Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#18061 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:
adrian1989 írta:elég hihetőnek tűnik ugyanis a Valencia nem felel meg a pénzügyi fair play-nek.
nagyon jó játékosnak tartom, remélem igaz.

http://www.express.co.uk/sport/football ... r-26m-Deal" onclick="window.open(this.href);return false;
Moses cseréjének?
azt nem jelenteném ki, hogy cseréjének de arra a posztra.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#18062 Hozzászólás Szerző: emsanya »

adrian1989 írta:elég hihetőnek tűnik ugyanis a Valencia nem felel meg a pénzügyi fair play-nek.
nagyon jó játékosnak tartom, remélem igaz.

http://www.express.co.uk/sport/football ... r-26m-Deal" onclick="window.open(this.href);return false;
Moses cseréjének?

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#18063 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

elég hihetőnek tűnik ugyanis a Valencia nem felel meg a pénzügyi fair play-nek.
nagyon jó játékosnak tartom, remélem igaz.

http://www.express.co.uk/sport/football ... r-26m-Deal" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#18064 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

laczze írta:Legklasszabb esetben 3 igazolás lenne. Egy védő Bonucci, egy Nainggolang/Vidal Kanté mellé és előre szintén egy klasszis legyen az Reus vagy Grizemann. Ebből jó ha 1 összejön akkor az ne Reus legyen.
Bonucci szerintetek megér 50 millió fontot állítólag ez az az ár amiért a Juve elengedné, szerintem nem, van benne 2-3 év és nem lehet tudni, hogy hogyan teljesítene egy ismeretlen közegben, mert ugye a Juve védelme az ugyanaz mint az olasz válogatott védelme.
Nainggolan nagy vétel lenne, de láthatóan nagyon élvezi most a játékot a Rómában nem hiszem, hogy most lépne le onnan, Vidal is nagyon jó lenne de ő is már 30 és érte is rengeteg pénzt szeretne a Bayern.
Grizi tuti Mu-ba megy, mert ott a haverja Pogba és ők fognak neki tudni akkora fizut adni amire majd igent fog tudni mondani.
Hátvéd szerintem nem kell mert Christensen visszajön és ha a vezetőség nem fogja elcseszni akkor hosszú távon ott van Zouma és ő, de ott van még Luiz és Cahill is de Aké is tud ott játszani.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#18065 Hozzászólás Szerző: laczze »

Legklasszabb esetben 3 igazolás lenne. Egy védő Bonucci, egy Nainggolang/Vidal Kanté mellé és előre szintén egy klasszis legyen az Reus vagy Grizemann. Ebből jó ha 1 összejön akkor az ne Reus legyen.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#18066 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kötve hiszem, hogy Reus pont a keményebb PL-t bírná sérülés nélkül. Azt az összeget amit érte kérnek, inkább Nainggolanra költsék.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#18067 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Bandi írta:
adrian1989 írta:
szerintem a titok az, hogy nem tud 100%-an rendbe jönni, mert a Dortmund nem engedheti meg a hiányát.
Nálunk Zouma visszatérése is nagyon sokat késett de megvolt az oka, Reus-ra azt mondják, hogy 1 hónapig sérült de 3 hét múlva már a pályán szaladgál.
Az a baj, hogy nagyon más nincs is arra a posztra aki megfizethető vagy mozdítható ,Sanchezt kizárt, hogy az 4rsenal odaadja, Bale mozdíthatatlan Di Maria pedig visszaverekedte magát a PSG kezdőjébe nem most fog lelépni, más olyan játékos aki előrelépés lenne meg nagyon nincs és szerintem ha jövőre is esélyesek akarunk maradni a bajnoki címre plusz a BL-be is előkelő helyen szeretnénk végezni akkor muszáj ilyen játékosokban gondolkodni, mert a bajnokságba a Mu és a MC is erősödni fog.
Volt pár nyara arra, hogy meggyógyuljon, mindig lemaradt a válogatott tornákról, szóval ez nem hiszem hogy kifogás lehetne. A támadósorunkban van 2 klasszis, nem hiszem hogy a nyár legfontosabb feladata az lenne hogy még egy világsztárt igazoljunk előre, én oda inkább egy tehetséges fiatalabb játékost hoznék, akiben van potenciál és Kanté mellé néznék egy klasszis játékost.
Kante mellé is kell egy jó játékos, de a támadósorba csak Hazard van olyan játékos aki tud váratlant húzni.
Costa ha egyáltalán marad engem nem győz meg, mert fél évig lövi a gólokat meg adja az assistokat, de utána valami lesz vele, ez volt az első szezonjában és az ideiben is.
Pedro most nem rossz, de nagyon ritkán csinál valami váratlant, Willian sem rossz, de neki nem annyira fekszik az a poszt.
Ha fiatal akkor szintén Dortmund és nem más mint Dembele, szerintem az egyik legjobb fiatal játékos jelenleg a világon gyors jól cselez jól is lő, de ő szerintem elérhetetlen, mert a Dortmund 1 év után nem fogja elengedni és ő sem hiszem, hogy elhagyná őket plusz az ára is szerintem bőven 50 millió font felett lenne, ami szerintem megérné a befektetést.
Én amúgy úgy olvastam, hogy Conte akarja Reus-t és ha ő úgy érzi rá van szükség és bele is fér a költségvetésbe akkor hajrá.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#18068 Hozzászólás Szerző: Bandi »

