Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15301 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dybala soha nem jönne ide, bármennyi pénzünk is van, nincs rá értelmes magyarázat minek jönne. Neki is max real, barca a kövi lépcső.

Hazard szintű embert nem fogunk tudni igazolni, de ezek a pletykák mindig elő fognak jönni vele kapcs.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15302 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta:
emsanya írta:Hasonlo szélső támadó "Chucky" Lozano a PSV-ből, ajánlom figyelmetekbe őt is. Nem tudom végül a city bekebelezte-e, de nagy potenciál van a srácban, vezeti a holland gollövő listát is.
Ő már régóta nagyra van tartva, évekig Mexikóban sínylődött, nem vitte el senki. Úgy fest nagy üzletet csinált vele a PSG.

Érdemes megnézni mit alkotott a Belgák ellen, komoly mozgása és labdakezelése van.

Hazardhoz: szerintem is érik ez már jó ideje. Amikor ideigazolt nem azt mondták neki, hogy a BL indulásért fogunk harcolni. Ha rendesen erősítenénk szerintem meglehetne győzni. Én teljesen megértem. Remek játékos, de az árából tudnánk hozni hasonló tudásut. Dybala pl, fiatalabb, nagyobb benne a potenciál. De még egy malcom és beleférne az árába. Én nem szomorkodnék..
Nagyon nehezen tudnank egy “sajat Messit” szerezni megint azert, ha elmenne. En ugy latom, hogy nagyon szereti a klubot es lehet, hogy mivel pont nem egy ilyen galaktikus alkat, ugy ertve, hogy viszonylag hatterbe vonulva eli az eletet nem is biztos, hogy vagyik oda annyira.
Dybala meg szerintem ugy sem jonne hozzank, ha Hazard maradna, nemhogy nelkule es en Hazardt valamivel “zsenibbnek” tartom.
Remelem meg marad sokaig, szuksege van a csapatnak egy olyan jatekosra aki sokszor a kulonbseget jelenti es itt o is ugy erezheti magat, mint a csapat legjobb jatekosa es nem pedig csak egy a sok kozul.

fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15303 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Sajnos nem sok világklasszis játékosunk van ,rajta kívül talán Kurti és Kante

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15304 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:Hasonlo szélső támadó "Chucky" Lozano a PSV-ből, ajánlom figyelmetekbe őt is. Nem tudom végül a city bekebelezte-e, de nagy potenciál van a srácban, vezeti a holland gollövő listát is.
Ő már régóta nagyra van tartva, évekig Mexikóban sínylődött, nem vitte el senki. Úgy fest nagy üzletet csinált vele a PSG.

Érdemes megnézni mit alkotott a Belgák ellen, komoly mozgása és labdakezelése van.

Hazardhoz: szerintem is érik ez már jó ideje. Amikor ideigazolt nem azt mondták neki, hogy a BL indulásért fogunk harcolni. Ha rendesen erősítenénk szerintem meglehetne győzni. Én teljesen megértem. Remek játékos, de az árából tudnánk hozni hasonló tudásut. Dybala pl, fiatalabb, nagyobb benne a potenciál. De még egy malcom és beleférne az árába. Én nem szomorkodnék..
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6755
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15305 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2606869" onclick="window.open(this.href);return false;
Előbb-utóbb úgy is bekövetkezik sajnos...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15306 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hasonlo szélső támadó "Chucky" Lozano a PSV-ből, ajánlom figyelmetekbe őt is. Nem tudom végül a city bekebelezte-e, de nagy potenciál van a srácban, vezeti a holland gollövő listát is.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15307 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta:
Bubi írta:Szerintem mindkettőre jó sanszunk lehet.
Ha akarja a vezetőség valamelyiket, akkor igen. Az utóbbi időben tapasztaltabb embereket hoztunk, ha belegondolunk nem csoda, elment Terry, Cech, Ivanovic, Mikel, Costa, Matic, de akár Ramires-t is idesorolhatjuk. Nekik elég sok meccs volt a lábukban, ebből nem egy meccsen profitált a csapat, teljesen logikus, hogy Lukaku, Sandro és Nainggolan jön első körben szóba.
Remélhetőleg sikerül pár karaktert is igazolni, de én abban is biztos vagyok, hogy egy Bertrand, Chalobah, Ruben, Musonda vezérré tudna válni itt.

