Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5321 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szerintem egyszerűen arról van szó Boehlyék fejében, hogy ha CR vagy Messi elérhető közelségben van egy átigazolási piacon, akkor arra le kell csapni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#5322 Hozzászólás Szerző: Bandi »

AwayRoller írta: 2022. július 8., péntek 8:00 Tekintve, hogy a MUba igazoláskor is talán már az első héten visszahozta mezekből a 15m fontos árat, így anyagilag nem lenne egy rossz húzás, ha pedig a fizujából is le akar engedni a BL miatt, sima no brainer. Ha pedig meg tudjuk oldani, hogy nem rá épülünk, csak a fontosabb mecseken vetjük be a karaktere miatt, akkor szakmailag is be lehet vállalni. Gondolom Boehlyék nem akarnak a fű alatt lapulni, meg kell mutatniuk, hogy képesek nagy nevet elhozni, hogy aztán a fittyf4szok se a barszákba vágyakozzanak. Az eddig megszellőztetett "sztár" nevekből pedig egyértelműen ő a legnagyobb dobás.
De te el tudod képzelni róla hogy megelégszik epizódszereppel? Mert Tuchel taktikájába kb annyira illik mint Lukaku, tehát kezdőként nem hiszem hogy nagyon számítanánk rá, ha meg elkezd hisztizni akkor csak az öltözői gondok fognak előjönni, nem hiszem hogy ezt meg kellene kockáztatni.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4798
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#5323 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Tekintve, hogy a MUba igazoláskor is talán már az első héten visszahozta mezekből a 15m fontos árat, így anyagilag nem lenne egy rossz húzás, ha pedig a fizujából is le akar engedni a BL miatt, sima no brainer. Ha pedig meg tudjuk oldani, hogy nem rá épülünk, csak a fontosabb mecseken vetjük be a karaktere miatt, akkor szakmailag is be lehet vállalni. Gondolom Boehlyék nem akarnak a fű alatt lapulni, meg kell mutatniuk, hogy képesek nagy nevet elhozni, hogy aztán a fittyf4szok se a barszákba vágyakozzanak. Az eddig megszellőztetett "sztár" nevekből pedig egyértelműen ő a legnagyobb dobás.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5324 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Közben kiderült, hogy CR nem utazik az muval amerikába és a fogadóirodáknál mi lettünk a toronymagas favorit. Kisebb odds van arra hogy itt folytatja, mint hogy az muban marad.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#5325 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Eljart felette az idő, minden tisztelet azert amiket itt elért, de fizikailag mar nagyon kevés. Belso CB-nek is nagyon maximum kis csapatok ellen. Wingbacknek meg mar semmilyen szinten. Ez sajnos a keret hibája hogy neki kellett ott jatszani mert nincs más.

Azon a poszton nem ilyen tipusu jatekosok kellenek, a Citynel is anno Guardiola azzal kezdte hogy Zabaleta-t, Kolarov-ot kukázta es hozta az erőtő duzzadó Kyle Walkereket, ezt el kell fogadni.

En csotroganyozok, de nalam ez annyira nem rossz ertelmu, meg nem is primitiv. A trabant is egy regi csotrogany de attol még szerethettő.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#5326 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Szabi írta: 2022. július 7., csütörtök 23:51 Engem azért rendesen megdöbbent, hogy itt egyesek úgy beszélnek Azpiról (csotrogány...), mintha egy nagy halom szemét lenne. Alonso-t megértem, de, hogy a csapatunkat 10 éve szolgáló kapitányról ez az általános vélekedés és a hála az elmúlt évtizedért és megannyi sikerért, az csalódást keltő. Pláne úgy, hogy az nem az ő hibája, hogy az edző rossz poszton játszatja az esetek 80%-ában és azért nyújt gyengébb teljesítményt. Jobb oldali CB-ként még mindig egy korrekt és megbízható játékos, simán helye lenne itt a keretben, remélem nem fogjuk a semmiért elpostázni.
Úgy gondolom, hogy egy ember primitív véleménye miatt azért nem kéne általánosítani.
Egyébként Azpit nem akarjuk eladni, hanem ő szeretne távozni, mivel 32-33 évesen több játéklehetőségre vágyik a szezononkénti 20 meccsnél. Szerintem már ő is érzi, hogy Tuchel csak sokadlagos opcióként számolna vele a következő szezonban, bár ez nyilván nagyban függ az érkező emberek számától és kvalitásától is.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3545
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5327 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

