Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#13721 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hát ezaz, előbb talán el kéne dönteni ki az edző. Jelenleg kettő is van a hírek szerint.

Más:

PSG midfielder Marco Verratti has been offered to Manchester United after dispiriting talks with the French side's new boss Thomas Tuchel. (Forrás: Calciomercato)

Verrattit felajánlja a PSG a MU-nak, ha kell nekik, vihetik.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13722 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Chelsea missed out on Thomas Lemar due to managerial uncertainty. [Get French Football]

Atletico Madrid appear to have beaten Chelsea & Real Madrid to the signing of Thomas Lemar; the Blues asked the player to wait until their new coach was confirmed - how it unfolded

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4763
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#13723 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Gaba írta:A mi csapatunkon kívül állítólag még a Juventus van versenyben.
Meg a spuri, bayern es bvb...
Gaba írta:Na srácok,egy Martialnak ki örülne rajtam kívül? :)
Örülnék én is, de a realitás talaján maradva kb. esélytelen.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#13724 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Gaba írta:A Telegraph értesülései szerint Anthony Martial a Chelsea radarján van. Ezzel párhuzamosan a francia ügynöke megerősítette az RMC-nek, hogy ügyfele biztos, hogy elhagyja a Manchester United együttesét. A mi csapatunkon kívül állítólag még a Juventus van versenyben.

Na srácok,egy Martialnak ki örülne rajtam kívül? :)
Én is adnám,de én a Spurst olvastam ugyhogy gondolom csere lesz Rose-ra mert a Mu-nak meg az angol kell.
Sajnos nem tudom azt elképzelni,hogy itt kössön ki max akkor ha Willian odamegy.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#13725 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Gaba írta:A Telegraph értesülései szerint Anthony Martial a Chelsea radarján van. Ezzel párhuzamosan a francia ügynöke megerősítette az RMC-nek, hogy ügyfele biztos, hogy elhagyja a Manchester United együttesét. A mi csapatunkon kívül állítólag még a Juventus van versenyben.

Na srácok,egy Martialnak ki örülne rajtam kívül? :)
én igen de kizárt hogy riválisnak adják annyira csak mi vagyunk ökrök
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#13726 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A Telegraph értesülései szerint Anthony Martial a Chelsea radarján van. Ezzel párhuzamosan a francia ügynöke megerősítette az RMC-nek, hogy ügyfele biztos, hogy elhagyja a Manchester United együttesét. A mi csapatunkon kívül állítólag még a Juventus van versenyben.

Na srácok,egy Martialnak ki örülne rajtam kívül? :)

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#13727 Hozzászólás Szerző: Gaba »

chaoskid18 írta:
Gallion írta:Negotiations between PSG and N’golo Kante are advancing (ParisUnited)
akkor készülhetünk a francia elvesztésére... amúgy tettek ajánlatot?
Szerintem ettől nem kell félni....Kante kb 100milliós igazolás lenne,amit ki is tudna fizetni a PSG,de pont most olvastam hogy az UEFA Június 30-ig adott nekik határidőt,hogy játékos eladásból 60 milliós bevételre tegyenek szert.Súlyos szankciókat vezetnek be,ha addigra nem teljesítik.Kétlem hogy ezen a nyáron ilyen kaliberű igazolásokat hoznának össze.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#13728 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Gallion írta:Negotiations between PSG and N’golo Kante are advancing (ParisUnited)
akkor készülhetünk a francia elvesztésére... amúgy tettek ajánlatot?
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13729 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Negotiations between PSG and N’golo Kante are advancing (ParisUnited)

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#13730 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

chaoskid18 írta:hozzánk meg úgy néz ki jön Albiol
Chelsea are interested in adding Spain defender Raul Albiol to any deal but have still to part company with Antonio Conte.
el sem tudom mondani mennyi szükség van egy 32 éves CB-re, mikor ott van Cahill, David Luiz, Zouma, Christensen, Azpilicueta, Rudiger.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#13731 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

hozzánk meg úgy néz ki jön Albiol
Chelsea are interested in adding Spain defender Raul Albiol to any deal but have still to part company with Antonio Conte.
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#13732 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Tottenham have offered Aston Villa £15m for their highly-rated midfielder Jack Grealish, Sky Sports News understands.