adrian1989 írta:
szerintem a titok az, hogy nem tud 100%-an rendbe jönni, mert a Dortmund nem engedheti meg a hiányát.
Nálunk Zouma visszatérése is nagyon sokat késett de megvolt az oka, Reus-ra azt mondják, hogy 1 hónapig sérült de 3 hét múlva már a pályán szaladgál.
Az a baj, hogy nagyon más nincs is arra a posztra aki megfizethető vagy mozdítható ,Sanchezt kizárt, hogy az 4rsenal odaadja, Bale mozdíthatatlan Di Maria pedig visszaverekedte magát a PSG kezdőjébe nem most fog lelépni, más olyan játékos aki előrelépés lenne meg nagyon nincs és szerintem ha jövőre is esélyesek akarunk maradni a bajnoki címre plusz a BL-be is előkelő helyen szeretnénk végezni akkor muszáj ilyen játékosokban gondolkodni, mert a bajnokságba a Mu és a MC is erősödni fog.
Volt pár nyara arra, hogy meggyógyuljon, mindig lemaradt a válogatott tornákról, szóval ez nem hiszem hogy kifogás lehetne. A támadósorunkban van 2 klasszis, nem hiszem hogy a nyár legfontosabb feladata az lenne hogy még egy világsztárt igazoljunk előre, én oda inkább egy tehetséges fiatalabb játékost hoznék, akiben van potenciál és Kanté mellé néznék egy klasszis játékost.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#18069 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Bandi írta:
adrian1989 írta:
Bandi írta: Ja, csak ez a hármas max a szezon negyedében tudna együtt játszani, a többi részében Reus sérült lenne. Tegnap például megint le kellett cserélni és 1 hónapra off, én biztos nem adnék ennyi pénzt egy ilyen sérülékeny játékosért, nagyon nagy kockázat lenne. Szerintem annyira tropára vannak már menve a lábai hogy klasszis ő már nem nagyon lesz.
szerintem azt nem lehet tudni, hogy itt mennyit lesz sérült,nagyon sokat számít az orvosi stáb ott van Wilshere aki az 4rsenalba egy évben 3 meccset játszott most meg végignyomja a szezont szinte sérülés nélkül.
lehet Reus nálunk nem is lenne sérült ezt senki nem tudhatja előre, mindegy én tartom magam ahhoz, hogy rá le kell csapni mert bárki viszi el nagyon jól jár vele.
Nagyon rossz munkát kell hogy végezzen a Dortmund orvosi stábja, ha ez tényleg rajtuk múlik, de sztem ennél többről van szó, évek óta nincs egy olyan fél szezonja amikor ne lenne valamilyen súlyosabb sérülése. Nem hiszem hogy varázsütésre strapabíróbb lenne Reus, ha ideigazolna, hiába jó a mi orvosi csapatunk. Ha mondjuk 30 milláért el lehetne hozni, akkor bepróbálnám én is, de 60-70 millióval elmenne a nyári pénzünk nagy része és azért vannak nagyobb lyukak a keretben mint az a poszt ahova ő jönne.
szerintem a titok az, hogy nem tud 100%-an rendbe jönni, mert a Dortmund nem engedheti meg a hiányát.
Nálunk Zouma visszatérése is nagyon sokat késett de megvolt az oka, Reus-ra azt mondják, hogy 1 hónapig sérült de 3 hét múlva már a pályán szaladgál.
Az a baj, hogy nagyon más nincs is arra a posztra aki megfizethető vagy mozdítható ,Sanchezt kizárt, hogy az 4rsenal odaadja, Bale mozdíthatatlan Di Maria pedig visszaverekedte magát a PSG kezdőjébe nem most fog lelépni, más olyan játékos aki előrelépés lenne meg nagyon nincs és szerintem ha jövőre is esélyesek akarunk maradni a bajnoki címre plusz a BL-be is előkelő helyen szeretnénk végezni akkor muszáj ilyen játékosokban gondolkodni, mert a bajnokságba a Mu és a MC is erősödni fog.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#18070 Hozzászólás Szerző: Bandi »

