Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#1001 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

koni0725 írta: 2023. augusztus 14., hétfő 0:37 Esküszöm, ha most bárkit leigazolhatnék a Chelsea-be az a Brighton tárgyalócsapata lenne! :D
Zseniálisan csinálják sajnos. De most már remélem többet nem veszünk tőlük senkit. :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#1002 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

🚨 Romeo Lavia is set to join Chelsea from Southampton. (@SamiMokbel81_DM)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#1003 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Caicedo directly told Klopp and Liverpool board : “Thanks, I appreciate your effort but my desire is to go to Chelsea” (@FabrizioRomano) #CFC

8)

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolási pletykák

#1004 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Esküszöm, ha most bárkit leigazolhatnék a Chelsea-be az a Brighton tárgyalócsapata lenne! :D
211! NEW RECORD!

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#1005 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Chelsea have agreed a deal to sign Brighton midfielder Moises Caicedo for a British record fee of £115m.

Moises Caicedo set to sign eight-year deal with Chelsea; midfielder has been given permission by Brighton to undergo a medical on Monday.

https://www.google.com/amp/s/www.bbc.co ... 491106.amp

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#1006 Hozzászólás Szerző: Pityee »

🚨 𝐇𝐄𝐑𝐄 𝐖𝐄 𝐆𝐎! Moisés Caicedo to Chelsea on £115m deal — British record fee 🔵🇪🇨

◉ Agreement reached and medical tests booked.
◉ Caicedo will sign his Chelsea contract until 2031.
◉ Deal will also include an option until June 2032.
◉ Brighton to receive £115m fixed fee from #CFC.
◉ There will be also a sell-on clause included.

Despite Liverpool agreed £110m deal with Brighton on Thursday, Moisés was clear and wanted Chelsea 🤝🏻

The incredible saga is over — 𝐂𝐚𝐢𝐜𝐞𝐝𝐨 ✖️ 𝐂𝐡𝐞𝐥𝐬𝐞𝐚!”

Na csak sikerult ralicitalni a pool utolso ajanlatara. 115millio fontot kapnak Caicedoert.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#1007 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Dante írta: 2023. augusztus 13., vasárnap 15:48
Izland írta: 2023. augusztus 13., vasárnap 15:40
emsanya írta: 2023. augusztus 13., vasárnap 15:28
Hagyjad barmit irok mindig engem talal meg.

Amugy az idozites azert lehet sztem mert egyszeruen Kepa-ert most jelentkezett komolyabban valaki. Gondolom el akartuk adni, de senki nem erdeklodott a magas fizuja miatt.

Most hogy a bayern es a real is serulesek miatt rakenszerult, piacra kerult Kepa. El is vitte a real.
Erről beszél mindenki, hogy nem vitte el a Real.
Felrakod használtautóra a kocsidat, mivel szeretnéd eladni. Aztán én elhozom tőled vásárlás helyett kölcsön pár hónapra, de jófej leszek, mert a benzint azért fizetem magamnak.
Kb. erről szól a Kepa történet.
Azzal a kiegészítéssel, hogy közben a kocsinak lejár egy éven belül a forgalmija mire visszaadják, szóval így még többet veszít az értékéből.
Kötelező vásárlási záradék nélkül ez egy borzalmas döntés, főleg így, hogy két nappal a szezonnyitó rangadó előtt derül ki.

Ha ma Sanchez rosszul játszik, akkor egyből pánik lesz, és bárhová fordulunk, le akarnak majd húzni.
Senki nem mondja, hogy ez jó üzlet. Csak próbálunk valami értelmet találni benne, már ha létezik ilyen...
Amúgy, azt nem tudjuk mit fizet a Real...lehet kapunk valami zsét. Még az lehet benne, hogy Kepa valóban menni akart, illetve, hogy hoz egy jobb szezont.

Egyébként, valaki írta itt, hogy a bére nem annyira magas, mert "csak" 150K. Valóban...De Gea 375K-t keresett hetente. Viszont 150K-t keres például Allison...Ederson meg csak 100K-t, Ramsdale 60K-t. Szóval ahhoz képest magas a bére.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#1008 Hozzászólás Szerző: Dante »

Izland írta: 2023. augusztus 13., vasárnap 15:40
emsanya írta: 2023. augusztus 13., vasárnap 15:28
flatley09 írta: 2023. augusztus 13., vasárnap 11:26

