Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12501 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A number of local outlets are reporting that Chelsea are in negotiations with Cagliari for midfielder Nicolo Barella.

Chelsea are ready to pay €45m to bring in the Italy international in January.


Olasz lapok szerint januárban elhoznánk Barellát, a Cagliari középső középpályását, 45 millio euroért.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12502 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:Chelsea are eyeing a January swoop for Barcelona midfielder Denis Suarez to replace Cesc Fabregas. forrás: Daily Mirror
Veszünk egy új DW-t úgy, hogy még az előző is itt van? Jól hangzik! 8)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12503 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea are eyeing a January swoop for Barcelona midfielder Denis Suarez to replace Cesc Fabregas. forrás: Daily Mirror

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#12504 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Én amit sajnálok, hogy a Lozano, Bergwijn, Ziyech trióból egyiket sem emlegetik..

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#12505 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Николаевич írta:
Dízel írta:
Gaba írta:France Football értesülései szerint a téli átigazolási szezonban hatalmas csata fog indulni az Olympique Lyonban játszó Nabil Fekirért, akit a Chelsea és a Bayern München is szeretne a soraiban tudni.
A bayern maximum nyáron robbantani fog, elmegy tőlük ribery és sokan mások is. Új csapatot csinalnak és nem fognak filléreskedni, magyarul aki kell nekik azt megfogják szerezni.
Hát majd meglátjuk.. A Bayern rekordigazolása a 40 milliós Tolisso, pont hogy arról híresek hogy fillérbaszók, inkább lerabolják a többi nèmet csapatot lejáró szerződésű vagy elvàgyódó játékosokkal. Ràadásul a távozó sztárokért(Robben, Ribéry meg előtte Lahm) egy eurócentet sem kapnak, szóval erős vàltozàsokat kell bevezetniük a transfer policy-ben hogy velünk versenyezzenek anyagilag.

Mondjuk Fekirt nem igazán látom hova lehetne tenni ebbe a csapatba. Kp-ra? Szèlre? Én inkább Ndombele-re mennék rá, eszmèletlen penge a srác. Kante, Jorgi, RLC és Ndombele egy nagyon jó négyes lenne, lehetne kicsit forgatni őket, csak épp annyira hogy ne 60 meccset játszon mindegyik vègig ès mindig az aktuális ellenfèlhez lehetne alakítani a kp-t.

A másik akit szemrebbenés nélkül hoznék az Memphis. Bitang jó a srác. Kicsit èretlen, nyers volt még amikor az MU-hoz került, de persze az se segített az ügyén hogy pont a Van Gaal/Mourinho-féle csapatokba került ahol Lingard az isten szélső mert jól védekezik, de Alexis meg Martial szenved. Szerintem Depay tökéletes match lenne, Sarri Napolijában is nagyon ült a hamis kilences, de akár a jobb szélen is játszhatna, Hazard-dal (és remélhetőleg CHO-val) jó kis támadóink lennènek, elfelejthetnénk már Williant meg Senor Rodriguezt.

Néztem múltkor a Roma-Intert, annyira jó volt látni Cengiz Ündert, Zanilot, Schick-et.. Nem azt mondom hogy kezdjünk el agyatlanul 18-20 éves srácokat játszatni minden poszton, de egy-két ilyen tehetséges, éhes játékos akkora pluszt tud adni..

Egy másik kiskedvencem, Ousmane Dembele mai Sp*rs elleni gólját is érdemes csekkolni, PL-matéria a gyerek.
Ndombele-t adom, nekem is tetszett amit láttam belőle, viszont a Bakayoko-sztori után számomra minimum kétséges, hogy hasonló posztra pont egy hirtelen berobbanó, fiatal, Franciaországban játszó, top szinten még nem bizonyító játékos érkezne súlyos font-tízmilliókért. Lehet a klub nem szívesen vállalná be újra ezt a "rizikót" ilyen rövid időn belül.