adrian1989 írta:
Bandi írta: Ja, csak ez a hármas max a szezon negyedében tudna együtt játszani, a többi részében Reus sérült lenne. Tegnap például megint le kellett cserélni és 1 hónapra off, én biztos nem adnék ennyi pénzt egy ilyen sérülékeny játékosért, nagyon nagy kockázat lenne. Szerintem annyira tropára vannak már menve a lábai hogy klasszis ő már nem nagyon lesz.
szerintem azt nem lehet tudni, hogy itt mennyit lesz sérült,nagyon sokat számít az orvosi stáb ott van Wilshere aki az 4rsenalba egy évben 3 meccset játszott most meg végignyomja a szezont szinte sérülés nélkül.
lehet Reus nálunk nem is lenne sérült ezt senki nem tudhatja előre, mindegy én tartom magam ahhoz, hogy rá le kell csapni mert bárki viszi el nagyon jól jár vele.
Nagyon rossz munkát kell hogy végezzen a Dortmund orvosi stábja, ha ez tényleg rajtuk múlik, de sztem ennél többről van szó, évek óta nincs egy olyan fél szezonja amikor ne lenne valamilyen súlyosabb sérülése. Nem hiszem hogy varázsütésre strapabíróbb lenne Reus, ha ideigazolna, hiába jó a mi orvosi csapatunk. Ha mondjuk 30 milláért el lehetne hozni, akkor bepróbálnám én is, de 60-70 millióval elmenne a nyári pénzünk nagy része és azért vannak nagyobb lyukak a keretben mint az a poszt ahova ő jönne.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#18071 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Bandi írta:
adrian1989 írta:http://metro.co.uk/2017/03/04/chelsea-t ... d-6488840/

elég érdekes, remélem igaz.
nagy kedvencem Reus és ő tényleg nagyon nagy előrelépés lenne és a 70 millió is reális ha a mai árakat nézzük ugyanis ő egy klasszis játékos.
egy álom lenne a Hazard Costa Reus elöl.
Ja, csak ez a hármas max a szezon negyedében tudna együtt játszani, a többi részében Reus sérült lenne. Tegnap például megint le kellett cserélni és 1 hónapra off, én biztos nem adnék ennyi pénzt egy ilyen sérülékeny játékosért, nagyon nagy kockázat lenne. Szerintem annyira tropára vannak már menve a lábai hogy klasszis ő már nem nagyon lesz.
szerintem azt nem lehet tudni, hogy itt mennyit lesz sérült,nagyon sokat számít az orvosi stáb ott van Wilshere aki az 4rsenalba egy évben 3 meccset játszott most meg végignyomja a szezont szinte sérülés nélkül.
lehet Reus nálunk nem is lenne sérült ezt senki nem tudhatja előre, mindegy én tartom magam ahhoz, hogy rá le kell csapni mert bárki viszi el nagyon jól jár vele.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#18072 Hozzászólás Szerző: Bandi »

adrian1989 írta:http://metro.co.uk/2017/03/04/chelsea-t ... d-6488840/

elég érdekes, remélem igaz.
nagy kedvencem Reus és ő tényleg nagyon nagy előrelépés lenne és a 70 millió is reális ha a mai árakat nézzük ugyanis ő egy klasszis játékos.
egy álom lenne a Hazard Costa Reus elöl.
Ja, csak ez a hármas max a szezon negyedében tudna együtt játszani, a többi részében Reus sérült lenne. Tegnap például megint le kellett cserélni és 1 hónapra off, én biztos nem adnék ennyi pénzt egy ilyen sérülékeny játékosért, nagyon nagy kockázat lenne. Szerintem annyira tropára vannak már menve a lábai hogy klasszis ő már nem nagyon lesz.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#18073 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

http://metro.co.uk/2017/03/04/chelsea-t ... d-6488840/" onclick="window.open(this.href);return false;

elég érdekes, remélem igaz.
nagy kedvencem Reus és ő tényleg nagyon nagy előrelépés lenne és a 70 millió is reális ha a mai árakat nézzük ugyanis ő egy klasszis játékos.
egy álom lenne a Hazard Costa Reus elöl.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#18074 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hírbehoztak minket Belottival, állítólag conte figyelte az uccsó meccsén.

