Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolási pletykák

#18001 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Ha amúgy Courtois mégis lelépne, én Lenot (vagy Oblakot) hoznám el, mindkettő megmutatta képességeit szerdán.
Oblaknak az ára viszont várhatóan sokkal magasabb, így maradjunk Lenonál :D

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolási pletykák

#18002 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Dízel írta:Man. City: teljes tisztogatás, 18 játékos távozhat – sajtóhír
Az újabb nemzetközi kudarcot a keret teljes átalakítása követheti. Hét játékosnak (Yaya Touré, Gaël Clichy, Pablo Zabaleta, Willy Caballero, Jesús Navas, Bacary Sagna és Tosin Adarabioyo) a nyáron lejár a szerződése, öten (Joe Hart, Eliaquim Mangala, Samir Nasri, Wilfried Bony és Jason Denayer) kölcsönben játszanak jelenleg, míg Sergio Agüero, Vincent Kompany, Alekszandar Kolarov, Fabian Delph, Fernando és Kelechi Iheanacho sorsa szintén kérdéses.
Mondjuk azért tegnap a kezdő 11-ből akik elbukták a meccset kevesen vannak az eladottak listáján a védők kivételével. Pep nagyon rájuk akarja verni a kudarcot, de jobb lenne, ha kicsit a saját taktikáját is elemezgetné... Jó játékosai vannak és igazából nem akarok a Leicester-el példálzni, de egy gyengébb képességű csapatból is lehet bajnok csapatot csinalni. :roll: Nyílván ellehet költeni évi 150-200 misit és lehet fifa módjára próbálgatni ki válik be, de kicsit nonszensz na.

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2557967
Pep most teljesít a saját szintjén. Rendkívül túlértékelt edző. Az első csapata ahol nem a tutiba ül be és az elköltött pénz valamint a csapat névsora alapján bukás minden fronton. Már a bayernen is csak rontott, a blben rendre kipicsázzák, a német bajnokságot nem nagy kunszt megnyerni egy bayernnel.Az a barca meg az eddigi évezred kb legjobb csapata volt.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#18003 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Man. City: teljes tisztogatás, 18 játékos távozhat – sajtóhír
Az újabb nemzetközi kudarcot a keret teljes átalakítása követheti. Hét játékosnak (Yaya Touré, Gaël Clichy, Pablo Zabaleta, Willy Caballero, Jesús Navas, Bacary Sagna és Tosin Adarabioyo) a nyáron lejár a szerződése, öten (Joe Hart, Eliaquim Mangala, Samir Nasri, Wilfried Bony és Jason Denayer) kölcsönben játszanak jelenleg, míg Sergio Agüero, Vincent Kompany, Alekszandar Kolarov, Fabian Delph, Fernando és Kelechi Iheanacho sorsa szintén kérdéses.
Mondjuk azért tegnap a kezdő 11-ből akik elbukták a meccset kevesen vannak az eladottak listáján a védők kivételével. Pep nagyon rájuk akarja verni a kudarcot, de jobb lenne, ha kicsit a saját taktikáját is elemezgetné... Jó játékosai vannak és igazából nem akarok a Leicester-el példálzni, de egy gyengébb képességű csapatból is lehet bajnok csapatot csinalni. :roll: Nyílván ellehet költeni évi 150-200 misit és lehet fifa módjára próbálgatni ki válik be, de kicsit nonszensz na.

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2557967

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#18004 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:Amúgy remélem eseménydús nyár lesz.
Így vagy úgy az lesz, ha Conte nem kapja meg a kellő pénzt, sztem simán lelép (már ha igaz, hogy anno a Juve-ból azért jött el), ha megkapja, akkor nincs az az isten, hogy ne tudjunk elhozni legalább 3 minőségi játékost (a Monaco-ból :P :P :P ). Most tényleg jól állunk anyagilag, van egy top 5ös edzőnk, ha valamikor, akkor most kurvára megéri kicsit nagyobb összeget belefektetni a klubba, mert egy nagyon sikeres korszak elég nézünk/nézhetünk. Remélem olvasod ezt Abra :!:

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#18005 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Amúgy remélem eseménydús nyár lesz.
Amíg Conte marad a menedzser, addig a bajnoki címek 50%-a szerintem garantált a következő évekre. Nem hiszem, hogy 3 meccsen túl bárki pályán maradna, akin nem látja a küzdeni akarást. Sajnos azt nem érzem, hogy egy "szupersztár" (Dybala, Sanchez, stb) érkezne hozzánk, de azért bízom benne :)
Ránk férne, no meg hátha ígéretesebb végállomás lett a csapatunk a bajnoki elsőség + az edzőnk személye miatt. Egy motivált, agilis csapat simán meg tudná jövőre nyerni a Bl-t.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#18006 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:Szintén két érdekesség a mai foshalmazból:

Antonio Conte wants guarantees of more control over transfers before agreeing to sign a new contract.