Miért kell egyből belekötni valakibe minden indok nélkül? Sanya meg sem szólalt még...
Én sem értem egyébként ezt az üzletet a körülményeket figyelembe véve. Az igazség és a megfejtés valahol ott lehet abban amit Te is írsz. Kepa személyes motivációja. Visszatérhet Spanyolba, stb... lehet az a liga jobban is fekszik neki.
Illetve, attól, hogy Poch őt játszatta, még lehet, hogy mindig is próbáltak túladni rajta. Gondolom, mindenki látta, hogy nem 10/10-es kapus, a fizuja is magas volt...csak lehetőség nem volt eladni senkinek, így jobb hijján rá kellett alapozni. A madridi sérüléssel nem tudtak kalkulálni, az a semmiből jött. Most, hogy adódott rá lehetőségük, megpróbálják kihasználni és elsózni...Persze, így, hogy csak kölcsön, ez megint lutri...mert ha most veszünk másik kapust, meg ő is visszajön, mindekttő fizuja itt lesz...
Hagyjad barmit irok mindig engem talal meg.

Amugy az idozites azert lehet sztem mert egyszeruen Kepa-ert most jelentkezett komolyabban valaki. Gondolom el akartuk adni, de senki nem erdeklodott a magas fizuja miatt.

Most hogy a bayern es a real is serulesek miatt rakenszerult, piacra kerult Kepa. El is vitte a real.
Erről beszél mindenki, hogy nem vitte el a Real.
Felrakod használtautóra a kocsidat, mivel szeretnéd eladni. Aztán én elhozom tőled vásárlás helyett kölcsön pár hónapra, de jófej leszek, mert a benzint azért fizetem magamnak.
Kb. erről szól a Kepa történet.
Azzal a kiegészítéssel, hogy közben a kocsinak lejár egy éven belül a forgalmija mire visszaadják, szóval így még többet veszít az értékéből.
Kötelező vásárlási záradék nélkül ez egy borzalmas döntés, főleg így, hogy két nappal a szezonnyitó rangadó előtt derül ki.

Ha ma Sanchez rosszul játszik, akkor egyből pánik lesz, és bárhová fordulunk, le akarnak majd húzni.

Avatar
Izland
Hozzászólások: 420
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#1009 Hozzászólás Szerző: Izland »

emsanya írta: 2023. augusztus 13., vasárnap 15:28
flatley09 írta: 2023. augusztus 13., vasárnap 11:26
Szabi írta: 2023. augusztus 13., vasárnap 11:13 A mi részünkről ez megint a totál érthetetlen kategória. Nem is feltétlen a kölcsön ténye, hanem az időzítés. Egész előszezont Kepa vitte végig, az edzéseken is vele gyakorolták be a játékelemeket, Poch is dicsérte, erre a szezonnyitó előtt két nappal borul minden. De emsanya ezt is biztosan meg tudja magyarázni, mennyire remek szakmai döntés a board részéről.

Kepa mögöttes, személyes motivációja talán jobban megfogható, a BL miatt jobban szem előtt lesz, mint a heti egy meccsel nálunk lenne, és ha esetleg jól, stabilan véd, lehet esélye a jövő nyári EB-n is kezdőbe kerülni.
Miért kell egyből belekötni valakibe minden indok nélkül? Sanya meg sem szólalt még...
Én sem értem egyébként ezt az üzletet a körülményeket figyelembe véve. Az igazség és a megfejtés valahol ott lehet abban amit Te is írsz. Kepa személyes motivációja. Visszatérhet Spanyolba, stb... lehet az a liga jobban is fekszik neki.
Illetve, attól, hogy Poch őt játszatta, még lehet, hogy mindig is próbáltak túladni rajta. Gondolom, mindenki látta, hogy nem 10/10-es kapus, a fizuja is magas volt...csak lehetőség nem volt eladni senkinek, így jobb hijján rá kellett alapozni. A madridi sérüléssel nem tudtak kalkulálni, az a semmiből jött. Most, hogy adódott rá lehetőségük, megpróbálják kihasználni és elsózni...Persze, így, hogy csak kölcsön, ez megint lutri...mert ha most veszünk másik kapust, meg ő is visszajön, mindekttő fizuja itt lesz...
Hagyjad barmit irok mindig engem talal meg.

Amugy az idozites azert lehet sztem mert egyszeruen Kepa-ert most jelentkezett komolyabban valaki. Gondolom el akartuk adni, de senki nem erdeklodott a magas fizuja miatt.