A francia bajnokság jó irányvonal lehet.
Nagyon, hihetetlen ütemben szarják a topjátékosokat a franciák. Egyébként Fekir nem mondható zöldfülünek. 4 éve kezdő a lyonban, ezalatt 1 évet leszámítva amikor valszeg sérült lehetett hozta az évi 30 gól / assist minőséget. Még nem bizonyított top bajnokságban, de a statisztikái és annak az aránya hogy a Ligue 1ből kikerülő wonderkideknek a 90% beválik és alapember lesz, az szerintem megnyugtató.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6469
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15308 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta:Szerintem mindkettőre jó sanszunk lehet.
Ha akarja a vezetőség valamelyiket, akkor igen. Az utóbbi időben tapasztaltabb embereket hoztunk, ha belegondolunk nem csoda, elment Terry, Cech, Ivanovic, Mikel, Costa, Matic, de akár Ramires-t is idesorolhatjuk. Nekik elég sok meccs volt a lábukban, ebből nem egy meccsen profitált a csapat, teljesen logikus, hogy Lukaku, Sandro és Nainggolan jön első körben szóba.
Remélhetőleg sikerül pár karaktert is igazolni, de én abban is biztos vagyok, hogy egy Bertrand, Chalobah, Ruben, Musonda vezérré tudna válni itt.

A francia bajnokság jó irányvonal lehet.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15309 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta:Ha már jobb szárny és Malcom - én Fekirnek is örülnék, ő is ez a stocky - short típusú, lábáról szabályosan ledönthetlen, fürge játékos. Idén elkerülik a sérülések és pengeti is rendesen, ráadásul a Lyon csk-ja, szóval hangja is van, nem csak egy futógép. Az egyetlen hátrány, hogy London rossz felével hozzák hírbe.
Nagyon nagy tehetség ő is. Hasonló játékos mint Malcom. Erős, viszonylag gyors, fürge, nagyon gólérzékeny és baromi jók a távoli lövései. Ráadásul a támadószekció minden posztján egyformán jól teljesít. 14 gólja és 4 gólpassza van idén... Brutál.

Szerintem mindkettőre jó sanszunk lehet.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6469
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15310 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ha már jobb szárny és Malcom - én Fekirnek is örülnék, ő is ez a stocky - short típusú, lábáról szabályosan ledönthetlen, fürge játékos. Idén elkerülik a sérülések és pengeti is rendesen, ráadásul a Lyon csk-ja, szóval hangja is van, nem csak egy futógép. Az egyetlen hátrány, hogy London rossz felével hozzák hírbe.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15311 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta:
Szabi írta:Egyébként soha nem igazolt volna ide, egy bajnokságban hatodik (?) helyen végző, azt követő évben BL-szereplés nélküli csapathoz, mikor hívta a Real, a Barcelona vagy a PL-ből a bajnok City.

Meg lehetne kínálni a Bordeaux-ot egy vaskosabb ajánlattal valóban, talán az ő esetükben még nem 80-100 milliónál kezdődik a licit.
Közrejátszhatott az is, hogy jött Thorgan is vele, illetve valószínűleg a Chelsea a családjával is törődött. Okos srác Hazard, biztos, hogy nézte a várost, a csapat elmúlt x évét (az idő alatt, amikor ő elkezdett komolyabban focizni a Chelsea volt az egyik legnagyobb csapat és olyan legendák mellé érkezett, mint Terry, Lampard, Cech, Cole, Drogba, de Torres, Mata, Oscar, Luíz is érdekes játékosok)
A nemrég napvilágot látott Mikel-sztoriból kiindulva én is el tudom képzelni, hogy különös figyelmet fordítottunk a tárgyalásoknál a pályán kívüli dolgokra is. Thorgan, de még inkább Kylian szerződtetése is azt bizonyítja, hogy igyekszünk a kedvében járni. Mikor 21 éves korában hozzánk igazolt, már volt felesége és egy másfél éves kislánya, róla egyébként is köztudott, hogy mennyire családcentrikus ember, szóval biztosan körültekintő volt Hazard azt illetően, hová is igazol. Ha jól emlékszem, rajtunk kívül a City-t emlegették legerősebben vele kapcsolatban, tehát a PL lehetett az elhatározása, azt viszont szinte biztosra veszem, hogy ha nincs meg a BL-győzelem és a következő évi szereplésünk, akkor Manchesterbe igazol.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6469
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15312 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta:Egyébként soha nem igazolt volna ide, egy bajnokságban hatodik (?) helyen végző, azt követő évben BL-szereplés nélküli csapathoz, mikor hívta a Real, a Barcelona vagy a PL-ből a bajnok City.