A Tottenham már hivatalos formában is megtette az ajánlatát Grealish-ért.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#13733 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Gaba írta:
kazomester írta:
Gaba írta:Savic egy jó védő,nem is szeretnék negatív lenni,de miért van rá szükség?? Nincs más hiányposzt,ahova kellene igazolni? Na mindegy,biztosan jobban tudják a szakemberek,nem véletlen dolgoznak a csapatnál.
Nem kell rájuk hagyni csak azért, mert szakemberek. Számtalanszor bebizonyosodott már, hogy hatalmasakat tudnak tévedni :)

BBC Sport @BBCSport

Chelsea are reportedly set to sign Jack Grealish for £30m... and then loan him back to Aston Villa.
Mindig megnézem a fiatal tehetségeket a piacon,de ez a srác nekem nem mond semmit.Mit lehet róla tudni? Megér 30 millát?
én nem hiszem el, hogy ilyen tudású játékos ne lenne az akadémián vagy kölcsönadva.
ha ilyen igazolások lesznek akkor nagy bajban leszünk.
már nem tudok sajnos én sem pozitív lenni a csapattal kapcsolatban, mert egyszerűen hihetetlen dolgok történnek olyan mint hogyha valami amatőr csapat lennénk akik nem tudják, hogy mit kéne tenni.
most elkezdődik a vb, gondolom ne is várjunk semmi normális érkezőt az elkövetkezendő 1 hónapban akivel kicsit előrébb léphetnénk.
ami meg az edzőkérdést illeti az meg már szánalmas, hogy itt van már kb. D terv is, de még mindig nem történt semmi.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9281
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#13734 Hozzászólás Szerző: Bubi »

béla írta:
Николаевич írta:
Gaba írta:
Mindig megnézem a fiatal tehetségeket a piacon,de ez a srác nekem nem mond semmit.Mit lehet róla tudni? Megér 30 millát?
Akkor robbant be a Villába amikor még az élvonalban játszottak 3 éve, Grealish akkor tizenéves volt. Akkor egy kicsit fejébe szállt a fame, voltak balhéjai, pl ájult részegen fotózták le Ibizán. Mostanra viszont összekapta magát, húzóember volt a Villában, nagy szerepe volt abban hogy majdnem feljutottak.

Azt mondjuk nem értem miért adnànk kölcsön. 23 éves játékost ne vegyünk már ha nem fér be a keretbe.
Anno a NextGen series döntőjében kulcsembere volt annak a Villának, amelyik megverte a döntőben a mi U19-es csapatunkat.

30 millát semmiképp nem ér meg szerintem. 3 gólja van a csávónak a Champoban. A vele egy poszton játszó, nála fiatalabb Madisonnak meg 14 :roll: Na őt szívesen látnám, de 30-at még érte se adnék.
Maddison nagy igazolás lenne, toronymagasan kinőtte a champot. 14 gól 8 gólpassz 20 évesen, egyébként 180 centi, fürge, gyors és nagyon jól lát, jók a távoli löketei... Szvsz majd elviszi egy alsóközép Pl csapat 10-12 millióért, 2 év múlva meg 60 milláért adják tovább a Poolnak.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolási pletykák

#13735 Hozzászólás Szerző: béla »

Николаевич írta:
Gaba írta:
Mindig megnézem a fiatal tehetségeket a piacon,de ez a srác nekem nem mond semmit.Mit lehet róla tudni? Megér 30 millát?
Akkor robbant be a Villába amikor még az élvonalban játszottak 3 éve, Grealish akkor tizenéves volt. Akkor egy kicsit fejébe szállt a fame, voltak balhéjai, pl ájult részegen fotózták le Ibizán. Mostanra viszont összekapta magát, húzóember volt a Villában, nagy szerepe volt abban hogy majdnem feljutottak.

Azt mondjuk nem értem miért adnànk kölcsön. 23 éves játékost ne vegyünk már ha nem fér be a keretbe.
Anno a NextGen series döntőjében kulcsembere volt annak a Villának, amelyik megverte a döntőben a mi U19-es csapatunkat.