Tényleg jó befejező, elsősorban fejjel erős, jó nagyot ugrik. Viszont 1v1ben és távolról nem valami hűde, plusz lassú mint Costa. Az ára 100 millió, aszondják... Nevetséges, 100x inkább lukaku.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#18075 Hozzászólás Szerző: laczze »

Bonucci tényleg egy igazi kapitány alkat, de a mai fociban már annyir nem érvényesül, ritkán van az, hogy a spori csak a csk-kat hívja magához, egy jó képességgel megáldott játékos simán szót ért a sporival minden gond nélkül. Cahill szerintem jó csk nak, tekintélyes, látszólag inteligens és kijárta a ranglétrát nálunk, szvsz Cahill a legalkalmasabb csk nak jelenleg kezdő 11 ből.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#18076 Hozzászólás Szerző: Pityee »

dankodavid írta:Ezért sem lenne utolsó ötlet Bonucci, bármikor oda lehet adni neki a csapatkapitányi karszalagot, van tekintélye, kikezdhetetlen játékosként, ahogy ízlelgetem, egyre inkább tetszene az ötlet, főleg, hogy Terry után ebből a csapatból senki sem méltó rá. Luiz sem, mert kedvelem és ezer fokon ég, de egy csapatkapitány inkább legyen higgadt és intelligens, lássa át a játékot és értse, mi történik körülötte; most, hogy nincs JT, Luiz átvehette volna a védelem irányítójának szerepét, annak ellenére, hogy a karszalag nem rajta van, de ez nem sikerült.
Elég komolytalan klub lennénk, ha odaadnánk egy frissen igazolt játékosnak a szalagot. Kb. szarzi szokta ezt csinálni. Ha már valaki kapitány, az legyen olyan aki lerakott már valamit az asztalra ennél a klubnál. Egyébként Luiz mióta visszajött, pont olyan amit leírtál a csapatkapitány jelző alatt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#18077 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

AwayRoller írta:
Megyó írta:Elég gáz, hogy Cahill örökölte meg a kapitányi szalagot. Egy ilyen 6/10 játékos Terry utódja -.-"
Tegyük hozza, hogy ezzel Conte is tisztában van. Pár hete kérdezték egy sajtótájékoztatón Cahill kapitányságáról, és elég kínos volt a szitu. Végül azzal vágta ki magát a mester, hogy Terry a kapitánya a csapatnak, de mivel ő nem játszik ezért valakire rá kell húzni a szalagot. De elég hangsúlyos volt az a rész, hogy Terry a kapitány.
Ezért sem lenne utolsó ötlet Bonucci, bármikor oda lehet adni neki a csapatkapitányi karszalagot, van tekintélye, kikezdhetetlen játékosként, ahogy ízlelgetem, egyre inkább tetszene az ötlet, főleg, hogy Terry után ebből a csapatból senki sem méltó rá. Luiz sem, mert kedvelem és ezer fokon ég, de egy csapatkapitány inkább legyen higgadt és intelligens, lássa át a játékot és értse, mi történik körülötte; most, hogy nincs JT, Luiz átvehette volna a védelem irányítójának szerepét, annak ellenére, hogy a karszalag nem rajta van, de ez nem sikerült.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#18078 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Megyó írta:Elég gáz, hogy Cahill örökölte meg a kapitányi szalagot. Egy ilyen 6/10 játékos Terry utódja -.-"
Tegyük hozza, hogy ezzel Conte is tisztában van. Pár hete kérdezték egy sajtótájékoztatón Cahill kapitányságáról, és elég kínos volt a szitu. Végül azzal vágta ki magát a mester, hogy Terry a kapitánya a csapatnak, de mivel ő nem játszik ezért valakire rá kell húzni a szalagot. De elég hangsúlyos volt az a rész, hogy Terry a kapitány.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#18079 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Azpi amúgy nagyon jól teljesített anno Hazard mögött. A védekezése szinte hibátlan volt és elöl is jól megértették egymást, sokszor játszottak össze, sok sikeres szöktetésre emlékszem, olyanokra is amikor Azpi futott el a szélen egy kényszerítő után Hazarddal.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#18080 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Николаевич írta:A Bonucci-Chiellini-Barzagli védőhármas Conténél hogy nézett ki? Mármint ki hol játszott? Középről én nem venném ki Luiz-t, neki nagyon fekszik ez a swiper szerepkör, de jobb vagy bal oldalon egyértelműen erősítést jelentene Bonucci.

dankodavid írta: a posztján egyértelműen top3, ilyen játékosunk pedig jelenleg szerintem egy van, ha jóindulatú vagyok, akkor kettő.

Van Pedro, de ki a másik?
Balról kezdve, Chiellini-Bonucci-Barza volt, ahogy a válogatottban is.

A másik pedig egyértelműen Marcos Alonso.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Válasz küldése