Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#12421 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Gaba írta:A Juventus nyitott lenne a Higuaín-Morata cserére, viszont a torinóiak ragaszkodnak ahhoz, hogy az argentin csatár szerződésében szereplő 36 millió eurós záradék még a transzfer előtt kerüljön kifizetésre.
Gondolom azt a Milannak kéne kifizetnie és ők megkapnák végleg Higuaint akit meg elcserélnek velünk Morata-ra.
Szerintem inkább Wilson-ra kéne rámenni mert Higuain 2 hónapja nem lőtt golt a Milanba.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12422 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gaba írta:A Juventus nyitott lenne a Higuaín-Morata cserére, viszont a torinóiak ragaszkodnak ahhoz, hogy az argentin csatár szerződésében szereplő 36 millió eurós záradék még a transzfer előtt kerüljön kifizetésre.
Akkor ez így off, ennyit nem fogunk adni érte. Callum Wilson-t pedig a bournemouth 50 millio font alatt nem engedi el.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12423 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A Juventus nyitott lenne a Higuaín-Morata cserére, viszont a torinóiak ragaszkodnak ahhoz, hogy az argentin csatár szerződésében szereplő 36 millió eurós záradék még a transzfer előtt kerüljön kifizetésre.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#12424 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Azert egy Higuainra ne huzzuk mar a szankat. Telen extra nev nem mozdithato amugy se.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#12425 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Gaba írta:
chaoskid18 írta:
Gaba írta:A Mediaset információi szerint Higuain kifejezte távozási szándékát Gattusonak, és ha a Juventus is zöld utat ad, akkor télen csatlakozik a Chelseahez. Ami Moratat illeti, ő egy 18 hónapos kölcsönszerződést írna alá a Milannal.

Úgy néz ki hogy Higuain lesz karira :)
Én nem örülök ...
Ha tényleg jön,akkor legalább adjuk meg neki az esélyt :)
Én Morataban is sokáig bíztam...
Tűzoltásnak talán megteszi, az esélyt meg kell neki adni, de egy 32éves játékosra alapozni hát, több mint meglepő. :lol:
Az, hogy moratanal nem rosszabb az nem egy nagy erény. Mind1 jöjjön, aztan meglatjuk, csak aztan ha kizárnak minket 4 átigazolási ablakból, akkor remélem ugyan olyan magabiztosak lesznek a vezetőink, mint most.

Más: http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... aign=nsofb

Szóval e szerint Isco mehet a Citybe, tőlünk meg megy a realba Hazard. Igy mindenki nyer, csak mi nem. :D

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12426 Hozzászólás Szerző: Gaba »

chaoskid18 írta:
Gaba írta:A Mediaset információi szerint Higuain kifejezte távozási szándékát Gattusonak, és ha a Juventus is zöld utat ad, akkor télen csatlakozik a Chelseahez. Ami Moratat illeti, ő egy 18 hónapos kölcsönszerződést írna alá a Milannal.

Úgy néz ki hogy Higuain lesz karira :)
Én nem örülök ...
Ha tényleg jön,akkor legalább adjuk meg neki az esélyt :)
Én Morataban is sokáig bíztam...

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#12427 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Gaba írta:A Mediaset információi szerint Higuain kifejezte távozási szándékát Gattusonak, és ha a Juventus is zöld utat ad, akkor télen csatlakozik a Chelseahez. Ami Moratat illeti, ő egy 18 hónapos kölcsönszerződést írna alá a Milannal.

Úgy néz ki hogy Higuain lesz karira :)
Én nem örülök ...
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12428 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A Mediaset információi szerint Higuain kifejezte távozási szándékát Gattusonak, és ha a Juventus is zöld utat ad, akkor télen csatlakozik a Chelseahez. Ami Moratat illeti, ő egy 18 hónapos kölcsönszerződést írna alá a Milannal.

Úgy néz ki hogy Higuain lesz karira :)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12429 Hozzászólás Szerző: emsanya »

SMS-ra azért kiváncsi leszek hova igazol, állitolag utolso meccsei a Lazioban, sírt is a mostani gólja után, már januárban távozik. Milan-t emlegetik vele kapcs egy 70-100 millio euros árral.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#12430 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Bubi írta:
Dante írta:
Botond9797 írta:Egyszer van karácsony... :D
Dybala állítólag elhagyná januárban a Juvét. Tökéletesen illene Sarri rendszerébe...
Milyen pozícióba?
Jobbszélső támadó vagy Mertens féle befejező.