Most hogy a bayern es a real is serulesek miatt rakenszerult, piacra kerult Kepa. El is vitte a real.
Erről beszél mindenki, hogy nem vitte el a Real.
Felrakod használtautóra a kocsidat, mivel szeretnéd eladni. Aztán én elhozom tőled vásárlás helyett kölcsön pár hónapra, de jófej leszek, mert a benzint azért fizetem magamnak.
Kb. erről szól a Kepa történet.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#1010 Hozzászólás Szerző: emsanya »

flatley09 írta: 2023. augusztus 13., vasárnap 11:26
Szabi írta: 2023. augusztus 13., vasárnap 11:13 A mi részünkről ez megint a totál érthetetlen kategória. Nem is feltétlen a kölcsön ténye, hanem az időzítés. Egész előszezont Kepa vitte végig, az edzéseken is vele gyakorolták be a játékelemeket, Poch is dicsérte, erre a szezonnyitó előtt két nappal borul minden. De emsanya ezt is biztosan meg tudja magyarázni, mennyire remek szakmai döntés a board részéről.

Kepa mögöttes, személyes motivációja talán jobban megfogható, a BL miatt jobban szem előtt lesz, mint a heti egy meccsel nálunk lenne, és ha esetleg jól, stabilan véd, lehet esélye a jövő nyári EB-n is kezdőbe kerülni.
Miért kell egyből belekötni valakibe minden indok nélkül? Sanya meg sem szólalt még...
Én sem értem egyébként ezt az üzletet a körülményeket figyelembe véve. Az igazség és a megfejtés valahol ott lehet abban amit Te is írsz. Kepa személyes motivációja. Visszatérhet Spanyolba, stb... lehet az a liga jobban is fekszik neki.
Illetve, attól, hogy Poch őt játszatta, még lehet, hogy mindig is próbáltak túladni rajta. Gondolom, mindenki látta, hogy nem 10/10-es kapus, a fizuja is magas volt...csak lehetőség nem volt eladni senkinek, így jobb hijján rá kellett alapozni. A madridi sérüléssel nem tudtak kalkulálni, az a semmiből jött. Most, hogy adódott rá lehetőségük, megpróbálják kihasználni és elsózni...Persze, így, hogy csak kölcsön, ez megint lutri...mert ha most veszünk másik kapust, meg ő is visszajön, mindekttő fizuja itt lesz...
Hagyjad barmit irok mindig engem talal meg.

Amugy az idozites azert lehet sztem mert egyszeruen Kepa-ert most jelentkezett komolyabban valaki. Gondolom el akartuk adni, de senki nem erdeklodott a magas fizuja miatt.

Most hogy a bayern es a real is serulesek miatt rakenszerult, piacra kerult Kepa. El is vitte a real.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#1011 Hozzászólás Szerző: Pityee »

koni0725 írta: 2023. augusztus 13., vasárnap 13:59 Bocsi a dupla post-ért, de más téma:

Neymar 3 napot töltött el a régi londoni hotelben ahol dolgoztam, ma vagy holnap fog távozni.

Ez persze lehet, hogy az égvilágon semmit nem jelent ránk nézve:

-Vinicius Jr is ott száll meg, lehet, hogy csak bulizni jöttek egyet
-Alkhelaifi a PSG tulaja a hotel mellett lakik, elég gyakran megfordult az étteremben, lehet, hogy csak vele tárgyal

Csak azért írtam ide, mert nem lepne meg, ha az amcsik a marketingértéke miatt ide akarnák hozni.
Eszükbe se jusson. Már tavaly is lefosta a focit és csak a bulikra koncentrált. Tele van sérülésekkel, PLbe valszeg egy meccs után elraknák őt kórházba.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#1012 Hozzászólás Szerző: Bandi »

koni0725 írta: 2023. augusztus 13., vasárnap 13:59 Bocsi a dupla post-ért, de más téma:

Neymar 3 napot töltött el a régi londoni hotelben ahol dolgoztam, ma vagy holnap fog távozni.

Ez persze lehet, hogy az égvilágon semmit nem jelent ránk nézve:

-Vinicius Jr is ott száll meg, lehet, hogy csak bulizni jöttek egyet
-Alkhelaifi a PSG tulaja a hotel mellett lakik, elég gyakran megfordult az étteremben, lehet, hogy csak vele tárgyal

Csak azért írtam ide, mert nem lepne meg, ha az amcsik a marketingértéke miatt ide akarnák hozni.
Tavaly is elhozhatták volna, akkor se tették, azóta meg 21 évnél idősebbeket nem nagyon igazoltunk szóval nem valószínű. :D Nem hiszem hogy Európában bárki is bevállalná őt, vagy elmegy az arabokhoz, vagy marad a PSG-ben.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolási pletykák

#1013 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Bocsi a dupla post-ért, de más téma:

Neymar 3 napot töltött el a régi londoni hotelben ahol dolgoztam, ma vagy holnap fog távozni.

