Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#12521 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Gallion írta:
adrian1989 írta:http://sport365.hu/nemzetkozi-foci,span ... art,109053

ez elég komoly igazolás lehetne, de nem hinném, hogy összejönne.
Imádom Isco-t, de nem tudom a jelenlegi rendszerben hova férne be, nyilván kvalitásokban Hazardon kívül mindenkinél előrébb van, de nem érzem elég gyorsnak és fizikailag erősnek, hogy szélre vagy akár támadó kp-ra érkezzen.
én eltudnám képzelni mondjuk Kovacic helyén.
sokkal gólerősebb és a pályán is jól lát, Sarri rendszerébe kéne egy ilyen középpályás, mert én ebben a Jorginho Kante Kovacic 3-asban nem látom azt a kreatív középpályát ami megtudná szervezni a játékot.

Kovacic-ra szerintem nincs szükségünk főleg hogy a Real nagyon sokat akar érte (nyáron valami 80m eurót olvastam) és annyira nem is vált be.
Ha kell nekik Hazard fizessék ki amit a klub akar azt ha a mi kis belgánknak is mehetnékje van akkor menjen, de ne egy középszerű játékost akarjanak adni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12522 Hozzászólás Szerző: emsanya »

cech19960320 írta:200+Kova... Vagy elmehetnek a picsába
170+Kova amit írnak. Szerintem már ez is jo üzlet.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#12523 Hozzászólás Szerző: Megyó »

emsanya írta:
Gaba írta:Az AS szerint a Real Madrid végleg lemondott Kovačićról. A klub dühös a középpályás nyári, a távozást mindenképpen kierőszakolni akaró viselkedése, illetve az azóta tett nyilatkozatai miatt. Ennek megfelelően a közeljövőben végleg búcsút inthetnek egymásnak a felek. Anglia tűnik a legvalószínűbb célállomásnak: a Chelsea szívesen véglegesíteni a horvát játékos szerződését, emellett pedig a Tottenham is érdeklődik.
https://www.penamadridista.hu/hirek/201 ... id-kozott/" onclick="window.open(this.href);return false;

Hazard igazolásába vonnák bele Kovacicot.
Amúgy ez egyértelmű volt, az egész. Miért engedték el és pont ide? Hazard ugye menni akar, a Madridnak kell az új sztár, nekünk valahogy pótolni kellene Hazardot, ha nem is egy az egyben, de over all csapaterősségben. So, ez elég valószínű volt.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#12524 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

200+Kova... Vagy elmehetnek a picsába

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12525 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gaba írta:Az AS szerint a Real Madrid végleg lemondott Kovačićról. A klub dühös a középpályás nyári, a távozást mindenképpen kierőszakolni akaró viselkedése, illetve az azóta tett nyilatkozatai miatt. Ennek megfelelően a közeljövőben végleg búcsút inthetnek egymásnak a felek. Anglia tűnik a legvalószínűbb célállomásnak: a Chelsea szívesen véglegesíteni a horvát játékos szerződését, emellett pedig a Tottenham is érdeklődik.
https://www.penamadridista.hu/hirek/201 ... id-kozott/" onclick="window.open(this.href);return false;

Hazard igazolásába vonnák bele Kovacicot.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#12526 Hozzászólás Szerző: Gallion »

adrian1989 írta:http://sport365.hu/nemzetkozi-foci,span ... art,109053

ez elég komoly igazolás lehetne, de nem hinném, hogy összejönne.
Imádom Isco-t, de nem tudom a jelenlegi rendszerben hova férne be, nyilván kvalitásokban Hazardon kívül mindenkinél előrébb van, de nem érzem elég gyorsnak és fizikailag erősnek, hogy szélre vagy akár támadó kp-ra érkezzen.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#12527 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

http://sport365.hu/nemzetkozi-foci,span ... art,109053" onclick="window.open(this.href);return false;