Depay nekem továbbra is a tróger kategória, a képességeivel mindenki tisztában van szerintem, azzal sem vitatkozom, hogy hamis kilencesként és szélsőként is nagy hasznát vehetnénk, ha tudása legjavát tudná nyújtani. A balhéi, néhanapján kezelhetetlen egoja és link hozzáállása viszont nagyon nem hiányzik ide, én őt nem szívesen látnám.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#12506 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ahogy az elnök fogalmaz: "változások éve" bármit is takarjon ez.
https://index.hu/sport/futball/2018/12/ ... zon_vegen/

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#12507 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Dízel írta:
Gaba írta:France Football értesülései szerint a téli átigazolási szezonban hatalmas csata fog indulni az Olympique Lyonban játszó Nabil Fekirért, akit a Chelsea és a Bayern München is szeretne a soraiban tudni.
A bayern maximum nyáron robbantani fog, elmegy tőlük ribery és sokan mások is. Új csapatot csinalnak és nem fognak filléreskedni, magyarul aki kell nekik azt megfogják szerezni.
Hát majd meglátjuk.. A Bayern rekordigazolása a 40 milliós Tolisso, pont hogy arról híresek hogy fillérbaszók, inkább lerabolják a többi nèmet csapatot lejáró szerződésű vagy elvàgyódó játékosokkal. Ràadásul a távozó sztárokért(Robben, Ribéry meg előtte Lahm) egy eurócentet sem kapnak, szóval erős vàltozàsokat kell bevezetniük a transfer policy-ben hogy velünk versenyezzenek anyagilag.

Mondjuk Fekirt nem igazán látom hova lehetne tenni ebbe a csapatba. Kp-ra? Szèlre? Én inkább Ndombele-re mennék rá, eszmèletlen penge a srác. Kante, Jorgi, RLC és Ndombele egy nagyon jó négyes lenne, lehetne kicsit forgatni őket, csak épp annyira hogy ne 60 meccset játszon mindegyik vègig ès mindig az aktuális ellenfèlhez lehetne alakítani a kp-t.

A másik akit szemrebbenés nélkül hoznék az Memphis. Bitang jó a srác. Kicsit èretlen, nyers volt még amikor az MU-hoz került, de persze az se segített az ügyén hogy pont a Van Gaal/Mourinho-féle csapatokba került ahol Lingard az isten szélső mert jól védekezik, de Alexis meg Martial szenved. Szerintem Depay tökéletes match lenne, Sarri Napolijában is nagyon ült a hamis kilences, de akár a jobb szélen is játszhatna, Hazard-dal (és remélhetőleg CHO-val) jó kis támadóink lennènek, elfelejthetnénk már Williant meg Senor Rodriguezt.

Néztem múltkor a Roma-Intert, annyira jó volt látni Cengiz Ündert, Zanilot, Schick-et.. Nem azt mondom hogy kezdjünk el agyatlanul 18-20 éves srácokat játszatni minden poszton, de egy-két ilyen tehetséges, éhes játékos akkora pluszt tud adni..

Egy másik kiskedvencem, Ousmane Dembele mai Sp*rs elleni gólját is érdemes csekkolni, PL-matéria a gyerek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Николаевич 2018. december 11., kedd 23:40-kor.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#12508 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Gaba írta:France Football értesülései szerint a téli átigazolási szezonban hatalmas csata fog indulni az Olympique Lyonban játszó Nabil Fekirért, akit a Chelsea és a Bayern München is szeretne a soraiban tudni.
A bayern maximum nyáron robbantani fog, elmegy tőlük ribery és sokan mások is. Új csapatot csinalnak és nem fognak filléreskedni, magyarul aki kell nekik azt megfogják szerezni.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12509 Hozzászólás Szerző: Gaba »

“Imádom Nápolyt, de egy év múlva lejár a szerződésem és talán Sarri felhív, soha nem tudhatod, meglátjuk.”- Dries Mertens

Igaz hogy már nem annyira fiatal,de jó kis párost tudnának alkotni Hazardal :)

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12510 Hozzászólás Szerző: Gaba »

France Football értesülései szerint a téli átigazolási szezonban hatalmas csata fog indulni az Olympique Lyonban játszó Nabil Fekirért, akit a Chelsea és a Bayern München is szeretne a soraiban tudni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#12511 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:Az ugye megvan, hogy Baka elkezdett jól játszani és a Milan a végleges szerződtetésén gondolkodik..?

Ráadásul a Milan egy relatív fiatal, olaszokból és saját nevelésekből álló csapat, Gattuso megadja a lehetőséget olyanoknak, akik itt sosem játszanának.
Engem nem lep meg, Baka nem szar. Volt neki egy teljes összeomlása, mind mentálisan mind teljesítményileg, de amikor ment neki akkor jól tolta. Hasznos tagja volt ő a pár éve BL-ben menetelő Monaconak is és nálunk sem kezdett rosszul, a szurkolók akárkiről nem gyártanak dalokat és róla azért csak született egy. Amikor idejött, mindenki azthitte hogy a Kanté-Bakayoko duón ember nem megy át, mindent lefognak szűrni, én mondjuk sajnálom nagyon h nem így alakult... Bakán is látszott hogy szereti a csapatot (aki követte őt instán az tudja).
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12512 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A Chelsea tárgyalásokat folytat a Napoli vezetőségével Elseid Hysaj leigazolásával kapcsolatban. (Calciomercato)

