Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11261 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Luka Jovic is liked by Maurizio Sarri, who will ask the Chelsea board to sign him if the transfer ban is frozen.

- Alfredo Pedulla

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#11262 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Dante írta:Azpi-t minden évben agyon dicsérik a poundit-ok, legyen az ex-united-es/pool-os/Sp*rs-ös/arsenal-os stbstb. Aki focizott az tudja, hogy legalább akkora kincs egy ilyen kiegyensúlyozott, sztárallűröket nélkülöző ember, mint egy Hazard-szerű posterboy.
Nekem Kanté mellett Azpi a kedvenc a jelenlegi csapatból, nem a világ legjobbja, de konstans hoz egy nagyon magas szintet, akármelyik poszton és akárki keze alatt játszik. De Reece James és Aina, főleg az előbbi, mindenképp megérdemelné az esélyt jövőre, akár Azpi kárára is. A Pool-nál sem bánták meg Robertson és TAA beépítését...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11263 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Gianfranco Zola on how close Chelsea were to signing Nicolo Barella in January -

“Very. He’s good and Sarri has always liked him, but things fell through”

:)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11264 Hozzászólás Szerző: Dante »

Azpi-t minden évben agyon dicsérik a poundit-ok, legyen az ex-united-es/pool-os/Sp*rs-ös/arsenal-os stbstb. Aki focizott az tudja, hogy legalább akkora kincs egy ilyen kiegyensúlyozott, sztárallűröket nélkülöző ember, mint egy Hazard-szerű posterboy.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#11265 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta:Dl sem klasszis mar, pedig benne volt a top10 be egy idoben o is. Azpi hajtos jatekos, de ennyi. Valahogy csak mi tudunk rola szuperlativuszokban beszelni, mas csapat szurkoloi szerint semmi extra.
Makelelet sem tartotta senki semmi extrának, amíg ide nem került, sőt talán még akkor sem...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#11266 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dl sem klasszis mar, pedig benne volt a top10 be egy idoben o is. Azpi hajtos jatekos, de ennyi. Valahogy csak mi tudunk rola szuperlativuszokban beszelni, mas csapat szurkoloi szerint semmi extra.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#11267 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Sose értettem azokat a szurkolókat, akik kikezdik Azpit. Jelenleg nála kékvérűbb játékos nincs a csapatban. Ráadásul, bármilyen posztra teszik őt, mindig 150%-on próbál teljesíteni, csúszik-mászik a pályán és a lelkét kiteszi a csapatért. Plusz a teljesítménye alapján sem igazán értem, hogy miért van kikezdve, még így is az egyik leghatékonyabb védő a PL-ben. DL-t hamarabb lehetne savazni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11268 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kecske01 írta:Azpi szeretheto jatekos, de a folyamatos jatszatasa egy Ivanovic szintu bukashoz fog vezetni. O is eleg nagy isten volt, aztan latjuk mive lett, itt is mit kapott..
Iva azért némileg más tészta, ő belső védőből lett jobbhátvéd, és esetében azért nyeltük róla a gólokat, mert rengetegszer maradt fent a támadásoknál, visszazárni meg persze már nem tudott. Vagy ha épp vissza is ért, annak rendje és módja szerint beforgatták, Azpi azért egyrészt jóval fegyelmezettebb taktikai szempontból, másrészt pedig őt azért nem fűzik be meccsenként többször, mint anno a szerbet.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#11269 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Azpi szeretheto jatekos, de a folyamatos jatszatasa egy Ivanovic szintu bukashoz fog vezetni. O is eleg nagy isten volt, aztan latjuk mive lett, itt is mit kapott..