Forrás: The Times

Chelsea want to renew Nemanja Matic's contract - but Barcelona are reportedly ready to step up their chase for the midfield ace.

Forrás: Daily Star
Remélem megkapja a garanciát, a Barca meg legyen boldog Matittyal. 8)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#18007 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szintén két érdekesség a mai foshalmazból:

Antonio Conte wants guarantees of more control over transfers before agreeing to sign a new contract.

Forrás: The Times

Chelsea want to renew Nemanja Matic's contract - but Barcelona are reportedly ready to step up their chase for the midfield ace.

Forrás: Daily Star

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#18008 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Isco and Alvaro Morata are keen on joining Chelsea to work with Antonio Conte, according to Spanish journalist Eduardo Inda.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#18009 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Szerintem se fogjuk eladni Thibo,Hazardinho párost.Egy ilyen szezon után,egy ilyen edzővel nem is nagyon akarnak majd ugrálni. Costa viszont más tészta.A Kínai balhé előtt se voltam elájulva tőle,de legalább a gólokat rúgdosta,azóta viszont egy hatalmas nulla.Én még mindig azt gondolom hogy nagyot húznánk vele,ha eladnánk a nyáron egy 80milláért,és jönne helyette Lukaku.Évek óta bizonyít a srác,és minden évben fejlődik.Szerintem még mindig a Chelaea a szíve csücske,és ki hajtaná a belét a pályán.Ezzel a csapattal és Conte mesterrel igazán klasszis lehetne.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#18010 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kétlem hogy mindhárman távoznának, de régóta húzódik az ügyük már. Courtois már amikor eljött világosan elmondta hogy neki Spanyolország és Madrid a favorit. Hazard már benyalt a PSGnek, barcának és a realnak is, a mostani nyilatkozata pedig nem túl bíztató. A Costa sztorit ismerjük...

Meddig lehet ezeket erőszakkal ittartani vagy meggyőzni?
A világ top3 kapusáról, top3 balszélsőjéről és top5 csatárjáról beszélünk...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolási pletykák

#18011 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Kürtő múltkor nyilatkozta, hogy nem érdeklik a pletykák és csak ide koncentrál. Hazard nyilatkozta, hogy bajnokként megy ha egyszer elmegy, de se oka, se a madridnak annyi pénze, hogy menjen, és mégegyszer, szerintem nem is lenne kezdő. Costa szerintem is sanszos, hogy lép, de kb 3 hónapja nem focizik, úgyhogy isten áldja. Még egy gondolat: Bubi, te se gondolod, hogy egybe mozdítható tőlünk ez a három ember. Nem szorulunk rá a pénzre, valamint nem everton és társai szinten vagyunk, hogy csak úgy szétkapjanak, egy nyáron elvíve a három legértékesebb játékosunk.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#18012 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Николаевич írta:Én a mostani nyilatkozatokból és hírekből úgy érzem hogy Hazard maradni fog. Azt látom rajta hogy most nagyon élvezi a focit itt és a következő szezon előtt nem fog elhúzni, ki tudja mi lesz ebből a csapatból ha egy-két helyen erősítünk. Ha távozik sajnálni fogom, de nagyot nőtt a szememben azzal hogy nem dobbantott a tavalyi csapnivaló szezon után, nem hagyta itt a süllyedő hajót. Ha most eligazol egy olyan év után amikor ő és a csapat is nagyot szerepelt akkor nem fogok rá haragudni.

Courtois szerintem akkor távozik csak ha a Real nem tudja megvenni De Geát, ő az első számú célpont. Ha nem jut BL-be az United akkor szerintem biztos távozik a spanyol. Ha mégsem és el kell adnunk Tibót akkor le kell húzni a Real-t, de engem különösebben nem hatna meg, rengeteg jó kapus van.
Kurti nem a telen hosszabbitotta meg a szerzodeset vagy csak pletyka volt? Szerintem a belga kulonitmeny marad. A legeselyesebb tavozo(k) nalam Costa es Willian. Nem hinnem, hogy rajtuk kivul mas tavozna.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#18013 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Én a mostani nyilatkozatokból és hírekből úgy érzem hogy Hazard maradni fog. Azt látom rajta hogy most nagyon élvezi a focit itt és a következő szezon előtt nem fog elhúzni, ki tudja mi lesz ebből a csapatból ha egy-két helyen erősítünk. Ha távozik sajnálni fogom, de nagyot nőtt a szememben azzal hogy nem dobbantott a tavalyi csapnivaló szezon után, nem hagyta itt a süllyedő hajót. Ha most eligazol egy olyan év után amikor ő és a csapat is nagyot szerepelt akkor nem fogok rá haragudni.