Ez persze lehet, hogy az égvilágon semmit nem jelent ránk nézve:

-Vinicius Jr is ott száll meg, lehet, hogy csak bulizni jöttek egyet
-Alkhelaifi a PSG tulaja a hotel mellett lakik, elég gyakran megfordult az étteremben, lehet, hogy csak vele tárgyal

Csak azért írtam ide, mert nem lepne meg, ha az amcsik a marketingértéke miatt ide akarnák hozni.
211! NEW RECORD!

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolási pletykák

#1014 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Nem is igazán reagálok már a Kepa-s hírre. A vezetőség szakmai hozzá nem értése annyire magasra tolta az ingerküszöbömet, hogy ez a hír is csak beleillik a sorba.

Akik top 4-be várják a csapatot meggyőződésem, hogy érzelmi alapon teszik és nem veszik figyelembe azt, hogy a top 6 közül MINDEN csapat szervezettebben működik nálunk.

Persze nem akarok csak károgni, hosszabb távon (ha a vezetőség hajlandó tanulni a hibáiból és ķépes lesz konzisztens döntéseket hozni) ez a projekt még beérhet, de rövid távon baromira gyászosan állunk.
211! NEW RECORD!

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#1015 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bubi írta: 2023. augusztus 13., vasárnap 12:50 Legalább jó pénzt fizetnek?
Mi persze fel evre 15 milliot fizettunk felix kolcsoneert.
Ez az amit nem ertek, valakinek lehet, masiknal hogy is gondolhatja barki is…

Akar ha 5 misit is fizetnek az is fedezi valaki egesz eves beret.

A masik meg, hogy most egy full meccshianyos lutri kapussal vagunk neki a szezonnak.
Meslierert mehet a deal mert gondban leszunk.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#1016 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Cappy írta: 2023. augusztus 13., vasárnap 11:05 Ok az adott taktikahoz kello profilt vasaroljak. Nekunk az evi masfel edzo miatt, nincs se taktikank, se koncepcionk egyenlore. Talan most alakul valami, de ha egy szar szezon utan megint edzocsere lesz, akkor tokmindegy kit igazolunk.
Na ja, csak amikor klopp meg guardiola elkezdte a munkat folyamatos volt a fejlodes, nalunk max elso fel vagy egy evben jo a csapat, aztan melyrepules.
Ezt nem csinalja se klopp se pep.
Ezen kene valtoztatni es akkor nem kene kibaszkodni edzoket, folyamatosan fejlodni keptelen edzoket es csapatot epitunk.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#1017 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Legalább jó pénzt fizetnek?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#1018 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

broduer írta: 2023. augusztus 13., vasárnap 12:41
BlueBlood1993 írta: 2023. augusztus 13., vasárnap 12:23 Ha tippelni kéne valszeg ő akart dobbantani. Hívja a real élete lehetősége alkotni egy nagyot, sztem egyszerűen menni akart oda.

Most kéne Meslier és akkor szuper lenne.
Az lehet, de Caicedo is dobbantani akar, mégsem adják oda szó nélkül...

Ez az üzlet egyedül a Realnak perfect. Bagóért kapnak egy Courtois pótlékot, elhasználják, aztán ha a belga felépül küldik vissza a giga fizujával, motiválatlanul. Lehetett volna még szöszölni ezzel az ügylettel szerintem.
Csak a fizu részre reagálnék: 150 ezret keres Kepa hetente, ami egy full átlagos összegnek számít manapság. Ezzel jelenleg ő a 10. legjobban fizetett játékosunk.

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolási pletykák

#1019 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Keparol sok mindent lehet mondani, meg szidni, de azt nem, hogy ne lett volna barmikor motivalt. Az o hozzaallasa peldaerteku lehet barkinek.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#1020 Hozzászólás Szerző: broduer »

BlueBlood1993 írta: 2023. augusztus 13., vasárnap 12:23 Ha tippelni kéne valszeg ő akart dobbantani. Hívja a real élete lehetősége alkotni egy nagyot, sztem egyszerűen menni akart oda.

Most kéne Meslier és akkor szuper lenne.
Az lehet, de Caicedo is dobbantani akar, mégsem adják oda szó nélkül...

Ez az üzlet egyedül a Realnak perfect. Bagóért kapnak egy Courtois pótlékot, elhasználják, aztán ha a belga felépül küldik vissza a giga fizujával, motiválatlanul. Lehetett volna még szöszölni ezzel az ügylettel szerintem.

Válasz küldése