Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15381 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pellegrini penge, de én Chalobaht és Rubent szeretném látni, nem pedig egy a csapathoz semlegesen viszonyulo légióst. Kante és Bakayoko fix, Drinkwater jó töltelék, Cesc pedig ha marad akkor örülhetünk, ha megy akkor egy szavunk se lehet, de nem kezdőként van helye itt.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15382 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Én Vidal-t nem erőltetném, ugyan karakteres és karakán személyiség, amiből itt nem sok van, de egyrészt szépen lassan, de kifele megy már szerintem, másrészt hiába Conte cimborája, attól még egy ideggyenge f*sz, aki hajlamos elveszteni a kontrollt a páylán, nem kell ide egy újabb balhés ember a nyilvánvaló alkoholproblémájával.

Más:
Szintén középpályára Lorenzo Pellegrini nevét is bedobták velünk kapcsolatban, akit ugyan csak most nyáron vett vissza a Roma, de állítólag van egy 25 millió eurós kivásárlási záradék a szerződésében. Érdeklődők között az MU és a PSG is. (Fox Sports Italia)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15383 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:http://m.nemzetisport.hu/nemet_labdarug ... ki-2602347

Még ennyi idősen is jo lenne, ha Kanté kiesik ő is elvégzi a melós részt.
ő inkább Kanté mellé kéne, mert tud védekezni is de a támadásokba is nagy haszna lenne, de mostanában a Bayern-be elég visszafogott teljesítményt nyújt és nagyon sokat szabálytalankodik, szóval Conte-nak rendbe kéne szednie nagyon.
de remek igazolás lenne szerintem egy dolog szól ellene a kora, ami miatt nem lehet hosszú távra tervezni vele csak 1-2 évre nagyon max 3-ra!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15384 Hozzászólás Szerző: emsanya »

http://m.nemzetisport.hu/nemet_labdarug ... ki-2602347" onclick="window.open(this.href);return false;

Még ennyi idősen is jo lenne, ha Kanté kiesik ő is elvégzi a melós részt.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15385 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Zsolti írta:
Gaba írta:http://rangado.24.hu/tartalom/cikk/4396 ... _a_chelsea

Komoly név a kalapban..Pont ilyen igazolások kellenek,ő biztosan kihúzná a csapatot a gödörből.
Pont ilyen játékosokat kell igazolnunk. Sajnos ma már nem realitás hogy egy top játékos ide igazoljon egyszerűen nem vagyunk versenyképesek a mai árakhoz. Én örülnék ha hasonló lenne a keretünk a Spurséhez nincsenek sztárok (Kane most fel van hypolva) melós emberekből áll a csapat mégis leiskolázták a Realt és évről évre egyre jobb a csapatuk.
Kane annyira van hypeolva, hogy egyike a vilag legsokoldalubb es legjobb csatarainak jelenleg. Barmelyik csapatba beferne, mint mondjuk Suarez vagy Lewandowski.
Nemhiaba nyilatkozta Conte is, hogy ha egy jatekost igazolhatna az Kane lenne.

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15386 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Gaba írta:http://rangado.24.hu/tartalom/cikk/4396 ... _a_chelsea

Komoly név a kalapban..Pont ilyen igazolások kellenek,ő biztosan kihúzná a csapatot a gödörből.
Pont ilyen játékosokat kell igazolnunk. Sajnos ma már nem realitás hogy egy top játékos ide igazoljon egyszerűen nem vagyunk versenyképesek a mai árakhoz. Én örülnék ha hasonló lenne a keretünk a Spurséhez nincsenek sztárok (Kane most fel van hypolva) melós emberekből áll a csapat mégis leiskolázták a Realt és évről évre egyre jobb a csapatuk.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15387 Hozzászólás Szerző: Gaba »

http://rangado.24.hu/tartalom/cikk/4396 ... _a_chelsea" onclick="window.open(this.href);return false;

Komoly név a kalapban..Pont ilyen igazolások kellenek,ő biztosan kihúzná a csapatot a gödörből.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15388 Hozzászólás Szerző: Bubi »

http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... ne-2600513" onclick="window.open(this.href);return false;

Sajnos nem velünk hozták szóba, érdemes megismerkedni a sráccal.

Elsősorban CB, de a játéka alapján ki tudja mi lesz még belőle. Röviden; Lendület hendikeppel képes lefutni szélvészgyors védőket amellett, hogy 185 centi és baszott erős. Nagyon eltudnám képzelni a 3 védős rendszerünk szélére, de nem sokáig játszana ott, mert nagyon jól bánik a labdával, képes 60 métereken keresztülcselezni magát a mezőnyön (védőként) úgy, hogy esnek-kelnek vagy épp pattognak körülötte az emberek, majd ad egy gólpassz minőségű labdát, vagy épp elvállalja, bár a befejezése nem az igazi egyelőre - elnézem neki.

Páratlan tehetség, nem is csoda, hogy most készül a lipcse 90 millióra emelni a kivásárlási árát. Egyébként most lett 19 éves a srác és francia, CB és CDM posztokon remekel. Kicsit engem a csúcsformájú Zoumára emlékeztet, de a mi franciánk közel nem volt ennyire veszélyes előre.

Jöhetne csomagban Wernerrel, örömömre szolgálna ha erősítenénk a francia vonalunkat.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15389 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Gulácsi jöhet?

http://www.espnfc.com/story/3251894/ars ... si-sources" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15390 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

emsanya írta:
Drogbert írta:https://www.transfermarkt.de/ryan-sesse ... ler/392775 csak ido kerdese mikor veszi meg a city vagy arsenal liverpool vagy mu... gondolom megsem annyira bolond a vezetoseg h leigazolja ot hozzank :roll:
Régota emlegetik vele kapcs a MU-t. A kiégetett Luke Shaw helyett.
16 eves kora ota a Fulham felnott csapataban van, mar a tavaj is neztem egy par Fulham merkozest es nekem tetszett a jateka :)
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15391 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Drogbert írta:https://www.transfermarkt.de/ryan-sesse ... ler/392775 csak ido kerdese mikor veszi meg a city vagy arsenal liverpool vagy mu... gondolom megsem annyira bolond a vezetoseg h leigazolja ot hozzank :roll:
Régota emlegetik vele kapcs a MU-t. A kiégetett Luke Shaw helyett.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#15392 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

https://www.transfermarkt.de/ryan-sesse ... ler/392775 csak ido kerdese mikor veszi meg a city vagy arsenal liverpool vagy mu... gondolom megsem annyira bolond a vezetoseg h leigazolja ot hozzank :roll:
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#15393 Hozzászólás Szerző: Dízel »

emsanya írta:Arsenal will ask for at least £30m from Manchester City for 28-year-old Chile forward Alexis Sánchez in January. (Source: Daily Mirror)
Ez az ár mi a büdös túró??? Egyrészt 50ért is elvinni a city, masrészt drágább egy Drinkwater mint egy Alexis Sanchez? Értem én hogy fél év van a szerződéséből, de akkor igazán rámehetnénk mi is. Egy kicsit ha felstrófolják a klubbok az árat mindenki veszit vele csak az arsenal nem.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolási pletykák

#15394 Hozzászólás Szerző: almos »

emsanya írta:Arsenal will ask for at least £30m from Manchester City for 28-year-old Chile forward Alexis Sánchez in January. (Source: Daily Mirror)
Nevetséges összeg érte.
LAMPARD#8

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15395 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Arsenal will ask for at least £30m from Manchester City for 28-year-old Chile forward Alexis Sánchez in January. (Source: Daily Mirror)

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolási pletykák

#15396 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Hazardon kívül konkrétan nincsen olyan szélsőnk, aki stabil kezdő lehetne a teljesítményével egy Chelsea kaliberű csapatban. Számomra egyértelműen a legnagyobb hiányposztunk. Jó bal lábas szélsőnk konkrétan Robben óta nem volt. (Mata-t ne vegye senki ide, zseni volt, de nem szélső).
211! NEW RECORD!

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolási pletykák

#15397 Hozzászólás Szerző: almos »

Pityee írta:
almos írta:Mata a kedvencem, elfogult vagyok, szeretném még egyszer a csapatban látni.
Viszont pont olyan játékos kellene, mint amit irsz, mondjuk egy 5 évvel fiatalabb Pedro. :mrgreen:
Nem csak te, Mata olyan játékos volt, akit csak szeretni lehetett, ő az egyik olyan volt játékosunk akire nem tudok haragudni azért sem mert riválishoz igazolt.
Én csak Josét utáltam meg ezért. Természetesen tőlünk elüldözte, a MU-ban meg játszatja...
LAMPARD#8

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15398 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:Chelsea boss Antonio Conte wants to reinvest the cash from Diego Costa's sale and launch a raid for Gareth Bale. (Source: Daily Star)
Bale jó kis játékos, de nem hiszem, hogy egy Chelsea-t választana és azt sem hiszem, hogy a Chelsea ilyen kaliberű játékost venne.
Amúgy szerintem középpályást kéne igazolni a télen méghozzá Seri-t vagy Gueye-t, mert ők tudnák pótolni Kante-t ha esetleg a kis francia megint lesérülne.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15399 Hozzászólás Szerző: Pityee »

almos írta:Mata a kedvencem, elfogult vagyok, szeretném még egyszer a csapatban látni.
Viszont pont olyan játékos kellene, mint amit irsz, mondjuk egy 5 évvel fiatalabb Pedro. :mrgreen:
Nem csak te, Mata olyan játékos volt, akit csak szeretni lehetett, ő az egyik olyan volt játékosunk akire nem tudok haragudni azért sem mert riválishoz igazolt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15400 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea boss Antonio Conte wants to reinvest the cash from Diego Costa's sale and launch a raid for Gareth Bale. (Source: Daily Star)

Válasz küldése