Alig játszik idén, mi az oka? A BLbe szépen termel, de a bajnokságban 15 meccse van, 2 gól 1 assist.
Sztem előbb-utóbb dobbant Dybala, a Juvénál, ha a gazdasági oldaltól eltekintünk, hatalmas baklövést követtek CR-rel de ez persze magánvélemény. Ha Dybala elmegy, CR miatt fog elmenni. Sztem Mertens féle hamis kilences posztrra álom lenne Dybala, persze ez az irreális kategória. Ha maradunk a realitás talaján, Wilson vagy Higuain, a kettő közül én ezerszer inkább hoznám az angolt.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#12431 Hozzászólás Szerző: focimark »

Gaba írta:A Higuain biznisz úgy néz ki hogy 18 millióért kapták 1 évre kölcsön,és plusz 36 millióért megvásárolhatják.Az Olasz hírek szerint 9 milliót kellene fizetnünk fél év kölcsönért,és 36 misiért mi is megkapnánk.A másik biznisz pedig Morata,akit a Milan venne meg tőlünk 50 misi környékén.
36 millio egy 32 eves csatarert, akinek raadasul ugyanannyi golja van a szezonban, mint Alvaronak? Kosz nem. Inkabb birjuk ki nyarig aztan akkor hozhatunk egy normalis csatart.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12432 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A Higuain biznisz úgy néz ki hogy 18 millióért kapták 1 évre kölcsön,és plusz 36 millióért megvásárolhatják.Az Olasz hírek szerint 9 milliót kellene fizetnünk fél év kölcsönért,és 36 misiért mi is megkapnánk.A másik biznisz pedig Morata,akit a Milan venne meg tőlünk 50 misi környékén.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#12433 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Kizártnak tartom hogy januárban dobbantana Dybala. Most nagyon jó esélye van BL-t nyerni a Juventus-szal, nem fogja ezt eldobni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#12434 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta:
Botond9797 írta:Egyszer van karácsony... :D
Dybala állítólag elhagyná januárban a Juvét. Tökéletesen illene Sarri rendszerébe...
Milyen pozícióba?
Jobbszélső támadó vagy Mertens féle befejező.

Alig játszik idén, mi az oka? A BLbe szépen termel, de a bajnokságban 15 meccse van, 2 gól 1 assist.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#12435 Hozzászólás Szerző: Dante »

Botond9797 írta:Egyszer van karácsony... :D
Dybala állítólag elhagyná januárban a Juvét. Tökéletesen illene Sarri rendszerébe...
Milyen pozícióba?

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#12436 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Egyszer van karácsony... :D
Dybala állítólag elhagyná januárban a Juvét. Tökéletesen illene Sarri rendszerébe...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12437 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea will cut short Michy Batshuayi's loan spell at Valencia in January and have offered the striker to Crystal Palace.forrás: Mail

Lehet megy tovább a hakni vonat.

edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12438 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

béla írta:
edeskeves írta: Nemet meg a spanyol bajnoksag kozott van egy kis kulonbseg :roll:
Egyebkent vicces, hogy Morata nem is jatszott es azon megy a vita, hogy a kolcsonben levo jatekosunknjobb nala :lol: Ma is miatta kaptunk ki, az o ongoljaval meg a 3 kihagyott ziccerevel.
És mi a különbség? :roll:
Amúgy én se mondom,hogy Michy a megoldás számunkra, de ne emiatt a valenciai kitérő miatt írjuk le.
Hat ha szerinted a nemet meg a spanyol bajnoksag egy szinten van..
Szerintem boven erosebb es jobb a spanyol. Michy eddig olyan helyeken bizonyitott, mint a francia meg a nemet bajnoksag, a ket legerosebb bajnoksagban egyarant nem tudta beverekedni magat a kezdobe, szerintem nalunk nem nagyon fog mar lehetoseget kapni. Es ugye a Valenciarol beszelunk, nem a realbarcaatletisevilla.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolási pletykák

#12439 Hozzászólás Szerző: béla »

edeskeves írta: Nemet meg a spanyol bajnoksag kozott van egy kis kulonbseg :roll:
Egyebkent vicces, hogy Morata nem is jatszott es azon megy a vita, hogy a kolcsonben levo jatekosunknjobb nala :lol: Ma is miatta kaptunk ki, az o ongoljaval meg a 3 kihagyott ziccerevel.
És mi a különbség? :roll:
Amúgy én se mondom,hogy Michy a megoldás számunkra, de ne emiatt a valenciai kitérő miatt írjuk le.

edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12440 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

béla írta:
cech19960320 írta:
dacultras írta:Batshuayi-t nem kellett volna kölcsön adni, Moratatól rosszabb nem lehet
Pont azért játszott a bűngyenge Valenciában is kemény 485 percet mert olyan jó... Ráadásul a csapatjátékban ő sem épp hasznos... ami pedig Sarrinál probléma
A sokkal jobb Dortmundban meg játszott, és baszkodta is a gólokat
Nemet meg a spanyol bajnoksag kozott van egy kis kulonbseg :roll:
Egyebkent vicces, hogy Morata nem is jatszott es azon megy a vita, hogy a kolcsonben levo jatekosunknjobb nala :lol: Ma is miatta kaptunk ki, az o ongoljaval meg a 3 kihagyott ziccerevel.

Válasz küldése