ez elég komoly igazolás lehetne, de nem hinném, hogy összejönne.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#12528 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gaba írta:Az AS szerint a Real Madrid végleg lemondott Kovačićról. A klub dühös a középpályás nyári, a távozást mindenképpen kierőszakolni akaró viselkedése, illetve az azóta tett nyilatkozatai miatt. Ennek megfelelően a közeljövőben végleg búcsút inthetnek egymásnak a felek. Anglia tűnik a legvalószínűbb célállomásnak: a Chelsea szívesen véglegesítené a horvát játékos szerződését, emellett pedig a Tottenham is érdeklődik.
Az eddigiektől többet kéne ahhoz mutatnia.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12529 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Az AS szerint a Real Madrid végleg lemondott Kovačićról. A klub dühös a középpályás nyári, a távozást mindenképpen kierőszakolni akaró viselkedése, illetve az azóta tett nyilatkozatai miatt. Ennek megfelelően a közeljövőben végleg búcsút inthetnek egymásnak a felek. Anglia tűnik a legvalószínűbb célállomásnak: a Chelsea szívesen véglegesíteni a horvát játékos szerződését, emellett pedig a Tottenham is érdeklődik.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12530 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Gaba írta:A Standard szerint a Chelsea hivatalosan is felvette a kapcsolatot a Dortmunddal Christian Pulisic leigazolása ügyében, de a játékos a Liverpoolt jobban favorizálja.
Jöhet, de ne 70ért (ilyesmit olvastam), pláne, hogy az ő statjai sem vmi kiemelkedők :roll: 20+ gólos csatárt kéretik igazolni még, kedves vezetőség.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12531 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A Standard szerint a Chelsea hivatalosan is felvette a kapcsolatot a Dortmunddal Christian Pulisic leigazolása ügyében, de a játékos a Liverpoolt jobban favorizálja.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#12532 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Isco :D Érte bármennyi pénzt megadnék. Kicsik vagyunk mi hozzá.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12533 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2 ... -sajtohir/

Na őt nagyon adnám, a mostani játékrendszerükbe is illene. Kár hogy esélyünk sincs rá, még talán sok pénzzel se tudnánk elhozni, túl magasan van szintben, elöbb menne city,bayern,juve kaliberű csapatba.
Pontosan, ilyen high profile játékosokat nem várnék senki helyében. Kellene nagyon, de nem fogunk igazolni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12534 Hozzászólás Szerző: emsanya »

https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2 ... -sajtohir/" onclick="window.open(this.href);return false;

Na őt nagyon adnám, a mostani játékrendszerükbe is illene. Kár hogy esélyünk sincs rá, még talán sok pénzzel se tudnánk elhozni, túl magasan van szintben, elöbb menne city,bayern,juve kaliberű csapatba.

fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#12535 Hozzászólás Szerző: fst200 »


tudom úgy se jön ide, de Én Lewandowskinak örülnék legjobban, nah vele akármit megnyerhetnénk

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#12536 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Látva, hogy mennyire gólveszélyesek vagyunk elől... Amint lehetőség lenne rá, elhoznám, a nálunk kialakult helyzeten csak javítani tudna.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12537 Hozzászólás Szerző: Gaba »

https://keresztlabda.hu/2018/11/25/higu ... sat-varja/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12538 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Egy nap egy 2 orás edzésre kéne oda érnie, nagyon rossz esetben van még az edzőközpontban gyúrás, taktika, kondi, ilyesmik. Elötte és utána annyit játszik amennyit akar és a heti fizetéséből minden nap vehetne egy nyaralót.De ennyire képtelen ez a buta nyomorék és már a második sztárklubnál fogja kirúgatni magát.

Az ilyen embert tényleg leküldeném Chilébe bányászni 12-14 órában, ahol nem kapnak levegőt...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#12539 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dízel írta:
Bubi írta:
Dízel írta: Ez ugyan olyan függőség mint a drog vagy az alkohol vagy a cigi. Tudja, hogy abba kéne hagynia, holnap edzés, tök fontos, de mégsem teszi.
Valahova a heroin és a kokain közé sorolnád kb?

Hogy lenne már ugyan olyan. A Cigi és az alkohol benne van az 5 leggyakoribb függőséget okozó anyag közt. Erős fizikai függésről beszélünk, olyan erős kötődésről amit bizonyos idő és elfogyasztott mennyiség után már pusztán a józan eszed segítségével többnyire nem tudsz elhagyni, leszokni.

