felhypolásából ered.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#594 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Jó pénz ez, de akkor is rázom a fejem :roll:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6932
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#595 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea have agreed a deal with Burnley for Ian Maatsen but the player is reluctant to leave. (@JacobSteinberg) #CFC

Ian nem akar menni, jelenleg úgy áll a dolog :D rohadt cucurella miatt kell mennie, zseniális

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6776
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#596 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2023. szeptember 1., péntek 16:10 BREAKING: Ian Maatsen is leaving on loan to Burnley, with an OBLIGATION of £31.5m + add ons. (@Matt_Law_DT) #CFC

Akkor ennyit erről, na ez utcalány nagy hiba
Hiba? Ugyan dehogyis, ne fogalmazzunk itt így :D Maatsen kipaterolva, Cucu megtartva, felkészül Gallagher. Hajrá!
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3591
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#597 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

kecske01 írta: 2023. szeptember 1., péntek 16:10 BREAKING: Ian Maatsen is leaving on loan to Burnley, with an OBLIGATION of £31.5m + add ons. (@Matt_Law_DT) #CFC

Akkor ennyit erről, na ez utcalány nagy hiba
Remek...menjenek már a utcalány anyjukba a kötelező résszel. Kölcsönbe tökéletes, de örökre nemár könyörgöm. Vicckategória hogy kiszórjuk a 2 fiatal tehetséges balhátvédünket és a balfácán marad itt...

Csak legalább Gallagher maradjon, nem gondoltam hogy ezért valaha imádkozok, de ő annyira kék, hogy a távozása sokkal jobban fájna mint a ratyi kiégett mézöné.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6932
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#598 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

BREAKING: Ian Maatsen is leaving on loan to Burnley, with an OBLIGATION of £31.5m + add ons. (@Matt_Law_DT) #CFC

Akkor ennyit erről, na ez utcalány nagy hiba

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#599 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Mason Burstow is joining Sunderland on loan. #CFC
(@TheAthleticFC)

Nottingham Forest have submitted a bid worth £25million for #Chelsea defender Trevoh Chalobah.
(@MailSport)

Exclusive: Chelsea defender Bashir Humphreys has agreed to join Swansea City on a season-long loan.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#600 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta: 2023. szeptember 1., péntek 12:01
emsanya írta: 2023. szeptember 1., péntek 11:23
Bubi írta: 2023. szeptember 1., péntek 11:02

Faszt nem jó, 6osba is állat idén.
Inkabb fentebb az igazi. Kapunak háttal eletveszely mikor szedi fel a labdakat, sokat elad, tul sokat kockaztat. De csuszik-maszik utkozik azert nez ki ott is jol.
Ha egyedül marad a Liverpool gegenpressingelő hatos blokkjában, akkor Messi is lehetsz, el fogják venni a labdát. Többi meccsen nem volt ennyire elszakítva a többiektől a build up-nál. Cserébe ugyanúgy szerel utolsóként, dobja bele magát kapura tartó lövésbe és olyan mélyről elől is veszélyes.
Ha van mellette egy Caicedo ugy jobb 6osban, de hogy felszedje a labdakat es melyrol osztogasson, ott sztem nem jo. Még talan Tuchel alatt jatszott eloszor ott a L**ds ellen, at is rohantak rajtunk egy 4-0-val.

De szerencsere vettünk jo utkozo es labdaszerzo kp-kat, Lavia es Caicedo megoldják ezt a posztot, elottuk, mellettuk jobban hasznalhato Gallagher.

Válasz küldése