Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12381 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Leonardo most nyilatkozott amiben elmondta hogy nem kerestük meg őket Higuain leigazolásával kapcsolatban,és a játékos sem mondott nekik olyat hogy távozni szeretne.
Kíváncsi leszek,hogy ha veszünk csatárt,akkor az ki lesz :o

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12382 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Ha Jorginho annyira jo lenne megertenem, hogy hagyja a vezetoseg Fabret mar telen elmenni, de a kamu olasz Chelsea mezben egymas utan 3 jo meccset meg nem jatszott, plusz szerintem Fabregas jobban is lat a palyan, jobban ismeri a tarsak mozgasat. Nagy barmok vagyunk, hogy azon a poszton nem rotalunk.

Orulok a Lozanos hireknek, nekem nagy kedvencem, jobb jatekos szerintem mint Pulisic.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12383 Hozzászólás Szerző: kazomester »

chaoskid18 írta:
kazomester írta:CalcioMercato (En) @CmdotCom_En

From Spain: #Fabregas 'very close' to terminating #Chelsea contract as #ACMilan and #Monaco prepare move
ha ez megtörténik mozgalmas Január elé nézünk mert oda is kelleni fog valaki...
Kulcsfontosságú lenne megtolni ezt a hónapot...

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#12384 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Még Sarri mondta pár napja, hogy nincs meg a kellő egyensúly a keretben, túl sok a támadó középpályás, miközben Kanté az egyetlen védekező típusú ember a posztra. Ez meglepett, mert azt hittem, szíve szerint a középső trió mindkét oldalára btb-t rakna. Sztem Fábre esetbében abszolút jogos, hogy nem bírja a padot, bár távozása esetén Jorginho-nak nem lesz konkurense regista posztra. Kovacic, Barkley, és RLC tökéletes balansz a harmadik pozícióba Jorgino és Kanté mellé, bár három minőségi ember egy posztra kicsit tényleg sok a jóból. Sztem ha Fábre elmegy, Jorginho posztjára mindenképpen kellene hozni egy fiatal csereembert, aki veszélyt jelent az olasz-brazil pozíciójára, és egy védekező középpályást, aki Kanté posztjára nyújthat alternatívát.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#12385 Hozzászólás Szerző: focimark »

chaoskid18 írta:
kazomester írta:CalcioMercato (En) @CmdotCom_En

From Spain: #Fabregas 'very close' to terminating #Chelsea contract as #ACMilan and #Monaco prepare move
ha ez megtörténik mozgalmas Január elé nézünk mert oda is kelleni fog valaki...
Jorginhot ugysem fogja kitenni a kezdobol Sarri es sztem Kova is eljatszana azt a posztot, ha tortenne valami... Szerintem nincs szukseg oda igazolni, arra a par EL meccsre amin Jorgi nem fog kezdeni.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#12386 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

kazomester írta:CalcioMercato (En) @CmdotCom_En

From Spain: #Fabregas 'very close' to terminating #Chelsea contract as #ACMilan and #Monaco prepare move
ha ez megtörténik mozgalmas Január elé nézünk mert oda is kelleni fog valaki...
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#12387 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:Chucky tökéletes lenne minden szempontbol. Olyan rohadt nehéz üzlet lenne ez?? Fiatal, gyors, golerős és még az ára is vállalhato. És még sok ilyen van, de mindig mások levedlett zoknijával probálkozunk, ahogy most Pulisic, Higuain a téma, meg a két keresztszalag szakadáson átesett Callum Wilson.
én is ezt akartam írni, hogy szerintem simán meglehetne szerezni, mert nagyon nem hallani top csapat érdeklődéséről egyedül a City-t olvastam, de szerintem oda nem menne mert ő is tudja, hogy ott van 5 szélső akik mind előtte lennének a sorban.
árban sem lenne több mint Pulisic viszont előrébb lennénk vele.
a PSV-vel is szerintem jó kapcsolata a klubnak Van Ginkel is kölcsönbe volt adva akár az üzlet része is lehetne.
a vezetőség is bizonyítana ha végre sikerülne egy ilyen játékost megszerezni.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12388 Hozzászólás Szerző: kazomester »

CalcioMercato (En) @CmdotCom_En

From Spain: #Fabregas 'very close' to terminating #Chelsea contract as #ACMilan and #Monaco prepare move

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#12389 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chucky tökéletes lenne minden szempontbol. Olyan rohadt nehéz üzlet lenne ez?? Fiatal, gyors, golerős és még az ára is vállalhato. És még sok ilyen van, de mindig mások levedlett zoknijával probálkozunk, ahogy most Pulisic, Higuain a téma, meg a két keresztszalag szakadáson átesett Callum Wilson.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#12390 Hozzászólás Szerző: Bubi »

becus3 írta:
AwayRoller írta:Ez ki fia-borja?
A vb-n a Mexikói csapat legjobbja volt. Legalábbis egyik legjobb

Legjobb volt.

Idén amúgy már 15 gólja és 8 gólpassza van. Tavaly egész évben volt 19 gólja, idén valszeg jócskán felülmúlja.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolási pletykák

#12391 Hozzászólás Szerző: becus3 »

AwayRoller írta:Ez ki fia-borja?
A vb-n a Mexikói csapat legjobbja volt. Legalábbis egyik legjobb

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#12392 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Николаевич írta:
AwayRoller írta:Ez ki fia-borja?
Chucky Lozano? Másfél éve játszik a PSV-ben, baromi gyors és gólerős szélső. Nyáron a VB-n is elég jól játszott.