Viszont, épp ezért ha inna vagy herkázna, úgy értenénk hogy nincs észnél és segítségre szorul mert egyedül nem fog kikecmeregni, de nem erről van szó. Ő valószínűleg csak kurvára szeret PUBGzni és kurvára gazdag, így nem érzi szükségét annak, hogy tovább törje magát amikor nyomhatja a black ops 4et is a foteljéből a 4 ks 3 méter átlójú ultrHD TVjén.
Tökmindegy milyen függőség, a lényeg, hogy ha olyan dolgot csinálsz rendszeresen, ami tudod, hogy nem jó hosszútávon, de még sem tudod abbahagyni, az függőség.
Van különbség persze, a drog (ezen belül is vannak különbségek) alkohol, dohány, szerencsejáték, szexfüggőség (ez is lehet betegség), vásárlási függőség, stb. Mindenkinek van egyébként valami amit túltol, én az internettel vagyok így, ha 1-2 napig nem kapom meg a megfelelő információ adagomat, akkor már idegbeteg vagyok. :D Ja, aki ismeri a Skyrim-et annak mondom, hogy sikerült napi 6-8 órát beleölnöm 2 hónapon keresztül. :D Még hogy nem okoz függőséget.... :D
Semmivel sincs baj addig, amíg nem nyomják fullba a kretént, Dembelének ez sikerült.
Persze, de ezekkel nincs baj. Egy függőségetokozó kábítószer megváltoztat emberileg, más lesz az értékrended, eltorzulsz tőle és mivelé szüksége van rá a testednek ezért nem vagy képes vele leállni.

Hogy értsd mire gondolok: Pubgizgatni lehet szabadidődben, sőt, az egy jó dolog, csinálja mindenki ha nincs más dolga, viszont ugyanakkor az nem működik, hogy szombatonként herkázgatsz egy kicsit, mert nem lesz elég. Én is szoktam játszani, de nem kések miatta a melóbol és semmit sem tolok félre érte ami igazán fontos, maximum a fűnyírást vagy a porszívózást. Sokszor alig várom hogy hazaérjek a melóbol és nyomhassam kicsit, képes vagyok hulla fáradtan is játszani és vannak időszakaim amikor minden szabadidőmet azzal töltöm, DE az csak a szabadidőm. Van annyi eszem, hogy felfogjam mi az első.

Dembelének a józan eszével van gond. Reméljük ráébred, hogy mi a legfontosabb számára.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#12540 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bubi írta:
Dízel írta: Ez ugyan olyan függőség mint a drog vagy az alkohol vagy a cigi. Tudja, hogy abba kéne hagynia, holnap edzés, tök fontos, de mégsem teszi.
Valahova a heroin és a kokain közé sorolnád kb?

Hogy lenne már ugyan olyan. A Cigi és az alkohol benne van az 5 leggyakoribb függőséget okozó anyag közt. Erős fizikai függésről beszélünk, olyan erős kötődésről amit bizonyos idő és elfogyasztott mennyiség után már pusztán a józan eszed segítségével többnyire nem tudsz elhagyni, leszokni.

Viszont, épp ezért ha inna vagy herkázna, úgy értenénk hogy nincs észnél és segítségre szorul mert egyedül nem fog kikecmeregni, de nem erről van szó. Ő valószínűleg csak kurvára szeret PUBGzni és kurvára gazdag, így nem érzi szükségét annak, hogy tovább törje magát amikor nyomhatja a black ops 4et is a foteljéből a 4 ks 3 méter átlójú ultrHD TVjén.
Tökmindegy milyen függőség, a lényeg, hogy ha olyan dolgot csinálsz rendszeresen, ami tudod, hogy nem jó hosszútávon, de még sem tudod abbahagyni, az függőség.
Van különbség persze, a drog (ezen belül is vannak különbségek) alkohol, dohány, szerencsejáték, szexfüggőség (ez is lehet betegség), vásárlási függőség, stb. Mindenkinek van egyébként valami amit túltol, én az internettel vagyok így, ha 1-2 napig nem kapom meg a megfelelő információ adagomat, akkor már idegbeteg vagyok. :D Ja, aki ismeri a Skyrim-et annak mondom, hogy sikerült napi 6-8 órát beleölnöm 2 hónapon keresztül. :D Még hogy nem okoz függőséget.... :D
Semmivel sincs baj addig, amíg nem nyomják fullba a kretént, Dembelének ez sikerült.

Válasz küldése