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#11270 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Már nem bírnak magukkal.
https://twitter.com/reaalmadriden/statu ... 4499704833" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#11271 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dante írta:
kazomester írta:Mi lenne? Heti rendszersséggel vannak szarrá fikázva :roll:
Off.: A hozzászólása következő mondata a válasz a kérdésedre. Ha már Azpi teljesítményét éri állandó kritika, akkor mi vár azokra, akik ennyit sem tudnak felmutatni (? - "máglyán elégetik őket?")
Talán Alonso is gyorsabban futna vissza, ha meglenne a kellő motiváció. :)
Igen, én is láttam. Csak azért írtam, mert Azpi közel sem kap annyi savat mint az alább felsorolt totális kutyaütők. Ez így van rendjén, ellenben most csak azért mert "kékvérű" meg csókolgatja a mezt még nem fog a teljesítménye jobb fényben feltűnni. Nem játszik olyan rosszul, mint ők, de ő is mélyen tudása alatt focizik idén. Alonso meg a motiváció? Pls :)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11272 Hozzászólás Szerző: Dante »

kazomester írta:Mi lenne? Heti rendszersséggel vannak szarrá fikázva :roll:
Off.: A hozzászólása következő mondata a válasz a kérdésedre. Ha már Azpi teljesítményét éri állandó kritika, akkor mi vár azokra, akik ennyit sem tudnak felmutatni (? - "máglyán elégetik őket?")
Talán Alonso is gyorsabban futna vissza, ha meglenne a kellő motiváció. :)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#11273 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dízel írta:Ha őt baszogatjátok, akkor a kis köcsög jorginhot meg a többi lókötőt barkley, willian, higuain, giroud stb okádék emberekkel mi lesz?
Mi lenne? Heti rendszersséggel vannak szarrá fikázva :roll:

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11274 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dízel írta:
kecske01 írta:Azpi mehetne a padra mar, de nagyon gyorsan. Nagyon gaz amit lehoz beadasok teren. + lassu is mar.
Na, vannak ám Azpinal sokkal szarabb játékosok is. Ne már őt baszogassuk.
Szerintem ő is fárad, minden utcalány meccset végig játszik csere és pihenő nélkül évek óta.
Ha őt baszogatjátok, akkor a kis köcsög jorginhot meg a többi lókötőt barkley, willian, higuain, giroud stb okádék emberekkel mi lesz? Máglyán elégetjük?
Több tiszteletet a kék vérű játékosoknak. Ha ő lenne a leggyengébb láncszem a csapatban azt hiszem most a liverpool és a city között ficánkolnánk.
Ez kicsit olyan, hogy akik annyira nem csípték, de olvasták itt folyton éveken át a dicsérő szavakat Azpi-ról és nem tudtak belekötni, azok most kis elégtételt éreznek, hogy végre lehet kritizálni a spanyolt. :D Nekem sem tartozik a kedvenc játékosaim közé, totál semleges, szimplán csak kivívta a tiszteletet a szememben, kevesekkel ellentétben a csapatból. Szerintem látja itt mindenki, hogy nem élete idényét futja és sosem tartozott a leggyorsabb, legpengésebb játékosok közé, ettől függetlenül tett le már annyit nálunk az asztalra, hogy az ember kicsit elnézőbb legyen vele, mikor egyszer-egyszer megforgatják vagy lefutják, ellentétben Emersonékkal, akik még csak hírből sem ismerik a védekezés fogalmát.. Előbb-utóbb le kell cserélni őt is mikor lejár a szavatossága, de egyelőre még bőven Chelsea-szint, pláne ha erről a mostani Chelsea-ről beszélünk. Persze, lehetne jobbat venni helyette, de akkor másik 7-8 posztra még inkább.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#11275 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kecske01 írta:Azpi mehetne a padra mar, de nagyon gyorsan. Nagyon gaz amit lehoz beadasok teren. + lassu is mar.
Na, vannak ám Azpinal sokkal szarabb játékosok is. Ne már őt baszogassuk.
Szerintem ő is fárad, minden utcalány meccset végig játszik csere és pihenő nélkül évek óta.
Ha őt baszogatjátok, akkor a kis köcsög jorginhot meg a többi lókötőt barkley, willian, higuain, giroud stb okádék emberekkel mi lesz? Máglyán elégetjük?
Több tiszteletet a kék vérű játékosoknak. Ha ő lenne a leggyengébb láncszem a csapatban azt hiszem most a liverpool és a city között ficánkolnánk.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11276 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Szabi írta:
Dante írta:Azpi sosem számított gyorsnak, a beadásai pedig tavaly 6, idén 5 gólt készítettek elő, ahhoz képest hogy "ilyen szar" játékos, nem rossz.