30 millát semmiképp nem ér meg szerintem. 3 gólja van a csávónak a Champoban. A vele egy poszton játszó, nála fiatalabb Madisonnak meg 14 :roll: Na őt szívesen látnám, de 30-at még érte se adnék.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#13736 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Gaba írta:
kazomester írta:
Gaba írta:Savic egy jó védő,nem is szeretnék negatív lenni,de miért van rá szükség?? Nincs más hiányposzt,ahova kellene igazolni? Na mindegy,biztosan jobban tudják a szakemberek,nem véletlen dolgoznak a csapatnál.
Nem kell rájuk hagyni csak azért, mert szakemberek. Számtalanszor bebizonyosodott már, hogy hatalmasakat tudnak tévedni :)

BBC Sport @BBCSport

Chelsea are reportedly set to sign Jack Grealish for £30m... and then loan him back to Aston Villa.
Mindig megnézem a fiatal tehetségeket a piacon,de ez a srác nekem nem mond semmit.Mit lehet róla tudni? Megér 30 millát?
Akkor robbant be a Villába amikor még az élvonalban játszottak 3 éve, Grealish akkor tizenéves volt. Akkor egy kicsit fejébe szállt a fame, voltak balhéjai, pl ájult részegen fotózták le Ibizán. Mostanra viszont összekapta magát, húzóember volt a Villában, nagy szerepe volt abban hogy majdnem feljutottak.

Azt mondjuk nem értem miért adnànk kölcsön. 23 éves játékost ne vegyünk már ha nem fér be a keretbe.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#13737 Hozzászólás Szerző: Gaba »

kazomester írta:
Gaba írta:Savic egy jó védő,nem is szeretnék negatív lenni,de miért van rá szükség?? Nincs más hiányposzt,ahova kellene igazolni? Na mindegy,biztosan jobban tudják a szakemberek,nem véletlen dolgoznak a csapatnál.
Nem kell rájuk hagyni csak azért, mert szakemberek. Számtalanszor bebizonyosodott már, hogy hatalmasakat tudnak tévedni :)

BBC Sport @BBCSport

Chelsea are reportedly set to sign Jack Grealish for £30m... and then loan him back to Aston Villa.
Mindig megnézem a fiatal tehetségeket a piacon,de ez a srác nekem nem mond semmit.Mit lehet róla tudni? Megér 30 millát?

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#13738 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Gaba írta:Savic egy jó védő,nem is szeretnék negatív lenni,de miért van rá szükség?? Nincs más hiányposzt,ahova kellene igazolni? Na mindegy,biztosan jobban tudják a szakemberek,nem véletlen dolgoznak a csapatnál.
Nem kell rájuk hagyni csak azért, mert szakemberek. Számtalanszor bebizonyosodott már, hogy hatalmasakat tudnak tévedni :)

BBC Sport @BBCSport

Chelsea are reportedly set to sign Jack Grealish for £30m... and then loan him back to Aston Villa.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#13739 Hozzászólás Szerző: Gaba »

emsanya írta:Na akkor jöjjön srácok egy pozitív pletyi is, ha elegetek van a negatívumokbol. Rámozdultunk valakire, dolgoznak az ügyön!

Sky Italy: Chelsea and Juventus in talks to sign Atletico Madrid defender Stefan Savic

Az angol skysports is megerősítette a hírt.
Savic egy jó védő,nem is szeretnék negatív lenni,de miért van rá szükség?? Nincs más hiányposzt,ahova kellene igazolni? Na mindegy,biztosan jobban tudják a szakemberek,nem véletlen dolgoznak a csapatnál.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6258
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#13740 Hozzászólás Szerző: Szabi »

focimark írta:
adrian1989 írta:
emsanya írta:Lemar megegyezett az Atleticoval, hivatalos. Lassan a Sampdoria középpályása, Torreira is az lesz az Arsenalnál, a mai hírek szerint.
Nagy kár,hogy az ilyen játékosokra itt nincs esély mert elkellnek mire a bamba board tud egy edzőt szerezni.
Lemar előrelépés lehetett volna a támadósorba.
Es miben lett volna elorelepes? Mert, ha Willian es Pedro azert van baszogatva mert nem lonek golokat, akkor Lemar sem lenne nagy kedvenc. Ebben a szezonjaban is kemeny 3 golt hozott ossze, de az elozoben amikor nagyon ment a Monaconak, akkor is csak 12t, ami szinten nem nagy durranas.
Az elmúlt két szezonban kiosztott 27 gólpasszát azért tegyük oda mellé...
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése