Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12541 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:
Dízel írta: Ez ugyan olyan függőség mint a drog vagy az alkohol vagy a cigi. Tudja, hogy abba kéne hagynia, holnap edzés, tök fontos, de mégsem teszi.
Valahova a heroin és a kokain közé sorolnád kb?

Hogy lenne már ugyan olyan. A Cigi és az alkohol benne van az 5 leggyakoribb függőséget okozó anyag közt. Erős fizikai függésről beszélünk, olyan erős kötődésről amit bizonyos idő és elfogyasztott mennyiség után már pusztán a józan eszed segítségével többnyire nem tudsz elhagyni, leszokni.

Viszont, épp ezért ha inna vagy herkázna, úgy értenénk hogy nincs észnél és segítségre szorul mert egyedül nem fog kikecmeregni, de nem erről van szó. Ő valószínűleg csak kurvára szeret PUBGzni és kurvára gazdag, így nem érzi szükségét annak, hogy tovább törje magát amikor nyomhatja a black ops 4et is a foteljéből a 4 ks 3 méter átlójú ultrHD TVjén.
A vicc, hogy a focisták inkább Fortnite-oznak, az ingyenes :lol: Na nyilván nem azért tolják vele, de muris.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#12542 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dízel írta: Ez ugyan olyan függőség mint a drog vagy az alkohol vagy a cigi. Tudja, hogy abba kéne hagynia, holnap edzés, tök fontos, de mégsem teszi.
Valahova a heroin és a kokain közé sorolnád kb?

Hogy lenne már ugyan olyan. A Cigi és az alkohol benne van az 5 leggyakoribb függőséget okozó anyag közt. Erős fizikai függésről beszélünk, olyan erős kötődésről amit bizonyos idő és elfogyasztott mennyiség után már pusztán a józan eszed segítségével többnyire nem tudsz elhagyni, leszokni.

Viszont, épp ezért ha inna vagy herkázna, úgy értenénk hogy nincs észnél és segítségre szorul mert egyedül nem fog kikecmeregni, de nem erről van szó. Ő valószínűleg csak kurvára szeret PUBGzni és kurvára gazdag, így nem érzi szükségét annak, hogy tovább törje magát amikor nyomhatja a black ops 4et is a foteljéből a 4 ks 3 méter átlójú ultrHD TVjén.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12543 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gaba írta:https://juventushungary.hu/index.php/hi ... -vege-lesz

Ruganiéknak elegük lett. Télen biztos hogy pattanni fog,és nem kizárt hogy Sarri még mindig szívesen látná a csapatnál.
Nagyon várom már hogy lépünk érte. Juvénál le se szarják, Sarri meg jól ismeri, technikás, tehetséges védő.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12544 Hozzászólás Szerző: Gaba »

https://juventushungary.hu/index.php/hi ... -vege-lesz" onclick="window.open(this.href);return false;

Ruganiéknak elegük lett. Télen biztos hogy pattanni fog,és nem kizárt hogy Sarri még mindig szívesen látná a csapatnál.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#12545 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

emsanya írta:Chelsea have joined Manchester United in a race for £70m-rated Inter Milan star Milan Skriniar. forrás: Sun
Pár hete láttam őt jàtszani élőben és nagy hatással volt ràm ahogy tolta. Baromi jól mozog, nagyon jól olvassa a játékot, rettentő magabiztos volt egy nehèz meccsen. Tavaly emlékszem csodálkoztam hogy ki ő amikor az inter 35 millióért megvette, azóta rájöttem hogy nagyon jó igazolás volt.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12546 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea have joined Manchester United in a race for £70m-rated Inter Milan star Milan Skriniar. forrás: Sun

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#12547 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dízel írta:
Pityee írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ri-2670535

Nem lenne hülyeség megpróbálni elhozni őt, most biztosan nem lesz egekben az ára. Tudom, tudom nem egy észlény a csávó és a Dortmundból is balhé után jött, most a barszából is azután távozna, de szerintem egy megfelelő edző, aki megtalálná neki a megfelelő posztot, kitudná belőle hozni a maximumot. Az biztos, hogy ennél több van benne, ezt már láttuk a Dortmundban is! Arról nem is beszélve, hogy a barszánál abszolút nem élvezett bizalmat, utóbbi időben nyomorult kupameccseken játszatták csak, ott is többnyire másod/harmadosztályú ellenfelek ellen, de eleinte sem kapott állandó játéklehetőséget.
Pár év múlva, amikor idősebb lesz és kigyógyul a betegségéből akkor igen, lehet, most még Sarri keze alatt is kockázatos. Ha egy egész Barcelona stáb nem tudott rá hatni, akkor mi is kevesek leszünk.
Ez ugyan olyan függőség mint a drog vagy az alkohol vagy a cigi. Tudja, hogy abba kéne hagynia, holnap edzés, tök fontos, de mégsem teszi.
Másik dolog viszont az, hogy basszameg, 20 éves! Ez még egy gyerek, tudom, egy ilyen tehetséggel megáldva, 20 évesen a Barcelonanal már igen is felkéne nőni, de nem mindenkinek megy olyan hamar.
Szerintem ez a videójáték-függőséges története túl van tolva. Az, hogy egyszer előfordult vele, amiatt nem ítélném el azonnal és nem skatulyáznám be őt a függők közé. Bárkivel megeshet, lehet nyerő szériában volt :D :D Esetleg ha már többször is előfordult volna, akkor lehetne őt ilyen jelzőkkel megbélyegezni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#12548 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ri-2670535