50 milliórol szólnak a hírek,de Zappacosta is az üzlet része lehet.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12513 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dízel írta:Még nem vagyunk ott, de jó úton járunk, hogy ac milant csinaljon a vezetőség a klubból.
Milanos haverom bakayokoba látta a megváltást, csalódott, most pletyka szinten felmerült fabre és cahill neve náluk, most meg bennük.
Ne csinaljuk ezt könyörgöm, értem én, hogy nincs lóvénk vagy épp másra kell, de nem igaz nem lehet évente 1 nagy nevet leigazolni, itt ez a Fekir, kiált a szintlépésért, nálunk megkaphatna mindent, erre nem... Mások levetett bakancsát hordjuk állandóan. Miért nem lehet követni a Sp*rs vagy liverpool példáját?

Sarri érkezésekor mondták sokan, hogy ő nem egy rinyagép, abból dolgozik ami van, de mi van akkor ha az ami van az kevés az elvárásonak?
Abra már nem ugyanaz, mint volt, el kellene gondolkoznia azon, hogy eladja a klubot olyas valakinek, mint a fiatalabb önmaga.
Dante írta:Az ugye megvan, hogy Baka elkezdett jól játszani és a Milan a végleges szerződtetésén gondolkodik..?

Ráadásul a Milan egy relatív fiatal, olaszokból és saját nevelésekből álló csapat, Gattuso megadja a lehetőséget olyanoknak, akik itt sosem játszanának.
Vágom, jó hír, +30 misi a zsebbe majd nyáron.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#12514 Hozzászólás Szerző: Dante »

Az ugye megvan, hogy Baka elkezdett jól játszani és a Milan a végleges szerződtetésén gondolkodik..?

Ráadásul a Milan egy relatív fiatal, olaszokból és saját nevelésekből álló csapat, Gattuso megadja a lehetőséget olyanoknak, akik itt sosem játszanának.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#12515 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Még nem vagyunk ott, de jó úton járunk, hogy ac milant csinaljon a vezetőség a klubból.
Milanos haverom bakayokoba látta a megváltást, csalódott, most pletyka szinten felmerült fabre és cahill neve náluk, most meg bennük.
Ne csinaljuk ezt könyörgöm, értem én, hogy nincs lóvénk vagy épp másra kell, de nem igaz nem lehet évente 1 nagy nevet leigazolni, itt ez a Fekir, kiált a szintlépésért, nálunk megkaphatna mindent, erre nem... Mások levetett bakancsát hordjuk állandóan. Miért nem lehet követni a Sp*rs vagy liverpool példáját?

Sarri érkezésekor mondták sokan, hogy ő nem egy rinyagép, abból dolgozik ami van, de mi van akkor ha az ami van az kevés az elvárásonak?

fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#12516 Hozzászólás Szerző: fst200 »

adrian1989 írta:
Sheenka írta:
Dante írta:Ha nem ő akkor más. Csak legyen már még egy értelmes támadó a keretben Eden-en kívül. Bármennyire is szélsőségesen hangzik,
gyakorlatilag csoda, hogy még nem csúszott le a csapat csatár és szélsők nélkül. Borasztó nagy eredmény, de egy Chelsea szintű csapat nem engedhetné meg, hogy két 30 év felett járó szélsőre alapozzon ilyen hosszú ideig. Jöjjön nagy név, két közepes név, sok noname, mindegy, csak legyen valami változás, mert ez így nem állapot.
Ez telesen irreális, Pedro és Willian minden szinten vállalható szélsők. Nyilván vannak jobbak, de messze nem a szélső poszt a leggyengébb. Tavaly Bakayoko volt a cm, na az gáz volt.
szerintem meg a szélső poszt is rohadt gáz, Willian egyenlő a 0-val Pedro esetleg cserének elmenne.
Az a baj, hogy nagyon sok helyre kéne igazolni, de a vezetőség ezt már elkúrta, mert most hirtelen kéne 4-5 kezdő játékos és nem az elmegy kategória, hanem olyan akikkel előreléphetünk.
amúgy meg a szélső kérdésre csak ennyi:
https://www.facebook.com/angollabdaruga ... =3&theater" onclick="window.open(this.href);return false;
ezzel csak azt akartam, hogyha van 2-3 bitang szélsőd akkor nem nagy gond ha csak Morata és Giroud van köztük.