Atal ebben a szezonban közelebb jár a szélső támadóhoz, mint a szélső védőhöz. Persze lehet csúfolni wingback-nek, de a védekezői képességein nem változtat. Támadónak pedig nem elég jó. Egyébként James biztatóbb minden szempontból. (És fiatalabb is)
Szerintem ő eleve támadó szélső volt, csak mivel annak nem volt elég jó, ezért más poszton vetették be, ahol be is vált. Nem vagyok meggyőződve róla, hogy jobban védekezne, mint mondjuk Emerson teszi a másik oldalon. Általában nem ezekből a marokkói, algériai játékosokból szoktak kikerülni a világ legjobb védői (Benatia, Hakimi vagy Ghoulam kivétel mondjuk, esetleg a mostani Ajaxból Mazraoui, de mindenkinek előbb jut eszébe szerintem egy Mahrez vagy Ziyech, a pengés játékosok), vagy ha mégis, azok is inkább a támadó képességeikkel tűnnek ki, ahogy ez a gyerek is.
A franciáknál amúgy a másik felkapott jobbhátvéd a strasbourgi Kenny Lala, igaz ő már 27 éves, de állítólag a PSG is vinné.

Szerintem ennyiért fölösleges megvenni, pláne ha kéznél vannak tehetséges játékosok (Aina, James).
Fifaban a Lala oriasi csaszar. :D
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11277 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta:Azpi sosem számított gyorsnak, a beadásai pedig tavaly 6, idén 5 gólt készítettek elő, ahhoz képest hogy "ilyen szar" játékos, nem rossz.

Atal ebben a szezonban közelebb jár a szélső támadóhoz, mint a szélső védőhöz. Persze lehet csúfolni wingback-nek, de a védekezői képességein nem változtat. Támadónak pedig nem elég jó. Egyébként James biztatóbb minden szempontból. (És fiatalabb is)
Szerintem ő eleve támadó szélső volt, csak mivel annak nem volt elég jó, ezért más poszton vetették be, ahol be is vált. Nem vagyok meggyőződve róla, hogy jobban védekezne, mint mondjuk Emerson teszi a másik oldalon. Általában nem ezekből a marokkói, algériai játékosokból szoktak kikerülni a világ legjobb védői (Benatia, Hakimi vagy Ghoulam kivétel mondjuk, esetleg a mostani Ajaxból Mazraoui, de mindenkinek előbb jut eszébe szerintem egy Mahrez vagy Ziyech, a pengés játékosok), vagy ha mégis, azok is inkább a támadó képességeikkel tűnnek ki, ahogy ez a gyerek is.
A franciáknál amúgy a másik felkapott jobbhátvéd a strasbourgi Kenny Lala, igaz ő már 27 éves, de állítólag a PSG is vinné.

Szerintem ennyiért fölösleges megvenni, pláne ha kéznél vannak tehetséges játékosok (Aina, James).
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11278 Hozzászólás Szerző: Dante »

kecske01 írta:Remeljuk be is fog valni.
Reméljük kap esélyt a bizonyításra.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#11279 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dante írta:Azpi sosem számított gyorsnak, a beadásai pedig tavaly 6, idén 5 gólt készítettek elő, ahhoz képest hogy "ilyen szar" játékos, nem rossz.

Atal ebben a szezonban közelebb jár a szélső támadóhoz, mint a szélső védőhöz. Persze lehet csúfolni wingback-nek, de a védekezői képességein nem változtat. Támadónak pedig nem elég jó. Egyébként James biztatóbb minden szempontból. (És fiatalabb is)
Remeljuk be is fog valni.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11280 Hozzászólás Szerző: Dante »

Azpi sosem számított gyorsnak, a beadásai pedig tavaly 6, idén 5 gólt készítettek elő, ahhoz képest hogy "ilyen szar" játékos, nem rossz.

Atal ebben a szezonban közelebb jár a szélső támadóhoz, mint a szélső védőhöz. Persze lehet csúfolni wingback-nek, de a védekezői képességein nem változtat. Támadónak pedig nem elég jó. Egyébként James biztatóbb minden szempontból. (És fiatalabb is)

Válasz küldése