Nem lenne hülyeség megpróbálni elhozni őt, most biztosan nem lesz egekben az ára. Tudom, tudom nem egy észlény a csávó és a Dortmundból is balhé után jött, most a barszából is azután távozna, de szerintem egy megfelelő edző, aki megtalálná neki a megfelelő posztot, kitudná belőle hozni a maximumot. Az biztos, hogy ennél több van benne, ezt már láttuk a Dortmundban is! Arról nem is beszélve, hogy a barszánál abszolút nem élvezett bizalmat, utóbbi időben nyomorult kupameccseken játszatták csak, ott is többnyire másod/harmadosztályú ellenfelek ellen, de eleinte sem kapott állandó játéklehetőséget.
Pár év múlva, amikor idősebb lesz és kigyógyul a betegségéből akkor igen, lehet, most még Sarri keze alatt is kockázatos. Ha egy egész Barcelona stáb nem tudott rá hatni, akkor mi is kevesek leszünk.
Ez ugyan olyan függőség mint a drog vagy az alkohol vagy a cigi. Tudja, hogy abba kéne hagynia, holnap edzés, tök fontos, de mégsem teszi.
Másik dolog viszont az, hogy basszameg, 20 éves! Ez még egy gyerek, tudom, egy ilyen tehetséggel megáldva, 20 évesen a Barcelonanal már igen is felkéne nőni, de nem mindenkinek megy olyan hamar.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#12549 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ri-2670535" onclick="window.open(this.href);return false;

Nem lenne hülyeség megpróbálni elhozni őt, most biztosan nem lesz egekben az ára. Tudom, tudom nem egy észlény a csávó és a Dortmundból is balhé után jött, most a barszából is azután távozna, de szerintem egy megfelelő edző, aki megtalálná neki a megfelelő posztot, kitudná belőle hozni a maximumot. Az biztos, hogy ennél több van benne, ezt már láttuk a Dortmundban is! Arról nem is beszélve, hogy a barszánál abszolút nem élvezett bizalmat, utóbbi időben nyomorult kupameccseken játszatták csak, ott is többnyire másod/harmadosztályú ellenfelek ellen, de eleinte sem kapott állandó játéklehetőséget.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolási pletykák

#12550 Hozzászólás Szerző: béla »

Pulisic leigazolásával a világ balfaszai lennénk, kurvára lehúznának minket valószínűleg.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12551 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Az Express információi szerint az Maurizo Sarri nagyjából 200 millió fontért fog játékosokat vásárolni, gyorsan kihasználva az időt a FIFA esetleges büntetése előtt. Az angol napilap arról is beszámol, hogy a Juventus sztárja, Alex Sandro lehet az első számú kiszemelt.

Az esélyesek között van még Sarri egykori játékosa, a Napoli-védő Elseid Hysaj is, de visszavásárolná a Chelsea egykori reménységét, a jelenleg a Bournemouthnál brillírozó Nathan Akét. Christian Pulisic leigazolására is nagy esély mutatkozik Januárban.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12552 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A Napoli albán hátvédje, Elseid Hysaj a Chelsea célpontjába került, amit a 24 éves játékos megerősített a Radio CRC-enk.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#12553 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Николаевич írta:Twitteren nagyot megy:

Kép
Nagyon adnám.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#12554 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Twitteren nagyot megy:

Kép

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12555 Hozzászólás Szerző: emsanya »

CHELSEA and Arsenal have joined the race to sign Brazilian full-back Emerson.
The Atletico Mineiro star, 19, has become one of the hottest prospects in South America and is attracting huge attention in Europe.
Forrás: Sun

Hmm brazil Emerson szélsővédő...

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#12556 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Valamelyik klub, talán realnal is ez volt, de ők a következő átigazolási szezonban még igazolhattak és akkor be is vásároltak, nekünk ez jól is jönne, mert bevásárolnánk és nem 1-2 lófasz emberrel próbálnánk betömni a tátongó lyukakat a kezdőbe. Szerintem se lenne fer, ha már most téltől nem igazolhatnánk, meglepődnék, hogy ilyen gyorsan döntenének.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12557 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AwayRoller írta:Úgy tudom ilyenkor új játékosok regisztrálása lesz tilos(hogy a már klubnál levő, de kölcsönben játszókra ez hogyan kerül számítása azt nem tudom), szóval elméleti síkon ez a 4 ablak alatt is lehet költeni és kölcsönbe küldeni nyugodtan.
A board helyében szigorúan 18 év alattiakat vásárolnék abban a 2 évben 8) Komoly nevet úgyse lenne értelme venni, és nem is jönne senki.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4792
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#12558 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Úgy tudom ilyenkor új játékosok regisztrálása lesz tilos(hogy a már klubnál levő, de kölcsönben játszókra ez hogyan kerül számítása azt nem tudom), szóval elméleti síkon ez a 4 ablak alatt is lehet költeni és kölcsönbe küldeni nyugodtan.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12559 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nem tudom mennyire valós ez a fenyegetés, de hátha ez arra sarkallja majd a fejeseket, hogy januárban robbantani kell vmit amíg lehet.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12560 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A kölcsönből is vissza lehet hozni embereket, gondolom az nem lesz tiltott.

Válasz küldése