Meg lehetne kínálni a Bordeaux-ot egy vaskosabb ajánlattal valóban, talán az ő esetükben még nem 80-100 milliónál kezdődik a licit.
Közrejátszhatott az is, hogy jött Thorgan is vele, illetve valószínűleg a Chelsea a családjával is törődött. Okos srác Hazard, biztos, hogy nézte a várost, a csapat elmúlt x évét (az idő alatt, amikor ő elkezdett komolyabban focizni a Chelsea volt az egyik legnagyobb csapat és olyan legendák mellé érkezett, mint Terry, Lampard, Cech, Cole, Drogba, de Torres, Mata, Oscar, Luíz is érdekes játékosok)

Ha Malcom-ot nem is sikerül megszerezni, jó lenne pár ilyen srácot halászni, a Pedro-vonal helyett. (És most nem csóri Bajúszt akarom bántani, megszolgált már ő azért, hogy kedveljék itt)
Ha az Atletico és a Juve meg tudja csinálni, akkor nálunk is menne.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15313 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:
Bubi írta:https://youtu.be/iKdrzede8jo

Malcom a dijon ellen akasztott egy 30-35 méterest.

Adja az isten, hogy elhozzuk. Gyilkos bal lába van a gyereknek...
Az a baj tőlünk nagyobb klubok is figyelik már, nem sok esélyünk van rá. Pedig így lehetne halászni sztár játékosokat, mint anno lille-ből Hazard.
Anno Hazard-t is a fél világ vitte volna, egyedül annak köszönhettük azt, hogy minket választott, hogy BL-t nyertünk. És ez tényleg így volt. Egyébként soha nem igazolt volna ide, egy bajnokságban hatodik (?) helyen végző, azt követő évben BL-szereplés nélküli csapathoz, mikor hívta a Real, a Barcelona vagy a PL-ből a bajnok City.

Meg lehetne kínálni a Bordeaux-ot egy vaskosabb ajánlattal valóban, talán az ő esetükben még nem 80-100 milliónál kezdődik a licit.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15314 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:
Bubi írta:https://youtu.be/iKdrzede8jo

Malcom a dijon ellen akasztott egy 30-35 méterest.

Adja az isten, hogy elhozzuk. Gyilkos bal lába van a gyereknek...
Az a baj tőlünk nagyobb klubok is figyelik már, nem sok esélyünk van rá. Pedig így lehetne halászni sztár játékosokat, mint anno lille-ből Hazard.
Nyárra lesz 10-15 gólja és ugyan ennyi gólpassza, lehet nem kéne megvárni. Persze sajnos én se hiszek benne.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15315 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:https://youtu.be/iKdrzede8jo

Malcom a dijon ellen akasztott egy 30-35 méterest.

Adja az isten, hogy elhozzuk. Gyilkos bal lába van a gyereknek...
Az a baj tőlünk nagyobb klubok is figyelik már, nem sok esélyünk van rá. Pedig így lehetne halászni sztár játékosokat, mint anno lille-ből Hazard.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15316 Hozzászólás Szerző: Bubi »

https://youtu.be/iKdrzede8jo" onclick="window.open(this.href);return false;

Malcom a dijon ellen akasztott egy 30-35 méterest.

Adja az isten, hogy elhozzuk. Gyilkos bal lába van a gyereknek...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#15317 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ezek is mindenkit megakarnak venni. Ha nem csak harmadikak szeretnénk lenni, jobb lenne az ilyen lehetőségekre nem szarni, hanem egy küzdeni kicsit.

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... t-2606359?

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15318 Hozzászólás Szerző: kazomester »

cech19960320 írta:nyugtassatok meg hogy nem volt róla pletyka...
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ep-2606495" onclick="window.open(this.href);return false;
Személy szerint semmit nem olvastam róla mostanában :)

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#15319 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

nyugtassatok meg hogy nem volt róla pletyka...
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ep-2606495" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15320 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:#Juventus are reportedly ready to sell Alex Sandro for €60m after confirming "personal issues"

https://www.football-italia.net/113655/ ... dro-market
nem tudom elképzelni, hogy télen csapatot váltson, de nagy fogás lenne az biztos.

Válasz küldése