Chelsea transfer target Denis Suarez has spoken about his situation at Barcelona after making a rare appearance in the Copa del Rey.
"I work to play and I do not have minutes, if I do not play... we'll see," he told Marca. "I want to play, today I had fun and I felt good, at ease. I want to play as much as possible."

na az ilyen pletykáktól vagyok rosszul, minek ő nekünk a középpálya teljesen telített, meg amúgy is minek nekünk egy olyan játékos aki nem is játszik a barcaba, nem a barca real padjáról kéne igazolni szerintem.
és nekik még ott van Aguero és Jesus is..
sajnálom hogy Conte elcseszte Costát :/

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#12517 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Sheenka írta:
Dante írta:Ha nem ő akkor más. Csak legyen már még egy értelmes támadó a keretben Eden-en kívül. Bármennyire is szélsőségesen hangzik,
gyakorlatilag csoda, hogy még nem csúszott le a csapat csatár és szélsők nélkül. Borasztó nagy eredmény, de egy Chelsea szintű csapat nem engedhetné meg, hogy két 30 év felett járó szélsőre alapozzon ilyen hosszú ideig. Jöjjön nagy név, két közepes név, sok noname, mindegy, csak legyen valami változás, mert ez így nem állapot.
Ez telesen irreális, Pedro és Willian minden szinten vállalható szélsők. Nyilván vannak jobbak, de messze nem a szélső poszt a leggyengébb. Tavaly Bakayoko volt a cm, na az gáz volt.
szerintem meg a szélső poszt is rohadt gáz, Willian egyenlő a 0-val Pedro esetleg cserének elmenne.
Az a baj, hogy nagyon sok helyre kéne igazolni, de a vezetőség ezt már elkúrta, mert most hirtelen kéne 4-5 kezdő játékos és nem az elmegy kategória, hanem olyan akikkel előreléphetünk.
amúgy meg a szélső kérdésre csak ennyi:
https://www.facebook.com/angollabdaruga ... =3&theater" onclick="window.open(this.href);return false;
ezzel csak azt akartam, hogyha van 2-3 bitang szélsőd akkor nem nagy gond ha csak Morata és Giroud van köztük.

Chelsea transfer target Denis Suarez has spoken about his situation at Barcelona after making a rare appearance in the Copa del Rey.
"I work to play and I do not have minutes, if I do not play... we'll see," he told Marca. "I want to play, today I had fun and I felt good, at ease. I want to play as much as possible."

na az ilyen pletykáktól vagyok rosszul, minek ő nekünk a középpálya teljesen telített, meg amúgy is minek nekünk egy olyan játékos aki nem is játszik a barcaba, nem a barca real padjáról kéne igazolni szerintem.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12518 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Ez kb a hihetetlen kategória :) Full univerzál az ember,és ráadásul gólerős...végülis tele vagyunk ilyenekkel :) Erre csak az lehet a magyarázat,hogy akik intézik az átigazolásokat,azok meg vannak győződve róla hogy Pedro,és Willian tökéletesen passzol a csapathoz,és így felesleges lenne igazolni valakit.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12519 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Dante írta:Ha nem ő akkor más. Csak legyen már még egy értelmes támadó a keretben Eden-en kívül. Bármennyire is szélsőségesen hangzik,
gyakorlatilag csoda, hogy még nem csúszott le a csapat csatár és szélsők nélkül. Borasztó nagy eredmény, de egy Chelsea szintű csapat nem engedhetné meg, hogy két 30 év felett járó szélsőre alapozzon ilyen hosszú ideig. Jöjjön nagy név, két közepes név, sok noname, mindegy, csak legyen valami változás, mert ez így nem állapot.
Ez telesen irreális, Pedro és Willian minden szinten vállalható szélsők. Nyilván vannak jobbak, de messze nem a szélső poszt a leggyengébb. Tavaly Bakayoko volt a cm, na az gáz volt.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#12520 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ha nem ő akkor más. Csak legyen már még egy értelmes támadó a keretben Eden-en kívül. Bármennyire is szélsőségesen hangzik,
gyakorlatilag csoda, hogy még nem csúszott le a csapat csatár és szélsők nélkül. Borasztó nagy eredmény, de egy Chelsea szintű csapat nem engedhetné meg, hogy két 30 év felett járó szélsőre alapozzon ilyen hosszú ideig. Jöjjön nagy név, két közepes név, sok noname, mindegy, csak legyen valami változás, mert ez így nem állapot.

Válasz küldése