Igen, csak tudása alapján nem lepődnék meg ha real/Barca duo valamelyike vinné.

Kiegészítőnek még Pedro willi helyett bergwijn-ziyech dou egyike is jöhetne mellé csomagban.


De ez csak az én álmom

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#12393 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

AwayRoller írta:Ez ki fia-borja?
Chucky Lozano? Másfél éve játszik a PSV-ben, baromi gyors és gólerős szélső. Nyáron a VB-n is elég jól játszott.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#12394 Hozzászólás Szerző: Bubi »

AwayRoller írta:Ez ki fia-borja?
Nem ismerem az apját, de szívesen kezetfognék vele és gratulálnék neki!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#12395 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ez ki fia-borja?

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolási pletykák

#12396 Hozzászólás Szerző: becus3 »

adrian1989 írta:https://www.facebook.com/Chelsea1905Sta ... 3074010380

Ő nagy fogás lenne, vele sokkal jobban járnánk mint Pulisic-el.
Sokkal

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#12397 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

https://www.facebook.com/Chelsea1905Sta ... 3074010380

Ő nagy fogás lenne, vele sokkal jobban járnánk mint Pulisic-el.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#12398 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hawaii írta:
Bubi írta:Arra van az "Átigazolások" topic. Ott vannak a hiteles vagy megtörtént átigazolásokkal kapcsolatos hírek. Ez a topic a feltételezéseké - amiket mint jómagam is - sokan szeretünk kitárgyalni.
Nézd, Bubi, az én értelmezésemben egy vmire való pletyka - vagyis amit érdemes kitárgyalni - nem azt jelenti, hogy egy noname újság/weboldal lehoz egy mindenféle logikát nélkülöző hírt, amit aztán itt úgy kezel a fél társaság, mintha a hivatalos Chelsea oldalról származna. A feltételezésekre pedig ott van Tier 2 és Tier 4 közötti hírek, azokról már érdemes egyáltalán szót ejteni, ilyen Metro kategóriáról viszont felesleges.
Persze, mert te képbe vagy azokkal a külföldi forrásokkal amiket érdemes olvasni. De itt vagyok én, nulla angol tudással. Amit itt leírtok én úgy kezelem mint szent igazságot:D

Amúgy is Hawai, arról érdemes beszélni amit valaki, bárki érdemlegesnek talál feldobni témának, és ha reflektál is rá valaki, akkor tökéletesen ellátta a feladatát a fórum. Az se jobb amikor itt sokan leírjuk, hogy elkéne hozni Malcomot meg Baileyt miközben szóba se hozták velünk, még az alul említett szennylapok sem, én még is szeretem megosztani a gondolataimat a szerintem szükséges erősítésekről.

Nyilván nem mindegy milyen minőségű eszmecsere zajlik egy fórumon, de ez a topic pont azért született meg, hogy ez a hatalmas, kétes eredetű információhalmaz ne rabolja azoknak az idejét akik csak a tényekre kiváncsiak. Én azt gondolom, hogy kár az idődet arra pazarolnod, hogy ezt a topicot szűrni kezd, felesleges időpazarlás. Rakjuk ki a forrást és döntse el mindenki maga, hogy akar-e róla beszélni vagy hogy ad-e hitelt neki.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#12399 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Bubi írta:Arra van az "Átigazolások" topic. Ott vannak a hiteles vagy megtörtént átigazolásokkal kapcsolatos hírek. Ez a topic a feltételezéseké - amiket mint jómagam is - sokan szeretünk kitárgyalni.
Nézd, Bubi, az én értelmezésemben egy vmire való pletyka - vagyis amit érdemes kitárgyalni - nem azt jelenti, hogy egy noname újság/weboldal lehoz egy mindenféle logikát nélkülöző hírt, amit aztán itt úgy kezel a fél társaság, mintha a hivatalos Chelsea oldalról származna. A feltételezésekre pedig ott van Tier 2 és Tier 4 közötti hírek, azokról már érdemes egyáltalán szót ejteni, ilyen Metro kategóriára viszont felesleges időt pazarolni.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#12400 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

cech19960320 írta:
Hawaii írta:Srácok, olyan jó lenne, ha nem ülnétek fel egy Metro szintű szennylapnak. Ez a forrás gyakorlatilag annyira a legalja, hogy még ebben a topikban sem lenne sok keresnivalója...

Ajánlom figyelmetekbe az alábbi táblázat alapos áttanulmányozását, mielőtt vészjósló/pesszimista hozzászólásokba bocsátkoznátok:
Kép

Ezt nem vezetjük be itt is?
És forrásmegjelölés nélküli, meg random kitalált hírek lehetnének törölve
A forrásmegjelölés nélküli hírek eddig is a törlés sorsára jutottak, viszont ezentúl a táblázatban található Tier 5-ös pletykákat is törölni fogom, mert teljesen észszerűtlennek tartom az ilyeneket beírogatni ide. Egyszerűen ezek annyira alja szint, hogy kár is bárkinek komolyan venni őket. Ezt a CHO-s hírt is ugye a Pulisic iránti érdeklődésünk és CHO 85. perces lecseréléséből mixelték össze.

Válasz küldése