Courtois szerintem akkor távozik csak ha a Real nem tudja megvenni De Geát, ő az első számú célpont. Ha nem jut BL-be az United akkor szerintem biztos távozik a spanyol. Ha mégsem és el kell adnunk Tibót akkor le kell húzni a Real-t, de engem különösebben nem hatna meg, rengeteg jó kapus van.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#18014 Hozzászólás Szerző: laczze »

Utoljára mindketten azt nyilatkozták, szeretnek itt lenne és nem tervezik, hogy eligazolnak szvsz nem is fognak eligazolni.
Costa talán, de 100 misi körül le kell akkor akasztani érte. Hazard ért már vicces lenne a 100 millió, de nagyon remélem nincs az a pénz amiért eladnánk/elmenne.
Ha mind 3 elmenne kemény érvágás lenne de legalább 250-300 misi bevételt kell jelentenie de így is ugyan ilyen minőségbe pótolni utcalány nehéz.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#18015 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem van rá sansz, hogy mindkét belga távozik. Hazard lenyolatkozta hogy nem tudja mit hoz a jövő, de ha távozna azt csak is úgy tenné ha bajnokságot nyernénk. Szerintem ez elég egyértelmű. Courtois már el se jött volna Madridból ha tehette volna. Costa látván ahogy most játszik szvsz biztosra vehető, hogy lepattan és nem is bánom.

Nagy költekezés követheti az elvándorlást ha ez megvalósul.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#18016 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:
Egyiket se fogja elengedni a klub. Hazard meg miért menne a madridi padra? Se Ronaldot, se Balet nem szorítaná ki. 3an meg úgyse lehetnének pályán egyszerre.
Courtois lenyilatkozta, hogy szeretne visszatérni spanyolba.
Hazard nagy példaképe meg Zidane.
Én is remélem, hogy nem mennek el, de Courtois még pótolható lenne szerintem, de Hazard pótolhatatlan és talán ő hűségesebb is mint Courtois.
amúgy a jelenlegi árak mellett szerintem is elképzelhetetlen az, hogy Hazard csapatot váltson mert ha egy Grizi 120 millió euró akkor Hazard min. 150-160 millió.
Oblak-ért 100 milliót akar az Atletico Madrid szóval Courtois is minimum annyi de inkább több.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolási pletykák

#18017 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

adrian1989 írta:
Николаевич írta:
kazomester írta:
Először is tekintsünk el tőle, hogy NSO. .

Szerintem is akkor van ennek realitása ha Costa távozik. Én azt is simán el tudom képzelni hogy a lapok már le vannak osztva. Costa és a Chelsea megegyezett hogy nyáron mehet, Lukaku meg nem hosszabbít mert őt néztük ki helyette.
szerintem is ez lesz a forgatókönyv.
remélem, hogy Hazard és Courtois nem mennek el Madridba.
Egyiket se fogja elengedni a klub. Hazard meg miért menne a madridi padra? Se Ronaldot, se Balet nem szorítaná ki. 3an meg úgyse lehetnének pályán egyszerre.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#18018 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Николаевич írta:
kazomester írta:
Először is tekintsünk el tőle, hogy NSO. .

Szerintem is akkor van ennek realitása ha Costa távozik. Én azt is simán el tudom képzelni hogy a lapok már le vannak osztva. Costa és a Chelsea megegyezett hogy nyáron mehet, Lukaku meg nem hosszabbít mert őt néztük ki helyette.
szerintem is ez lesz a forgatókönyv.
remélem, hogy Hazard és Courtois nem mennek el Madridba.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#18019 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kazomester írta:
Először is tekintsünk el tőle, hogy NSO. .

Ez az NSO-démonizálás miért lett ekkora divat? Britannián meg mindenhol állandóan fröcsögnek rá.. Az általad linkelt cikkben benne vannak a források, a SkySports cikkét meg be is linkelték, nem saját maguk találták ki.

Ray Wilkins szokás szerint elmondta a véleményét erről a témáról is:

"If you look at Antonio Conte, when he was at Juventus he had Fernando Llorente, so he likes a big striker.

"So I wouldn't put it past Chelsea to go back in for Lukaku. They sold him at £28m, they're going to have to pay at least double to get him back. They'll probably have to pay £60m for him."

Szerintem is akkor van ennek realitása ha Costa távozik. Én azt is simán el tudom képzelni hogy a lapok már le vannak osztva. Costa és a Chelsea megegyezett hogy nyáron mehet, Lukaku meg nem hosszabbít mert őt néztük ki helyette.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#18020 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ea-2557779

Először is tekintsünk el tőle, hogy NSO. Másodszor a legjobb amit tehetünk, ha nyáron elengedjük Costa-t Kínába (az a 100 millió körüli összeg maga lenne az álom, amiről korábabn szó esett), tekintve, hogy ott motoszkál a fejében az eligazolás gondolata, és látjuk milyen teljesítményt hoz azóta... Felőlem maradhatna, de látva ezt a drasztikus formahanyatlást, inkább menjen (ha tényleg akar).
adnám ha Lukaku visszatérne.
remélem, hogy még mindig a Chelsea a kedvenc csapata annak ellenére is ami történt.
megérdemelné, hogy visszatérjen és kapjon egy újabb esélyt a bizonyításra.

Válasz küldése