broduer írta: 2022. július 8., péntek 0:05
Szabi írta: 2022. július 7., csütörtök 23:51 Engem azért rendesen megdöbbent, hogy itt egyesek úgy beszélnek Azpiról (csotrogány...), mintha egy nagy halom szemét lenne. Alonso-t megértem, de, hogy a csapatunkat 10 éve szolgáló kapitányról ez az általános vélekedés és a hála az elmúlt évtizedért és megannyi sikerért, az csalódást keltő. Pláne úgy, hogy az nem az ő hibája, hogy az edző rossz poszton játszatja az esetek 80%-ában és azért nyújt gyengébb teljesítményt. Jobb oldali CB-ként még mindig egy korrekt és megbízható játékos, simán helye lenne itt a keretben, remélem nem fogjuk a semmiért elpostázni.
Ugyanezt gondolom. A két ember ég és föld mind szakmailag mind emberileg. Kevés manapság az olyan játékos mint Azpi. Az ilyet meg kell becsülni. Egyáltalán nem olyan tré mint ahogy be van állítva. A keretben a helye, évi 20 meccsre bőven tökéletes. Én annak örülnék a legjobban ha innen vonulna vissza.
+1 arra a részre hogy több tiszteletet érdemelne de tényleg baromi lassú mèg középre is szóval én nem bánnám ha távozna levezetni a szalonnába és helyette fiatalabbak kapnának lehetőséget de tekintve hogy sehogy nem nézünk ki egyelőre, inkább maradjon csak még egy évet, cserènek elmegy az általad is írt 20 meccsre, egy Sarrnal bőven jobb

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#5328 Hozzászólás Szerző: broduer »

Szabi írta: 2022. július 7., csütörtök 23:51 Engem azért rendesen megdöbbent, hogy itt egyesek úgy beszélnek Azpiról (csotrogány...), mintha egy nagy halom szemét lenne. Alonso-t megértem, de, hogy a csapatunkat 10 éve szolgáló kapitányról ez az általános vélekedés és a hála az elmúlt évtizedért és megannyi sikerért, az csalódást keltő. Pláne úgy, hogy az nem az ő hibája, hogy az edző rossz poszton játszatja az esetek 80%-ában és azért nyújt gyengébb teljesítményt. Jobb oldali CB-ként még mindig egy korrekt és megbízható játékos, simán helye lenne itt a keretben, remélem nem fogjuk a semmiért elpostázni.
Ugyanezt gondolom. A két ember ég és föld mind szakmailag mind emberileg. Kevés manapság az olyan játékos mint Azpi. Az ilyet meg kell becsülni. Egyáltalán nem olyan tré mint ahogy be van állítva. A keretben a helye, évi 20 meccsre bőven tökéletes. Én annak örülnék a legjobban ha innen vonulna vissza.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#5329 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Engem azért rendesen megdöbbent, hogy itt egyesek úgy beszélnek Azpiról (csotrogány...), mintha egy nagy halom szemét lenne. Alonso-t megértem, de, hogy a csapatunkat 10 éve szolgáló kapitányról ez az általános vélekedés és a hála az elmúlt évtizedért és megannyi sikerért, az csalódást keltő. Pláne úgy, hogy az nem az ő hibája, hogy az edző rossz poszton játszatja az esetek 80%-ában és azért nyújt gyengébb teljesítményt. Jobb oldali CB-ként még mindig egy korrekt és megbízható játékos, simán helye lenne itt a keretben, remélem nem fogjuk a semmiért elpostázni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#5330 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Crap írta: 2022. július 7., csütörtök 21:26
focimark írta: 2022. július 7., csütörtök 20:20 Boehly Barcelonaban van, video is keszult rola. Elvielg Azpi es Alonso lesz a ket tema kozte es a Barca vezetosege kozt, bar en ketlem, hogy azert elutazzon oda, hogy eladjon ket jatekost, lehet, hogy nem akkora kamu De Jong feloli erdeklodesunk.
Ezt én is az imént láttam. Mindenesetre szerintem két játékos ingyen elengedése miatt nem hiszem, hogy oda repült volna., Így tényleg érdekes.

2 dolgot tudok elképzelni igazából.

1. Tényleg igazak a de jong , ronaldo és így tovább pletykák.

2. Mielőtt még új ezen a piacon, neki fontos, hogy minden befolyásos alakkal találkozzon, kapcsolatokat építsen, jó benyomást tegyen stb. stb. A firkaszok pedig csak teszik a dolgukat és kitalálnak meg ezt azt hozzá.
Alonsonak és Azpinak is van még egy év hátra a szerződésükből, szóval egyik sem ingyen távozna. Kettejükért egyébként kb 10 millió eurót kaphatunk. Boehlyról nagyjából június eleje óta lehet olvasni, hogy folyamatosan építi a kapcsolatokat játékosügynökökkel, klubelnökökkel és sportigazgatókkal. Ehhez pedig elengedhetetlen a személyes jelenlét.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#5331 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Csak kapcsolat epites miatt utazott, muszaj ezen a teren erősödnie. Legalabb a ket spanyolt letudja, eladja.

Közben a legtobb cikk szerint Aké-val mar előre haladott targyalasok mennek, szinte biztos hogy erkezik.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#5332 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Idén nyáron úgyis összenőtt a Barca és a Chelsea, már ami az átigazolási piacot illeti.
Közös pontok: Christensen, Azpi, Alonso, Raphinha, Koulibaly, De Ligt, De Jong, Dembele...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#5333 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Crap írta: 2022. július 7., csütörtök 21:26
focimark írta: 2022. július 7., csütörtök 20:20 Boehly Barcelonaban van, video is keszult rola. Elvielg Azpi es Alonso lesz a ket tema kozte es a Barca vezetosege kozt, bar en ketlem, hogy azert elutazzon oda, hogy eladjon ket jatekost, lehet, hogy nem akkora kamu De Jong feloli erdeklodesunk.
Ezt én is az imént láttam. Mindenesetre szerintem két játékos ingyen elengedése miatt nem hiszem, hogy oda repült volna., Így tényleg érdekes.

2 dolgot tudok elképzelni igazából.

1. Tényleg igazak a de jong , ronaldo és így tovább pletykák.

2. Mielőtt még új ezen a piacon, neki fontos, hogy minden befolyásos alakkal találkozzon, kapcsolatokat építsen, jó benyomást tegyen stb. stb. A firkaszok pedig csak teszik a dolgukat és kitalálnak meg ezt azt hozzá.
Egyik firkász bekérdezte tőle hogy De jongért jött-e és csak egy jót mosolygott rajta, úgyh kitudja :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#5334 Hozzászólás Szerző: Crap »

focimark írta: 2022. július 7., csütörtök 20:20 Boehly Barcelonaban van, video is keszult rola. Elvielg Azpi es Alonso lesz a ket tema kozte es a Barca vezetosege kozt, bar en ketlem, hogy azert elutazzon oda, hogy eladjon ket jatekost, lehet, hogy nem akkora kamu De Jong feloli erdeklodesunk.
Ezt én is az imént láttam. Mindenesetre szerintem két játékos ingyen elengedése miatt nem hiszem, hogy oda repült volna., Így tényleg érdekes.

2 dolgot tudok elképzelni igazából.

1. Tényleg igazak a de jong , ronaldo és így tovább pletykák.

2. Mielőtt még új ezen a piacon, neki fontos, hogy minden befolyásos alakkal találkozzon, kapcsolatokat építsen, jó benyomást tegyen stb. stb. A firkaszok pedig csak teszik a dolgukat és kitalálnak meg ezt azt hozzá.

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#5335 Hozzászólás Szerző: Bandi »

focimark írta: 2022. július 7., csütörtök 20:20 Boehly Barcelonaban van, video is keszult rola. Elvielg Azpi es Alonso lesz a ket tema kozte es a Barca vezetosege kozt, bar en ketlem, hogy azert elutazzon oda, hogy eladjon ket jatekost, lehet, hogy nem akkora kamu De Jong feloli erdeklodesunk.
Vagy felvilágosítja a Barca vezetőit hogy ha nincs pénzük akkor ne akarjanak 60 milliós játékost venni. Cserébe meg odaadja nekik alamizsnaként a két spanyolunkat. :D

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#5336 Hozzászólás Szerző: focimark »

Boehly Barcelonaban van, video is keszult rola. Elvielg Azpi es Alonso lesz a ket tema kozte es a Barca vezetosege kozt, bar en ketlem, hogy azert elutazzon oda, hogy eladjon ket jatekost, lehet, hogy nem akkora kamu De Jong feloli erdeklodesunk.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#5337 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Raphinhanak hetvegeig kell dontenie. Barca tovabbra sem tett semmilyen hivatalos ajanlatot szoval lehet mi leszunk a befutok.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#5338 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Manchester United are willing to listen to offers for Cristiano Ronaldo this summer, Sky Sports News understands.

Chelsea co-owner Todd Boehly is among the executives to listen to the pitch and is considering a move, with the Blues having also discussed a move for Paris Saint-Germain forward Neymar.
https://www.skysports.com/football/news ... or-forward

A Sky Sports informacio alapjan, lehetseges, hogy ajanlatot tesz a klub Ronaldoert, de egyenlore semmi ilyen nem tortent. Az elso szamu celpont tovabbra is Sterling es Raphina.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#5339 Hozzászólás Szerző: focimark »

Crap írta: 2022. július 7., csütörtök 16:09
focimark írta: 2022. július 7., csütörtök 13:24 BREAKING: Chelsea are going with everything to sign Frenkie De Jong. It's confirmed.
@gerardromero
Moreno.. Laporta szócsöve és szopkodoja. Szerintem csak az MU-t akarják pusholni ezzel a fake hírrel.
Nem kizárt, alapból egy idióta az az ember, de Barca hírekkel kapcsolatban talán a leghitelesebb. Frenkienek elvileg a legnagyobb gondja a Muval, hogy nincsenek BLben, úgyhogy ez itt nem lenne probléma.

Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#5340 Hozzászólás Szerző: Crap »

focimark írta: 2022. július 7., csütörtök 13:24 BREAKING: Chelsea are going with everything to sign Frenkie De Jong. It's confirmed.
@gerardromero
Moreno.. Laporta szócsöve és szopkodoja. Szerintem csak az MU-t akarják pusholni ezzel a fake hírrel.

Válasz küldése